Author Topic: Pleomorfizm  (Read 2551 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Pleomorfizm
« on: (Tue) 15.04.2014, 20:15:53 »
Pleomorfizm

Pleomorfizm (z gr. "morph" – kształt + "pléon" – więcej) – Wielopostaciowość, Cyklogenia drobnoustrojów – hipoteza, która mówi, że mikroorganizmy mogą przybierać różne formy istnienia w poszczególnych etapach cyklów życiowych. Pleomorfizm bakterii czy grzybów jest odpowiedzią adaptacyjną na warunki środowiska w którym żyją. Wszystkie ssaki i większość zwierząt posiada organizmy symbiotyczne, żyjące wewnątrz gospodarza – tzw. endobionty. Dla prawidłowego rozwoju endobiont, podobnie jak każdy mikroorganizm, produkuje wokół siebie metabolity.

Koncepcja ta zapoczątkowana została przez wybitnego francuskiego biologa Antoine Bechampa. Zaobserwowane przez siebie małe ciałka w żywej materii nazwał mikrozymami, w późniejszym czasie ustalono, że większość z nich to tłuszcze. Teoria polimorfizmu, jako stojąca w opozycji do oficjalnie przyjętej monomorficzności drobnoustrojów postulowanej przez Ludwika Pasteura została odrzucona przez oficjalną naukę akademicką.

Następnie teorią cyklogenii zajął się, i rozwinął, niemiecki biolog Günther Enderlein badając drobnoustroje pod mikroskopem w ciemnym polu. Okazało się że nie wszystkie drobiny są mikrozymami. Enderlein obserwowane w ludzkiej krwi żyjątka nazwał protitami. Dalszych postępów dokonał Gaston Naessens, w celu badania pleomorfizmu opracował specjalny mikroskop – somatoskop, w którym można obserwować zachodzące przemiany drobnoustrojów.

Źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Pleomorfizm_cykliczny

Somatydy

W filmach „Gwiezdne Wojny” George'a Lucasa jest mowa o 'Mocy', dokładnie przypominającej bioenergię, badaniem której zajmował się m.in. dr Wilhelm Reich.
Ale mało kto zwrócił uwagę na coś innego- 'midichloriany'. Mają one być rzekomo obecne w każdej komórce organizmu. Są nosicielami Mocy. Żyjemy z nimi w symbiozie, czerpiąc obopólne korzyści. Bez nich nie byłoby życia ani Świadomości Mocy. Przemawiają do nas, przekazując wolę Mocy- gdy wyciszymy umysł, możemy usłyszeć ich głos. Analiza próbki krwi jest w stanie wykazać podwyższoną ich ilość, co za tym idzie wskazać kandydata do szkolenia Jedi.
Science-fiction?

Antoine Bechamp (1816-1908), mgr farmacji, dr nauk, dr nauk medycznych, profesor zwyczajny chemii medycznej i farmacji na wydziale medycyny w Montpellier, profesor zwyczajny fizyki i toksykologii oraz profesor chemii w Wyższej Szkole Farmacji w Strasbourgu, członek Imperialnej Akademii Medycyny Francji i Paryskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, laureat Francuskiej Legii Honorowej, w 1866r. odkrył 'mikrozymy'- będące „jedynymi nieprzemijającymi elementami organizmu”.

Guenther Enderlein (1862-1968), zoolog-bakteriolog i homeopata, kurator Muzeum Zoologicznego w Berlinie, odkrył 'protit'- „potwora o tysiącu głów” w ludzkiej krwi. Napisał:
Quote
„Wszystkie poważne zmiany lub pogorszenie się wewnętrznego środowiska ustroju mogą spowodować ewolucję poprzez specyficzne stadia cyklicznego rozwoju dotąd nieszkodliwych mikrobów w formy powodujące chorobę”.

Dr Royal Raymond Rife Jr (1888-1917) wynalazł 'uniwersalny mikroskop' o powiększeniu 60000x (!), oparty na pryzmatach. Odkrył 'Bacillus X' (BX)- maleńkie „mikroby raka” załamujące filetowoczerwone światło.

Dr Wilhelm Reich (1897-1957) odkrył 'biony'. Wprowadził również technikę autoklawowania, by oddzielić biony od pozostałych cząstek (chilomikronów).

Dr Virginia Livingston-Wheeler odkryła 'progenitor cryptocides'- to „ukryty zabójca, który przynosi również życie”.

Francuski biolog Gaston Naessens (1924), zamieszkały w Quebecu (Kanada), wynalazł 'somatoskop'- nowy typ mikroskopu, umożliwiający obserwację żywych komórek. Za jego pomocą odkrył 'somatydy' (małe ciałka)- nową jednostkę biologiczną, obecną we wszystkich płynach biologicznych (krew, sok roślin). 1 lipca 1963r. zarejestrował teorię somatydów we Francuskiej Akademii Nauk. Stworzył nową dziedzinę nauki- 'ortobiologię somatydową'.
W 1964r., po opracowaniu preparatu 'GN24', podniosła się taka wrzawa, że musiał opuścić Francję. A za nim na Korsykę próbowało polecieć kilkudziesięciu tysięcy chorych.

Na Korsyce opracował 'anablast'- serum uzyskane z krwii koni wyścigowych, które miało jeszcze lepsze właściwości antyrakowe niż GN24.
Następnie osiedlił się w Montrealu (Kanada), później w RockForest k. Sherbrooke.
W 1989r. został aresztowany pod zarzutem praktykowania medycyny bez zezwolenia. Po masowych demonstracjach oczyszczono go z zarzutów.
W 1992r. amerykańska FDA zakazała sprowadzania kolejnego preparatu- '714X', nawet na własny użytek. W 1994r. urzędnicy dokonali nalotu na jedną z firm z Nowego Yorku, która dopiero starała się o zezwolenie na import. Skonfiskowano znalezioną literaturę, dokumentację i komputer (rzekomo służył drukowaniu ulotek).
Fanatyczni „naukowcy”, jak zwykle, nawet nie zadali sobie trudu spojrzenia w somatoskop, ich zarzuty opierają się na braku kwalifikacji do prowadzenia badań (chyba nigdy nie słyszeli o Faradayu, Marconim, czy tym bardziej Edisonie:). Gaston Naessens rozpoczął studia na wydziale fizyki, chemii i biologii Uniwersytetu w Lille w 1938r., wkrótce rozpoczęła się wojna i musiał kontynuować edukację w podziemiu. W 1945r. otrzymał dyplom Union Nationale Scientifique Francaise (nr 219) w dziedzinie inżynierii oraz biologii i przez przeoczenie nie wymienił go na oficjalny, wydawany przez rząd de Gaulle'a.

Krystaliczne somatydy odpychają się nawzajem, mają dodatnio naładowane jądro i ujemnie naładowaną otoczkę. Są przyciągane do bieguna magnesu N. Są niezbędne do reprodukcji i wzrostu żywych komórek, produkują czynniki wspomagające podział. Ogrzewanie próbek krwi do 70°C nie niszczy ich (czyli nie są lipoproteinami), wytrzymują temperatury do 200°C (wg Reicha do 1500°C) oraz promieniowanie.
Przy braku inhibitorów krwi, wraz ze wzrostem pH, przechodzą cykl 'polimorficznych' przemian (polimorfizm- mikroorganizmy i wirusy mogą zmieniać formę w zależności od środowiska). W zdrowej krwi mogą być somatydem, zarodnikiem lub podwójnym zarodnikiem. W przypadku choroby przechodzą przez 13 kolejnych faz (rys):Pod koniec XIXw. uważano, że pochodzenie raka jest infekcyjne, zastanawiano się który zarazek jest przyczyną, później koncepcja popadła w niełaskę.
W latach dwudziestych XXw. dr James Young napisał:

Quote
„Przynajmniej niektóre formy ustrojowe poprzednio otrzymywane z raka przez różnych badaczy są w rzeczywistości wyizolowanymi alternatywnymi fazami w tym samym organizmie raka...”

W medycynie pojawiały także koncepcje, że bakterie nie są źródłem choroby, lecz jej skutkiem. Nie infekują organizmu, jedynie pożerają uszkodzone wcześniej tkanki i przyspieszają proces zdrowienia. Żyjemy z nimi w symbiozie.
Gdy spełnią swoją funkcję, organizm podnosi temperaturę by łatwiej je usunąć. Lecz medycy wymyślili leki przeciwgorączkowe.
Rzez jasna bakterie produkują toksyny, więc ich nadmierna ilość może być niebezpieczna. Ale wynalezienie antybiotyków to tylko pyrrusowe zwycięstwo nad chorobami.

Oczywiście jest wielu lekarzy, którym zależy na dobru pacjenta. Niestety, nawet nie mają szansy zapoznać się z wieloma odkryciami, gdyż ich chciwi i tępi koledzy po fachu niszczą informacje. Przychodzi kolejne pokolenie, które nigdy nie słyszało choćby o podstawach homeopatii, myślą że to jakaś szarlataneria nie poparta dowodami.

Literatura:
- Antoine Bechamp „Les Microzymas” (1881);
- Antoine Bechamp „Trzeci składnik krwi”;
- Ethel Douglas Hunme „Pasteur obnażony” („Pasteur Exposed”, 1923);
- R.B. Pearson „Pasteur- plagiator i oszust” („Pasteur: Plagiarist, Impostor”, 1942);
- Guenther Enderlein „Cyklogeneza bakterii” („Bacteria Cyclogeny”, 1916);
- Wilhelm Reich „Eksperymenty z bionami” („The Bion Experiments”, 1939);
- Wilhelm Reich „Biopatia raka” („The Cancer Biopathy”, 1948);
- Christopher Bird „Prześladowanie i proces Gastona Naessensa” („Persecution and Trial of Gaston Naessens”, H.J. Kramer, Tiburon, CA, USA, 1991r.);


Kontakt:
- CERBE (Naessens's Centre Experimental de Recherches Biologiques de l'Estrie, Inc.) , 5270 Mills Street, Rock Forest, Quebec, Kanada J1N 3B6, tel +1(819)5647883, fax +1(819)5644668, email <!-- e --><a href="mailto:cerbe@cerbe.com">cerbe@cerbe.com</a><!-- e -->
- Klinika Sante Levesque, 526 Boulevard du Seminaire Nord, Suite 202, St Jean-sur-Richelieu, Quebec, Kanada J3B 5L6, tel +1(514)3484305

Źródło: galeriatechniki.blogspot.co.uk
« Last Edit: (Mon) 02.03.2015, 13:17:47 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje