WyBudzeni

KOMUNIKATY i INFORMACJE => Świat, jakiego nie znamy => Artykuły => : BladyMamut (Wed) 30.04.2014, 14:11:06

: Czy wiedziałeś, że osoby z amputowanymi kończynami są kryzysowymi akto
: BladyMamut (Wed) 30.04.2014, 14:11:06
Czy wiedziałeś, że osoby z amputowanymi kończynami są kryzysowymi aktorami?

Tytuł oryginalny: Did you know there are AMPUTEE crisis actors?

CTTTRLKOQ -->http://beforeitsnews.com/opinion-conser (http://beforeitsnews.com/opinion-conser" onclick="window.open(this.href);return false;) ... 39356.html

Tłumaczenie: BladyMamut

 

21 kwiecień, 2014

Obudziłem się dziś rano i oglądałem poranne wiadomości wall-to-wall TV, oglądam o dzisiejszym Maratonie Bostońskim i  zeszłorocznym zamachu.

Przypomniało mi to coś, co miałem opisać w tamtym roku :

Kryzysowi Aktorzy z amputowanymi kończynami

Tak. Nie tylko są profesjonalnymi „kryzysowymi aktorami (http://crisisactors.org/)”  wykorzystywanymi w  rządowym warunkowaniu (tresurze)  oraz masowych traumatycznych wydarzeniach, niektórzy z nich rzeczywiście mają amputowane kończyny!

Przykładem jest organizacja zwana Amputees in Action (http://www.amputeesinaction.co.uk/) (Osoby po amputacji w akcji), która określa się jako :
„Wyjątkowa agencja pracy, pracujemy niezależnie w celu zapewnienia największego katalogu w Wielkiej Brytanii wyszkolonych profesjonalnych aktorów filmowych po amputacjach kończyn do kinematografii, przemysłu filmowego, symulacji sytuacji awaryjnych oraz szkoleń wojskowych, zarówno w kraju jak i za granicą .

Nasi pracownicy wykorzystują swoje osobiste doświadczenia traumy w celu umożliwienia graficznego realizmu, który nie ma sobie równych, a nasz zespół od efektów specjalnych (SFX), charakteryzacji, sporządzania odlewów gipsowych i artyści protetyczni w scenariuszach używa najnowocześniejszych technologii w celu wzmocnienia i rozszerzenia wyglądu i funkcji utraconych-kończyn”.

Na stronie Amputees in Action w zakładce ” Emergency Services (http://www.amputeesinaction.co.uk/ourservices/emergency-services/) (Usługi  awaryjne)” pisze:
Większość naszych pracowników straciło kończyny jako bezpośredni skutek traumatycznych wypadków i są w stanie przenieść ich własne doświadczenia do symulacji z wyjątkową wnikliwością, pozostając w granej roli. [ ... ] Nasi eksperci od efektów specjalnych zwiększają doświadczenia amputacji, replikując obrażenia poza urazami nóg i ramion. Odtwarzamy również urazy głowy i rany na twarzy, wypatroszenia brzucha i rany pachwin.

Oto kilka zdjęć z aktorami kryzysowych po amputacji :
(http://i.imgur.com/EXtuAsR.jpg)
(http://i.imgur.com/EAqpLlB.jpg)
(http://i.imgur.com/vcllKnp.jpg)
(http://i.imgur.com/vgFjsWz.jpg)

Ups. Czwarte zdjęcie (powyżej) to Jeff Bauman, ofiara ataku bombowego w czasie Bostońskiego Maratonu, a nie kryzysowy aktor z amputowanymi kończynami.

Dlaczego Jeff Bauman wygląda podobnie do byłego oficera armii amerykańskiej, porucznika Nicka Vogta, który stracił nogi w wojnie Afgańskiej?

(http://i.imgur.com/yjgTwfY.jpg)
Nick Vogt stracił nogi w Kandaharze w Afganistanie

 
Więcej ciekawostek na temat Bostońskiego ataku bombowego znajdziesz  na CTTTRLKOQ -->http://fellowshipoftheminds.com/boston- (http://fellowshipoftheminds.com/boston-" onclick="window.open(this.href);return false;) ... -bombings/

 
Zobacz także:
“Professional crisis actors simulate mass casualty events, (http://fellowshipoftheminds.com/2013/01/01/professional-crisis-actors-simulate-mass-casualty-events/)” Jan. 1, 2013.
“Remarkable resemblance of Sandy Hook victims and professional crisis actors, (http://fellowshipoftheminds.com/2013/01/11/remarkable-resemblance-of-sandy-hook-victims-and-professional-crisis-actors/)” Jan. 11, 2013.

 
~Eowyn


Zobacz na:
Kryzysowi Aktorzy: Crisisactors.org
CTTTRLKOQ -->viewtopic.php?f=140&t=1155 (https://forum.wybudzeni.com/viewtopic.php?f=140&t=1155" onclick="window.open(this.href);return false;)