WyBudzeni

KOMUNIKATY i INFORMACJE => Polski matrix => Polityka => : BladyMamut (Tue) 16.09.2014, 15:45:24

: Szczyt hipokryzji III RP osiągnięty (wychowanie seksualne)
: BladyMamut (Tue) 16.09.2014, 15:45:24
Szczyt hipokryzji III RP osiągnięty

(http://i.imgur.com/UpqjXGM.jpg)

Przerwanie Mariuszowi Dzierżawskiemu, przedstawicielowi komitetu "Stop pedofilii"  cytowania "Wielkiej Księgi Cipek i Siusiaków" (sic!) na mównicy sejmowej przez panią marszałek Kopacz przejdzie do historii. Jest to najjaskrawszy chyba przykład hipokryzji III RP. Bowiem rekomendowany przez władze podręcznik jest nieodpowiedni, by go cytować, ale już by z niego uczyć dzieci jest jak najbardziej świetny!

Podczas gdy pan Mariusz Dzierżawski przemawiał w Sejmie, postanowił zacytować kilka fragmentów z ww. książki, którą polecają seks-edukatorzy z grupy Ponton. Z tą grupą współpracuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przedstawiciel komitetu "Stop pedofilii" zauważył, że "edukatorzy" działają w Polsce nieformalnie, lecz przy wsparciu MEN. Wspomniana "Wielka Księga" promowana jest na stronie organizacji "Ponton".
 
Reprezentant zaczął cytować fragmenty o tym, "jak się brandzlować" i "co to jest orgazm". Już na początku posłowie zaczęli - niczym hołota najgorsza - buczeć i zakrzykiwać przemawiającego. Mariusz Dzierżawski ledwie rozpoczął, gdy do akcji włączyła się pani marszałek oraz prawdopodobnie przyszła pani premier, Ewa Kopacz. Zwróciła uwagę, że na galerii sejmowej są "młodzi ludzie". Oczywiście operator uchwycił osoby, o których była mowa, dzięki czemu można w przybliżeniu ocenić ich wiek - 16 lat.
 
Zabawne jest - choć to śmiech przez łzy - że według władzy treść podręcznika nieodpowiednia do słuchania przez szesnastolatków jest jednocześnie odpowiednia dla gimnazjalistów oraz uczniów szkoły podstawowej. Bo przecież do dzieci w wieku ok. 12 lat ta publikacja jest przeznaczona! Chyba nie tylko ja widzę, jak pani marszałek zrobiła z logiki nierządnicę na miarę babilońskiej?
 
Projekt komitetu "Stop pedofilii" miał 90% poparcia w społeczeństwie według badań przeprowadzonych przez Ipsos. Jednak posłowie ponownie pokazali, że zasady demokracji pośredniej mają w poważaniu i nie zamierzają reprezentować woli narodu. Z naciskiem zresztą na partię, która ma w swojej nazwie "obywatelska", a która kolejny raz obywatelski projekt wyrzuca do kosza. Interes partyjny i własna kieszeń była ważniejsza.
 
Nie pamiętam kto z moich znajomych to powiedział, niemniej z pewnością "nie sprzedali dzieci za darmo". W końcu oddanie dzieci w zasięg uczących nieodpowiednich treści nawet licealistów i pozbawienie ich ochrony nie mogło być tanie. Co ciekawe, projekt chroniący przed pedofilią został uznany przez seks-edukatorów projektem "całkowicie zakazującym edukacji seksualnej w polskich szkołach." Czy w takim razie nazywający siebie "edukatorami seksualnymi" nie potrafią uczyć o seksie inaczej niż poprzez promowanie pedofilii? Na to wychodzi z oświadczenia grupy Ponton z 9. września.
 
Pozostaje życzyć góry pieniędzy posłom, którzy są gotowi sprzedać nawet dzieci. Zaś zdobyte w ten sposób srebrniki niech zabiorą ze sobą do piekła. Z pewnością im się tam przydadzą.
 
Dominik Cwikła


Źródło: http://narodowcy.net/publicystyka/10330-szczyt-hipokryzji-iii-rp-osiagniety
 
: Odp: Szczyt hipokryzji III RP osiągnięty (wychowanie seksualne)
: Split! (Tue) 16.09.2014, 21:04:54
Chyba nie tylko ja widzę, jak pani marszałek zrobiła z logiki nierządnicę na miarę babilońskiej
Hmm, u nas na forum inaczej się na to mówi, aczkolwiek podobnie. xD

Swoją drogą tragedia. -.-
: Odp: Szczyt hipokryzji III RP osiągnięty (wychowanie seksualne)
: Michał (Thu) 09.10.2014, 13:21:08
Pani premierzyczo nomen omen Kopacz:
: Odp: Szczyt hipokryzji III RP osiągnięty (wychowanie seksualne)
: Split! (Thu) 09.10.2014, 16:37:30
No i poleciało :D