WyBudzeni

GOŚĆ => Nie masz konta, a chcesz zadać pytanie? => : Anomalia (Sun) 05.04.2015, 22:15:53

: Jesteście pojebani
: Anomalia (Sun) 05.04.2015, 22:15:53
"Wszyscy spiskowcy i ci, którzy szukają alternatywnych źródeł informacji jesteście pojebani. Żałuję, że hitler nie żyje, bo gdyby żył, to byście byli kurwa jebanymi królikami doświadczalnymi na wszelkie szczepienia i inne medyczne bądź żywieniowe eksperymenty."


Tak mogłby powiedzieć każdy z was...

Owszem, nie ma jednoznacznego głosu czy GMO i szczepionki są szkodliwe, oraz nie ma też jednoznacznego głosu, że ratują życie, bo przecież nie raz wypuszczano "testowe" szczepionki w przypadku epidemii pokroju H1N1.

Skrócę, żeby jak najmniej osób zniechęciło się do czytania:

Jesteś człowiekiem - nie programem komputerowym, masz swój własny mózg, zapoznaj się z obiema wersjami, ze zdaniem jednych i zdaniem drugich (dawniej w ten sposób dokonywano sądu - stwierdzano winę lub niewinność oskarżonego).

No chyba, że wolicie ignorować "alternatywne" źródła informacji o zagrożeniach?

Struś jest dobrym przykładem ignorancji - bo gdy nie słyszę lub nie widzę zagrożenia, TO ONO NIE ISTNIEJE (ale czy na pewno???)

(http://wybudzeni.com/historiaou/dsgsdg.png)
: Odp: Jesteście pojebani
: Dybuk (Thu) 28.05.2015, 21:23:17
Oczywiście ze jesteśmy pojebani, komu innemu przeszkadzało by gniazdko z prądem, kran z wodą lodówka pełna gównianego jedzenia, spioegujący ajfon i wieeelka reklama Pepsi za oknem.