Author Topic: Syjonizm i III Rzesza  (Read 4886 times)

Offline Anomalia

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 244
 • Reputacja: +5/-0
 • 12345678901234
Odp: Syjonizm i III Rzesza
« Reply #10 on: (Sat) 14.03.2015, 23:48:27 »
Henry Ford: Pierwszy zagraniczny sponsor.
“W dniu 20 grudnia 1922 r. New York Times doniósł, że Producent samochodów Henry Ford był zaangażowany w finansowanie Adolfa Hitlera i antysemickich ruchów w Monachium. Jednocześnie gazeta Berliner Tageblatt zaapelowała do amerykańskiego ambasadora w Berlinie w celu zbadania i wstrzymania interwencji Henry'ego Forda w niemieckie sprawy wewnętrzne. Doniesiono, że zagraniczni zwolennicy Hitlera przygotowali "przestronne siedziby" wraz z “obsługą wysoko płatnych poruczników i urzędników”. Portret Henryego Forda był widoczny na ścianie osobistego biura Hitlera.”

“...Ten sam New York Times stwierdził, że w poprzednią niedzielę Hitler przeprowadził rewizję swojego Batalionu...1000 młodych mężczyzn w nowych uniformach, uzbrojonych w rewolwery i pałki policyjne, a jego współpracownicy jeździli w nowo zakupionych autach. Times wyraźnie rozgraniczył Niemieckich monarchistów od antysemickiej partii Hitlera. Odnotowano również że Henry Ford ignorował Hohenzollernów inwestując swoje pieniądze w ruch rewolucyjny Hitlera.“

“Fundusze Forda zostały wykorzystane przez Hitlera do podsycania buntu w Bawarii. Bunt nie powiódł się, a Hitler został pojmany, a następnie stanął przed sądem. W lutym 1923 na rozprawie, wiceprezes Auer Bawarskiego sejmu zeznał:
Quote
“Bawarski sejm od dawna posiadał informacje, że antysemicki ruch Hitlera był częściowo finansowany przez Amerykanina, którym jest Henry Ford. Interesy Pana Forda w bawarskim ruchu antysemickim zaczęły się rok temu, kiedy jeden z agentów Pana Forda, dążąc do sprzedaży ciągników, wszedł w kontakt z Diedrichem Eichartem, znanym Pan-Germaninem. Wkrótce po tym, Herr Eichart zapytał agenta Pana Forda o pomoc finansową. Gdy agent wrócił do Ameryki, od razu pieniądze pana Forda, zaczęli przychodzić do Monachium. Herr Hitler otwarcie przyjął wsparcie od pana Forda, chwaląc go jako wielkiego indywidualistę i wielkiego antysemitę...”

(1 of 4CHAPTER SIX: Henry Ford and the Nazis)

“Za działalność rewolucyjną w Bawarii Hitler otrzymał łagodny wyrok w komfortowym więzieniu. Odpoczynek od bardziej naglących zajęć pozwolił mu napisać "Mein Kampf". Książka Henryego Forda “The International Jew” wcześniej rozpowszechniona przez hitlerowców, została przetłumaczona przez nich na kilkanaście języków, a Hitler wykorzystał jej części pisząc Mein Kampf.”“Dziesięć lat później, w sierpniu 1938 - po dojściu Hitlera do władzy (dzięki wsparciu karteli)- Henry Ford otrzymał Wielki Krzyż Niemieckiego Orła, odznaczenie przyznawane wybitnym cudzoziemcom. The New York Times doniósł, że po raz pierwszy Wielki Krzyż został przyznany w Stanach Zjednoczonych. Stało się to z okazji 75-tych urodzin Henry'ego Forda. Przyznanie odznaczenia wywołało burzę krytyki w kołach syjonistycznych w USA, a Ford wycofał się w pewnym stopniu z publicznych spotkań z rabinem Leo Franklinem w Detroit, i wyraził swoje współczucie dla losu niemieckich Żydów:
“Przyjęcie przeze mnie medalu od narodu niemieckiego, [powiedział Ford] nie pociąga, tak jak niektórzy myślą, za sobą żadnych sympatii z mojej strony dla nazizmu.” (przypis prisonplanet.pl.  Wielu ludzi uważa H. Forda za antysemitę i faszystę. Tutaj należy zaznaczyć, że w tym samym czasie gdy wspierał finansowo Hitlera, budował fabryki w ramach koncesji w komunistycznej Rosji, budując jej potęgę militarną.)

Wsparcie finansowe dla Hitlera:
Kwiecień 23-Marzec 13, 1933; Konto Hjalmara Schachta w Delbruck, Schickler Bank.

Finansowanie działalności politycznej
przez przedsiębiorstwa
(z powiązanymi dyrektorami)
Kwota
zadeklarowana
Procent
wszystkich
Firm
Verein fuer die Bergbaulichen Interessen (Kitdorf)$600,00045.8
I.G. Farbenindustrie (Edsel Ford, C.E. Mitchell,
Walter Teagle, Paul Warburg)
40000030.5
Automobile Exhibition, Berlin
(Reichsverbund der Automobilindustrie S.V.)
1000007.6
A.E.G., German General Electric
(Gerard Swope, Owen Young, C.H. Minor, Arthur Baldwin)
600004.6
Demag500003.8
Osram G.m.b.H. (Owen Young)400003
Telefunken Gesellsehaft ruer drahtlose Telegraphic850002.7
Accumulatoren-Fabrik A.G. (Quandt of A.E.G.)250001.9
suma1.310.00099.9

Plus polityczne Składki indywidualnych przedsiębiorców:
Kwota
Karl Hermann300000
Director A. Steinke
 (BUBIAG- Braunkohlen—u. Brikett — Industrie A.G.)
200000
Dir. Karl Lange (Geschaftsfuhrendes
Vostandsmitglied des Vereins Deutsches
Maschinenbau—Anstalten)
50000
Dr. F. Springorum
(Chairman: Eisen-und Stahlwerke Hoesch A.G.)
36000

“Adolf Hitler, Hermann Goering, Josef Goebbels, i Heinrich Himmler, wewnętrzną grupa Nazistów była w tym samym czasie twórcą mniejszych instytucji w państwie nazistowskim. Grupy władzy lub polityczne kliki były skupione wokół tych przywódców nazistowskich, a co ważniejsze pod koniec 1930 wokół Adolfa Hitlera i Heinricha Himmlera. Najważniejsze z tych środowisk nazistowskich zostało stworzone przez wewnętrzny rozkaz Fuehrera, i zanane najpierw było jako Krąg Kepplera, a później jako Koło Przyjaciół Himmlera. Krąg Kepplera powstał jako grupa niemieckich biznesmenów popierających dojście Hitlera do władzy przed i podczas 1933 roku. Później Krąg Kepplera znalazł się pod wpływem i ochroną szefa SS Himmlera i organizacyjną kontrolą bankiera i biznesmena z Koloni Kurta von Schrödera.”
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

Offline Anomalia

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 244
 • Reputacja: +5/-0
 • 12345678901234
Odp: Syjonizm i III Rzesza
« Reply #11 on: (Sat) 14.03.2015, 23:48:59 »


IG Farben i Krąg Kepplera.
"IG Farben był mocno reprezentowany w kręgu Kepplera: nie mniej niż ośmiu dyrektorów lub szefów spółek zależnych było członkami koła. Tych ośmiu członków to: wcześniej opisany Wilhelm Keppler i jego bratanek Kranefuss, oprócz tego baron Kurt von Schröder. Obecność Farben podkreślał członek Hermann Schmitz, prezes IG Farben oraz dyrektor Vereinigte Stahlwerke, obydwa kartele skonsolidowane i zbudowane poprzez pożyczki z Wall Street w 1920 roku."

"Inny członek kręgu Kepplera na forum IG Farben był Friedrich Flick, twórca kartelu stali Vereinigte Stahlwerke i dyrektor Allianz Versicherungs AG oraz niemieckiego General Electric (AEG). Heinrich Schmidt, dyrektor Dresdner Bank i prezes zarządu IG Farben oraz spółki zależnej Braunkohle-Benzin AG, był również w kręgu, tak jak i Karl Rasehe, dyrektor Dresdner Bank i dyrektor Metallgesellschaft (spólki zakładającej Delbruck Schickler Bank ) i Accumulatoren-Fabriken AG.  Heinrich Buetefisch dyrektor IG Farben był również członkiem kręgu Kepplera.
W skrócie, wkład IG Farben w Nationale Treuhand Rudolfa Hessa - politycznego funduszu nazistów - został potwierdzony po 1933 poprzez przejęcie dużej reprezentacji ludzi IG Farben do hitlerowskiego kręgu."

Ilu z członków kręgu Kepplera było powiązanych z Wall Street?
członek “kręgu”I.G. FarbenI.T.TStandard Oil
of New Jersey
General
Electric
Wilhelm KepplerPrzewodniczący spółki zależnej BRABAG
Fritz KranefussOn Aufsichrat of BRABAG
Emil Heinrich MeyerW zarządzie
wszystkich spółek
zależnych  I.T.T.: Standard/Mix & Genest/Lorenz
Zarząd A.E.G.
Emil HelffrichPrzewodniczący DAPAG
(94% własność
Standard New Jersey)
Fredrich FlickI.G. FarbenZarząd A.E.G.
Kurt von SchroderW zarządzie wszystkich
spółek zależnych od I.T.T.

Podsumowując trzy artykuły, należy stwierdzić że nie było by II wojny światowej gdyby nie potężne zaangażowanie Amerykańskiego kapitału na rynku Niemieckim. Podczas wojny spółki takie jak AEG, I.G. Farben, Osram, Opel itd nadal pozostawały pod kontrolą USA. W tym samym czasie Amerykańskie pieniądze budowały potencjał komunistycznej Rosji, co można przeczytać w artykułach zamieszczonych na końcu strony.

Po wojnie Brytyjczycy i Amerykanie podzielili świat na dwa fronty, które stworzyli tj blok socjalistyczny i blok zachodni. Podczas trwania zimnej wojny te same firmy i instytucje finansowe budowały potencjał militarny w Rosji i USA, utrzymując świat w niekończącej się spirali strachu i zagrożenia.

Dziś Ameryka wraz z Brytyjczykami zbudowali Chiny jako potęgę światową, aby użyć ją jako narzędzie podboju w XXI wieku...
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

Offline Anomalia

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 244
 • Reputacja: +5/-0
 • 12345678901234
Odp: Syjonizm i III Rzesza
« Reply #12 on: (Sat) 14.03.2015, 23:49:26 »
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w PalestynieW pod koniec 1940  roku, radykalny syjonista Avraham Stern, założyciel terrorystycznej organizacji  „LEHI” i przywódca „Irgun Zwei Leumi,” oraz zwierzchnik Yitzhak Shamir’a,  późniejszego premiera Izraela, ofiarował współpracę z Niemcami, oraz pomoc w  „ewakuacji” Żydów z Europy do Palestyny, w zamian za pomoc niemiecką w obaleniu  brytyjskiego mandatu nad Palestyną. Słowo „LEHI” znaczy „bojownicy o wolność  Izraela.”

Przedstawiciel  „LEHI” Natali Lubenczyk był wysłany do Bejrutu, gdzie spotkał urzędnika  niemieckiego nazwiskiem Werner Otto von Hentig, któremu powiedział, że „LEHI”  jest gotowe do dokonywania aktów terroru na wielką skalę przeciwko  Brytyjczykom, jak również oferował szpiegostwo i sabotaż na Bliskim Wschodzie i  w Europie, gdzie Irgun miał wielu uzbrojonych bojówkarzy.

W zamian za  współpracę w założeniu bazy niemieckiej w Palestynie, Stern chciał uzyskać  uznanie przez Berlin niepodległego państwa żydowskiego, do którego Niemcy  pozwalaliby jechać z Europy nieograniczonej ilości Żydów, oraz zaniechaliby  wywożenia Żydów na wyspę Madagaskar. W dniu 11 stycznia, 1941 dyplomata  niemiecki a Ankarze, oficer marynarki, Der Marvitz, przekazał ofertę Stern’a,  jako gotowość do walki Żydów po stronie Hitlera, w zamian za pomoc w stworzeniu  Izraela, jako państwa totalitarnego, formalnie sprzymierzonego z hitlerowskimi  Niemcami. Ambasador niemiecki w Turcji przekazał ofertę „LEHI” do Berlina.  Hitler ofertę tę zignorował.

Abraham Stern  urodził się w Suwałkach w 1907 roku i był zabity w przez służby brytyjskie w  Tel Awiwie w 1942 roku.  Terrorystyczna  organizacja żydowska, nazywana przez Brytyjczyków „Bandą Stern’a” („Stern  Gang”), znana była pod nazwą „LEHI” i była założona przez Stern’a w 1940 roku,  jako odłam Irgun’u.

Irgun pochodził  od żydowskiej organizacji faszystowskiej w Polsce przedwojennej noszącej nazwę  „Bejtaru,” z której to faszystowskiej partii wywodzi wpływowa partia żydowska  „Likud” w Izraelu. Faszyści żydowscy w Polsce stanowili znacznie liczebniejszą  organizację niż n.p. „Falanga” Bolesława Piaseckiego. Ciekawe jest, że symbolem  „LEHI” była ręka z dwoma palcami prostymi i trzema złożonymi w kułak, dokładnie  tak, jak przy salutowaniu w wojsku polskim.

Rodzice Sterna  przywieźli go z Polski do Palestyny w 1925 roku, gdzie skończył Hebrajskie  gimnazjum poczym studiował łacinę i grekę, oraz dostał stypendium na krótki  pobyt w Florencji i w czasie wojny, w 1940 roku, stworzył z części Irgunu,  prohitlerowską grupę terrorystyczną, podczas gdy, reszta Irgunu przyłączyła się  do Haganah i stanęła po stronie Brytyjczyków przeciwko Hitlerowi.

„LEHI”  zaadoptowała taktykę bojówek PPS’u stosowaną przeciwko władzom carskim. Jako  partyzantka „LEHI” zabijała pojedynczych żołnierzy i policjantów brytyjskich  jak i żydowskich kolaborantów z Brytyjczykami. W 1947 roku „LEHI” wysyłało  pocztą bomby do polityków brytyjskich, jak też niszczyło mosty, szyny kolejowe  i rafinerie nafty. „LEHI” było finansowane z darów osób prywatnych, rabunków i  przez niektóre żydowskie banki.

W dniu 6  listopada w 1944 roku terroryści z „LEHI” zaczaili się w domu brytyjskiego  dyplomaty, przedstawiciela na Bliski Wschód, lorda Moyne i zabili go wraz z  jego szoferem, poczym uciekli na rowerach, ale zostali schwytania przez  przechodniów, którzy wydali ich policji. Lord Moyne był przeciwnikiem planów  dominacji Palestyny przez radykalnych syjonistów i nawet popierał wznowienie  planu Hitlera, deportacji Żydów na wyspę Madagaskar.

Według historyka  Izraelskiego Benny Morris’a „LEHI” dokonało wielu zbrodni na Arabach zwłaszcza  w 1948 roku, żeby wywołać popłoch i ucieczką setek tysięcy Palestyńczyków.  „LEHI” razem z Irgunem dokonało masowej zbrodni na Arabach między 9 i 11  kwietnia 1948 roku w miejscowości Deir Jassin, niedaleko Jerozolimy. Masakra  około 120 Arabów w Deir Jassin była zbrodniczym aktem terroru.

Był to pogrom  Arabów w ich ojczyźnie, w celu wypędzania ich z ich domów w Palestynie, żeby  osiedlać na ich miejsce uciekinierów żydowskich, z kilkunastu pogromów w  krajach satelickich, w samym Budapeszcie było ich cztery. Wówczas latach  1945-47 NKVD  zainscenizowało te pogromy  i wypuściło na zachód 711,000 Żydów, z których tylko 232,000 zgodziło się jechać  do Palestyny, podczas gdy większość wolała zostać we Francji lub udać się do  USA.

Najbardziej znaną  zbrodnią „LEHI” było dokonanie mordu w Jerozolimie, 17 września 1948, na  komisarzu ONZ, hrabii Folke Bernardotte, który przyjechał w celu załagodzenia  zatargu Żydów z Arabami i został zabity przez Jehoszuę Cohen’a. Amnestia z 14  lutego 1949 umożliwiła „LEHI” stworzenie partii politycznej i jej przywódca  Jedlin-Mor został zwolniony z więzienia i stał się posłem do Knessetu, mimo  tego, że „LEHI” oferowało syjonistyczną bazę dla wojsk Hitlera w Palestynie, w  zamian za pomoc w stworzeniu Izraela, jako państwa totalitarnego, formalnie  sprzymierzonego z hitlerowskimi Niemcami.

Iwo Cyprian Pogonowski.

Źródło:http://www.pogonowski.com/
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia