Author Topic: Dyktatura seksu  (Read 3512 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Dyktatura seksu
« on: (Sat) 19.04.2014, 20:06:05 »
Dyktatura seksu

O przymusowej edukacji seksualnej dzieci w Niemczech i katastrofalnych skutkach nauki masturbacji w przedszkolach z socjolożką Gabriele Kuby rozmawia Joanna Bątkiewicz-Brożek.

Joanna Bątkiewicz-Brożek: W swojej książce „Rewolucja genderowa. Nowa ideologia seksualności” pisze Pani o „dyktaturze seksu” i końcu chrześcijaństwa w Europie, które ma być następstwem tej dyktatury. Czy to nie przesada?


Gabriele Kuby: – Mam ze sobą świeższą książkę, zatytułowaną „Destrukcja wolności w imię wolności”. Dzisiaj przecież każdy może wszystko. Z kim chce, jak chce. Chrześcijanie zmuszeni są do milczenia w sferze seksu, bo prawo w krajach Europy i USA stanowi się wbrew naszemu postrzeganiu tej sfery. Pomijam antykoncepcję czy aborcję, ale nie wolno nam np. głośno protestować wobec homoseksualizmu, bo w 1973 r. amerykańskie towarzystwo psychiatrów ogłosiło światu, że nie jest to choroba. I zaczęło się. Nagle wszyscy o odmiennej orientacji płciowej poczuli się dyskryminowani przez heteroseksualne pary oraz Kościół i domagają się adopcji dzieci. Seks stał się bożkiem, wypaczono jego sens i piękno.

Skąd się wzięły te tendencje?

– Trzeba się cofnąć do 1968 r. To początek rewolucji seksualnej. Pokolenie ’68 zasiada dziś w instytucjach europejskich, tworzy elity władzy tego świata. Rewolucja seksualna toczy się pod kryptonimem Gender Mainstreaming, polityki genderowej.

To znaczy?

– Pod pozorem walki o równouprawnienie zrównuje się mężczyznę z kobietą, zaciera się tożsamość płciową. Aborcja urosła do rangi praw człowieka, pornografia jest normą. Słyszymy o ciągłych molestowaniach seksualnych dzieci – w latach 90. w Niemczech np. wyszło na jaw aż 15–20 tys. takich przypadków.

I nie dotyczyły księży!

– Mamy badania w Niemieckim Instytucie Młodzieżowym (Deutschen Jugendinstitut), które wykazały, że dzieci i młodzież coraz więcej nadużyć seksualnych popełniają na swoich rówieśnikach. Młodzież od 14 do 16 roku życia popełnia przestępstwa seksualne na dzieciach! A wszystko to konsekwencja uczenia młodych – mówiąc w skrócie – seksu na obowiązkowych zajęciach już w przedszkolu.

Jak to w przedszkolu?

– Edukacja seksualna jest obowiązkowa w Niemczech od przedszkola. Jest konkretny program, są podręczniki, przygotowane przez „specjalistów” zabawy.

Zabawy?

– Choćby w doktora.

– Bada się specjalnie przygotowane lalki z narządami płciowymi, ale i pokazuje się na własnym ciele, gdzie, co i jak działa.

Zaraz, zaraz. Za takie rzeczy w USA idzie się do więzienia.

– U nas jest to element edukacji seksualnej. Maluchy uczą się anatomii narządów płciowych oraz jak ich używać niekoniecznie do prokreacji, a do zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb. Ministerstwo ostatnio wydało książeczkę „ABC małego ciała. Leksykon dla dziewczynek i chłopców”. Proszę zobaczyć: rozmiar 7 na 7 cm, zmieści się więc w każdej dziecięcej rączce. I wszystko na wesoło i kolorowo. I cytat – z góry przepraszam, jeśli przekracza granice przyzwoitości – „dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne”, „Łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy” albo „Prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych. Dzięki nim można zapobiegać ciąży, uniknąć zarażenia się chorobami”. Do tego mamy obrazek penisa w czasie wzwodu. I ostatni cytat: „Bycie lesbijką jest dla niektórych ludzi niezwyczajne, ale to jest zupełnie normalne. Tak jak można mieć ochotę na czekoladę, tak samo kobiety i mężczyźni mogą mieć ochotę na seks z samym sobą”.

Jeszcze proszę powiedzieć, że zabawa w lesbijki jest normą w niemieckim przedszkolu…

– Prawie. Nie we wszystkich przedszkolach jest to stosowane, ale taki jest trend: rozstawia się dzieci po kątach i każe przytulać oraz uczy masturbacji.

Maluchy? Opowiada Pani bajki…

– Taka jest rzeczywistość w moim kraju.

Ja bym swojego dziecka do takiego przedszkola nie posyłała, a już na pewno nie na edukację seksualną.

– I poszłaby pani do więzienia.

Za co? Że broniłabym moje dziecko przed gwałtem na jego psychice? Przecież jako rodzic odpowiadam za nie.

– Nie do końca. Wprawdzie konstytucja Niemiec mówi, że „troska o dzieci i ich wychowanie są naturalnymi prawami rodziców i ich pierwszorzędnym obowiązkiem” (art. 6), ale na przykład w 1986 r. bawarski Sąd Administracyjny zdecydował, że konstytucyjne prawo rodziców do wychowywania dzieci jest ograniczone przez powszechny obowiązek szkolny. A ministerstwo edukacji do programu szkolnego i przedszkolnego wprowadziło edukację seksualną. Więc jest obowiązkowa. W Niemczech jako jedynym kraju w Europie jest też zakazany tzw. homeschooling, czyli nauczanie w domu. Mieliśmy taki głośny przypadek w 2006 r., rodziny Plett. Uczyli dzieci w domu, protestowali wobec programu edukacji seksualnej. Policja wtargnęła do nich, aresztowano matkę, ojcu udało się uciec z dziećmi do Austrii.

Ale dlaczego w edukację seksualną włączają przedszkolaków?

– Powołują się na antropologię: dzieci są istotami seksualnymi od narodzenia i mają potrzebę zaspokojenia seksualnego i prawo do niego. Powinny być w tym wspierane przez rodziców i wychowawców. Bo aktywność seksualna dziecka od wieku niemowlęcego jest znakiem zdrowego rozwoju psychoseksualnego.

To przecież bzdura. Jako rodzic pozwałabym takie państwo do sądu.

– W Niemczech też tak kilku odważnych myślało, skargi wnieśli nawet do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Wszystkie pozwy rodziców o zwolnienie z obligatoryjnych zajęć z wychowania seksualnego zostały odrzucone. Także te motywowane wiarą i przekonaniami. Kiedy rodzice – a było takich przypadków w ostatniej dekadzie w Niemczech kilkadziesiąt – próbowali nie posyłać dzieci na takie zajęcia, wymierzano im grzywnę, a były też przypadki pozbawienia ich praw do opieki nad dziećmi i kary ograniczenia wolności.

A co na to wszystko organizacje chroniące prawa dziecka?

– Nic. Bo niemieckie programy i prawo nie są wzięte z powietrza. Bazują na światowych wytycznych. Czytała pani „Standardy wychowania seksualnego w Europie” przygotowane przez Światową Organizację Zdrowia? Przykładowo dla przedziału wiekowego od 0 do 4 lat edukacja według WHO ma koncentrować się wokół pytań „Co daje przyjemność? Moje ciało należy do mnie”. Dla cztero- i sześciolatków program WHO przewiduje temat:
Quote
„Masturbacja we wczesnym dzieciństwie. Relacje jednopłciowe. Różne koncepcje rodziny. Rozmowa na tematy seksualne”.
Dzieci do 9. roku życia mają wiedzieć wszystko o autostymulacji, stosunku i antykoncepcji. Są elementy pt. „Seks w mediach” oraz „Choroby weneryczne. Nadużycia. Prawa seksualne”. Do 15. roku życia dzieci wiedzą już, co to jest polityka genderowa i płeć biologiczna. Mają zakodowane, że ochronę przed zarażeniem wirusem HIV i chorobą AIDS zapewnia używanie prezerwatywy i uprawianie seksu analnego, masturbacji. Jak pani uważnie przeczyta, nie ma w programie WHO żadnego punktu dotyczącego rodziny! Za to jest tam lista organizacji, które w Europie i w USA prowadzą i monitorują „kształcenie seksualne” dzieci i młodzieży. Niektóre z tych organizacji są aktywne już w Polsce. Ale widzę, że tym wszystkim panią zgorszyłam.

Przeraziła mnie Pani.

– Proszę zauważyć, że organizacje rzekomo stające w obronie praw dziecka mówią:
Quote
„dziecko ma PRAWO do zaspokojenia seksualnego. Nie możemy ograniczać takich potrzeb”.

A co na to wszystko Kościół niemiecki?

– Początkowo pojawił się mocny opór, również ze strony Kościołów. Niestety ta walka została przegrana. Teraz nie robią one nic. Podręczniki do edukacji seksualnej do przedszkola i szkoły podstawowej zatwierdziło nie tylko ministerstwo edukacji i zdrowia, ale także Kościół katolicki w Niemczech. To jest coś, co mnie boli.

Czy to jeszcze echo słynnej deklaracji z Koningstein z 1968 roku?

– Niestety. Kościół niemiecki powiedział w niej „nie” dla encykliki Pawła VI „Humanae vitae”, „nie” dla zakazu używania prezerwatyw. To pokutuje i do dziś zarzuca się naszym biskupom, że nie mieli sił, by stanąć w obronie życia. Dlatego teraz trudno o radykalizm i jednomyślność w kwestii edukacji seksualnej. Pod tym względem aż taka rewolucja może nie czeka Polski. Wasz Kościół jest silny i na szczęście sprzeciwia się dyktaturze seksu, proponuje dobre programy i propaguje naturalne metody poczęcia, co w Niemczech jest reliktem przeszłości.

Jaka dla nas wypływa lekcja z tego wszystkiego?

– Mam pogląd radykalny w tym względzie. Ograniczyć edukację seksualną dzieci i młodzieży przez szkołę i media. Nie wpuszczać jej tam w ogóle. Los waszych dzieci jest w waszych rękach teraz. Nie przegapcie w Polsce tej chwili. Trzeba się zorganizować i nie dopuścić do zmian, jakie dopadły Europę.

A gdyby opracować dobry program?

– Scenariusz Niemiec wyglądał tak, że najpierw program edukacji seksualnej wydawał się wyważony i pro life, prorodzinny. Ale zgodnie z zasadą „daj palec, wezmą rękę”, szybko doszło do poluzowania zasad. Więc nie ma innej drogi jak radykalna. Rozmawiać z dziećmi na tematy seksu, prokreacji – to ważne, by nie oddzielać tych dwóch elementów – trzeba w domu. To jest miejsce, gdzie dziecko powinno się wszystkiego nauczyć.

Większość rodziców nie wie jak się do takich rozmów zabrać. Pani ma trójkę. Rozmawiała Pani z nimi?

– Moje dzieci są już dziś dorosłe, mają ponad 20 i 30 lat. Należałam do pokolenia ’68, tego pokolenia wyzwolenia seksualnego. Przeszłam rozwód. Nawrócenie przyszło dopiero po tym dramacie. Ale nie chciałabym dziś o tym mówić. Moje dzieci czytają moje książki. Są dorosłe – rozmowa jest inna. Żałuję, że nie miałam takiej okazji wcześniej, że moja świadomość była uśpiona. Ale uważam, że jeśli delikatnie i z miłością podejdziemy do tematu, to się uda.

Pytanie, kiedy jest na to dobry czas…

– Czas wyznacza dziecko. Wtedy, kiedy zapyta. Nic na siłę. Programy edukacyjne w Niemczech czy wymyślone przez WHO nie czekają, aż spyta. Po prostu gwałcą niewinną świadomość malucha, odbierają dzieciństwo i niszczą naturalne poczucie wstydu. A ono pokonuje się tylko w intymnej relacji miłosnej, godnej, dojrzałej, a nie przez dotykanie plastikowych organów płciowych czy naciąganie prezerwatywy na banana. Nawet Zygmunt Freud uważał, że seksualizacja dzieci przyniesie tylko szkody wychowawcze. Potwierdza to medycyna: poziom hormonów płciowych, testosteronu u chłopców i estrogenu u dziewczynek jest wysoki tylko przez dwa miesiące po urodzeniu. Potem spada, aż do okresu pokwitania. Rozbudzenie i na siłę stymulowanie go w dzieciństwie prowadzi do zaburzeń osobowości. Dzieci mają prawo być dziećmi.

Źródło: gosc.pl

Więcej informacji na ten temat

Europejska strona WHO promuje standardy:
http://www.euro.who.int/en/what-we-publish/information-for-the-media/sections/latest-press-releases/new-european-guidelines-on-sexuality-education-experts-say-sexuality-education-should-start-from-birth
(po angielsku)

Również tutaj:
http://www.euro.who.int/en/what-we-do/health-topics/Life-stages/sexual-and-reproductive-health/news/news/2010/12/standards-for-sexuality-education-in-europe-start-their-way-to-countries-of-eastern-europe-and-central-asia

Na pierwszej z tych stron jest po prawej stronie łącze ("Standards for sexuality education in Europe: A framework for policy makers, educational and health authorities and specialists") prowadzące do strony ze standardami:
http://www.bzga-whocc.de/?uid=072bde22237db64297daf76b7cb998f0&id=Seite4486
(po niemiecku)

Na tej zaś stronie, w pierwszym akapicie łącze do samego dokumentu "Standards for Sexuality Education in Europe":
http://www.bzga-whocc.de/pdf.php?id=061a863a0fdf28218e4fe9e1b3f463b3
(plik PDF, po angielsku)

I tym dokumencie mamy faktycznie program dla dzieci 0-4 z "wyrażaniem własnych potrzeb, życzeń i granic, np. w kontekście 'zabawy w doktora'". (str. 38)

Zobacz na:
Prawda o edukacji seksualnej, pedofilii i przemyśle pornograficznym
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1072.0
Libido Dominandi – Seks jako narzędzie kontroli społecznej
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=716.0
Dzieci w rodzinach homoseksualnych (raport Regnerusa)
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1587.0
« Last Edit: (Sat) 04.07.2015, 12:59:57 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Re: Dyktatura seksu
« Reply #1 on: (Sat) 19.04.2014, 20:06:26 »
Niemcy: egzaminy z orgazmu i z lekcji seksu na pogotowie – dziesięcioro dzieci w traumieDziesięcioro dzieci – szóstoklasistów ze szkoły w niemieckim Borken  – zostało poddanych hospitalizacji w wyniku obowiązkowych “lekcji seksu”. Jeden z uczniów stracił przytomność bezpośrednio na lekcji, pozostali okazali się być w stanie przed omdleniem.

Dzieci zaczęły słabnąć przy wypełnianiu zadania “nauczycielki seksu” – chodziło o schematyczne rozcięcie modelu organu płciowego. Wiele z nich pobladło, niektóre zaczęły ciężko oddychać. Jeden z uczniów zemdlał. “To było okropne wydarzenie” – przyznała dyrektor gimnazjum.

“Nauczycielka seksu” przeraziła się i wezwała pogotowie. Dziesięcioro dzieci musiało zostać poddanych hospitalizacji bezpośrednio po lekcji – podaje sieciowe wydanie niemieckiego Derwesten.de. Tymczasem nauczycielka nazywa to “reakcją łańcuchową, którą da się wyjaśnić”…

Z kolei rodzice uczniów szkół z Kolonii są oburzeni projekcjami porno w państwowych szkołach niemieckich, jak podaje Express.de. Niemieckie dzieci w szkole podstawowej są zobowiązane nie tylko uczyć się seksualnego abecadła na lekcjach, ale i odrabiać “zadania domowe z seksu”. Dziewięcioletnie dzieci w jednej ze szkół w Kolonii miały także zdać obowiązkowy “egzamin z orgazmu”.

Seksedukacja pojawiła się jako przedmiot w Niemczech w 1998 roku. Oprócz tego, specjalnymi ministerskimi rozporządzeniami w landzie Nadrenia Północna-Westfalia, rodzice są zobowiązani do odrabiania z dziećmi “zadań domowych” z lekcji tzw. “edukacji seksualnej”.

na podstawie: file-rf.ru

Źródło: http://www.autonom.pl/?p=6293
« Last Edit: (Thu) 05.03.2015, 11:54:29 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Re: Dyktatura seksu
« Reply #2 on: (Sat) 19.04.2014, 20:13:24 »
Kilka tematów dotyczących polskiego podwórka:
In vitro to wielki biznes, a nie nauka - Prof. Cebrat
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=914.0
Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) - doc. Józef Kossecki
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1075.0
Dlaczego Polaków ma być 15 mln?
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1074.0
Globalizm, a polski interes narodowy
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1076.0

J. Kossecki o Marszu Niepodległości oraz katastrofie demograficznej w kontekście debaty sejmowej
http://www.youtube.com/watch?v=KnBKBSDHH1A

Otóż to będzie cytat z 2 dokumentów pierwszy z nich z dnia 25 listopada 1939 – został zatytułowany sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo politycznego punktu widzenia. Dokument został opracowany na zlecenie urzędu do spraw rasowo-politycznych narodowo-socjalistyczynej niemieckiej partii robotniczej którego autorami byli dr. Wecel kierownik centrali doradczej tego urzędu oraz dr Hecht Kierownik oddziału volksdojczów I mniejszości w powyższym urzędzie. Cytuje za zeszytami oświęcimskimi nr 2 1958: „Opieka lekarska z naszej strony ma się ograniczyć wyłącznie do zapobieżenia przenoszeniu chorób zakaźnych na teren rzeszy. Wszystkie środki które służą ograniczaniu rozrodczości powinny być tolerowane albo popierane spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze polski nie karalne. Środki służące spędzaniu płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za nie karalny. Przeciwko instytucjom i osobom które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia „
Proszę państwa no dalej mogę powiedzieć tu będę cytował książkę prof. Rosseta . Demografia polska w służbie postępu społecznego 1946-1971. I on tutaj zwraca uwagę że” Hitlerowski plan depopulacji przewidywał redukcje świadczeń chorobowych z tytułu ubezpieczenia społecznego, ograniczenie lecznictwa szpitalnego, zawieszenie zasiłków rodzinnych i świadczeń z tytułu macierzyństwa , obowiązujący na terenach włączonych do rzeszy niemieckiej zakaz zawierania małżeństw przez mężczyzn w wieku poniżej 28 lat i przez kobiety w wieku poniżej 24 lat. Całkowity zakaz zawierania małżeństw przez osoby wywiezione do Niemiec na roboty. „
Proszę państwa tak tutaj dla informacji dodam że swego czasu w 71 roku uczestniczyłem w interdyscyplinarnej konferencji demograficznej w której również uczestniczył ówczesny krajowy specjalista do spraw ginekologii i położnictwa który wyraźnie powiedział że optymalny wiek do pierwszej ciąży to jest 20-24 lata, a reszta to już mogą być nawet do 50. Jeżeli ta pierwsza ciąża nie nastąpi miedzy 20 a 24, to potem prawdopodobieństwo różnych komplikacji rośnie, no w ostateczności 25- 29 . Mówimy o pierwszej ciąży no więc jak widzimy specjaliści niemieccy III rzeszy znali się na ginekologii i położnictwie i bardzo precyzyjnie planowali politykę depopulacyjną w stosunku do ludności Polski.

-----------

« Last Edit: (Thu) 05.03.2015, 12:39:44 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Dyktatura seksu
« Reply #3 on: (Thu) 05.03.2015, 12:43:17 »
LIBIDO DOMINANDI Seks jako narzędzie kontroli społecznej - dyskusja(1/2)
https://www.youtube.com/watch?v=o3wVzvfNzDA

LIBIDO DOMINANDI Seks jako narzędzie kontroli społecznej - dyskusja(2/2)
https://www.youtube.com/watch?v=Q6iUgrsOfeEFascynująca i bogata faktograficznie lektura, ujawniająca zatajane fakty.

Z wielką przenikliwością opisane tu zostały mechanizmy, z których  mieliśmy nie zdawać sobie sprawy. Historia przeprowadzonego na ogromną skalę, udanego przeprogramowania zachodniej kultury.

Co łączy Adama Weishaupta - twórcę Iluminatów, Markiza de Sade, Zygmunta Freuda, bolszewików, berlińską bohemę lat trzydziestych, speców od wojennej propagandy, animatorów rewolucji seksualnej lat 60., współczesnych inżynierów opinii publicznej?

Oświecenie miało swój początek jako ruch zmierzający do wyzwolenia człowieka, a niemal z dnia na dzień przekształciło się w przedsięwzięcie zmierzające do uzyskania nad nim kontroli. Niniejsza książka to opowieść o tej transformacji. Można w niej widzieć historię rewolucji seksualnej, nowoczesnej psychologii lub wojny psychologicznej. Tym, co je wszystkie łączy, jest wielopokoleniowe przedsięwzięcie realizowane metodą prób i błędów z umysłem wypaczonym przez namiętności, a sprowadzające się do tych samych konkluzji, do jakich doszedł św. Augustyn pod koniec istnienia Rzymskiego Imperium.

Człowiek ma tylu panów, ile przywar, wad i słabości.

Sprzyjając im, władza działa na rzecz zniewolenia, które może przyjąć postać kontroli politycznej. Pozostaje jedynie pytanie, czy owo zniewolenie daje się wykorzystywać dla czerpania z niego korzyści finansowych i politycznych, a jeśli tak, w jaki sposób można to osiągnąć. Najlepsza metoda kontrolowania ludzi jest ta, która osiąga swe cele, pozostawiając ich całkowicie nieświadomymi faktu, że podlegają kontroli, a najlepszą drogą do tego jest systematyczna manipulacja ich pożądaniami, albowiem człowiek się z nimi utożsamia. Broniąc ich, broni swojej „wolności”, którą zazwyczaj pojmuje jako nieograniczoną możność zaspokajania własnych pragnień, nie rozumiejąc najczęściej, że niezwykle łatwo jest manipulować nimi z zewnątrz. Manipulacja ta służy dziś mrocznym siłom do udoskonalania systemu finansowego i politycznego nadzoru oraz eksploatacji. Dogłębnie rozumieli to św. Paweł i św. Augustyn, nazywając zjawisko owo „zniewoleniem przez grzech”. Książka ta, opisując spójną konstrukcję światopoglądu opartego na tym zjawisku, wyjaśnia, w jaki sposób wyzwolenie seksualne stało się formą politycznej kontroli.

E. Michael Jones

http://www.wydawnictwowektory.pl/product.php?id_product=59
« Last Edit: (Thu) 05.03.2015, 12:51:08 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Dyktatura seksu
« Reply #4 on: (Fri) 06.03.2015, 13:12:53 »
Profesor seksuologii z Aalborg University zaproponował, by w duńskich szkołach publicznych pokazywać filmy pornograficzne


Zdaniem duńskiego profesora, nastoletni uczniowie powinni zdawać sobie sprawę z tego, że to, co widzą na filmach pornograficznych, nie jest odzwierciedleniem prawdziwego życia seksualnego. (Fot. Thinkstock)


Duńskie dzieci niebawem mogą mieć wśród zajęć szkolnych pornografię, informuje The Local.

Profesor seksuologii z Aalborg University zaproponował, by w duńskich szkołach publicznych pokazywać filmy pornograficzne, żeby uczniowie nauczyli się odróżniać prawdziwy seks od nierealnych wyobrażeń, jakie tworzy oglądanie twardej pornografii.

"Zamiast nudnej, technicznej edukacji seksualnej, gdy nakładamy prezerwatywę na ogórka, chciałbym by dzieci były uczone na krytycznych konsumentów, oglądających porno z pewnym dystansem i refleksją" – stwierdził Christian Graugaard.

Graugaard przywołuje badania, z których wynika, że 99 proc. nastoletnich chłopców i 86 proc. dziewcząt w krajach nordyckich miało styczność z pornografią. Jego zdaniem, szkoła powinna pomóc nastolatkom zrozumieć, że ich życie seksualne nie będzie odzwierciedleniem tego, co oglądają w internecie.

Jak zauważa "Newsweek", podobna dyskusja, dotycząca uczenia o pornografii w szkołach, ma miejsce w Wielkiej Brytanii, gdzie opinie są jednak bardzo podzielone i najczęściej mówi się o pozostawieniu decyzji w tej sprawie rodzicom uczniów.

Źródło: http://www.pb.pl/4026173,87893,dania-chce-pokazywac-porno-w-szkolach

http://www.newsweek.com/show-pornography-schools-urges-danish-sexology-professor-311090
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Dyktatura seksu
« Reply #5 on: (Tue) 31.03.2015, 13:47:10 »
Jakiś czas temu trafiłem na stronę na http://dnipogo.org/2009/11/17/on-war-322-what-is-%E2%80%9Cpolitical-correctness%E2%80%9D/
i znalazłem tekst o poprawności politycznej w USA, a w nim autor wspomina, że teoretycy marksizmu Antonio Gramsci i Georg Lukacs doszli do wniosku, że wprowadzenie komunizmu będzie nie możliwe dopóki nie rozwalą podstaw moralnych rodziny oraz tradycji seksualnych co spowoduje upadek zachodniej cywilizacji. Ich pomysłem na to jak to osiągnąć było wprowadzenie edukacji seksualnej, uznanie homoseksualizmu jako coś normalnego, uznawanie każdego kto broni tradycyjnego modelu rodziny jako faszysty, wprowadzenie multikulturalizmu i zakazu jego krytyki co z czasem wywoła ogólną uległość u większości ludzi.
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Dyktatura seksu
« Reply #6 on: (Thu) 09.04.2015, 14:17:55 »
Tęczowi unijni dewianci uczą dzieci uprawiać seksu z rodzicami. (Cwelowska Międzynarodówka)
https://www.youtube.com/watch?v=qE3xsVwz35g


Najgorsze jest to, że dzisiaj wszystko jest wywinięte na lewą stronę, podam przykłady. Kiedyś ciało decydowało o płci i seksualności, a dzisiaj dewiacje. Kiedyś gej był uważany za chorego, a teraz ten co uważa geja za chorego jest uważany za ''homofoba'', którego należy leczyć. Kiedyś puszczalska zboczenica była uważana za szmatę, a dzisiaj za kobietę wyzwoloną. Kiedyś narodowiec był uważany za patriotę, a dzisiaj za ''rasistę'' Kiedyś w multikulti widziano zagrożenie, a dzisiaj ''zbawienie'' Kiedyś to większość decydowała o mniejszości, a dzisiaj to zboczona mniejszość decyduje o normalnej większości.
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Dyktatura seksu
« Reply #7 on: (Wed) 10.06.2015, 14:24:31 »
Kanada: Twórca edukacji seksualnej skazany za pornografię i doradzanie pedofilii

Ben Levin, który był architektem wprowadzanej do kanadyjskich szkół edukacji seksualnej został skazany na trzy lata pozbawienia wolności za posiadanie i propagowanie materiałów z pornografią dziecięcą, a także doradzania gwałtu.

Levin był wiceministrem edukacji. Został skazany za posiadanie i propagowanie materiałów z pornografią dziecięcą, a także doradzanie by matka zgwałciła własną córkę. Ma on trafić do więzienia o najwyższym rygorze bezpieczeństwa. Sędzia stwierdziła, że oskarżony ukrywał swoją „ciemną stronę” a w rzeczywistości był mentorem dewiacji który deprawował innych online a także próbował doprowadzić do normalizacji pedofilii.
Levin jako wiceminister edukacji, w rządzie z roku 2009 opracował „Strategię edukacji równościowej i inkluzywnej”. W wyniku rozporządzenia, program w roku 2010 wprowadzono do szkół w Ontario. Opór rodziców doprowadził do wstrzymania programu jednak od września ma on… powrócić do szkół.
Jak czytamy na portalu pch24: Program przewiduje przedwczesną seksualizację uczniów poprzez wprowadzenie graficznych materiałów na temat homoseksualizmu w klasie trzeciej, masturbacji – w klasie szóstej i seksu oralnego – w  klasie siódmej.
Sędzia wydająca wyrok stwierdziła, że Levin miał „zainteresowania pedofilskie”, oraz „sadystyczne impulsy, które wydawały się przeplatać z jego pedofilskimi zainteresowaniami”. Zwyrodnialec ten, ma zostać wpisany do rejestru przestępców seksualnych.

Źródło: http://parezja.pl/kanada-tworca-edukacji-seksualnej-skazany-za-pornografie-doradzanie-pedofilii/
http://www.cbc.ca/m/news/canada/toronto/benjamin-levin-ex-deputy-education-minister-sentenced-to-3-years-in-prison-for-child-porn-related-offences-1.3092393
http://www.therebel.media/exclusive_confidential_e_mails_show_pedophile_ben_levin_was_a_trusted_friend_and_advisor_to_ontario_s_ministry_of_education_until_the_moment_he_was_arrested_in_2013


Krytykujesz homoseksualizm? Jesteś zbrodniarzem przeciwko ludzkości!

Sąd Okręgowy stanu Massachusetts rozpoznaje pozew wniesiony przez organizację aktywistów homoseksualnych Sexual Minorities Uganda. Pastor Scott Livel ma być sądzony za „zbrodnię przeciwko ludności” bo… krytykował homoseksualizm!  – informuje portal ordoiuris.pl.

– Jeżeli SMUG odniesie sukces w sądzie, to każda osoba wyrażająca się krytycznie o nadawaniu specjalnych przywilejów homoseksualistom będzie uznana za międzynarodowego przestępcę łamiącego prawa człowieka – mówi Horatio Mihet, adwokat pastora.

Oskarżony przez homoseksualistów, prowadzi kawiarnię w Massachusetts oraz pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym od narkotyków. Cztery lata temu został zaproszony do wystąpienia na konferencji w Ugandzie, gdzie powiedział, iż celem ruchu homoseksualnego jest „pokonanie społeczeństwa opartego na małżeństwie i zastąpienie go kulturą rozwiązłości seksualnej”.

Z tego powodu pastor został oskarżony przez Sexual Minorities Uganda (SMUG) o prześladowanie osób LGBT poprzez udział w konferencjach naukowych, innych publicznych wystąpieniach, pisanie książek oraz doradzanie ugandyjskim politykom w zakresie polityki dotyczącej homoseksualizmu. Pozwany w swoich książkach prezentuje plan działań, który ma na celu powstrzymanie dążeń homoseksualnego lobby. Domaga się także m.in. zakazu promowania homoseksualizmu w miejscach publicznych oraz uświadamia rodziców i studentów o powiązaniach między homoseksualizmem a pedofilią i pornografią.

Sąd tę działalność Scotta Lively określił jako zakrojoną na szeroką skalę, systematyczną kampanię prześladowania osób homoseksualnych, którą można jego zdaniem zakwalifikować jako zbrodnię przeciwko ludzkości.

Źródło: Źródło: pch24.pl
http://www.massresistance.org/docs/gen2/12a/lively_ccr_lawsuit/hearing_010713_ann.html


Walia: 13 latek zgwałcił koleżankę po zajęciach edukacji seksualnej

Od pewnego czasu trwa batalia środowisk lewicowych, które za wszelka cenę starają się wprowadzić do szkół tzw. „edukację seksualną”. Jak mówią zwolennicy takiego rozwiązania, zajęcia te są potrzebne by młodzi ludzie dbali o zdrowie, higienę i bezpieczeństwo. Praktyka pokazuje jednak, że edukacja seksualna w krajach w których obowiązuje – przynosi dramatyczne efekty.

Jeden z wstrząsających przykładów pochodzi z Walii. To tam po zajęciach z edukacji seksualnej, 13 latek zapytał swoją koleżankę „czy chce spróbować seksu”. Kiedy ta odmówiła, chłopak ją zgwałcił. Zdarzenie miało miejsce dwa lata temu, na jaw wyszło rok temu a media mówią o tym dopiero dziś. Pokazuje to jak bardzo środowiska lewackie starają się cenzurować niewygodne fakty i nakładać mediom kaganiec.

Kiedy sprawa gwałtu wyszła na jaw, młody gwałciciel dostał 12-miesięczny dozór kuratora oraz nakaz wpisania się na listę przestępców seksualnych. Jego nazwisko ma widnieć na niej przez 30 miesięcy. Sprawca przyznał się do winy w listopadzie tego roku a więc dwa lata po całym zajściu.

Przykłady demoralizacji najmłodszych w wyniku seksualnej indoktrynacji nie tylko nie zmuszają „postępowych” środowisk do refleksji nad słusznością ich postulatów, ale nawet sprawiają że ci…domagają się zwiększenia edukacji seksualnej w szkołach. Rzeczniczka walijskiej organizacji zajmującej się przypadkami gwałtów stwierdziła:

Tylko dzięki pogłębionej edukacji, prowadzonej znacznie wcześniej, niż w wieku 13 lat, moglibyśmy zatrzymać ten proces.

No, jeśli pani Katie Russel chce, by gwałcili już 9 lub 8 letni chłopcy to jest na najlepszej drodze. W brytyjskich szkołach obowiązkowa edukacja seksualna obejmuje już 11 letnie dzieci.


Źródło: http://parezja.pl/walia-13-latek-zgwalcil-kolezanke-po-zajeciach-edukacji-seksualnej/
http://metro.co.uk/2014/11/25/boy-13-raped-classmate-after-sex-education-lesson-4961774/
« Last Edit: (Wed) 10.06.2015, 14:33:30 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Dyktatura seksu
« Reply #8 on: (Sat) 08.08.2015, 02:07:35 »
Czy naprawdę chcemy takiej edukacji dla naszych dzieci?
https://www.youtube.com/watch?v=NpBYCBm17HQ

Planned Parenthood jest członkiem założycielskim International Planned Parenthood Federation. STANDARDY WHO, na podstawie których rząd planuje wprowadzić obowiązującą edukację seksualną już od przedszkola, oparte są na podręczniku UNESCO z 2009 roku, a ten na materiałach, opracowaniach i podręcznikach do edukacji seksualnej IPPF (International Planned Parenthood Federation) oraz Deklaracji praw seksualnych IPPF. IPPF posiada głos państwa na forum ONZ, współpracuje przy opracowywaniu wytycznych, rekomendacji, programów rozwoju dla agend ONZ.

Dowiedz się więcej na stronie stop-seksualizacji.pl

Organizacja stworzona przez Margaret Sanger (1879--1966), która widziała w macierzyństwie „niewolnictwo reprodukcji", z którego pragnęła uwalniać kobiety. Swoje idee czerpała z natchnienia marksistowskich koncepcji ucisku i wyzwolenia, była promotorką antykoncepcji, kontroli urodzin i „wolnej miłości". Opowiadała się za sterylizacją i przymusową aborcją ze względu na kryterium rasowe oraz dla ludzi chorych psychicznie i genetycznie, a także pochwalała tezy nazistowskiego programu eugenicznego. International Planned Parendhood Federation, która działa w 172 krajach, zrzesza miliony wolontariuszy oraz ok. 30 tys. osób zajmujących przywódcze stanowiska. Finansowana jest przez koncerny proaborcyjne i antykoncepcyjne oraz wszelkie lobby homoseksualne.

Zobacz na:
Planned Parenthood
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=2078.0
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Dyktatura seksu
« Reply #9 on: (Tue) 22.09.2015, 10:07:49 »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje