Author Topic: Jak Facebook robi ludzi w wała  (Read 2622 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Jak Facebook robi ludzi w wała
« on: (Sat) 19.04.2014, 20:22:33 »
Jak Facebook robi ludzi w wała

http://ussus.wordpress.com/2013/01/18/jak-facebook-robi-ludzi-w-wala/


Facebook i Ty

Pierwsza świnka: Czyż to nie wspaniałe?! Nie musimy płacić za chlewik!
Druga świnka: Yeah! I nawet jedzenie jest za darmo!
Jeśli nie płacisz, nie jesteś klientem. Jesteś produktem na sprzedaż.

Facebook not cool - nie jest cool - Max Kolonko Mówi jak jest
http://www.youtube.com/watch?v=2Ck-dr6zsfg
« Last Edit: (Fri) 07.11.2014, 23:18:07 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Re: Jak Facebook robi ludzi w wała
« Reply #1 on: (Sat) 19.04.2014, 20:22:53 »
Forsowanie Facebooka przez syjonazistówFacebook ma być wg. planów syjonazistów jedyną formą prywatnych publikacji w internecie. Celem agitacji jest by jak najwięcej ludzi zakładało swoje konta na prywatnym portalu Marka Zuckerberga. Większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że udostępnia swoje prywatne dane Mossadowi. Izraelski dysydent Roy Tov dotarł do niepokojących danych na temat Zuckerberga, które mogą potwierdzać, że pracował i nadal pracuje on dla Mossadu. Technologia do Facebooka została po prostu przez niego skradziona z HarvardConnection.com

CTTTRLKOQ -->http://northerntruthseeker.blogspot.gr/ ... ossad.html

Facebook jest internetową bronią masowego rażenia w kontroli nad społeczeństwem. Daje dostęp do wszystkich danych o ludziach – ich powiązaniach, zamiłowaniach, słabostkach. Przez zamieszczenie zdjęć i nagrań wideo, nikt kto jest na Facebooku nigdy już nie będzie anonimowy w sieci. Chcąc nie chcąc, stałeś się ekhibicjonistą. Konspiracja idzie jednak dalej.Niemiecki magazyn Der Taggspiegel udowadnia, że zabójcy James Holmes i Anders Behring Breivik (  mieli jedną cechę wspólną – nie posiadali konta na Facebooku! Na stronie technicznych nowinek Slashdot, poda stwierdzenie, że jeśli nie masz konta na Facebooku to możesz być pierwszym kandydatem na ludobójcę!

CTTTRLKOQ -->http://www.abovetopsecret.com/forum/thread868865/pg1

Z kolei magazyn Forbes doniósł, że wydziały zatrudnienia w amerykańskich firmach sprawdzają kandydatów czy mają konta na Facebooku. Ci, którzy ich nie posiadają są od razu dyskryminowani. Tłumaczenie jest takie, że dany kandydat ma coś na sumieniu, dlatego konto usunął. Z kolei niektóre agencje matrymonialne odradzają szukania kandydatów, którzy nie mają kont na portalu Zuckerberga.

CTTTRLKOQ -->http://www.infowars.com/psychologists-s ... uspicious/

Oto przykład jak niby niezależny facebook pomaga utrzymać polskich niewolników w ryzach.
Usuwają profile niewygodne dla władzy.

Marionetki rządowe są pod ochroną Pejsbooka dlatego profile krytykujące ludzi rozmontowujących
i sprzedających Polskę są usuwane. Przykładem tego jest profil o nazwie TVN48, który miał 20 tyś "like'ów"
i został skasowany przez syjonistyczny Pejsbook. Autorzy usuniętego profilu już go reaktywowali
 i w tym momencie ma już 8 tyś like'ów.

CTTTRLKOQ -->https://www.facebook.com/nowetvn48


Niedługo wszystko zostanie zintegrowane dzięki iluminackiemu NSA - Indect, Google wraz z Facebookiem
nikt nie będzie anonimowy. Wszechobecne kamery rozpoznające twarze będą w stanie określać
 kim jest przechodzeń na ulicy (wyławiając zdjęcie spośród miliardów użytkowników facebooka )
 i skąd jest , dokładny adres ( wyciągając IP z profilu facebooka danego użytkownika).

Zrobisz coś przeciwko władzy i będziesz miał odsłoniętą twarz znajdą cię błyskawicznie.
 Kiedy dojdzie do zamieszek lub wojny osoby świadome mogą po prostu zostać selektywnie wyłapywane
 i mordowane. Namierzenie takich ludzi dzięki superkomputerom analizującym filmy i zdjęcia z kamer
porozmieszczanych na ulicach, w biurowcach będzie dziecinnie proste.

Wiesz za dużo o NWO ? Dostaniesz kulkę w łeb bo w Nowym Porządku Świata nie ma miejsca dla buntowników,
którzy będą walczyć z systemem i nie przyjmą

CTTTRLKOQ -->http://www.poznajprawde.net/11-symbolik ... i-666.htmlKamera zeskanuje Ci twarz i sprawdzi co lubisz na Facebooku
Przychodzisz do baru, a barman mówi: "Co byś powiedział na 50 procent zniżki na twój następny drink Appletini?" "Dziwne, skąd on wie, że to mój ulubiony drink?" - myślisz sobie. "Widziałem go na Twoim profilu na Facebooku" - wyjaśnia od razu barman, a wyraz Twojej zaskoczonej twarzy mówi wszystko...

To nie science-fiction. To może być przyszłość w reklamie bezpośredniej, a właściwie w reklamie spersonalizowanej. Na czym to polega? W miejscach publicznych montowane byłyby kamery, a oprogramowanie rozpoznawałoby twoją twarz, po czym łączyło z twoim profilem na Facebooku. Wszystko, aby reklama była dostosowana do Ciebie najbardziej jak to tylko możliwe.

Technologia, znana jako Facedeals, działa poprzez instalację kamer w wybranych miejscach. Użytkownicy mogą następnie zarejestrować się w usłudze, przesyłając swoje zdjęcia na Facebooku, który pozwolą w szybki i skuteczny sposób zweryfikować swoje rysy twarzy.

Wtedy, w momencie gdy pójdziesz do miejsca, które ma umowę z Facedeals, otrzymasz na przykład wiadomość tekstową oferującą specjalnie dla Ciebie przygotowane zniżki na rzeczy, które najbardziej lubisz.

Jeśli uważasz, że ten rodzaj "reklamowej inwigilacji" jest trochę przerażający, nie jesteś sam.

Facebook jest już teraz krytykowany za wykorzystywanie technologii rozpoznawania twarzy jako sposobu na oferowanie swoim użytkownikom propozycji nowych znajomości. Ostatniego miesiąca musiano nawet zawiesić usługę zaledwie miesiąc po nabyciu tej technologii. Wszystko po bombardowaniu skargami dotyczącymi naruszania prywatności jakie zafundowali Facebookowi użytkownicy. Jednak firma nadal korzysta z tej technologii! Jak podaje Herald Sun, współpracuje w ten sposób z australijską  policją - wszystko by wykryć ewentualnych przestępców.

Póki co Facedeals jest wciąż w fazie beta...

CTTTRLKOQ -->http://www.conowego.pl/aktualnosci/kame ... ooku-6352/


Jakie Dane przechwytuje NSA


co ciekawe kiedy wpiszemy adresie www odwrotnie słowo illuminati czyli itanimulli.com ,
przejdziemy na stronę NSA)CTTTRLKOQ -->http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1054110838

CTTTRLKOQ -->http://www.youtube.com/watch?v=Xe6gw8c7 ... r_embedded
Internetowa strona społecznościowa Facebook została uruchomiona w lutym 2004 r. i szybko stała się numerem jeden wśród sieci społecznych wraz z MySpace. Facebook został założony przez Marka Zuckerberga i jego współlokatorów z uczelni i studentów informatyki Eduardo Saverina, Dustina Moskovitza i Chrisa Hughesa. W maju 2011 Facebook odnotował 138.9 milionów osób miesięcznie odwiedzających stronę w USA. Ponad 50% Amerykanów ma konto na Facebook-u. Kolejnym największym zbiorem kont, są konta w Europie Zachodniej. W styczniu 2011 Facebook odnotował ponad 600 milionów użytkowników na całym świecie.

Ale istnieje również ciemna strona tego marketingowego sukcesu, który rozprzestrzenia się w całej blogosferze. Jest nią związek jaki ma Facebook z CIA i Departamentem Obrony USA.
CTTTRLKOQ -->http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... of_Defense

CIA za pomocą grup na Facebooku zatrudniania pracowników do National Clandestine Service.
CTTTRLKOQ -->http://www.wired.com/techbiz/it/news/2007/01/72545

Ale to może nie być aż tak drażniącą kwestią. To co jest problemem to źródła finansowania całej operacji.
Pierwsze fundusze na rozkręcenie Facebooka tj. 0,5 milona dolarów pochodziło od  byłego dyrektora generalnego Paypala- Petera Thiela
CTTTRLKOQ -->http://en.wikipedia.org/wiki/PayPal

 Druga runda finansowania Facebooka 12.7 mln dolarów pochodziła od firmy Accel Partners. Jej manager James Breyer był wcześniej prezesem National Venture Capital Association i zasiadał w radzie z Gilmanem Louie, prezesem In-Q-Tel, firmy założonej przez CIA w 1999 roku. Jedną z kluczowych dziedzin jakimi zajmuje się ta firma są technologie gromadzenia i przetwarzania danych. Breyer zasiadał również w radzie nadzorczej R & D firmie BBN Technologies, która była jedną z firm, odpowiedzialnych za powstanie Internetu. Później do firmy dołączyła Dr Anita Jones, która pracowała w zarządzie In-Q-Tel, i była dyrektorem Badań Obronnych i inżynierii w amerykańskim Departamencie Obrony. Była także doradcą sekretarza obrony i nadzorowała pracę projektu DARPA (Defence Advanced Research Projects Agency), który jest odpowiedzialny za rozwój najwyższej klasy technologii dla celów obronnych. Nadzorowała również projekt DARPA o nazwie Information Awareness Office IAO zajmującym się zbieraniem wszystkich możliwych informacji na temat obywateli w jednym scentralizowanym miejscu.

Według wikipedii Information Awareness Office zajmuje się zbieraniem następujących informacji: działalności w Internecie, historii zakupów kartami kredytowymi, zakupów biletów lotniczych, wynajmu samochodów, dokumentacji medycznej, danych o edukacji, informacji nt prawa jazdy, rachunków za media, zeznań podatkowych, jak i innych dostępnych danych. Część technologii Information Awareness Office zajmuje się analizą asymetrycznych sieci pomiędzy obywatelami oraz systemami budowania modeli zachowań osób. Aby ten system mógł działać potrzebna jest stale odświeżana baza danych, na której działanie pozwala licencja Facebooka starannie ukierunkowana na umożliwienie gromadzenia danych.

Warunki korzystania z Facebooka mówią m.in.: "publikując treści członkowskie na dowolnej części witryny sieci Web, automatycznie przyznajesz prawo, i oświadczasz, że masz do tego prawo, do nieodwołalnej, trwałej, zbywalnej, w pełni opłaconej, na całym świecie licencji do używania, kopiowania, wyświetlania, formatowania, tłumaczenia, wpisywania i rozpowszechniania tych informacji przez Facebook oraz przygotowanie prac pochodnych lub włączanie ich do innych prac, informacji i treści, i do przyznania i autoryzacji sublicencji wyżej wymienionych.”

I w równie ciekawa jest polityka prywatności Facebooka: "Facebook może także gromadzić informacje na twój temat z innych źródeł, takich jak gazety, blogi, komunikatory i innych użytkowników serwisu Facebook poprzez działania serwisu (np. tagowanie zdjęć) aby zapewnić dostęp do bardziej przydatnych informacji i bardziej spersonalizowanych doświadczeń. Dzięki Facebook, wyrażają Państwo zgodę, aby dane osobowe były przekazywane i przetwarzane w Stanach Zjednoczonych ".

W kwietniu 2011 r. Facebook po cichu uruchomił biometryczną technologię rozpoznawania twarzy aby analizować zbiory zdjęć zawarte na stronie. Facebook rozwijał technologię rozpoznawania twarzy, ale włączył tę funkcję domyślnie nie mówiąc o tym pierwszym użytkownikom. Technologia ta działa na Facebooku od grudnia ubiegłego roku dla użytkowników Stateside, aby automatycznie dodawać tagi do wgranych zdjęć. Jest to może zbieg okoliczności ale w tym samym czasie DARPA ogłosiła gotowość technologiczną automatycznego indeksowania obrazów oraz materiałów wideo.

Źródło: CTTTRLKOQ -->http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... p912570708

Oto co czeka świat jeśli ludzie się nie przebudzą.


CTTTRLKOQ -->http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Ox7U1F7OLIcałość;
CTTTRLKOQ -->http://poznajprawde.net/aktualnosci/721 ... istow.html
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Jak Facebook robi ludzi w wała
« Reply #2 on: (Fri) 07.11.2014, 23:22:07 »
Mama pokazała, jak karmi piersią walczącego o życie wcześniaka. I zaczęła się awanturaDziecko Emmy Bond urodziło się 12 tygodni przed terminem. Lekarze dawali mu trzy dni życia. Stan dziewczynki poprawił się jednak na tyle, że mamie pozwolono karmić piersią. Zdjęciem dokumentującym ten moment Emma pochwaliła się w serwisie społecznościowym. Ktoś zgłosił "naruszenie zasad". Fotografia została usunięta. A oburzeni internauci ruszyli do kontrataku.

Carene przyszła na świat 3 października jako wcześniak. Ważyła nieco ponad kilogram. Lekarze dawali jej trzy dni. Dziewczynka jednak przeżyła i czuje się na tyle dobrze, że Emma dostała zgodę na karmienie jej piersią. Dla kobiety było to tak ważne, że postanowiła podzielić się szczęściem z przyjaciółmi i rodziną. Zamieściła zdjęcie na swym profilu na Facebooku.Jeszcze tego samego dnia została poinformowana o usunięciu fotografii. Powodem było zgłoszenie go jako "treści obraźliwej, która nie powinna zostać zamieszczona w serwisie".
To była magiczna chwila i usunięcie tego zdjęcia było dla mnie ogromnie bolesne.

Emma Bond była zdziwiona i oburzona. W rozmowie z DailyOnline mówiła: - Zdjęcie było widoczne jedynie dla moich znajomych i rodziny. Każdy zdawał sobie sprawę, że to szczególny moment w moim życiu, którym chciałam się podzielić z bliskimi i pokazać, jak daleko zaszłyśmy. To była magiczna chwila i usunięcie tego zdjęcia było dla mnie ogromnie bolesne.

Protest

Emma poinformowała o sprawie organizację wspierającą kobiety karmiące piersią. Ta zamieściła zdjęcie w serwisie ponownie, na swoim profilu, z opisem sytuacji. Fotografia była tym razem dostępna dla

większej liczby ludzi, nie tylko najbliższych znajomych kobiety. W ciągu doby zdjęcie zostało "polubione" przez 166 tys. osób, a udostępnione 22 tys. razy. Wielu internautów udostępniających fotografię pisało potem z oburzeniem, że na ich kontach też została zablokowana.
Jedna z takich osób, Laura Simon, stwierdziła: - Oto kłopoty w naszym dzisiejszym świecie. Jest OK, gdy dziewczyny publikują swoje półnagie zdjęcia, ale gdy widzą coś tak niewinnego i pięknego, to nazywają to przestępstwem. Jaki w tym sens?

Po setkach skarg administracja serwisu przywróciła czarno-białe zdjęcie i przyznała, że zostało "usunięte błędnie".

Emma Bond ma 24 lata. Z partnerem Ashleyem Kitchenem, ojcem dziecka, mieszka w Oswestry (zachodnia Anglia). Nadal toczą wraz z lekarzami walkę o życie i zdrowie córeczki. Prawdopodobne jest, że dziewczynka ma poważnie uszkodzony mózg. Rodzice codziennie jeżdżą do szpitala Royal Princess w Telford, by odwiedzać Carene.www.tvn24.pl
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Jak Facebook robi ludzi w wała
« Reply #3 on: (Thu) 14.07.2016, 15:11:23 »
Policja ostrzega: Nie korzystajcie z przycisków „reakcji” na Facebooku!

Kiedy Facebook wprowadził w lutym nową opcję reagowania w inny sposób, niż tylko „Lubię to”, użytkownicy ucieszyli się z tej zmiany. Nie zawsze bowiem wypadało „polubić” smutną wiadomość, a ludzie od dawna oczekiwali na przycisk w stylu „nie lubię tego”. Nowe reakcje pozwalają na wyrażenie większej ilości emocji, co wydawało się świetnym pomysłem. Niestety, sprawa ma drugie dno, przed czym przestrzega policja.Belgijska policja ostrzega, że ikonki reakcji służą Facebookowi do zbierania o nas informacji. Wiadomość na oficjalnej stronie policji opisuje, jak „ikony nie tylko pozwalają wyrażać twoje emocje”, lecz także „pomaga Facebookowi zwiększyć efektywność reklam w twoim profilu”. Dzięki temu narzędziu, Facebook jest w stanie określić kiedy użytkownicy są w lepszym nastroju i to właśnie wtedy wyświetla się większa ilość reklam na ich tablicach.

Dalej czytamy: „Poprzez ograniczenie liczby ikon do sześciu, Facebook liczy na to, że będziesz łatwiej wyrażał swoje myśli, dzięki czemu algorytmy, które działają w tle dają lepsze efekty. Za pomocą kliknięcia myszki pokazujesz im, co sprawia, że jesteś szczęśliwy. Pomaga to Facebookowi w znalezieniu najlepszej lokalizacji do wyświetlenia ci reklamy i pozwala na prezentowanie ci reklam, które wzbudzą twoją ciekawość. Jeśli Facebook wykryje, że jesteś w dobrym nastroju, algorytm jest w stanie ocenić czas, w którym jesteś bardziej podatny na reklamę, co zwiększa efektywność kampanii, poprzez zwiększenie szans na to, że w nią klikniesz”.

JAK WIDAĆ, ROZWIĄZANIE MA SŁUŻYĆ ZARABIANIU – NIE WYGODZIE UŻYTKOWNIKÓW!

Źródło: http://hitinternetu.pl/policja-ostrzega-nie-korzystajcie-z-przyciskow-reakcji-na-facebooku/
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje