Author Topic: Żydowskie PODMIANKI  (Read 1348 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Żydowskie PODMIANKI
« on: (Sat) 19.04.2014, 20:31:24 »
Żydowskie PODMIANKI. Matka Polka
Źródło: stopsyjonizmowi.wordpress.com

Żydostwo to system kompletnego fałszu i zakłamania (dwie amerykanki – come and hear). Samo słowo Żyd to oksymoron – figura stylistyczna zawierająca w sobie i niosąca wzajemna sprzeczność np. biały murzyn, olbrzymi karzeł)

Żydzi to bardzo stara GILDA ZŁODZIEJSKA, skodyfikowana jeszcze przez Talmud, a potem przez Mojżesza Majmonidesa, z wypracowanymi przez lata i wieki metodami oszustwa, kłamstwa, kradzieży, rozboju i morderstwa.

Powyższy artykuł to rzecz o żydowskich PODMIANKACH.

Żyd nie jest rasą. Czy bialy rabin, czarny rabin , biały Żyd z Polski czarny z Etiopii itd.to ta sama rasa

BARACK OBAMA obecny prezydent USA – sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela. Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun. Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu.
Michelle Obama z domu Robinson, żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Matka rabina Funnye, Verdelle Robinson Funnye i dziadek Michelle Obamy, Fresier Robinson to rodzeństwo siostra I brat. Kto nie wierzy niech poczyta żydowskie pisemko internetowe
Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family

http://www.forward.com/articles/14121/
http://www.forward.com/articles/14148

Judaizm to także oksymoron – to żadna religia, to sprzeczność sama w sobie.
Żydostwo i judaizm to nie religia . Co ma wspólnego prorocy biblijni lub Dekalog Mojżesza z Talmudem ?

Żydzi to również NIE –Semici – to mieszanka rasowa Hunów, czyli Mongołów, Słowian i Turków.
Jeśli mówić o etniczności i pochodzeniu to Ojczyzną Żydów jest Mongolia.


Sama religia żydow zawiera wewnętrzną sprzeczność – Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd. Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli tak powiedzą ziemscy rabini. Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.

Patrzą bezczelnie prosto w oczy hipnotyzują i oszukują. Z biegiem czasu przyjmuje to formy coraz bardziej wyrafinowane. Żydostwo to konwencja mentalna, mentalność przestępcza, wirtualna rzeczywistość, a więc rzeczywistość, która nie istnieje.

ŻYDOW NIE MA, nie istnieją jako rasa, nie istnieją jako religia, nie istnieją jako naród , czy grupa etniczna.
Nie są semitami , tak chętnie używana przez nich wirtualna broń antysemityzmu nie ma najmniejszego sensu.


A jednak zajmujemy się Żydami i o nich piszemy. Jest tak dlatego, że Żydzi to jedna wielka PODMIANKA i zła definicja narzucona przez Żydów. To Żydzi twierdzą , że są rasą , religią narodem , semitami. Żyd to definicja żydowska narzucona gojom, jako prawdziwa, a prawdziwą definicją nie jest.

Musimy się tym zajmować, bo musimy się bronić przed złodziejstwem, ubezwłasnowolnieniem, kłamstwem, oszustwem, rozbojem, odbieraniem wolności i własności. I dlatego posługujemy się żydowską definicją Żyda, bo własnej precyzyjnej definicji nie mamy. Owszem mamy definicje obszerne i opisowe, jako literature krytyczna wobec zjawiska zwanego żydostwem.

Żyd staje się wtedy Żydem, jeśli należy do organizacji żydowskiej kierowanej przez tak zwanych rabinów, przywódców religijnych, a tak naprawdę hersztów gangsterskich i ideologów, a zarazem policji wewnętrznej tej przestępczej mafii. Żydostwo to system totalitarny przywilejów i strachu. Tak dobrze to ilustruje słowa Żyda Lenina , ” Jesteś z nami lub przeciwko nam”.

Z żydostwem jest bardzo trudno walczyć, bo to mieszanina prawdy i kłamstwa i narzucanej interpretacji.

Tzw. Żydzi opanowali media i kształtują opinie publiczną i narzucają swoje interpretacje i definicje.

Ta Gilda Złodziejska opanowała z biegiem czasu główne pozycje społeczne – bankowość i finanse, media i propagandę , rządy i instytucje życia publicznego. Kiedyś było inaczej. Żyd był izolowany od zdrowej tkanki społecznej (w istocie sam zamykał się w obozach warownych zwanych gettami). Z biegiem czasu, w skomplikowanym procesie historycznym, poprzez kolejne wojny, rewolucje i reformy, poprzez eksterminacje i eliminacje byłych właścicieli ukradli i przywłaszczyli sobie cały dorobek Cywilizacji Chrześcijańskiej i więcej.

Religia holokaustu to ważna żydowska Podmianka. Głównymi sprawcami holokaustu byli sami Żydzi; Poczynając od Chaima Weizmana , rzeczywistego organizatora holokaustu, późniejszego prezydenta Izraela poprzez miliardera Sorosa, kolaboranta nazistów, który konfiskował mienie żydowski dla Niemców, a ostatnio otrzymał nagrodę Globalista Roku w Kanadzie, Szymona Wiesentala współpracownika Gestapo przy wyłapywaniu Żydów, a późniejszego założyciela Centrum ścigania Nazistów, Adolfa Eichmana , żydowskiego mordercy Żydów, czy tez miliardera Reichmana następnego Austrowęgierskiego Żyda, który prał nazistowskie pieniądze w Maroku, a jego żona wysyłała niejadalną czekoladę jako pomoc dla Żydów, mordowanych przez niemieckich nazistów w obozach koncentracyjnych. Policjant żydowski w warszawskim gettcie potrafił odprowadzić do „transportu śmierci” własną matkę i siostrę, aby spełnić wymagane przez Niemców dzienne kwoty wyłapanych Żydów.

Zachęcam czytelników tego tekstu do krytycznych uwag i twórczego rozwinięcia tematu. Warto spędzić trochę czasu, zapoznać się z sygnalizowaną problematyką wczytać się dokladnie w podane niżej linki.

Sprawa tożsamości tzw. Żydów ma bardzo istotne i podstawowe znaczenie. Odebranie tożsamości Żydom tzn ich własnej definicji – że są rasa, religią, grupa narodowa, semitami stwarza kompletnie inna sytuacje – stawia tzw. Żyda nagiego pod pręgierzem opinii publicznej wyłącznie jako przestepcę, złodzieja i zbrodniarza.

Począwszy od połowy wieku XIX przez cały wiek XX i obecnie tzw. Żydzi (przestępczość zorganizowana czyli mafia) dokonali zamachu na cywilizacje chrześcijańska, porządek publiczny , dobra materialne, dorobek kulturalny … Ostatnio obserwujemy niesamowita wręcz Agresje na wartości duchowe i religijne Polski, Polaków, narodów świata i Europy zamach na kościół Katolicki. Na wypieranie całej cywilizacji chrześcijańskiej i wywłaszczanie z jej dorobku i uzurpacje i poszywanie się pod kościół chrystusowy pod płaszczykiem Judeo chrześcijaństwa. Coś takiego jak Judeo chrześcijaństwo to następny oksymoron.

To jedna z ważniejszych podmianek żydowskich. Bezczelny Żyd chce, aby pobożni Goje chodzili do kościoła chrystusowego i wyznawali Szatana, bo Żydzi już ukradli kościół chrystusowy i zamienili go na synagogę Szatana. Najlepszym tego dowodem, jakże znamiennym jest obchodzenie dnia Judaizmu w Kościele katolickim. Skandal i absurd.

Jednym z większych sukcesów hasbary, czyli propagandy żydowskiej jest niedopuszczenie do zaistnienia w przestrzeni publicznej dyskusji nad najistotniejszymi problemami i sprawami Polski i Polakow i zastąpienie ich tematami zastępczymi.

Takim jednym z najistotniejszych tematów jest sprawa tożsamości żydowskiej; Żydzi boja się tego tematu jak diabeł święconej wody. Bo cóż z żydostwa pozostanie po odjęciu rasowości, religijności, narodowości, po odebraniu pały antysemityzmu? Żyd stanie nagi przed opinia publiczną z przysłowiowym fiutem w garści, jako przestępca w obliczu istniejącego prawa i to w dodatku, jako niepoprawny recydywista.

Być może sprawa żydowska nie jest w ogóle sprawa najistotniejszą. Być może żydostwo to kamuflaż dla wielu bardziej istotnych spraw i sił dążących do zniewolenia i podporządkowania sobie społeczeństw i narodów świata – iluminanci, masoneria , krzyżactwo i prusactwo .

http://www.come-and-hear.com/dilling/p_chapt04.html
http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson
http://www.come-and-hear.com/dilling/dc ... l#foreword – TALMUD

THE JEWISH RELIGIONIts Influence Today – Elizabeth Dilling
Formerly Titled THE PLOT AGAINST CHRISTIANITY

http://biblebelievers.org.au/factindx.htm#III „Am I therefore become your enemy, because I tell you the truth?” Galatians 4:16.
„FACTS ARE FACTS”
, When the word „Jew” was first introduced into the English language in the 18th century its one and only implication, inference and innuendo was „Judean.” However during the 18th, 19th and 20th centuries a well-organized and well-financed international „pressure group” created a so-called „secondary meaning” for the word „Jew” among the English-speaking peoples of the world. This so-called „secondary meaning” for the word „Jew” bears no relation whatsoever to the 18th century original connotation of the word „Jew”. It is a misrepresentation.
The „secondary meaning” of the word „Jew” today bears as little relation to its original and correct meaning as the „secondary meaning” today for the word „camel” bears to the original and correct meaning of the word „camel”, or the „secondary meaning” today for the word „ivory” bears to the original and correct meaning of the word „ivory”. The „secondary meaning” today for the word „camel” is a cigarette by that name but its original and correct meaning is a desert animal by that ancient name. The „secondary meaning” of the word „ivory” today is a piece of soap but its original and correct meaning is the tusk off a male elephant.

Kiedy i Jak Wymyślono Żydów?
(„Matai ve’ech humtza ha’am hayehudi?”)

Wywiad prof. Sand dla Haaretz (nieautoryzowane tlumaczenie)
http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4813

Szlomo Sand i wstrząs dla narodowej mitologii Izraela

Książka Szlomo Sanda profesora historii uniwersytetu w Tel Awiwie, która wywołała szok w Izraelu

W swojej książce Szlomo Sand udowadnia, że

*Nie było żadnego Wygnania Żydów – a wiec nie może być Powrotu
*Żydzi nie zostali ROZPROSZENI ani WYGNANI
*Tzw Żydzi nie pochodzą z Judei
*Rdzennymi, etnicznymi Żydami są Palestyńczycy
*Cała ideologia powrotu jest koncepcja syjonistyczna i nieprawdziwa
*Racja istnienia Państwa Izrael jest bezpodstawna.
*Pojawienie się Żydów odbyło się nie przez rozproszenie fizyczne ludzi i migracje, ale przez rozprzestrzenianie się judaizmu i chrześcijaństwa nawracania – konwersji. W początkach istnienia Chrześcijaństwa i Judaizmu – początkowo nawróceni na Judaizm stawali się koniec końców chrześcijanami – CZY JUDAIZM JEST RELIGIĄ?
*KONWERSJA jest przyczyna pojawienia się Żydów, a nie WYGNANIE
*Krytycznym faktem dla wzrostu populacji Żydów była Konwersja królestwa CHAZARÓW – (potomków Hunów, Mongołów i Turków) -Żydzi Wschodnioeuropejscy to mieszanka Chazarów i Słowian – stanowią ok.90% Tzw. Żydostwa – ŻYDZI NIE SĄ SEMITAMI
*ŻYDZI NIE SĄ RASA – są mieszanką wielu grup etnicznych
*Żydzi nie są Narodem – i nie sa na pewno Narodem Wybranym
*Żydzi nie maja żadnego uzasadnienia, aby rościć sobie prawo do Palestyny

Ogólna bezpośrednia konkluzja z lektury książki – Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród – a więc kim są Żydzi?

Svali: Kobieta wychowana wśród satanistycznych Żydów

http://alexirin.wordpress.com/2011/01/29/6117

Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje, na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje, która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”. Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu, jakie szykują nam Illuminati.

Ale dla dobra spójności tego artykułu skoncentrujmy się na tzw. Żydach w zrozumieniu ich wlasnej definicji

Warto prześledzić w krótkim zarysie te ŻYDOWSKIE PODMIANKI

SYJONIZM SPLUGAWIŁ KILKA PODSTAWOWYCH POJĘĆ

* Religie – chrześcijańską i żydowską
* Pieniądz – jego funkcje społeczną i prawa i wartość. Przejął centralny system bankowy
* Ruch robotniczy i dążenie do sprawiedliwości społecznej – Komunizm, Solidarność w Polsce
* Kapitalizm – niszcząc klasę średnia zmieniając w monopol żydowskich korporacji
* Prawo – prawo jednostki i narodu
* Moralność – zastępując prawa naturalne i boskie Sodoma i Gomora


*Miała być druga Japonia, druga Irlandia, a tymczasem Polska, jako kraj spada poniżej Kamerunu. Solidarność – miało być inaczej

*Wielkość Polski, patriotyzm, duma narodowa – jest ustawicznie pomijana i eliminowana z przestrzeni informacji i dyskusji publicznej strącana w niebyt. To Żyd Fejgin ubecki oprawca powiedział kiedyś, że *trzeba odebrać Polakom ich dumę*. I odbierali torturami, uwiezieniami, zsyłkami, opresjami prześladowaniami.

*Dwie siły niszczące Polskę – Żydzi i Prusy /Krzyżacy, masoneria – kto jest większym wrogiem Polski

O odradzaniu się Militaryzmu Pruskiego, kontynuacji Krzyżactwa, odpowiedzialnego za Rozbiory Polski, za kilka wojen Europejskich i dwie ostatnie wojny światowe, a na dzień dzisiejszy za ponowny upadek gospodarczy i praktyczne przejecie ziem polskich, wykup przemysłu wszystko to pod auspicjami i przykrywką Unii Europejskiej. Kto jest komu podporządkowany?
Za rozbiory winne Prusy największy wróg polski co jest historycznie oczywiste i udowodnione jednak cała propaganda nastawiona jest na zal do Rosji za rozbiory a przeciez Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego zona to Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II.

RAPORT Nr1 DOTYCZĄCY

Agresji Republiki Federalnej Niemiec przeciwko Polsce na przełomie XX i XXI wieku

Całość Raportu na:

O umowie poczdamskiej i powojennym porzadku prawnym w Europie, który za wszelka cene cha zmienic Niemcy

http://infonurt2.com/index.php?mod=article&cat= Świat&article=97
http://infonurt2.com/index.php?mod=arti ... article=97

Stowarzyszenie Ofiar Wojny Roszczenia polskie od Niemiec

http://polskapolityka.com/archiwum/sow/ ... age_01.htm
http://polskapolityka.com/archiwum/sow/bank/qpozew.htm – WZÓR POZWU Z UZASADNIENIAMI artykułami prawa polskiego i międzynarodowego, wymienione wszystkie akty prawne uzasadniające te roszczenia.

Roszczenia niemieckie, a roszczenia polskie. Czy Niemcy maja jakiekolwiek podstawy do roszczeń. Niemcy to nie Prusy.  Zapomniana Ustawa Poczdamska – porządek prawny w Europie. Pogarda dla 60 mln ofiar II wś

*Rosja – czy rzeczywiście jest wrogiem. Zrywy narodowowyzwoleńcze zawsze przeciw Rosji, zawsze z inspiracji Prus, zawsze napuszczani przez Żydów, zawsze tracili Polacy, a zyskiwały Prusacy i Żydzi. Żywioł polski zsyłany był na Syberie, a miejsce wypartego żywiołu Polskiego zajmował żywioł pruski i żydowski. Rozbiory całkowicie dziełem Prus

Piłsudski –agent pruski; wysłany przez Prusy po przegranej I wś do kontroli sytuacji w Polsce, podobnie jak inny agent żydowski Lenin do Rosji, w celu wywołania rewolucji bolszewickiej. Pilsudski to Żyd i mason; zamach majowy finansowała masoneria brytyjska. Winny zostawienia Polski bezbronnej na pastwę Hitlera. Uważany i lansowany przez współczesnych Żydów za wyzwoliciela i zbawiciela Polski. To ci dopiero żydowska podmianka.

Na dzień dzisiejszy mamy Tuska agenta niemieckiego, którego kampanie wyborczą na premiera Polski sponsorowały państwowe niemieckie fundacje, który dostał za wzorowe robienie Polski i Polaków w wielka rurę niemiecka nagrodę Karola Wielkiego. Rodzina Tuska po kądzieli i po mieczu to rodzina Żydów niemieckich którzy podpisali volksliste i splamiła się kolaboracją ze zbrodniczą, nazistowską Trzecia Rzeszą niemiecką.

Zbrodnia zdrady stanu volksdeutscha Tuska?

Czy Donald Tusk napierając na szybka ratyfikacje Traktatu popełnia zbrodnie zdrady stanu? Pytanie jest o tyle ważne, iż premier RP jest ludowym Niemcem, którego niemalże wszyscy przodkowie kolaborowali z okupantem hitlerowskim.

Transformacja ustrojowa – i wyprzedaż Polski. Wyciek miliardów z Polski. Kto jest właścicielem kont w zachodnich bankach ? Postulat nacjonalizacji wszystkich banków i zastąpienia jednym i tyko jednym bankiem państwowym z wieloma oddziałami w każdym zakątku Polski

Inwestorzy zagraniczni – kto za nimi stoi

Macierewicz , Kaczyński i PiS, media o.Rydzyka. Czy o. Rydzyk służy Żydom czy Krzyżakom – czy służy pacyfikacji i zagospodarowywaniu narodowego elektoratu. Czy to rzeczywiście narodowcy?
Macierewicz i Kaczyński byli założycielami KOR-u, tej najbardziej wrednej post stalinowskiej i żydowskiej formacji politycznej, która z zachodnimi trockistowskimi kahałami rozpoczęła i doprowadziła do rabunkowej wyprzedaży gospodarki Polski. Media o. Rydzyka głoszącym ewangelie i hasła narodowe, tym niemniej są za Unia Europejską, a wiec za lucyferycznymi i antychrześcijańskimi strukturami zła, popierają KOR-owski i zażydzony PiS. Ale gdziez tam liberalnym zakłamanych mediom państwowych i prywatnych do mediow o. Rydzyka. W tych wydawaloby się państwowych i licencjonowanych przez państwo. Powiny być za Polska i narodem, a sa antypolskie i antynarodowe , to tu ci dopiero żydowska Podmianka.


Przykład w jaki sposób Macierewicz/ Singer manipuluje – i sprawa RKN-u.

Anatomia przekrętu Macierewicza.

http://suwerennosc.blogspot.com/2010_02_26_archive.html

Blog Rachowskiego byłego przewodniczącego Komisji Rewizyjnej RKN, autora założeń programowych i statutu RKN-u, Dość stary tekst z 2001 r., ale dobrze ilustrujący, jak subtelnie Polacy są robieni w balona.
Wystarczyło zmienić kilka słów w statucie i założeniach programowych, aby Polacy zamiast być uwłaszczeni zostali wywłaszczeni. Diabeł tkwi w szczegółach.

Gross – przykład żydowskiego prowokatora. Pisze bzdury, ale dzięki temu SPRAWA ŻYDOWSKA jest na WIERZCHOŁKU i absorbuje uwagę opinii publicznej. I dzięki temu Żydzi w ogóle istnieją. Przeciwstawiać się trzeba ukazując Żydów, jako faktycznych sprawców tego mordu na swoich braciach i siostrach w wierze. To brzmi jak absurd i paradoks, ale Żydzi są największymi antysemitami i faktycznymi sprawcami holokaustu

Unia Europejska. Unia czy Rzesza. Polska powina mieć Roszczenia a tymczasem roszczenia terytorialne maja Niemcy i realizuja je poprzez korupcje zydow z Polski. To ci dopiero żydowska Podmianka
Planowy rozbiór Polski – cytaty ze zjazdow ziomkostw niemieckich


Rzeczpospolita z lutego 1993 (1/46)

W grudniu 1990 w budynku Związku Wypędzonych w Bonn odbyła się tajna narada poświecona metoda walki o odzyskanie ziem, które po roku 1945 sa w posiadaniu Polski Czechosłowacji i ZSRR w naradzie Bral udział wysokiej rangi urzednik kanclerza Kohla i przedstawiciele MSW I MSZ RFN-u. Ustalono wówczas, że Niemcy zastosują w Polsce dwa warianty tzw. Friedensplan (pokojowy) i Kriegsplan (wojenny), aby odzyskać stracone na rzecz Polski ziemie w ciągu 10-15 lat. Przyjęto tam, ze razem z realizacja pokojowego sposobu ponownej kolonizacji, będą przygotowane i tworzone tajne struktury na naszych Ziemiach zachodnich „Schlesischrebellion” – Bunt Śląski

Pokojowy plan Niemców polega na tym, aby powiązać Polskę z gospodarka RFN układami, ale takimi gdzie prawo wyłącznego decydowania będą mieli Niemcy. Trzeba stworzyć 6-7 tysięcy małych firm gdzie dyrekcja i kadra kierownicza będzie w rekach niemieckich. Ludzie ci będą oswajali się z nowymi warunkami i przygotowywali zakłady, aby w przyszłości polskie zakłady zastąpic wyłącznie Niemcami.

Należy korumpować polskich prominentow tak politycznych jak i ekonomicznych popierac finansowo polskie media przychylne Niemcom i popularyzować tzw”niemiecką bramę do Europy. (.) Trzeba postępowac ostrożnie i inwestować w Polsce poprzez inne firmy zachodnie USA, Francji, Austrii, które sa powiazane z Niemcami.


Kanclerz Niemiec Schroeder na Zjeździe wypędzonych w Berlinie 2001

„Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce. Zawierzcie mej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie Landy, w ten sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali wreszcie Europejczykami”

Były aż dwie uchwały sejmu z czerwca 1990 i września 2004 zobowiązujące Rząd Polski do wyegzekwowania roszczeń i reparacji wojennych dla Polski od Niemiec. ŻADEN Rząd Polski ani prezydent Polski tego nie zrealizowali . Odszkodowania dostali i wyegzekwowało wiele państw europejskich, ale nie POLSKA.

To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA

Republika Federalna Niemiec zawarła porozumienia odszkodowawcze z wieloma państwami Europy i Izraelem. Na mocy tych traktatów Republika Federalna Niemiec dokonała następnie wypłat odszkodowań wojennych, a sumy największej Izraelowi, państwu które powstało w 1948 roku – nie istniało więc przed i podczas drugiej wojny światowej (1939 – 1945), i z tego prostego względu nie mogło być stroną w konflikcie zbrojnym, nazwanym drugą wojną światową. Tym sposobem, Izrael dokonał bardzo brzemiennego w skutki prawne precedensu w stosunkach międzynarodowych. Tym sposobem, Izrael złamał jedną z najbardziej podstawowych zasad stosunków międzynarodowych. W wyniku tego faktu dokonanego, Izrael podjął ogromne sumy odszkodowań, należne ofiarom pochodzenia żydowskiego – ofiarom, które nie były obywatelami Izraela w czasie, gdy popełniano na nich zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości.

*Podejrzenie o korupcje całych klas Politycznych w Polsce przez Niemcy.

Czyżby odrodzenie Militaryzmu Pruskiego? Co na to Alianci i sprzymierzeńcy z drugiej wojny światowej.

Czyżby pogarda dla 60 mln ofiar drugiej wojny światowej. Jak to wyjaśnia rządy byłych państw sprzymierzonych swoim własnym obywatelom i wyborcom? Postulat publicznej dyskusji na ten temat we wszystkich krajach sprzymierzonych.

*Unia Europejska – przestała istnieć, jako twór prawny po referendach nt. Konstytucji we Francji i Holandii.
Również pierwsze referendum w Irlandii nad Traktatem Reformującym czyli Traktatem Lizbońskim powinno być ważne i już to powinno trzecim i ostatecznym powodem rozpadu UE i strącenia jej w Niebyt. Również zablokowanie referendów w pozostałych krajach jest takim samym dobrym powodem unicestwienia UE.

Nadto uznanie UE przez parlamenty narodowe powinno zainicjować śledztwo z podejrzenia o korupcje na wielka skalę. Wysokie zarobki funkcjonariuszy, urzędników i komisarzy żydowskich Unii Europejskiej jest najlepszym dowodem tej korupcji.

*Transformacja i wyprzedaż polski. . I znowu ŻYDOWSKA PODMIANKA
Trzeba na to spojrzeć jak na typowy przekręt żydowski.
Na zachodzie, aby uniknąć podatków od spadku ogłasza się bankructwo i licytacje dla ograniczonej liczby uczestników. Z reguły spadkobierca wygrywa taka licytacje i otrzymuje w ten sposób spadek bez podatku albo za cenę np. 10 procent wartości. Należy tak właśnie spojrzeć na prywatyzacje w Polsce – dobra materialne przejęło następne pokolenie żydowskich właścicieli Polski. Oczywiście stoi to w sprzeczności z obowiązującym prawem. Wszyscy myśleli, że Solidarność to był spontaniczny ruch robotniczy, a przemiany były demokratyczne. Koszerne służby specjalne wojskowe i prywatne przejęły gospodarkę oddając na chwile politykę koncesjonowanej przez siebie tzw. Opozycji Demokratycznej z Michnikiem, Kaczyńskim, Wałęsą i Kwaśniewskim , żeby wymienić tylko kilku bardziej znanych Żydów. Kto dziś wierzy, że fala strajków na wybrzeżu rozlała się, bo stoczniowcy roznieśli bunt i latali na czarodziejskich styropianach. Według relacji świadków po dwutygodniowym strajku stoczniowcy dostali podwyżki ok. 2500 zl miesięcznie , zdążyli już opić sprawę, tymczasem pojawił się sam dyrektor naczelny stoczni w towarzystwie Bolka Wałęsy i nakazał stoczniowca strajkować dalej

*Transformacja ustrojowa – i wyprzedaż Polski. Wyciek miliardów z Polski. Kto jest właścicielem kont w zachodnich bankach ?
Postulat nacjonalizacji wszystkich banków i zastąpienia jednym i tyko jednym bankiem państwowym z wieloma oddziałami w każdym zakątku Polski. Emisja pieniądza w Polsce należy konstytucyjnie i wyłącznie do NBP a nie do zagranicznych banków.
Bank w istocie nie ma kapitału pożyczając kredyt. Bank emituje pieniądz z powietrza, w zastaw za podpis i zobowiązania przyszłych spłat z procentem. Strumień przyszłych spłat kredytu to dla banku to czysty zysk
System bankowy to ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA.

*Inwestorzy zagraniczni i banki niemieckie – Ciekawe na czyje konta płynie strumień pieniądza wyprowadzanego z Polski przez banki niemieckie, czyli nowoczesne łupienie Polski i Polaków.
Kto za tym stoi ? Wyszły Tanki przyszły Banki

Adam J.Sulkowski: KOMUNISTYCZNE SŁUŻBY SPECJALNE… ….. kontrolujac przeksztalcenia systemowe w Polsce w 1989 roku oraz w latach 1990-ych. …
http://dziennikarze.zawodowi.pl/index.p ... ce-po-1989

http://piotrbein.wordpress.com/…/komunistyczne-sluzby-specjalne-a- przeksztalcenia-systemowe-w-polsce-po-1989

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com…task

Zachodnie banki wywożą z Polski miliardy
To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA

*Dług publiczny – niby krytyka, ale wmawia się nam , że tak musi być i na to nie ma rady . A gdzie podstawowe definicje pieniądza, podstawowa rola NBP. Pomija się również fakt, kto jest rzeczywistym właścicielem pieniądza, a jest nim naród, który deleguje prawo emisji pieniądza na wybieralny i kontrolowany system przedstawicielski, a wiec Sejm. Po co nam w ogóle MFW i dlaczego się w ogóle wtrąca w wewnętrzne sprawy suwerennego przecież państwa. To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA.

Za http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/ ... milijardy/
Źródło Tygodnik „Nasza Polska” nr 1/668 z 6.01.2009

ZADŁUŻENIE POLSKI JEST 35 RAZY WIĘKSZE NIŻ ZA GIERKA
ZACHODNIE BANKI WYWOŻĄ Z POLSKI MILIARDY
Oni i ich poprzednicy budowali Polskę po 1918 i 1945 roku.

1956-1970 rok nadwyżka +3.5mld $ Władysław Gomułka PZPR
1970-1980 rok zadłużenie 20.7 mld $ Edward Gierek PZPR

Oni zadłużyli Polskę, która zapłaciła wysoką cenę wejściem do UE

*1989 rok zadłużenie 35.0 mld $ Gen. Woj. Jaruzelski WRON
*1995 rok zadłużenie 42.3 mld $ Józef Oleksy SLD
*2000 rok zadłużenie 69.5 mld $ Jerzy Bużek AWS
*2003 rok zadłużenie 106.9 mld $ Leszek Miller SLD
*2005 rok zadłużenie 122.4 mld $ Marek Belka SLD
*2006 rok zadłużenie 166.8 mld $ Jarosław Kaczyński PIS-
*2007 rok zadłużenie na III kw. 205.0 mld $ Jarosław Kaczyński PIS
*2008 rok zadłużenie około 500.0 mld $ Donald Tusk, PO (kiedyś Unia Wolności).


Mówił o większym zadłużeniu 750 mld poseł Jacek Kurski w programie Polsatu u Lisa. Oni bronią interesów 2% oligarchów. Naród ich nie interesuje. Knują plany własne – nie polskie…
Zapytajmy siebie samych? Jak to się stało? W ciągu 21 lat, zdrajcy, okupanci i wrogowie zdołali doprowadzić Polskę do śmiertelnej zapaści substancji materialnej Narodu.

Wyróżniki tej zapaści:
* Ponad 20 milionów Polaków żyje poniżej minimum socjalnego
* Sześć milionów żyje w ubóstwie.
* Osiem milionów żyje w nędzy.
* Ponad 2 miliony jest bezrobotnych i pól miliona bezdomnych.

Taki los zgotowano Narodowi Polskiemu.

Oni wszyscy już byli i nadal są.
Wyrzućmy ich na śmietnik historii. Dla Polski nic dobrego nie zrobili. Ponad 8400 polskich strategicznych zakładów zniszczyli. Obcym służyli. Polskę zdradzili. Oni przehandlowali nam Polskę: staliśmy się ofiarą spisku.

*Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989. Rządził 16 m-cy, przygotował zbrodniczą ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która od 21 lat zabija naród i gospodarkę Polską.
*Rząd Bieleckiego KLD od 12.01.1991. Rrządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.
*Rząd Olszewskiego ROP od 23.12.1991. Rządził 6 m-cy i 18 dni. Sprzedał 1 zakład. Zatrzymał prywatyzację. Został odwołany.
*Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993. Rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.
*Rząd Pawlaka PSL od 26.10.1993. Rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 strategicznych zakładów.
*Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995. Rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.
*Rząd Cimoszewicza SLD 7.02.1996. Rrządził 20 m-cy i 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.
*Rząd Buzka AWS od 31.10.1997. Rządził 47 m-cy i 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.
*Rząd Milera SLD od 19.10.2001. Rządził 30 m-cy i 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.
*Rząd Belki SLD od 2.04.2004. Rządził 17 m-cy i 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.
*Rzad Marcinkiewicza PIS 31.10.2005. Rządził 8 m-cy i 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów
*Rząd Kaczyńskiego PIS od 14.07.2006. Rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.
*Rząd Tuska PO rządzi od 7.11.2007. Sprzedał 724 zakłady. Pozostało jeszcze 16 strategicznych zakładów.


*Moralność i tradycyjne wartości rodzinne chrześcijańskie zastąpiono akceptacja dla zboczeń, pornografią, Sodoma i Gomorą. Homoseksualizmu uznany był kiedyś za zboczenie i chorobę psychiczna.
Kiedyś powiedzenie *Ty Żydzie w dupe jebany* uznano by za wyjątkowe chamstwo i ordynarne przekleństwo. A dziś to wyraz miłości i pieszczotliwości, dobrego tonu i fasonu, nadążaniem za duchem czasu, otwartości i tolerancji dla kochających inaczej. Takie czasy, wyjątkowej wulgaryzacji języka i życia publicznego, formowanego przecież przez żydowskie media. To ci dopiero ŻYDOWSKA PODMIANKA. Nota bene zboczenia i pedofila jak najbardziej usprawiedliwione są w Talmudzie. Według Talmudu Żyd może zgwałcić trzyletnia dziewczynkę i mieć stosunek płciowy z np. z kozą.

*Tajne gremia i tajne organizacje istniejące pod płaszczykiem organizacji dobroczynnych podejmujące decyzje w ukryciu i narzucające całemu społeczeństwu swoje decyzje niezgodne z interesem społecznym.
Czy decyzje takich tajnych gremiów, a dotyczące całego społeczeństwa można uznać za ważne i prawne stanowiące zaprzeczenie jakiejkolwiek demokracji i systemu przedstawicielskiego, chroniące interesy wyborców. Bo to, co powstaje w ukryciu i niejawnie nie może być obowiązujące.

*Żaden kontrakt nie jest ważny w sensie prawnym, jeśli nie wyjawi się wszystkich szczegółów kontraktu zainteresowanym stronom. Nie było szczerej debaty publicznej, była zafałszowana informacja, nie było referendum, a wiec zgody większości na tak ważny temat jak sojusz gospodarczy i polityczny, jak kompletna zmiana przepisów prawnych i konstytucji, jak właściwie zmiana całej struktury prawnej władzy itd. itp.…

Na tle bardzo podejrzanych przemian gospodarczych – a praktycznie bezczelne i hucpiarskie wywłaszczenie narodu i państwa ze strategicznych gałęzi gospodarki z dorobku narodowego. To złodziejstwo i korupcji na wielka skalę. Kryminalne kontrakty z definicji nie maja znaczenia i są nieważne. !!
To wielka ŻYDOWSKA PODMIANKA. Ale to wszystko oczywiście można cofnąć.

*Czy można uznać za ważny Traktat Lizboński i inne towarzyszące akty prawne za ważne; bez publicznej dyskusji, w atmosferze zakłamanej propagandy, bez referendum, bez sankcji i przepisów odwołujących wybranego przedstawiciela, który nie reprezentuje głosów swoich wyborców. Bodajże tylko w Szwajcarii istnieje taki przepis odwołania parlamentarzysty z urzędu przedstawicielskiego przez swoich wyborców. Dlaczego takiego przepisu nie ma w Polsce ?

*Lewicowy a prawicowy – odwrotne niż pierwotne znaczenie słów, Kolejna ŻYDOWSKA PODMIANKA robiąca Polakom wodę z mózgu
Kiedyś organizacje i programy, ruchy robotnicze, ruchy ludowe i narodowe, dążenie robotników i świata pracy do sprawiedliwości społecznej uznawano za lewicowe. Partie prawicowe to kapitaliści, właściciele i posiadacze, arystokracja. A dziś zupełnie odwrotnie – ruchy narodowe, ruchy sprawiedliwości społecznej uznaje się i nazywa Prawicą, a obecnych nowych biznesmenów, byłych funkcjonariuszy aparatu opresji nazywa się Lewicą, a to przecież czystej wody element prawicowy – władza i kapitał.


Żyd bije Polaków protestujących przeciwko wojnie
https://www.youtube.com/watch?v=qnWePpETzWU


------------------


Opis jakiejś szkoły, nie moge się doszukać skąd to jest a tekst jest z stąd

Profil, istnieje w naszej szkole od roku 1992. Nazwę jaką przyjęliśmy brzmi 'Arbor' co po łacinie znaczy drzewo. Jesteśmy drzewem - jego gałęziami, które pielęgnują, kontynuują i szukają elementów, które łączą, a nie dzielą obydwa narody. Jesteśmy jedyną państwową szkoła w kraju realizującą taki program. Idea utworzenia takiej właśnie klasy z językami obcymi: angielskim, łacińskim i hebrajskim wydaję się być dosyć nietypowa. Jednakże to niezwykłe połączenie, które idealnie przenika się nawzajem. Na lekcjach języka hebrajskiego uczymy się nie tylko poszczególnych zasad gramatycznych czy zwrotów jak również historii, tradycji, czy zwyczajów panujących w Izraelu. Ponadto na lekcjach języka polskiego realizując program przeznaczony dla liceum ogólnokształcącego dodatkowo poszerzamy naszą wiedzę z zakresu tradycji i kultury Żydów polskich. Omawiamy poszczególne święta żydowskie wg kalendarza żydowskiego. Ponadto na lekcjach historii uczymy się o dziejach państwa Izrael od początków biblijnych poprzez bolesne losy Holocaustu, aż po czasy dzisiejsze. Poprzez takie działanie, wnikliwą analizę, która ułatwia nam zrozumienie kolejnych, następujących, burzliwych losów. Inicjatorkami i pomysłodawczyniami są nasze nauczycielki: Pani Małgorzata Przybysławska (historia) i Pani Małgorzata Serwatka (jęz. polski) Poza materiałem realizowanym w szkole uczestniczymy bardzo intensywnie w kulturalno- żydowskim życiu stolicy. Byliśmy m.in. na festiwalu kultury żydowskiej, który odbywa się jesienią w Warszawie. Dzięki tego typu wydarzeniom, znów my młodzież XXI wieku odczuliśmy atmosferę panująca w Warszawie naszych dziadków. Prócz tego organizowane są kilkudniowe wycieczki do Krakowa ze szczególnym uwzględnieniem jego żydowskiej części. Oprócz tego mamy zaszczyt i przyjemność brać udział w świętach żydowskich odbywających się w synagodze przy ulicy Twardej na Woli. Przybywamy tam dwa razy do roku na Simchat Tora (święto Tory) oraz Purim (upamiętniające uchronienie narodu żydowskiego od zagłady w czasach biblijnych przez królową Esterę). Ważnym wydarzeniem dla naszego profilu jest także porządkowanie cmentarza żydowskiego na Woli. Robimy to spontanicznie, pełni energii i chęci do działania. Oczywiście kilka razy w semestrze spotykamy się z młodzieżą izraelską w naszej szkole. Podczas nich nie tylko rozmawiamy z naszymi kolegami, staramy się także przełamywać stereotypy. Ukazujemy naszym przyjaciołom zwyczaje, kulturę panującą w Polsce. Wtedy właśnie zawiązują się często długie i owocne znajomości. Zawsze nasi przyjaciele z Izraela są zachwyceni, doceniają piękno naszej Ojczyzny. Bardzo istotną kwestią jest fakt, iż od tego roku nasza szkoła wznowiła wymianę uczniów z Izraelem. Już w styczniu pierwsza grupa 20-osobowej młodzieży z klas: I, II, III wyjechała do Izraela. Ten wyjazd dostarczył nam wielu wrażeń. Na przemian płakaliśmy z radości, śmialiśmy się. Niezwykłym doznaniem było zobaczyć te miejsca, o których poprzednio mogliśmy tylko pomarzyć jak np. Jerozolima, Tel- Aviv, Morze Martwe, Tyberiada, Góra Błogosławieństw, czy Nazaret. Z pewnością w przyszłości odbędą się kolejne wymiany pomiędzy naszą szkołą, a izraelskimi. Profil w naszej szkole jest przeznaczony dla osób mających dużo energii, pragnących poznawać inne kultury, posmakować czegoś oryginalnego. Wspaniałą rzeczą jest nauka języka hebrajskiego, wyjazdy do Izraela, Krakowa, Pragi. Naprawdę warto jest czynić coś odmiennego, wartościowego dla zrozumienia innych....
« Last Edit: (Fri) 15.05.2015, 19:38:59 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Re: Żydowskie PODMIANKI
« Reply #1 on: (Sat) 19.04.2014, 20:32:18 »
(Żydowskich podmianek ciąg dalszy – tekst Matki Polki – Poliszynel)

SYSTEM PRAWNY SĄDOWNICTWO A TALMUD.

Mniejszość Żydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje w Polsce – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie.
Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania.

Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu.
Żyl na przelomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo.

CTTTRLKOQ -->http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

Majmonides stwierdził, że to SĄD ŻYDOWSKI, lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie ma wymuszać posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów. Ma również obowiązek publikowania przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM narody, “ jeśli nie chcą podlegać naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem ŻYDOWSKIJ ŚWIĘTEJ WOJNY. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

W Polsce istnieją dwa systemy prawne. Prawo Polskie (rzymskie) wywodzące się z Biblii oraz
Prawo Żydowskie wywodzące się z Talmudu odnoszące się do żydowskiej mniejszości etnicznej.
To są dwa systemy prawne, dwie osobne jurysdykcje.


Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa.
Prawo żydowskie zakłada NIERÓWNOŚĆ wobec prawa. A nawet znacznie więcej !!!
Prawo rzymskie i prawa Talmudu są diametralnie różne i nie są kompatybilne

CTTTRLKOQ -->http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html

Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawo dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. To według Żydów nie jest niezgodne ze Starym Testamentem, w którym Pan Bóg twierdzi, że Żydzi nie powinni zniewalać innych Żydów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

Żydzi czytają Biblię i prawa wywodzące się z biblii
Goje jak najbardziej powinni czytać Talmud i ich żydowskie prawa


Często dziwimy się na wyroki sądu w sprawach oczywistych, w których przeciętnemu składowi sędziowskiemu powinno zająć 15 do 30 minut na wydanie orzeczenia. Tak jednak często nie jest
Sprawa jest oddalana, prokuratura prowadzi śledztwo w nieskończoność lub ukręca się łeb sprawie.
Organy ścigania pozostają dziwnie bezczynne lub bezsilne. Przestępcy są BEZKARNI i NIETYKALNI.

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdujemy w Talmudzie i dekretach Majmonidesa.

Jurysdykcja jest sprawą bardzo ważną, wręcz gardłową. Np. Niemieckie sądy mogą wydawać orzeczenia i wyroki w sprawach cywilnych bądź karnych dotyczących przestępstwa lub spraw obywateli Niemiec dokonane w Niemczech. Natomiast nie mogą orzekać lub wydawać wyroków o przestępstwach obywateli Rosji, Chin lub Francji dokonanych przez Rosjan, Chińczyków lub Francuzów na terytorium odpowiednio Rosji, Chin lub Francji.
Bo w sposób oczywisty to zupełnie inne jurysdykcje.

Natomiast ŻYDZI wymyślili sobie i jest to w Talmudzie oraz zostalo skodyfikowane również przez Majmonidesa, że Żydzi nie tylko mogą, ale wręcz mają nakaz ingerować w obce jurysdykcje.

A przecież jurysdykcja żydowska może może tylko i wyłącznie odnosić się do mniejszości, (jeśli w ogóle taka jest) żydowskiej

Natomiast co jest rzeczywistością

Sądy mniejszości żydowskiej w Polsce stały się sądami i instytucjami prawa mniejszości nad większością

A TO CI DOPIERO PODMIANKA. Np Afery prawa walcza z Togowcami Ale czy rozumieja , ze ŻYDZI OPANOWALI POLSKĄ JURYSDYKCJE I NARZUCAJĄ WLASNĄ
Jeśli tego nie zrozumiemy ….

Zawody prawnicze w Polsce to ZAMKNIĘTY KLAN. Sędziowie, adwokaci, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, (przez których przechodzą transakcje sprzedaży nieruchomości). Absolwentów Prawa nie dopuszcza się do aplikantury; ten temat był wielokrotnie wałkowany na łamach prasy i w Sejmie.

Jako strona w procesie karnym i cywilnym będziemy jak najbardziej zainteresowani, w jakiej jurysdykcji prawnej się znajdziemy polskiej (rzymskiej) czy żydowskiej (talmudycznej?.
W każdej sprawie cywilnej lub karnej istnieje możliwość, że druga strona lub sędzia lub adwokat jest pochodzenia żydowskiego.

Istnienie Talmudu jest faktem. Ze względu agresywne i wyjątkowo aktywne na zapisy w Talmudzie (wyznawców judaizmu) ingerujące w inne prawa i inne jurysdykcje. Chcemy mieć jasność, w jakiej jurysdykcji się znajdziemy. Na pewno nie chcemy znaleźć się w Jurysdykcji Żydowskiej, bo jako Goj, czyli zwierze znajdziemy się na z góry przypisanej przez Talmud przegranej pozycji. Żydzi chcieliby, abyśmy byli w ich jurysdykcji, ale czy jako strona w sądzie my tego chcemy?

Prawo jest teoretycznie polskie jednak fakt, że orzekają żydzi stwarza sytuację, że sąd Polski jest w istocie sądem żydowskim, czyli sadem mniejszości narodowej. Taki sąd nie ma jurysdykcji nad członkiem innej wspólnoty etnicznej, a tym bardziej nad większością etniczną. Temu należy się przeciwstawić wnosząc sprawę właściwej jurysdykcji. Takie postawienie sprawy przyczyni się do traktowania PRAWA JAKO PRAWA I O TO NAM WSZYSTKIM WŁAŚNIE CHODZI.

Wcześniejsze orzeczenia sądów (uniewinniające) w ewidentnej sprawie naruszenia prawa zawsze wskażą na nazwisko sędziego i jurysdykcję (polską czy żydowską) i stan faktyczny tutaj opisywany DYKTATURY NIETYKALNYCH.

Wydaje się, że wnosząc ten aspekt właściwej jurysdykcji możemy się obronić. Ale musimy to zrobić sami, bo nie zrobi tego za nas nasz obrońca wskazując na istnienie cytowanych zapisów w Talmudzie.

Czytajmy Talmud.
Poniżej szereg wybranych cytatów ze stron ilustrujących problem.

Talmud został przetłumaczony przez księdza Pranajtisa, a także na angielski przez Michaela L. Rodkinsona CTTTRLKOQ -->http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm
The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson [1918] (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.talmudunmasked.com/ Author, Father I. B. Pranaitis] (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/TalmudPage.html
CTTTRLKOQ -->http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/Tal ... mples.html
A Page from the Babylonian Talmud (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.holywar.org/indexholy.html BOOKS ON LINE (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html
Bardzo dobra i obszerna strona autorstwa kilku autorów poświecona Talmudowi (po angielsku)

PO POLSKU fragmenty Talmudu

DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU Andrzej Niemojewski:
CTTTRLKOQ -->http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/ ... emojewski/

POLSKA BEZ ŻYDÓW STANISŁAW TWORKOWSKI
CTTTRLKOQ -->http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2.....-bez-zydow

Według praw Talmudu i i wlaśnie opracowywanego prawa Noahidzkiego Polacy w Polsce mają status prawny OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC czyli nie są obywatelami

CTTTRLKOQ -->http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html
U.S. Government Lays Groundwork for Talmudic Courts
„Our” government under Presidents Reagan, Bush and Clinton, has provided, under the euphemism of education (for example, House Joint Resolution 173 and Public Law 102-14), a groundwork for the establishment of Talmudic „courts of justice” to be administered by disciples of Shneur Zalman’s Chabad successor, Rabbi Menachem Mendel Schneerson.
„Nasz” rząd USA za prezydentów Reagana, Busha i Clintona, zainicjował, pod eufemizmem edukacji (na przykład, Dom wspólnej rezolucji 173 i Public Law 102-14), podstawy do ustanowienia SĄDÓW TALMUDYCZNYCH, które mają być administrowane przez uczniów następców Shneur Zalmana Chabada rabbiego Menachema Mendela Schneersona.

Maimonides ruled that it is a Jewish court — or a court appointed by Jewish authority –that enforces obedience and passes judgment on Gentiles, as well as promulgating legislation by court order for that purpose. Maimonides further decreed that any non-Jewish nation „not subject to our jurisdiction” (tahaht yadeinu) will be the target of Jewish holy war. (Cf. Hilkhot Melakhim 8:9-10; 10:11. Also cf. Gerald J. Blidstein, „Holy War in Maimonidean Law,” in Perspectives on Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].
Majmonides już dawno stwierdził, że sąd ma być żydowski – lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie – który wymusza posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów, jak również publikuje przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej Wydał DEKRET, że wszystkie nie-żydowskim narody „nie podlegające naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem żydowskiej świętej wojna. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

These courts are to be convened allegedly under the „Noahide Laws” (proscriptions against idolatry supposedly based on the covenant with Noah). The U.S. presidents and Congress urged the adoption of the „Noahide” Laws as interpreted by Chabad-Lubavitch Grand Rabbi Schneerson.
Te sądy są zwoływane rzekomo pod „Noahide praw” (zakazy bałwochwalstwa rzekomo w oparciu o przymierze z Noem). Prezydenci USA i Kongres wezwał do przyjęcia „Noahide” ustawy, zgodnie z wykładnią Chabad-Lubavitch Wielkiego Rabina Schneerson.
Prof. Easterly of the Southern University Law Center, a Jewish legal expert, has compared this Public law 102-14 to the „first rays of dawn” which „evidence the rising of a still unseen sun.”
The Jewish Encyclopedia envisages a Noahide regime as a possible world order immediately preceding the universal reign of the Talmud.
Prof Easterly z Southern University Law Center, żydowski ekspert prawny, porównał to prawo publiczne 102-14 do „pierwszych promieni świtu”, jako „dowodu wschodu słońca, którego jeszcze nie widzimy.”

Żydowskiej Encyklopedia przewiduje, że Noahide reżym jako, możliwy (nowy) porządek świata bezpośrednio poprzedzający powszechne panowanie Talmudu.
It has to be understood that we are not dealing with the Noah of the Bible when the religion of Judaism refers to „Noahide law,” but the Noahide law as understood and interpreted by the absolute system of falsification that constitutes the Talmud.
Musimy zrozumieć, że nie mamy do czynienia z Biblijnym Noe, kiedy religia judaizmu odnosi się do „Noahide prawa”, ale Noahide prawa rozumiane i interpretowane przez System Absolutnego Fałszerstwa, który stanowi Talmudu.
Under the Talmud’s counterfeit Noahide Laws, the worship of Jesus is forbidden under penalty of death, since such worship of Christ is condemned by Judaism as idolatry. Meanwhile various forms of incest are permitted under the Talmudic understanding of the Noahide code. (Enziklopediya Talmudit, note 1, pp. 351-352).
Zgodnie ze sfałszowanym przez Talmud Noahide Prawem. kultu Jezusa jest zabronione pod groźbą kary śmierci, ponieważ takie czczenie Chrystusa jest zakazany przez judaizm, jako bałwochwalstwo. Tymczasem różne formy kazirodztwa są dozwolony w ramach talmudycznej zrozumienia Noahide Prawa. (Enziklopediya Talmudit, 1, pp. 351-352).

Furthermore, all non-Jews would have the legal status of ger toshav („resident alien,” cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], p. 148), even in their own land; as for example in occupied Palestine where newly arrived Khazars from Russia have an automatic right to housing and citizenship, while two million Palestinian refugees who either fled or were expelled by the Israelis, are forbidden the right of return.
Ponadto, wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( „OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC”, cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione prawo powrotu.

Resident alien status has been clearly delineated in scholarly articles in leading Jewish publications. For example, Hebrew University Professor Mordechai Nisan, basing his exposition on Maimonides, stated that a non-Jew permitted to reside in a land ruled by Jewish law „must accept paying a tax and suffering the humiliation of servitude.”
Resident alien status (OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC) został jasno określone w artykułach naukowych we wiodących publikacjach żydowskich. Na przykład, profesor Uniwersytetu Hebrajskiego Mordechai Nisan, opierając swoją ekspozycję na Maimonides, że nie-Żyd mający pozwolenie na pobyt w kraju rządzonym przez prawo żydowskie „musi zaakceptować płaceniei podatku i cierpienie poniżania niewoli”.

If Gentiles refuse to live a life of inferiority, then this signals their rebellion and the unavoidable necessity of Jewish warfare against their very presence. [Cf. Mordechai Nisan, Kivunim (official publication of the World Zionist Organization), August, 1984, pp. 151-156].
Jeśli Goje odmówią, aby żyć w poniżeniu, to będzie to sygnały ich buntu i nieunikniona konieczność wojny żydowskiej przeciwko ich obecności. [Zob. Mordechaj Nisan, Kivunim (oficjalnej publikacji Światowej Organizacji Syjonistycznej), sierpień, 1984, pp. 151-156].

At a symposium („Is Autonomy for Resident Aliens Feasible?”) organized by Israeli Minister of Education Shulamit Aloni, the Israeli Chief Rabbi Shlomo Goren repeated the Talmudic teaching on resident aliens: that Judaism forbids „granting any national rights” to them. He ruled that such „Autonomy is tantamount to a denial of the Jewish religion.” (Nadav Shraggai, Ha’aretz, Oct. 14, 1992).
Na sympozjum ( ” Czy autonomia dla Resident Aliens jest możliwa?”) zorganizowanym przez izraelskiego ministra edukacji Shulamit Aloni, naczelny rabin Izraela Shlomo Goren powtórzył nauczanie Talmudu, o Resident alien (OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC), że judaizm zabrania „udzielania im wszelkich praw narodowych”. Stwierdził, że takie „Autonomia jest równoznaczne z zaprzeczeniem religii żydowskiej. (Nadav Shraggai, Haaretz, 14 października 1992).
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Re: Żydowskie PODMIANKI
« Reply #2 on: (Sat) 19.04.2014, 20:33:14 »
(Żydowskich podmianek ciąg dalszy – tekst Matki Polki – Poliszynel)

SYSTEM PRAWNY SĄDOWNICTWO A TALMUD.

Mniejszość Żydowska w Polsce ma wszystkie prawa i przywileje w Polsce – samorządy, Waady, swoje sądy żydowskie, organizacje kulturalne, swobody obywatelskie.
Żydzi chcą się rządzić swoimi prawami i nie chcą ingerencji obcych w ich prawa i w ich niezależność.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że Talmud nie tylko zabrania innym ingerencji w ich żydowskie prawa i niezależność, ale wręcz odwrotnie nakazuje mniejszości żydowskiej, wyznawcą judaizmu ingerencje w prawa większości krajów zamieszkania.

Mojżesz Majmonides to żydowski filozof, teolog i kodyfikator prawa żydowskiego i Talmudu.
Żyl na przelomie XII i XIII w. i być może jego prace ostatecznie ukształtowały żydostwo.

CTTTRLKOQ -->http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

Majmonides stwierdził, że to SĄD ŻYDOWSKI, lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie ma wymuszać posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów. Ma również obowiązek publikowania przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej wydał DEKRET, że wszystkie NIE-ŻYDOWSKIM narody, “ jeśli nie chcą podlegać naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem ŻYDOWSKIJ ŚWIĘTEJ WOJNY. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

W Polsce istnieją dwa systemy prawne. Prawo Polskie (rzymskie) wywodzące się z Biblii oraz
Prawo Żydowskie wywodzące się z Talmudu odnoszące się do żydowskiej mniejszości etnicznej.
To są dwa systemy prawne, dwie osobne jurysdykcje.


Prawo rzymskie zakłada RÓWNOŚĆ wszystkich wobec prawa.
Prawo żydowskie zakłada NIERÓWNOŚĆ wobec prawa. A nawet znacznie więcej !!!
Prawo rzymskie i prawa Talmudu są diametralnie różne i nie są kompatybilne

CTTTRLKOQ -->http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html

Prawo talmudyczne zakłada istnienie jednego prawo dla Żydów, a drugiego prawa dla Gojów. To według Żydów nie jest niezgodne ze Starym Testamentem, w którym Pan Bóg twierdzi, że Żydzi nie powinni zniewalać innych Żydów. Goje są z założenia niewolnikami Żydów.

Żydzi czytają Biblię i prawa wywodzące się z biblii
Goje jak najbardziej powinni czytać Talmud i ich żydowskie prawa


Często dziwimy się na wyroki sądu w sprawach oczywistych, w których przeciętnemu składowi sędziowskiemu powinno zająć 15 do 30 minut na wydanie orzeczenia. Tak jednak często nie jest
Sprawa jest oddalana, prokuratura prowadzi śledztwo w nieskończoność lub ukręca się łeb sprawie.
Organy ścigania pozostają dziwnie bezczynne lub bezsilne. Przestępcy są BEZKARNI i NIETYKALNI.

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź znajdujemy w Talmudzie i dekretach Majmonidesa.

Jurysdykcja jest sprawą bardzo ważną, wręcz gardłową. Np. Niemieckie sądy mogą wydawać orzeczenia i wyroki w sprawach cywilnych bądź karnych dotyczących przestępstwa lub spraw obywateli Niemiec dokonane w Niemczech. Natomiast nie mogą orzekać lub wydawać wyroków o przestępstwach obywateli Rosji, Chin lub Francji dokonanych przez Rosjan, Chińczyków lub Francuzów na terytorium odpowiednio Rosji, Chin lub Francji.
Bo w sposób oczywisty to zupełnie inne jurysdykcje.

Natomiast ŻYDZI wymyślili sobie i jest to w Talmudzie oraz zostalo skodyfikowane również przez Majmonidesa, że Żydzi nie tylko mogą, ale wręcz mają nakaz ingerować w obce jurysdykcje.

A przecież jurysdykcja żydowska może może tylko i wyłącznie odnosić się do mniejszości, (jeśli w ogóle taka jest) żydowskiej

Natomiast co jest rzeczywistością

Sądy mniejszości żydowskiej w Polsce stały się sądami i instytucjami prawa mniejszości nad większością

A TO CI DOPIERO PODMIANKA. Np Afery prawa walcza z Togowcami Ale czy rozumieja , ze ŻYDZI OPANOWALI POLSKĄ JURYSDYKCJE I NARZUCAJĄ WLASNĄ
Jeśli tego nie zrozumiemy ….

Zawody prawnicze w Polsce to ZAMKNIĘTY KLAN. Sędziowie, adwokaci, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, (przez których przechodzą transakcje sprzedaży nieruchomości). Absolwentów Prawa nie dopuszcza się do aplikantury; ten temat był wielokrotnie wałkowany na łamach prasy i w Sejmie.

Jako strona w procesie karnym i cywilnym będziemy jak najbardziej zainteresowani, w jakiej jurysdykcji prawnej się znajdziemy polskiej (rzymskiej) czy żydowskiej (talmudycznej?.
W każdej sprawie cywilnej lub karnej istnieje możliwość, że druga strona lub sędzia lub adwokat jest pochodzenia żydowskiego.

Istnienie Talmudu jest faktem. Ze względu agresywne i wyjątkowo aktywne na zapisy w Talmudzie (wyznawców judaizmu) ingerujące w inne prawa i inne jurysdykcje. Chcemy mieć jasność, w jakiej jurysdykcji się znajdziemy. Na pewno nie chcemy znaleźć się w Jurysdykcji Żydowskiej, bo jako Goj, czyli zwierze znajdziemy się na z góry przypisanej przez Talmud przegranej pozycji. Żydzi chcieliby, abyśmy byli w ich jurysdykcji, ale czy jako strona w sądzie my tego chcemy?

Prawo jest teoretycznie polskie jednak fakt, że orzekają żydzi stwarza sytuację, że sąd Polski jest w istocie sądem żydowskim, czyli sadem mniejszości narodowej. Taki sąd nie ma jurysdykcji nad członkiem innej wspólnoty etnicznej, a tym bardziej nad większością etniczną. Temu należy się przeciwstawić wnosząc sprawę właściwej jurysdykcji. Takie postawienie sprawy przyczyni się do traktowania PRAWA JAKO PRAWA I O TO NAM WSZYSTKIM WŁAŚNIE CHODZI.

Wcześniejsze orzeczenia sądów (uniewinniające) w ewidentnej sprawie naruszenia prawa zawsze wskażą na nazwisko sędziego i jurysdykcję (polską czy żydowską) i stan faktyczny tutaj opisywany DYKTATURY NIETYKALNYCH.

Wydaje się, że wnosząc ten aspekt właściwej jurysdykcji możemy się obronić. Ale musimy to zrobić sami, bo nie zrobi tego za nas nasz obrońca wskazując na istnienie cytowanych zapisów w Talmudzie.

Czytajmy Talmud.
Poniżej szereg wybranych cytatów ze stron ilustrujących problem.

Talmud został przetłumaczony przez księdza Pranajtisa, a także na angielski przez Michaela L. Rodkinsona CTTTRLKOQ -->http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm
The Babylonian Talmud Translated by Michael L. Rodkinson [1918] (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.talmudunmasked.com/ Author, Father I. B. Pranaitis] (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/TalmudPage.html
CTTTRLKOQ -->http://www.acs.ucalgary.ca/~elsegal/Tal ... mples.html
A Page from the Babylonian Talmud (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.holywar.org/indexholy.html BOOKS ON LINE (po angielsku)

CTTTRLKOQ -->http://www.come-and-hear.com/editor/capunish_4.html
Bardzo dobra i obszerna strona autorstwa kilku autorów poświecona Talmudowi (po angielsku)

PO POLSKU fragmenty Talmudu

DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU Andrzej Niemojewski:
CTTTRLKOQ -->http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/ ... emojewski/

POLSKA BEZ ŻYDÓW STANISŁAW TWORKOWSKI
CTTTRLKOQ -->http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2.....-bez-zydow

Według praw Talmudu i i wlaśnie opracowywanego prawa Noahidzkiego Polacy w Polsce mają status prawny OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC czyli nie są obywatelami

CTTTRLKOQ -->http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html
U.S. Government Lays Groundwork for Talmudic Courts
„Our” government under Presidents Reagan, Bush and Clinton, has provided, under the euphemism of education (for example, House Joint Resolution 173 and Public Law 102-14), a groundwork for the establishment of Talmudic „courts of justice” to be administered by disciples of Shneur Zalman’s Chabad successor, Rabbi Menachem Mendel Schneerson.
„Nasz” rząd USA za prezydentów Reagana, Busha i Clintona, zainicjował, pod eufemizmem edukacji (na przykład, Dom wspólnej rezolucji 173 i Public Law 102-14), podstawy do ustanowienia SĄDÓW TALMUDYCZNYCH, które mają być administrowane przez uczniów następców Shneur Zalmana Chabada rabbiego Menachema Mendela Schneersona.

Maimonides ruled that it is a Jewish court — or a court appointed by Jewish authority –that enforces obedience and passes judgment on Gentiles, as well as promulgating legislation by court order for that purpose. Maimonides further decreed that any non-Jewish nation „not subject to our jurisdiction” (tahaht yadeinu) will be the target of Jewish holy war. (Cf. Hilkhot Melakhim 8:9-10; 10:11. Also cf. Gerald J. Blidstein, „Holy War in Maimonidean Law,” in Perspectives on Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].
Majmonides już dawno stwierdził, że sąd ma być żydowski – lub sąd wyznaczony przez władze żydowskie – który wymusza posłuszeństwo i przekazuje orzeczenie sądu na Gojów, jak również publikuje przepisów prawa z mocą ustawy poprzez nakazy sądów powoływanych w tym celu. Majmonides dalej Wydał DEKRET, że wszystkie nie-żydowskim narody „nie podlegające naszej jurysdykcji” (tahaht yadeinu) będą celem żydowskiej świętej wojna. (Por. Hilkhot Melachim 8:9-10; 10:11. Ponadto zob. Gerald J. Blidstein, „Świętej Wojny w Maimonidean ustawy, w zakresie perspektyw na Maimonides [Oxford, England: Oxford Univ. Press, 1991].

These courts are to be convened allegedly under the „Noahide Laws” (proscriptions against idolatry supposedly based on the covenant with Noah). The U.S. presidents and Congress urged the adoption of the „Noahide” Laws as interpreted by Chabad-Lubavitch Grand Rabbi Schneerson.
Te sądy są zwoływane rzekomo pod „Noahide praw” (zakazy bałwochwalstwa rzekomo w oparciu o przymierze z Noem). Prezydenci USA i Kongres wezwał do przyjęcia „Noahide” ustawy, zgodnie z wykładnią Chabad-Lubavitch Wielkiego Rabina Schneerson.
Prof. Easterly of the Southern University Law Center, a Jewish legal expert, has compared this Public law 102-14 to the „first rays of dawn” which „evidence the rising of a still unseen sun.”
The Jewish Encyclopedia envisages a Noahide regime as a possible world order immediately preceding the universal reign of the Talmud.
Prof Easterly z Southern University Law Center, żydowski ekspert prawny, porównał to prawo publiczne 102-14 do „pierwszych promieni świtu”, jako „dowodu wschodu słońca, którego jeszcze nie widzimy.”

Żydowskiej Encyklopedia przewiduje, że Noahide reżym jako, możliwy (nowy) porządek świata bezpośrednio poprzedzający powszechne panowanie Talmudu.
It has to be understood that we are not dealing with the Noah of the Bible when the religion of Judaism refers to „Noahide law,” but the Noahide law as understood and interpreted by the absolute system of falsification that constitutes the Talmud.
Musimy zrozumieć, że nie mamy do czynienia z Biblijnym Noe, kiedy religia judaizmu odnosi się do „Noahide prawa”, ale Noahide prawa rozumiane i interpretowane przez System Absolutnego Fałszerstwa, który stanowi Talmudu.
Under the Talmud’s counterfeit Noahide Laws, the worship of Jesus is forbidden under penalty of death, since such worship of Christ is condemned by Judaism as idolatry. Meanwhile various forms of incest are permitted under the Talmudic understanding of the Noahide code. (Enziklopediya Talmudit, note 1, pp. 351-352).
Zgodnie ze sfałszowanym przez Talmud Noahide Prawem. kultu Jezusa jest zabronione pod groźbą kary śmierci, ponieważ takie czczenie Chrystusa jest zakazany przez judaizm, jako bałwochwalstwo. Tymczasem różne formy kazirodztwa są dozwolony w ramach talmudycznej zrozumienia Noahide Prawa. (Enziklopediya Talmudit, 1, pp. 351-352).

Furthermore, all non-Jews would have the legal status of ger toshav („resident alien,” cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], p. 148), even in their own land; as for example in occupied Palestine where newly arrived Khazars from Russia have an automatic right to housing and citizenship, while two million Palestinian refugees who either fled or were expelled by the Israelis, are forbidden the right of return.
Ponadto, wszyscy NIE-ŻYDZI będą mieli status prawny toshav ger ( „OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC”, cf. Alan Unterman, Dictionary of Jewish Lore and Legend [London: Thames and Hudson, 1991], s. 148), nawet w ich własnej ziemi, jak na przykład w okupowanej Palestynie, gdzie nowo przybyli Chazarzy z Rosji mają automatyczne prawo do mieszkania i obywatelstwo, a dwa miliony uchodźców palestyńskich, którzy albo uciekli lub zostali wydaleni przez Izraelczyków, mają zabronione prawo powrotu.

Resident alien status has been clearly delineated in scholarly articles in leading Jewish publications. For example, Hebrew University Professor Mordechai Nisan, basing his exposition on Maimonides, stated that a non-Jew permitted to reside in a land ruled by Jewish law „must accept paying a tax and suffering the humiliation of servitude.”
Resident alien status (OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC) został jasno określone w artykułach naukowych we wiodących publikacjach żydowskich. Na przykład, profesor Uniwersytetu Hebrajskiego Mordechai Nisan, opierając swoją ekspozycję na Maimonides, że nie-Żyd mający pozwolenie na pobyt w kraju rządzonym przez prawo żydowskie „musi zaakceptować płaceniei podatku i cierpienie poniżania niewoli”.

If Gentiles refuse to live a life of inferiority, then this signals their rebellion and the unavoidable necessity of Jewish warfare against their very presence. [Cf. Mordechai Nisan, Kivunim (official publication of the World Zionist Organization), August, 1984, pp. 151-156].
Jeśli Goje odmówią, aby żyć w poniżeniu, to będzie to sygnały ich buntu i nieunikniona konieczność wojny żydowskiej przeciwko ich obecności. [Zob. Mordechaj Nisan, Kivunim (oficjalnej publikacji Światowej Organizacji Syjonistycznej), sierpień, 1984, pp. 151-156].

At a symposium („Is Autonomy for Resident Aliens Feasible?”) organized by Israeli Minister of Education Shulamit Aloni, the Israeli Chief Rabbi Shlomo Goren repeated the Talmudic teaching on resident aliens: that Judaism forbids „granting any national rights” to them. He ruled that such „Autonomy is tantamount to a denial of the Jewish religion.” (Nadav Shraggai, Ha’aretz, Oct. 14, 1992).
Na sympozjum ( ” Czy autonomia dla Resident Aliens jest możliwa?”) zorganizowanym przez izraelskiego ministra edukacji Shulamit Aloni, naczelny rabin Izraela Shlomo Goren powtórzył nauczanie Talmudu, o Resident alien (OBCY REZYDUJĄCY CUDZOZIEMIEC), że judaizm zabrania „udzielania im wszelkich praw narodowych”. Stwierdził, że takie „Autonomia jest równoznaczne z zaprzeczeniem religii żydowskiej. (Nadav Shraggai, Haaretz, 14 października 1992).
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje