Author Topic: Policja zabiera dzieci za dług wobec skarbówki  (Read 1294 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Policja zabiera dzieci za dług wobec skarbówki
« on: (Mon) 26.05.2014, 01:17:53 »
Policja zabiera dzieci za dług wobec skarbówkiwww.rmf24.pl

Policjanci z Opola zatrzymali we wtorek wieczorem, koło godziny 22, kobietę która nie zapłaciła 2,3 tysiąca grzywny na rzecz Urzędu Skarbowego. Zrobiono to na oczach dwójki jej małych dzieci, które zostały zabrane do pogotowia opiekuńczego.
Kobieta nie zapłaciła grzywny Urzędowi Skarbowemu, dlatego Sąd zarządził 25 dni aresztu zamiast kary finansowej.
Mieszkanka Opola powiedziała „Nowej Trybunie Opolskiej”, że o karze nic nie wiedziała, jednak we wtorek koło godziny 22, do jej mieszkania wkroczyli funkcjonariusze. Kobieta została aresztowana, zaś jej 2 i 6-letnie dzieci przewieźli w piżamach do pogotowia opiekuńczego. Opolankę wypuszczono z aresztu w środę rano, bo karę zapłacili jej sąsiedzi.
Zdaniem rzeczniczki opolskiego sądu, reakcja funkcjonariuszy była przesadzona, zaś policja jak zwykle nie ma sobie nic do zarzucenia.


"Zgodnie z prawem" współczesnym.

Drodzy Przyjaciele,

Przekazuje artykuł z Bibuły.

Praw było i jest wiele, znamy je albo ich nie znamy, stale ich przybywa. Uniwersyteccy prawnicy mają problemy w nadążaniu w tym. Znajomość tych praw jest sposobem ale i nie znajomość praw - jest wykorzystywana w określonych wybranych celach. W jenej i drugiej sytuacj nabyta albo wrodzona w genach zdolność do handlu pozwala i jest sposobem na zdobywanie wartości materialnych a za tym finansowych i innych.

Dzieci zabrane matce w sposób opisany w arykule to jeden z przykładów na tego rodzaju "interes". Pożyczone i nie oddane pieniądze (wartość) zostają zwrócone (konfiskowane) jako inna wartość - dwoje dzieci. Państwowa firma pod nazwą RP "zgodnie z prawem" dokonała egzekucji - skonfiskowania matce dzieci jako równowartości nie oddanych pożyczkodawcy pieniedzy.

W US każda osoba od narodzenia ma wartość w zależności od wieku i innych rzeczy na nowojorskiej giełdzie (NYSE). Społeczeństwo amerykańskie nawet o tym nie wie.

W Polsce zjednoczonej Europy jeszcze tego nie ma w takiej "zgodnie z prawem" formie, ale widocznie obliczono na innych zasadach, że wartość jednego dziecka nie wystarczyła, a więc skonfiskowano dwoje dzieci.

Wojciech Wlaźliński

Źródło:www.wicipolskie.org
« Last Edit: (Mon) 28.07.2014, 12:11:57 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje