Author Topic: Raport z Iron Mountain. Co powinieneś wiedzieć o formującym się nowym  (Read 895 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Raport z Iron Mountain. Co powinieneś wiedzieć o formującym się nowym świecie.W latach 60-tych osoby z administracji Kenediego zleciły badania nad możliwością i celowością POKOJU. Wszystko, co było napisane na ten temat [przed 1961] było powierzchowne. Nikt nie antycypował rozległości problemu. Głównym powodem tego, było przeświadczenie, że idea prawdziwego pokoju na świecie, powszechnego rozbrojenia i tak dalej, wydawały się utopijne.
Oczywiście nic się nie zmieniło od tamtych czasów, jeśli spojrzeć na to, co dzieje się w dzisiejszym świecie.
Nie należy jednak mylnie rozumieć pojęcia “pokoju” w kontekście tych badań. Nie jest to dobrowolny proces rozbrojenia i międzynarodowego braterstwa. Jest to wizja, w której system amerykańsko-brytyjski podbija cały świat, militarnie, gospodarczo, kulturowo, religijnie i ustanawia globalną dyktaturę. Po ustanowieniu “nowego porządku świata”- globalnej dyktatury, będzie ustanowiony nowy system, w którego szkic mamy wgląd w raporcie z iron mountain.

Raport powstał na podobnych zasadach, na jakich powstają opracowania RAND Corporation, Hudson Institute i IDA (Institute for Defense Analysis).  Na bazie tych planów i opracowanych w nich kryteriów opracowywana jest polityka transformacji świata w jeden globalny system.  Szczegółowe opracowanie problematyki w każdej kategorii zostało przydzielone innym instytucjom takim jak np. Club of Rome (czytaj lub szukaj w googlach: “The first global revolution. A Report by the Council of the Club of Rome”, Alexander King, Bertrand Schneider,     Orient Longman)

Bardziej złożoną analizę problematyki zawartej w raporcie “iron mountain”, w kontekście dzisiejszych wydarzeń na świecie, opracujemy w najbliższej przyszłości.

Link do oryginalnych materiałów:  LINK


DOKOŃCZYĆ

Źródło: CTTTRLKOQ -->[url=http://www.prisonplanet.pl" onclick="window.open(this.href);return false;]www.prisonplanet.pl[/url]
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje