Author Topic: Co Wy planujecie?  (Read 8305 times)

Ardek

• Guest
Re: Co Wy planujecie?
« Reply #30 on: (Tue) 15.07.2014, 17:40:43 »
Panie! Żaden plagiat! Infoanarchizm. Ja nie jestem autorem tego mema ; )
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »

Offline kkris

• Zbanowany
  • Sen głęboki
  • *
  • Reputacja: +0/-1
« Reply #31 on: (Thu) 17.07.2014, 11:13:45 »
Dziękuję, że odblokowaliście moje konto, ale to już nie będzie potrzebne. Jeśli co chwila mam się obawiać, że dostanę bana bo coś napiszę nie tak, jak chcecie, to macie rację, że nie jest to miejsce dla mnie.

W dziale CTTTRLKOQ -->viewtopic.php?f=190&t=1416 odpowiedzieliście na moje pytanie zadane na początku tego tematu. Fistraist napisał: „plany - tu w ogóle nie mam pomysłu. Planem obecnym np. jest nasz serwer.”. Wszystko jest już dla mnie jasne odnośnie Waszych „planów”, więc ten temat można chyba zamknąć.

Wiem już też chyba co się stało między Wami, a OU. Odziwo odpowiedź dostałem ponownie od... fistraista. Fistraist napisał: „...po powstaniu wybudzonych najistotniejsze było forum, aby ewentualni wyrzuceni mogli dołączyć...”. I wszystko jasne: WyRzuceni.pl. CTTTRLKOQ:) -->:) Dlaczego zostaliście WyRzuceni z ou? Moge się tylko domyślać: brak wsparcia projektów, pozorna aktywność, głowy pełne rozdmuchanych frazesów i agresji, knucie za plecami, osobowości nie nadające się do tego typu akcji, permanentne przesiadywanie na forum ou i fundowanie postronnym użytkownikom kłótni (dobrze to pamiętam). Różne mogły być tego czynniki. Pewne sprawy widać gołym okiem i nie zatuszujecie tego krzykiem na mnie (oczywiście możecie krzyczeć i obrażać ile chcecie, bo to Wasze forum). Do tego nigdzie nie ma napisane w OU, że współpracują z każdym, kto się zgłosi. Współpracują z wybranymi. Nawet jeśli wybiera „szef ketrab” (co zaraz mi zarzucicie) to mnie to cieszy, że wybrał tak, że Was już nie ma w OU. No ludzie, Wy naprawdę nie widzicie, jak (nie)zdolni i (nie)pukładani jesteście? Mnie by było wstyd, np. za takiego moderatora jak Ardek i za takie stękanie na każdym kroku, że „pieniądze złe, pieniądze złe, pieniądze złe”, więc dobrze się stało. Może dowiem się więcej w sierpniu na zlocie ou, ale w sumie... to już nieistotne. Dzięki za odpowiedzi.

Ostatnia rzecz, żeby nie było tak, że tylko krytykuję. W sumie to mi pomogliście. Otóż rozłam tych kilku osób, które są tutaj, wyrobił pewien kontrast. Ta sytuacja pokazała jak na dłoni, że nawet jeśli w OU nie ma nikogo oprócz ketraba, to jeden zdeterminowany człowiek potrafi znacznie więcej niż Wasza grupka. Wstrzymuję sie z wachlarzem pochwał dla OU, bo zobaczymy co z tego będzie dalej, ale dzięki Wam wiem już jak można robić „rewolucję” dobrze, a jak nieudolnie i źle. Wiem, że to brzmi negatywnie, ale jeśli jesteście świadomi to nie będziecie tak nachalnie nadawać negatywnego znaczenia moim słowom, bo piszę szczerze, że pomogliście mi to dostrzec. Bądź co bądź, to dzięki Wam i dzięki tej dyskusji dołączyłem ostatnio do OU. Pewnie gdyby nie Wy nie doceniłbym wystarczająco pracy jaka została włożona w OU i dalej czaiłbym się z dołączeniem. A tak dołączyłem i już się cieszę na dalszy rozwój wypadków. Gorzej niż tu być nie może, więc jestem dobrej myśli. CTTTRLKOQ;) -->;) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

PS. Michał ocknij się (lub zabierz swoje iluzje! :D) – skoro nie masz kontaktu z OU od tak długiego czasu, to na 100% jesteś pełnoprawnym członkiem WyRzuconych, a nie ou. CTTTRLKOQ;) -->;) Już nie użalaj się tak, tylko pogódź się z tym i prężnie działaj z kolegami na tym forum.

Ardek

• Guest
« Reply #32 on: (Thu) 17.07.2014, 11:28:01 »
"Dlaczego zostaliście WyRzuceni z ou? Moge się tylko domyślać" Dlaczego stary ci wchodził do wanny? Mogę się tylko domyślać... To jest ten sam poziom wypowiedzi, knypie.

Btw. Ja tam nie pamiętam bym był wyrzucony.

"Może dowiem się więcej w sierpniu na zlocie ou" Powodzenia. Jakbyś nie miał takiego podludzkiego pomyślunku, to w trakcie onanizowania się do strony "otwórzumysł" zobaczyłbyś pewne nieścisłości. Nie udało Ci się, więc chociaż jedna twoja teza z dupy staje się prawdziwa- Bartek współpracuje tylko z wybranymi oszołomami.

"pieniądze złe, pieniądze złe, pieniądze złe" Co to za ejakulat? Kto napisał, że pieniądze są złe? Dlaczego bawisz się w stawianie chochołów jak ostatni nieudacznik, który nie umie przeprowadzić rozmowy na poziomie argumentów?

"jeden zdeterminowany człowiek potrafi znacznie więcej niż Wasza grupka" A co on zrobił, skoro działania w internecie to nie działania?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XRCXLnN4FyA[/youtube]
« Last Edit: (Thu) 24.07.2014, 01:28:49 by Anomalia »

Offline wolf

• Zbanowany
  • Sen głęboki
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Reply #33 on: (Thu) 17.07.2014, 12:05:45 »
Quote from: "Ardek"
odbanowałem go na prośbę reszty. I co teraz? Kto tu kłamie, knypie?

Ardek a skąd ja mam widzieć kiedy ktoś jest zbanowany lub odbanowany, jak ty banujesz i odbanowujesz ludzi kiedy ci się podoba? Dziwny koleś z ciebie. Zdecyduj się: albo banujesz, albo nie rób z siebie pośmiewiska. Co ty masz 16 lat? Frustrat z ciebie taki, jakbyś nigdy nie miał kobity, albo przechodził właśnie trondzik. Mutacja już była? Hehehee....

Kris ja też zobaczyłem ten „kontrast”, o którym piszesz. Miałem negatywne postrzeganie OU wcześniej i niewiele robiłem żeby wsprzeć akcję. Przyznaję, że tylko wpłacałem po parę złotych i tyle. Ale zgadnij czemu?! Po prostu przez ludzi, którzy teraz są tutaj, a wcześniej byli tam! Na forum ou Ardek też był moderatorem, był tam jeszcze taki głupi i wredny dekorator. To było straszne forum! A szanowny moderator Split? Boże, to dopiero był pieniacz i frustrat. Dobrze, że przynajmniej tu się nie udziela. Mniej wstydu. Wg mnie forum OU całkowicie rozmijało się z założeniami akcji OU. Oby po poprawkach było lepiej i konkretniej. A kiedy były wzmianki o składkach, to były tylko żale, albo podejrzenia. Ja wpłacałem i było w porządku, nic złego w tym nie widziałem, ale cała reszta tej grupki co jest tutaj, to naprawdę miała chyba Bartka za złodzieja. Zresztą oni nadal brną w te brednie. Warto więc zadać pytanie, czy oni tutaj są normalni? Nie wiem co ketrab miał sobie kupić za te pare złotych, które i tak ciężko było od nich uzyskać? Pewnie lamborghini i dom w Mediolanie. Hehehehe... Ale wiesz jak to jest. Kraj biedny, ludzie biedaki to każdy krzyczy i złorzeczy.... Proste. A ich działania? To już osobny rozdział do śmiechu. Wyobraź sobie Kris, że nieraz na forum OU w shoutboxie „grupka wzajemnej adoracji” pisała co jadła na śniadanie, albo na obiad...... pamiętam jak dziś, jak nie mogłem uwierzyć własnym oczom o czym dyskutują „rewolucjoniści”... Hehehhe.... Ja jadłem dzisiaj chleb z masłem i popiłem sokiem jakby was interesowało. No to podziałaliśmy..... Hehehehh.... to właśnie było ich działanie.... Tutaj jest tak samo. Przez pół roku robili stronę internetową, teraz pół roku będą ją poprawiać, a potem pół roku na nią patrzeć, jak to powiedział Michał. Kto im zabroni? No nikt, ale po co mieszać w to innych ludzi i marnować ich czas?

Jak zapytałeś Kris o działania i wspomniałeś o zlotach, to szybciutko wstawili na stronie głównej, że organizują zloty.... Żałośnie kopiują to co jest na OU. Ciekawe kto u nich na zloty przyjedzie? Gadają, że w OU nie ma ludzi, bo sami tutaj nikogo nie mają. Na ich zloty jeździ pewnie pięć tych samych osób i udają, że wszystko idzie do przodu. Myśleli pewnie, że tymi wiadomościami na PW zabiorą z OU wielu ze sobą, ale przeliczyli się i teraz ściemniają jak mogą, że to ketrab zły itp.... Zresztą to widać i ja nie wiem kogo oni chcą oszukać? Może daleko nam do waszej mądrości, o wspaniali wybudzeni, ale aż tak naiwni nie jesteśmy. Do tego żałośnie kopiujecie wszystko z OU! Nie zdziwię się jak niedługo powstanie kanał wybudzonych na youtube i będą tam filmiki Bartka. A to tło strony internetowej z europą oświetloną nocą, to jawne „zaczerpnięcie inspiracji” z 1krok.otworzumysl.com... Nic sami nie potraficie. Szkoda słów. Sugerowanie przez anomalię, że pomysły OU wyszły z waszych głów to byłoby nawet zabawne, gdyby nie było aż tak żałosne. Przez jakiś czas OU nie było w sieci. Byli za to wybudzeni, którzy mogli wstawić swoje plany i z nimi ruszyć. No tak? Skoro niby wszyscy odeszli z OU to nikt by tego nie miał za złe, a wtedy oczywiste byłoby też, że wiecie co chcecie robić. No tak? Przespaliście jednak okres, kiedy nie było OU, a teraz śmiecie sugerować, że jesteście autorami pomysłów OU?! Hehh... Wy jesteście autorami „wybudzonych” i tego się trzymajcie. To jest przecież sukces jakich mało...... Hehehehh.....

Napisałbym więcej, ale daruję sobie. I tak potem odpiszecie, że się mylę i że ketrab jest najgorszy chuj... To jest wasz kluczowy argument, a mnie się już tego nie chce słuchać. Nie do widzenia i jak musicie to sobie mnie banujcie. Gówno mnie to interesuje, strata to dla mnie żadna, a wam przynajmniej ulży. Ulżyj sobie Arduś, no ulżyj.

Ardek

• Guest
« Reply #34 on: (Thu) 17.07.2014, 12:21:52 »
"skąd ja mam widzieć kiedy ktoś jest zbanowany lub odbanowany, jak ty banujesz i odbanowujesz ludzi kiedy ci się podoba?" Skąd mam wiedzieć, że nie jesteś trollem jak piszesz głupoty jak ci się podoba?

"Co ty masz 16 lat? Frustrat z ciebie taki, jakbyś nigdy nie miał kobity, albo przechodził właśnie trondzik. Mutacja już była? Hehehee...." Zacznijmy od tego, że pisemnie "hreheheh" śmieją się tylko idioci i to jest w internecie coś oczywistego. Jak nie widziałeś, to możesz zacząć się maskować. Nie dziękuj. Co do reszty, to nie widzę powodu dla którego próbowałeś mnie obrazić- bo chyba nie wynika to z twojej wielkiej dojrzałości i próby porozmawiania?

"Kris ja też zobaczyłem ten „kontrast”, o którym piszesz." Szkoda, że nie zdążyłem przyjąć jakichś zakładów.

"Przyznaję, że tylko wpłacałem po parę złotych i tyle. Ale zgadnij czemu?! Po prostu przez ludzi, którzy teraz są tutaj, a wcześniej byli tam!" Tak bardzo biedacka sztuczka. Postarałbyś się, Bartek. Swoją drogą- warto się tak kurwić za drobniaki?
W sumie czego spodziewam się po debilu, który jednym tchem wymienia dekoratora i splita, (jak wiadomo obaj wybitnie nie podeszli Bartkowi), a potem jęczy o składkach jak Bartek. Niczego się nie nauczyłeś.

"Ulżyj sobie Arduś, no ulżyj." Jak na razie to Ty założyłeś 2 konta, by sobie ulżyć i pobawić w biedaGoebbelsa XD

Offline Anomalia

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +5/-0
  • 12345678901234
« Reply #35 on: (Thu) 17.07.2014, 16:37:27 »
Wstęp:

Jak działa troll?

1. Znaleźć cokolwiek gdziekolwiek z czego można robić problem i robić wokół tego dużo hałasu.
2. Po wprowadzonych zmianach robić problem ze wprowadzonych zmian.

---------------------------------------------------------
Po wstępie:

1. Narzekacie, że nie ma tego i tamtego - podajecie nawet OU jako przykład "sukcesu". Mówicie czego brakuje i widać po waszych postach, że oczekujecie ukierunkowanej zmiany - konkretnie na to, o czym pisaliście w postach.
2. Przychodzi zmiana - zaczyna się narzekanie, że coś się pojawiło po waszym narzekaniu lub NAWET, że coś jest skopiowane z OU. Proszę o bezpośredni link do tej kopii (od bartka - co nie byłoby takie śmieszne, gdyby nie to, że ten zły Dekorator, który odwalał mnóstwo graficznej roboty pozostawił mu wolno wszystkie swoje prace graficzne.)
3. Na koniec z racji, że powyższe punkty nie są wyssane z palca - bo czarno na białym napisaliście kolejny ból dupy byle pomącić na tym forum to proponuję zdecydować czy jesteście trollami? czy debilami? że nie trzymacie się swoich argumentów skacząc z tora na tor i ciągle wam coś przeszkadza (NAWET jak dzieje się coś zgodnie z waszymi uwagami).

Wy już zdecydowaliście, że jesteście "mądrzy" - nikt was nie będzie przekonywał co do "wyrzuconych" - poza jedną ostatnią dla przypomnienia informacją:

- w OU doszło do sprzeczki między bartkiem a PAROMA użytkownikami, a mimo to pare dni później z OU zostało wyrzuconych nie kilka a kilkadziesiąt osób - w tym wiele tych, którzy pomagali OU chociaż w wirtualu - grafiką itd itp.

Tyle w temacie bo szkoda czasu na dwa konta, które zarejestrowane od samego początku nie robią nic tylko oczekują zmian bo jest źle, a potem po zmianach znów narzekają, że jest źle bo zostało zmienione na to co wcześniej chcieli by było zmienione.

« Last Edit: (Sat) 02.08.2014, 19:34:51 by Anomalia »
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

Offline fistraist

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +3/-1
« Reply #36 on: (Thu) 17.07.2014, 21:52:28 »
Nie zdziwiłbym się jakby był to ten sam troll. Gadają o tym samym, a drugi potwierdza identycznie, a do tego ich posty w dziwny sposób się pokrywają czasowo, aby bronić wypowiedzi drugiego. Również bycie w wybudzonych prawie od początku do czego ich "przekonaliśmy" w pw na OU (ja sobie nie przypominam takich ludzi w ogóle jak wolf i kkris (widac taka sama aktywność jak tu). Jeśli są z nami prawie od początku to czemu zarejestrowali się w czerwcu i lipcu, a ich działanie trollingiem uaktywniło się w tym samym czasie.

Wycięte z kontekstu słodkie pierdzenie czego my nie wiemy i nie robimy, a do tego próba przeciwstawienia Nas przeciwko sobie. Oto wypowiedzi na pw do Bladego:

utopicie pieniądze), to dajcie komuś innemu niż fistraist pieniądze do ręki

- kiepska próba zachwiania opinią na mój temat w stosunku do człowieka, którego znam długo i bardzo dobrze -baranie

Widać u Was straszna nieufność w stosunku do ludzi.
- Brniesz w własne wyimaginowane słodkie pierdzenie, że nie ufamy ludziom, mimo, że napisałem ci o nadaniu Anomalii pełnych praw z wszystkimi plikami włącznie po kilku małych rozmowach.

mam Was trochę za idiotów
i dalej
nie wydajesz się głupim człowiekiem

- to idiota czy kumaty. Dla innych taki trollowych debili jak ty synonim nie głupi to:

asertywny, błyskotliwy, bystry, celowy, chłonny, chytry, cwany, czujny, dalekowzroczny, do rzeczy, dobry, dojrzały, domyślny, dorzeczny, erudycyjny, genialny, inteligentny, konsekwentny, konstruktywny, kreatywny, kumaty, kuty na cztery nogi, logiczny, lotny, łebski, łepski, mądry, mocny w gębie, mocny w języku, myślący, na poziomie, nie w ciemię bity, niekiepski, niepłochliwy, niezły, obdarzony inteligencją, oczytany, odpowiedzialny, operatywny, oryginalny, oświecony, otwarty, pewny siebie, pojętny, pomysłowy, pragmatyczny, przebiegły, przebojowy, przemyślany, przemyślny, przenikliwy, przewidujący, przezorny, przytomny, racjonalistyczny, racjonalny, realny, rezolutne, rezolutny, rozgarnięty, rozsądny, roztropny, rozumny, rozważny, rzeczowy, sensowny, słuszny, sprytny, szczwany, śmiały, świadomy, światły, trafiony, trafny, trzeźwy, twórczy, uczony, utalentowany, uzdolniony, wycwaniony, wygadany, wykształcony, z głową, z polotem, z sensem, z wyobraźnią, zaradny, zborny, zdecydowany, zdolny, zdroworozsądkowy, zdrowy, zmyślny, zręczny

W dziale viewtopic.php?f=190&t=1416 odpowiedzieliście na moje pytanie zadane na początku tego tematu. Fistraist napisał: „plany - tu w ogóle nie mam pomysłu. Planem obecnym np. jest nasz serwer.”. Wszystko jest już dla mnie jasne odnośnie Waszych „planów”, więc ten temat można chyba zamknąć.
Napisałem: b/ plany - tu w ogólnie nie mam pomysłu. Planem obecnym np. jest nasz serwer. W takim przypadku należało by określić dokładnie co i jak z nim jest, czyli konkretne dane z parametrami włącznie.

Kolejna wycinka z kontekstu, a w pw do Bladego robi wywód na temat zakładania serwera

Poszukajcie w google.co.uk (zmieńcie język na english – to istotne!) fraz „VPS usa” i „VPS singapore”. Przejrzyjcie oferty i coś wybierzcie. Nie bierzcie VPSów z Anglii i Niemiec, które mogą pojawić się w wynikach wyszukiwania. Nie mam pojęcia jakie macie plany rozwoju (ale podejrzewam, że nie macie żadnych), więc skromny VPS w zupełności Wam wystarczy. Do tego nie mają one limitu GB, ani transmisji danych (bandwith). W miarę rozbudowy zasobów internetowych możecie podrasować VPSa praktycznie z dnia na dzień.

drugi troll tak samo błyskotliwy:

Przez pół roku robili stronę internetową, teraz pół roku będą ją poprawiać, a potem pół roku na nią patrzeć

- czytania jak widać to ty nie lubisz. Na pierwotnej stronie www jak wół było napisane, że obecny hostin robi problemy z zamieszczanymi przez nas materiałami, niezgodnymi z regulaminem, a w jednym poście opisałem i dałem odnośnik do regulaminu, gdzie opisane jest, że zaprzeczanie obecnej historii może skutkować rozwiązaniem umowy.

Jak zapytałeś Kris o działania i wspomniałeś o zlotach, to szybciutko wstawili na stronie głównej, że organizują zloty.
-kolejna błyskotliwa próba myślenia. Informacja o zlotach pojawiła się:
1. Cybulex » 2 lip 2014, o 06:37
2. fistraist » 4 lip 2014, o 19:52

a pierwszy post kkrisa, który w ogólnie nie nawiązuje do zlotu pojawił się:  kkris » 10 lip 2014, o 18:09

Nic sami nie potraficie
- czemu używasz słownictwa, alfabetu, internetu i papieru toaletowego, który wymyślił ktoś inny? Nic sam nie potrafisz wymyślić. Każda używana przez Nas rzecz jaka istnieje na Ziemi jest myślą intelektualną kogoś innego, a wszystko czego używasz w swoim życiu poza własną głupotą jest wytworem innych ludzi. Każda nasza myśl jest myślą innych ludzi, którzy w tym samym czasie. Rzucając takie argumenty ukazujesz jak bardzo wygłodniały jest mózgojad w twojej czaszce.

na forum OU w shoutboxie „grupka wzajemnej adoracji” pisała co jadła na śniadanie, albo na obiad...... pamiętam jak dziś, jak nie mogłem uwierzyć własnym oczom o czym dyskutują „rewolucjoniści”...
- ty nie jesz, twój mózgojad nie je, a papież śpi na stojąco recytując drogę krzyżową. Proponuję zapoznać się do czego służy shoutbox. Sboutobox służy do luźnych rozmów, które odciążą serwer forum, a także dla zmniejszenia tematów off-topic i zbędnego spamu, który tak uskuteczniasz.
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth

Michał

• Guest
« Reply #37 on: (Fri) 18.07.2014, 23:03:08 »
@ kkris, wolf

Widzisz, lekka prowokacja i otworzyłeś się jak książeczka panie Bartoszu, ewentualnie jego wysłanniku. I po co te wszystkie obelgi, które nie mają żadnego znaczenia z Twojej klawiatury?;) Zachowaj frustracje dla siebie, a jak chcesz coś powiedzieć to może zbierz troszkę odwagi i powiedz nam w twarz to wszystko. A jak się boisz to spadaj też z internetów.
P.S. Skoro Ci tak dobrze idzie z ou i tymi milionami nowych, poważnych członków to po co marnujesz czas na tych wyrzuconych pajaców?:) Szkoda, że nie wiesz co się dzieję poza internetami, bo z chęcią zobaczyłbym Twojego zazdrosnego gula i ból dupy.

Wiesiek

• Guest
« Reply #38 on: (Sat) 19.07.2014, 20:07:14 »
Zgodzę sie z Michałem, Ardkiem, fistem, że to forum nie dla mięczaków i niecierpliwych i że nienależy zasmradzać tu miejsca jeśli się nie ma pomysłu (ów), żeby tu być w miarę aktywnym.
Uważam, że forum WyBudzeni pod względem merytorycznym jest bajeczne. Na forum można się wiele nauczyć. Jest tyle materiału unikatowego, że nic tylko studiować i nie robić kurwy z logiki.
Pozdrawiam normalnych forumowiczów. CTTTRLKOQ:d -->:dCTTTRLKOQ:d -->

ARNIK

• Guest
Odp: Co Wy planujecie?
« Reply #39 on: (Sun) 27.07.2014, 10:59:35 »
Jak dla mnie to zarowno Wolf jak i KKris to Bartek .Taki sam styl pisania ,składnia i argumenty oraz  podobna manipulacja. Krzyzyk mu na drogę i niechaj juz tu wiecej nie zaglada. Cholera gosciu mial nadzieje ze bedzie mial zrodło stałego zysku ze zmanipulowanych murzynów ,którzy beda mu kaske przesyłac a tu sie rypło.
 A teraz powaznie. Nie wiem czy ktos zauwazyl ze Polska od 3 wiekow ma problem z ludzmi ,bedacymi na swieczniku ,ktorzy dobro własnej kiesy przedkładaja nad dobro panstwa.To przez takie osoby Rzeczpospolita upadla. Dlatego nalezy tepic bezwzglednie tych ,ktorzy zwodza ludzi a tak naprawde zalezy im jedynie na sobie i swojej kieszeni. Tacy ludzie pozostawiaja po sobie zgliszcza -wszyscy ci ,ktorzy chcieliby sie zaangazowac dochodza do wniosku  ze zostali okłamani i wiecej juz sie nie zaangazuja.
    Bardziej liczy sie niewielu ale zaangazowanych i ideowych ludzi niz tłumy bezwolnych i spolegliwych bez wlasnej refleksji.Tłumy i tak przyjda jesli na czele zobacza liderow.