Author Topic: Co Wy planujecie?  (Read 10750 times)

Offline Anomalia

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +5/-0
  • 12345678901234
Re: Co Wy planujecie?
« Reply #30 on: (Tue) 15.07.2014, 17:08:18 »
Quote from: "wolf"
Po trzecie, skoro mieliście plany i działania na OU (tak jak piszecie!) to dlaczego teraz ich nie macie? Przecież te same plany przyszły wraz z ludźmi, którzy są tutaj! No tak? Skoro Bartek zabraniał wam realizować waszych planów, to teraz na wybudzonych powinniście je śmiało realizować. No tak?! A planów nie ma... Dział „plan działania” jest pusty od początku wybudzonych, ludzi tutaj też nie ma... Działania też nie ma... Jest dla Was za wcześnie by szerzej działać i zaczynacie od podstaw, choć działaliście w OU i mieliście tam wiele planów? To nielogiczne! Coś kręcicie i coś tu śmierdzi! Przez pół roku robić stronę internetową, a potem przez kolejne pół roku ją poprawiać to nie jest plan... Przestańcie kłamać!

Nie jestem pewien jaka byłaby reakcja ludzi gdyby plany, które kojarzyli jeszcze z OU (mimo, że wyszły one z naszych głów) - jakby je zobaczyli tutaj po raz drugi. Nie mam pewności ich reakcji.

Dobiła mnie najbardziej ta część Twojej wypowiedzi:
Quote from: "wolf"
Najlepiej byłoby zapytać Bartka i pewnie byłoby wszystko jasne.

"Najlepiej byłoby zapytać Tuska i pewnie byłoby wszystko jasne gdzie zaginęły pieniądze z OFE" <--- taki prosty przykład człowieka z polityki, gdzie może zrozumiesz wreszcie, że nie musi Ci nikt wcale powiedzieć prawdy, a napisałeś to tak jakby tylko prawdę mógł powiedzieć.

Aż mnie korci, żeby napisać tak jak kiedyś Bartek(skoro się cieszy u Ciebie taką aprobatą to może zrozumiesz swoją hipokryzję): "zajmuję się stroną i serwerem, nie bardzo mam teraz czas na odpisywanie".
Mówisz, że chcemy go "ukrzyżować" na każdym kroku - jeśli (nawet na OU) wystarczająco wyrobiłeś sobie umiejętność czytania (ze zrozumieniem) to na pewno obiło Ci się o oczy coś takiego jak "prawo kosmosu" polegające na tym, że skoro jest światło - to i ciemność też jest, aby było ciepło - to jest i zimno, że jest + i - i nie ma prawa jedno bez drugiego istnieć.
TY ze swojej perspektywy podajesz argument ZA bartkiem, a ja podaję argument PRZECIW Bartkowi. Równie dobrze ja teraz mogę sugerować, że idealizujesz Bartka na każdym kroku. Mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi.

My sobie nie wybieramy z góry, że ten miesiąc i tamten miesiąc będziemy mówić ludziom, że zajmujemy się stroną i serwerem - bo po prostu my musimy to zrobić (powód jest prosty), jeśli czytałeś tematy odnośnie bezpieczeństwa to rozumiesz dlaczego skupiamy się na stronie i serwerze, a nie na działaniu w realu/wirtualu i zbieraniu ludzi(a przynajmniej ja).

Kolejna sprawa to jedni zajmują się sprawami w sieci, a inni w realu. Nie jest tak, że każdy robi wszystko w dodatku naraz. Jesteś w stanie coś robić, chcesz coś robić, napisz na forum, albo pw, damy rade działać razem to Ci odpisze tak lub nie.

Nie chce mi się pisać dłuższego posta, bo jeśli jesteś kumaty to udzieliłem Ci odpowiedzi w wystarczająco zrozumiały sposób.
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

Michał

• Guest
« Reply #31 on: (Tue) 15.07.2014, 17:25:16 »
@kkris

"Mam cel, mam pomysły. Czemu Wy mi nachalnie zarzucacie lenistwo? Po prostu nie mogę dołączyć i wspomagać czegoś, co nic nie oferuje, bo to będzie strata czasu. Poza tym czuję się szczerze oszukany, bo naopowiadaliście bzdur, postraszyliście, narobiliście czarnego PiaRu, ściągnęliście tu jakąś losową grupę osób, której i tak realnie nie ma i wciąż idziecie w zaparte, więc tylko chciałem jasnej odpowiedzi na jedno pytanie, a to i tak za dużo jak się okazuje. Całe to „zaproszenie” na wybudzonych z Waszej strony wyglądało jak jakieś uknucie czegoś przeciwko OU. No sorry, ale tak to wyglądało. Dlatego byłem ostrożny w dołączeniu tutaj i we wsparciu wybudzonych. Odczekałem trochę by zobaczyć jak to się rozwinie i się nie rozwinęło praktycznie wcale, stąd moje spostrzeżenia. Nie zarzuty, ani też nie oskarżenia – po prostu spostrzeżenia. Wyluzujcie trochę."

Mam cel, mam pomysły. No ja mogę napisać, że mam miliardy na koncie i latam statkiem na księżyc co weekend, na gwiezdne ryby. Czy Ty nie czytasz tego co piszesz? Ja Ci zarzuciłem lenistwo? Pokaż gdzie. Ja Ci nic nie naopowiadałem. Ja jestem wyluzowany, do momentu w którym widzę gościa, który nie kuma ani co pisze, ani co czyta. To żaden atak personalny z mojej strony, tylko fakty.

"Popadacie chyba też w pewną przesadę z osiągnięciami wybudzonych i z tym, że forum jest najistotniejsze. Mnie bardziej interesuje to co oferuje całe OU, jakie ma założenia, cele i metody ich realizacji niż to, że nie ma tam obecnie forum. Tym bardziej, że jak już wspomniałem forum ou w pewnym momencie odstraszało, a nie przyciągało. Hmmm... Ciekawe jest też, że Wasze forum również odstrasza, a na forum ou też mieliście określone funkcje, udzielaliście się i dbaliście o jego „jakość”. Zbieg okoliczności?"

Czy ja pisałem o osiągnięciach wybudzonych i o forum? Forum i strona powstała z naszej inicjatywy, za Adama kasę i za pracę adminów (Ardka, Bladego), którzy sami przerzucają gigabajty informacji żeby wyjebane przez wodza osoby mogły tu przyjść, poczytać, pogadać. Ou połączyło wiele osób i za pstryknięciem palca zostały ludziom odebrane nadzieje, przyjaźnie, plany, ambicje. My chcieliśmy na początek im i nam to umożliwić. Wracając do tematu ja nie mówiłem o forum, tylko o działaniach w tym Twoim 'realu'. Nie masz pojęcia co robimy, a oceniasz, czy to nie ignorancja z hipokryzją w Twoim wykonaniu?

"Żebyście mnie też dobrze zrozumieli to zaznaczę: Ja wcale nie wylewam tutaj swoich żali. Wy za to robicie to cały czas: „czuję sie wyruchany, bartek złodziej, OU chce 10.000zł, a my tylko 2880zł, bartek wysłał mi naklejki, ale nie poprawił tekstów w terminie”... bez sensu. Ja tylko zadałem jedno pytanie odnośnie Waszej aktywności, lub jej braku. Po za tym bartek miał się wywiązywać z terminów, a Wy od lutego potrafiliście przygotować tyle, co tutaj widać? Na Waszym miejscu wstrzymałbym się z krytyką OU i stawiał na uwypuklanie swoich zalet. Jak to ładnie ujął BladyMamut: jeśli gdzieś są hasła to trzeba omijać, jeśli są informacje to studiować, najlepiej z przeciwstawnych źródeł. U Was są praktycznie same hasła. Tyle ile znalazłem tutaj informacji to przestudiowałem. Przestudiowałem też przeciwstawne źródła i jak się okazało sprowokowałem przypadkowo dyskusję, której nie chciałem, choć zadałem jedno proste pytanie. A to, że dyskutuję dalej, do czego mam chyba prawo, to nie powód żeby na mnie najeżdżać i wmawiać mi, że nie wiem co ze sobą zrobić i jak działać. Takie wmawianie to jest „chamska inżynieria emocjonalna”. <!-- s;) -->;)<!-- s;) --> Naprawdę wyluzujcie trochę. Wiem jak działać, ale jak już mam z kimś działać, to chcę widzieć sens. Tutaj sens widzę taki: „nie lubimy ketraba i to nas łączy”. To nie dla mnie."

Co bez sensu? Że pojechałem 200km z pewną misją, poświęciłem trochę kasy i czasu żeby zawieźć poprawki, a Ty mi mówisz, że ich zrobienie w terminie było bez sensu? To w takim razie trzeba zakwestionować sens całego OU.
 A ja Ci powiedziałem, że jeśli chcesz pytać o aktywność to zadzwoń. Numer podałem, jakoś się nie zgłosiłeś i wcale mnie to nie dziwi.
 To żadne wmawianie, po prostu nie rozumiesz tego co sam piszesz, albo jesteś zwykłym trolem.

"Pisałem do Bartka przedwczoraj. Dostałem odpowiedź, dołączyłem do akcji i w sierpniu jestem umówiony na zlot. Przyznam, że z ludzkiej, wścibskiej ciekawości zapytałem o sytuację z Wami. Nie chcę zdradzać treści odpowiedzi, bo nie wypada, ale wytłumaczył mi trochę co się stało i jednocześnie nie napisał na Was ANI JEDNEGO złego słowa - ogromna różnica klasy. Dowiedziałem się też, że opóźnienia w realizacji prac w Internecie były spowodowane tym, że jeździli po kraju i organizowali ludzi. Nie sądzę, że w OU został „tylko wódz” bo projektów jest za dużo. Moim zdaniem Internet to jedno, bo w necie najwięcej jest właśnie biadolenia, że „nie mam pieniędzy, nie mam kolegów, nic nie zrobię, nie mam opieki prawnej, nie mogę się na razie wychylać”, a robienie czegoś realnego, jak choćby przyklejenie naklejki, to drugie. Jeśli OU poświęca więcej czasu na to drugie, to dla mnie jest to jak najbardziej w porządku. To tak jak z BladymMamutem: skoro jest cały czas na Forum to logiczne, że nie będzie go w świecie realnym bo doba ma tylko 24h. Skoro OU miało i ma (do czego Bartek się przyznał w mailu) opóźnienia w działaniu Internetowym, to jestem skłonny uwierzyć że OU działa w realu organizując ludzi. Byliście u niego pod domem i nikogo nie było? Tym bardziej mogę uwierzyć w to działanie – może był na zlocie? Was za pewne idzie zastać w domu cały czas..."

To ciekawe, że do mnie jako aktywnego i działającego członka nie odezwał się od pół roku, a do Ciebie odpisuje odrazu. Ty, a może to temu, że mnie już nie nabierze? Więc po co miałby mi odpisywać? Być może cała akcja to fikcja dla ściągnięcia kasy? Rusz łbem czasem. Gość, który zna się na marketingu wie jak gadać z ludźmi, aby uzyskać swój cel. Wolisz słodkie kłamstwa od gorzkiej prawdy, więc zalecam pozostanie w matriksie - tu masz tego pod dostatkiem, powinno Ci być dobrze. Przyklejenie naklejki to według Ciebie realna akcja? W takim razie masz rację, nie robimy takich.
To taki problem wystartować z forum? Mając jak to ująłeś taką ładną, rozbudowaną stronkę, full professional, to nie potrafiłby uruchomić głupiego forum, które nawet my słabiacy mamy? A może jednak potrafi to zrobić, a jedynym powodem braku forum jest brak ludzi? No bo jakby wejść na forum ou, a tam pusto, to chyba lipa, nie? Forum ruszy dopiero jak znajdzie więcej jeleni.

"Argument o zbieraniu pieniędzy w OU na portal też już jest nudny. Na solidny portal potrzeba dużo pieniędzy i nie rozumiem tego oburzenia z Waszej strony? Przecież portal to osobny projekt, a OU i tak już działa i oferuje wiele. Ciekawą jeszcze rzeczą jest fakt, że forum ou wróci po poprawkach graficznych i merytorycznych we wrześniu, bo zmian będzie sporo – tak się dowiedziałem. Jednocześnie jest przenoszone na bezpieczniejszy serwer. Czyli u Was składacie się „kto chce” i nie macie serwera, a akcja OU go ma. Dajcie już spokój z tym, że w OU potrzebne są pieniądze, bo pieniądze to nie jest nic złego i trochę nie rozumiem po co tyle biadolenia o pieniądzach, kiedy Wy również organizujecie zrzutkę. Znaczy się trochę rozumiem, bo w Polsce bardzo łatwo można pokłócić się o pieniądze i coraz bardziej domyślam się o co Wam chodzi z tym jadem w stosunku do OU. Byliście jedną z grup, które tam działały. OU miało plan do realizacji, który wymagał określonej aktywności (a nie wyimaginowanej) i Wam to po prostu nie pasowało. Wy wolicie działać każdy osobno w swoim kierunku (i nic z tego raczej nie wychodzi) i dostać wszystko za darmo, pół-darmo, lub po kosztach (fistraist sam pochwalił się, że na obecny serwer wyłożył On sam). Tak to się nie da nic poważnego zrobić i nawet nie łudźcie się, że sie da. OU przekonało jednak innych, że warto robić coś konkretnie w konkretnym kierunku i działają dalej. Wy też „działacie” dalej i spoko. Różnicę jakości widać gołym okiem, ale jako, że ogólnie widzę, że chyba wszyscy tutaj macie uczucie bycia „wyruchanym przez OU”, to nie drążę już tematu."

To może przestań już o to pytać?

"Zostawcie proszę moje konto na tym forum i jak wrócę ze zlotu w sierpniu, to jeśli okaże się że ketrab to rzeczywiście megaloman z wybujałym ego, pazerny na moje pieniądze i chcący mojej wolności oraz duszy, to odszczekam swoje słowa, przeproszę i sprostuję co trzeba. Jeśli jednak zlot w sierpniu okaże się normalny i ketrab też okaże się normalny, to po prostu napiszę PW do fistraista, żeby usunął moje konto i tyle. Nie będę już prowokował zbędnych dyskusji. Obiecuję."

A to niby co ma być? 'Szefie idę pracować do innej firmy, bo mam nadzieję na lepsze warunki, ale jak okaże się, że tam jest źle to wrócę tylko trzymaj dla mnie miejsce pracy.' - 'Won.'
Oczywiście, że okaże się normalny, bo jak inaczej zebrałby kasę? Jak Ty to sobie wyobrażałeś? Dostaniesz karteczkę, kilka naklejek, przyszywkę, herbatkę z ciasteczkami, plany, prezentację, karty sim za 5zł, z których nikt nie będzie korzystał. Wszystko będzie wyglądąło profesjonalnie, bo jak ma wyglądać? Masz go za głupka? Być może jest oszustem i złodziejem, ale na pewno nie debilem. Takich to on szuka.

"Na koniec naszła mnie pewna refleksja. Pozwólcie, że się nią z Wami podzielę, bo myślę, że może Wam coś trochę uświadomić. Nawet zakładając, że prawdziwe jest stwierdzenie, że to właśnie Wy, zebrani tutaj, byliście jedynymi działającymi w OU i byliście piorunem, który trafił w OU (bo takie stwierdzenia padły na tym forum), to czy nie jest teraz widoczne jak na dłoni, co oferowaliście sobą wcześniej w akcji ou? Jeśli rzeczywiście robiliście coś wcześniej w akcji ou, to teraz widać jaka była to jakość, a tutaj jest tego dowód. Gdyby dać Wam, tutaj zebranym, wszyskie hasła, loginy, serwery i zasoby ou, to zrobilibyście z OU to... co tutaj. Czyli podsumujmy: forum na którym praktycznie nie ma nikogo i stronę główną która jest w budowie... No byłoby tak, czy nie? Dla mnie jest to oczywisty wniosek, którego nie możecie podważyć, bo efekty Waszego działania po prostu widać. Moim celem nie jest jednak dokopywanie wybudzonym, tak jak to odczuwacie. Dla mnie byłoby wszystko w porządku, gdybyście wysyłając do mnie PW na forum ou napisali: „Siema. Razem z grupą kilku tutejszych użytkowników chcemy utworzyć internetową biblioteczkę wiadomości w postaci forum podobnego do ou. Znajdziesz nas na wybudzeni.pl i pozdrawiamy.”. I byłoby spoko. Wy jednak przedstawiliście się jako alternatywę dla złego i okropnego OU, więc mam prawo, widząc efekty tej alternatywy, do niezadowolenia. Tym bardziej, że chyba sami widzicie jak to tutaj wygląda. Po za tym z doświadczenia bardzo dobrze wiem, że kiedy jest zasada „kto chce” to nie ma praktycznie nikogo, a jak jest „wszyscy muszą” to wtedy jednemu przed drugim jest głupio, że „ktoś coś zrobił, a ja nie”. Wtedy przynajmniej coś się dzieje."

Co Ty w ogóle wiesz? Rzucasz inwektywami na prawo i lewo bez żadnych danych. Bez nas forum i strona główna nie istniała w ogóle. To my ścigaliśmy świrów jak najszybciej, żeby jakiś, potencjalnie nowy członek nie zobaczył na forum czegoś, co by go odstraszyło na dzień dobry. To my wstawialiśmy newsy na główną. To my dodawaliśmy nowe tematy i  redagowaliśmy stare. Bez nas byłby tam syf jak w Twojej głowie.
Może ruszyłbyś dupę i coś pomógł na stronie to poszłoby szybciej? Nie, bo Ty wolisz ponarzekać i pokrzyczeć w internetach. Zarzucasz brak działań i konkretów, a jak Cie o takie pytamy to chowasz się jak szczur, zmieniając temat.
Jest zasada, że jak "kto chce" to jest wolność, a jak jest "wszyscy muszą" to mamy do czynienia z niewolnictwem.

"Jeśli w OU było tak, że działaliście w taki sposób, że „kto chce i cokolwiek chce”, choć ou miało i ma jasne plany, to widocznie Wasze drogi musiały się po prostu rozminąć i to bez względu na to czy ketrab to chuj i złodziej, czy nie. Może niektórym z Was niepasowało, że potracicie rangi, stracicie pewne pozycje podczas zmian, które przeszło OU i dlatego uknuliście przerzut tylu ludzi ile się da na wybudzonych. Bo ja się skłaniam jednak ku mojej teorii, że uknuliście pewne rzeczy. Wiem, że to brzydkie słowo, ale na tym forum nawet jest napisane, że fistraist użyczył wszystkiego, co wcześniej przygotowywał. BladyMamut gdzieś kiedyś zaznaczył, że atmosfera w OU nie pasowała Wam już od października, czy listopada tamtego roku... Dla mnie ewidentne knucie i powoli dojrzewająca „rewolta”. Zrozumcie też, że gdyby ou po zmianach (a nawet przed zmianami) wyglądało i oferowało tyle co wybudzeni, a wybudzeni tyle co ou, to nie byłoby tej dyskusji, bo biłbym Wam brawo za efekty, a na ou nawet nie zaglądał. Okazałoby się wtedy, że wraz z Waszym odejściem, OU rzeczywiście straciło swój trzon, swoje podstawy, swoje najlepsze pomysły. Jednak to, co straciło OU wraz z Waszym odejściem, widać w projekcie pod nazwą „wybudzeni”... Czy jest czego żałować?"

Tutaj nie mamy żadnych rang, więc Twój argument spuszczam w kiblu. Tak po to dzwoniliśmy, pisaliśmy i jeździliśmy do Bartka. To była część knucia. Czy Ty nie czaisz, że to ON, sam rozjebał całe OU? Zaczął na ludzi napierdalać i ich banować. To nie my konspirowaliśmy żeby przejąć jego pomysł, tylko on ruchem jednej ręki wszystkich wypierdolił.
Ze mną nie miał żadnej spiny, a kontaktu od stycznia brak. To gdzie te nowe ou? Czemu nie dostałem kilkanaście maili i telefonów od niego, że wznawiamy akcję? Fundamentem OU była więź między ludźmi, współpraca i zaufanie. Aktywnie działało i miało plany około 30 osób. Połowa jest tu po spotkaniu w REALU, a z drugą nie mamy kontaktu, bo ktoś nam zablokował? Właśnie temu teraz nie ma forum i temu nic się nie dzieje, bo ou to byliśmy my i Bartek. Teraz Bartek został sam, a my jesteśmy razem. A to jest kurwa nasz największy sukces, którego Twe ślepy oczy nigdy nie dostrzegą. My na pewno niczego nie żałujemy.

P.S. Polecam przejść chrzest inteligencji, bo z myśleniem to na bakier jesteś.

@wolf

"No i stało się! Wiedziałem, że tak będzie, a Wasza dyskusja to tylko pozory przed tym jak i tak dacie krisowi bana! Zbanowaliście chłopaka i jedziecie po nim, nie dając mu szansy odpowiedzi! Brawo wolność, brawo za brak liderów, brawo za poszanowanie dla odmiennego zdania! Chylę czoła przed wybudzonymi. Teraz ja czekam na bana, jak to macie w zwyczaju robić dla tych, którzy widzą pewne oczywistości inaczej niż wy.

Ja się z krissem i zgadzam i nie zgadzam po części. Najlepiej byłoby zapytać Bartka i pewnie byłoby wszystko jasne. Jednak jedna rzecz rzuciła mi się w oczy i daje do myślenia..."

Dostał kilka szans na odpowiedź i co z tego, skoro gra jak zacięta płyta? Ten gość nawet nie rozumie, co sam pisze, a co powiedzieć żeby kogoś innego zrozumiał. Co ma zdanie do imputowania? Co mają fakty do manipulacji? Oczywistości są oczywiste i nie da się ich inaczej postrzegać.
Noo mam napisać po raz 150, że on nie odbierał od nas telefonów i maili? Nie oddzwonił, nie odpisał, więc wszystko jest jasne. Tylko Split i Fistraist mieli napiętą sytuację z Bartkiem, reszta działała normalnie i była w kontakcie. Więc czemu wyjebał kilkadziesiąt członków bez słowa?

"Po pierwsze dlaczego miałbym nie wierzyć, że pierwsi użytkownicy dołączyli na forum OU w czerwcu 2012? Nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby powątpiewać. Rzeczywiście wszędzie widzicie spiski i Bartek i OU to jeden wielki spisek. Porównanie go do Goebbelssa to już chyba za grube. To jak próbujecie go na każdym kroku „ukrzyżować”, aż każe mi wierzyć w jego racje, a nie waszą."

Jak wyczytałeś tam porównanie Bartka do Goebbelssa to znak, że przespałeś j.polski w podstawówce.
No tak dajmy się oskarżać bezpodstawnie, nie brońmy się, dajmy chłopakowi poszaleć na naszym forum i zostawmy bez odpowiedzi. Może niech wpadnie do każdego z nas, nawyzywa matce, zgwałci dziewczynę i ukradnie pieniądze, a my będziemy tylko stać i patrzeć. Bo gdybyśmy go próbowali powstrzymać to znaczy, że jesteśmy napastnikami.

"Po trzecie, skoro mieliście plany i działania na OU (tak jak piszecie!) to dlaczego teraz ich nie macie? Przecież te same plany przyszły wraz z ludźmi, którzy są tutaj! No tak? Skoro Bartek zabraniał wam realizować waszych planów, to teraz na wybudzonych powinniście je śmiało realizować. No tak?! A planów nie ma... Dział „plan działania” jest pusty od początku wybudzonych, ludzi tutaj też nie ma... Działania też nie ma... Jest dla Was za wcześnie by szerzej działać i zaczynacie od podstaw, choć działaliście w OU i mieliście tam wiele planów? To nielogiczne! Coś kręcicie i coś tu śmierdzi! Przez pół roku robić stronę internetową, a potem przez kolejne pół roku ją poprawiać to nie jest plan... Przestańcie kłamać!"

Działamy na razie dla siebie. Będziesz budował dom mając jedną cegłę, czy poczekasz na tysiąc? A może nie ma zasobów? Ciężko było na to wpaść? W OU i tak żaden plan nie był realizowany. Ewentualnie któryś z członków realizował własny pomysł, na własną rękę, przy konieczności uzyskania zgody na użycie zacnego loga OU.
 Tak, a przez kolejne pół roku będziemy się tylko na nią patrzeć, kto nam zabroni? A propo nielogicznego.(sorry Ardek za plagiat <!-- s;) -->;)<!-- s;) --> )

@edit Anomalia naprawiłem, żeby obrazek się wyświetlał
« Last Edit: (Sat) 02.08.2014, 19:29:10 by Anomalia »

Ardek

• Guest
« Reply #32 on: (Tue) 15.07.2014, 17:40:43 »
Panie! Żaden plagiat! Infoanarchizm. Ja nie jestem autorem tego mema ; )

Offline kkris

• Zbanowany
  • Sen głęboki
  • *
  • Reputacja: +0/-1
« Reply #33 on: (Thu) 17.07.2014, 11:13:45 »
Dziękuję, że odblokowaliście moje konto, ale to już nie będzie potrzebne. Jeśli co chwila mam się obawiać, że dostanę bana bo coś napiszę nie tak, jak chcecie, to macie rację, że nie jest to miejsce dla mnie.

W dziale CTTTRLKOQ -->viewtopic.php?f=190&t=1416 odpowiedzieliście na moje pytanie zadane na początku tego tematu. Fistraist napisał: „plany - tu w ogóle nie mam pomysłu. Planem obecnym np. jest nasz serwer.”. Wszystko jest już dla mnie jasne odnośnie Waszych „planów”, więc ten temat można chyba zamknąć.

Wiem już też chyba co się stało między Wami, a OU. Odziwo odpowiedź dostałem ponownie od... fistraista. Fistraist napisał: „...po powstaniu wybudzonych najistotniejsze było forum, aby ewentualni wyrzuceni mogli dołączyć...”. I wszystko jasne: WyRzuceni.pl. CTTTRLKOQ:) -->:) Dlaczego zostaliście WyRzuceni z ou? Moge się tylko domyślać: brak wsparcia projektów, pozorna aktywność, głowy pełne rozdmuchanych frazesów i agresji, knucie za plecami, osobowości nie nadające się do tego typu akcji, permanentne przesiadywanie na forum ou i fundowanie postronnym użytkownikom kłótni (dobrze to pamiętam). Różne mogły być tego czynniki. Pewne sprawy widać gołym okiem i nie zatuszujecie tego krzykiem na mnie (oczywiście możecie krzyczeć i obrażać ile chcecie, bo to Wasze forum). Do tego nigdzie nie ma napisane w OU, że współpracują z każdym, kto się zgłosi. Współpracują z wybranymi. Nawet jeśli wybiera „szef ketrab” (co zaraz mi zarzucicie) to mnie to cieszy, że wybrał tak, że Was już nie ma w OU. No ludzie, Wy naprawdę nie widzicie, jak (nie)zdolni i (nie)pukładani jesteście? Mnie by było wstyd, np. za takiego moderatora jak Ardek i za takie stękanie na każdym kroku, że „pieniądze złe, pieniądze złe, pieniądze złe”, więc dobrze się stało. Może dowiem się więcej w sierpniu na zlocie ou, ale w sumie... to już nieistotne. Dzięki za odpowiedzi.

Ostatnia rzecz, żeby nie było tak, że tylko krytykuję. W sumie to mi pomogliście. Otóż rozłam tych kilku osób, które są tutaj, wyrobił pewien kontrast. Ta sytuacja pokazała jak na dłoni, że nawet jeśli w OU nie ma nikogo oprócz ketraba, to jeden zdeterminowany człowiek potrafi znacznie więcej niż Wasza grupka. Wstrzymuję sie z wachlarzem pochwał dla OU, bo zobaczymy co z tego będzie dalej, ale dzięki Wam wiem już jak można robić „rewolucję” dobrze, a jak nieudolnie i źle. Wiem, że to brzmi negatywnie, ale jeśli jesteście świadomi to nie będziecie tak nachalnie nadawać negatywnego znaczenia moim słowom, bo piszę szczerze, że pomogliście mi to dostrzec. Bądź co bądź, to dzięki Wam i dzięki tej dyskusji dołączyłem ostatnio do OU. Pewnie gdyby nie Wy nie doceniłbym wystarczająco pracy jaka została włożona w OU i dalej czaiłbym się z dołączeniem. A tak dołączyłem i już się cieszę na dalszy rozwój wypadków. Gorzej niż tu być nie może, więc jestem dobrej myśli. CTTTRLKOQ;) -->;) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

PS. Michał ocknij się (lub zabierz swoje iluzje! :D) – skoro nie masz kontaktu z OU od tak długiego czasu, to na 100% jesteś pełnoprawnym członkiem WyRzuconych, a nie ou. CTTTRLKOQ;) -->;) Już nie użalaj się tak, tylko pogódź się z tym i prężnie działaj z kolegami na tym forum.

Ardek

• Guest
« Reply #34 on: (Thu) 17.07.2014, 11:28:01 »
"Dlaczego zostaliście WyRzuceni z ou? Moge się tylko domyślać" Dlaczego stary ci wchodził do wanny? Mogę się tylko domyślać... To jest ten sam poziom wypowiedzi, knypie.

Btw. Ja tam nie pamiętam bym był wyrzucony.

"Może dowiem się więcej w sierpniu na zlocie ou" Powodzenia. Jakbyś nie miał takiego podludzkiego pomyślunku, to w trakcie onanizowania się do strony "otwórzumysł" zobaczyłbyś pewne nieścisłości. Nie udało Ci się, więc chociaż jedna twoja teza z dupy staje się prawdziwa- Bartek współpracuje tylko z wybranymi oszołomami.

"pieniądze złe, pieniądze złe, pieniądze złe" Co to za ejakulat? Kto napisał, że pieniądze są złe? Dlaczego bawisz się w stawianie chochołów jak ostatni nieudacznik, który nie umie przeprowadzić rozmowy na poziomie argumentów?

"jeden zdeterminowany człowiek potrafi znacznie więcej niż Wasza grupka" A co on zrobił, skoro działania w internecie to nie działania?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XRCXLnN4FyA[/youtube]
« Last Edit: (Thu) 24.07.2014, 01:28:49 by Anomalia »

Offline wolf

• Zbanowany
  • Sen głęboki
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Reply #35 on: (Thu) 17.07.2014, 12:05:45 »
Quote from: "Ardek"
odbanowałem go na prośbę reszty. I co teraz? Kto tu kłamie, knypie?

Ardek a skąd ja mam widzieć kiedy ktoś jest zbanowany lub odbanowany, jak ty banujesz i odbanowujesz ludzi kiedy ci się podoba? Dziwny koleś z ciebie. Zdecyduj się: albo banujesz, albo nie rób z siebie pośmiewiska. Co ty masz 16 lat? Frustrat z ciebie taki, jakbyś nigdy nie miał kobity, albo przechodził właśnie trondzik. Mutacja już była? Hehehee....

Kris ja też zobaczyłem ten „kontrast”, o którym piszesz. Miałem negatywne postrzeganie OU wcześniej i niewiele robiłem żeby wsprzeć akcję. Przyznaję, że tylko wpłacałem po parę złotych i tyle. Ale zgadnij czemu?! Po prostu przez ludzi, którzy teraz są tutaj, a wcześniej byli tam! Na forum ou Ardek też był moderatorem, był tam jeszcze taki głupi i wredny dekorator. To było straszne forum! A szanowny moderator Split? Boże, to dopiero był pieniacz i frustrat. Dobrze, że przynajmniej tu się nie udziela. Mniej wstydu. Wg mnie forum OU całkowicie rozmijało się z założeniami akcji OU. Oby po poprawkach było lepiej i konkretniej. A kiedy były wzmianki o składkach, to były tylko żale, albo podejrzenia. Ja wpłacałem i było w porządku, nic złego w tym nie widziałem, ale cała reszta tej grupki co jest tutaj, to naprawdę miała chyba Bartka za złodzieja. Zresztą oni nadal brną w te brednie. Warto więc zadać pytanie, czy oni tutaj są normalni? Nie wiem co ketrab miał sobie kupić za te pare złotych, które i tak ciężko było od nich uzyskać? Pewnie lamborghini i dom w Mediolanie. Hehehehe... Ale wiesz jak to jest. Kraj biedny, ludzie biedaki to każdy krzyczy i złorzeczy.... Proste. A ich działania? To już osobny rozdział do śmiechu. Wyobraź sobie Kris, że nieraz na forum OU w shoutboxie „grupka wzajemnej adoracji” pisała co jadła na śniadanie, albo na obiad...... pamiętam jak dziś, jak nie mogłem uwierzyć własnym oczom o czym dyskutują „rewolucjoniści”... Hehehhe.... Ja jadłem dzisiaj chleb z masłem i popiłem sokiem jakby was interesowało. No to podziałaliśmy..... Hehehehh.... to właśnie było ich działanie.... Tutaj jest tak samo. Przez pół roku robili stronę internetową, teraz pół roku będą ją poprawiać, a potem pół roku na nią patrzeć, jak to powiedział Michał. Kto im zabroni? No nikt, ale po co mieszać w to innych ludzi i marnować ich czas?

Jak zapytałeś Kris o działania i wspomniałeś o zlotach, to szybciutko wstawili na stronie głównej, że organizują zloty.... Żałośnie kopiują to co jest na OU. Ciekawe kto u nich na zloty przyjedzie? Gadają, że w OU nie ma ludzi, bo sami tutaj nikogo nie mają. Na ich zloty jeździ pewnie pięć tych samych osób i udają, że wszystko idzie do przodu. Myśleli pewnie, że tymi wiadomościami na PW zabiorą z OU wielu ze sobą, ale przeliczyli się i teraz ściemniają jak mogą, że to ketrab zły itp.... Zresztą to widać i ja nie wiem kogo oni chcą oszukać? Może daleko nam do waszej mądrości, o wspaniali wybudzeni, ale aż tak naiwni nie jesteśmy. Do tego żałośnie kopiujecie wszystko z OU! Nie zdziwię się jak niedługo powstanie kanał wybudzonych na youtube i będą tam filmiki Bartka. A to tło strony internetowej z europą oświetloną nocą, to jawne „zaczerpnięcie inspiracji” z 1krok.otworzumysl.com... Nic sami nie potraficie. Szkoda słów. Sugerowanie przez anomalię, że pomysły OU wyszły z waszych głów to byłoby nawet zabawne, gdyby nie było aż tak żałosne. Przez jakiś czas OU nie było w sieci. Byli za to wybudzeni, którzy mogli wstawić swoje plany i z nimi ruszyć. No tak? Skoro niby wszyscy odeszli z OU to nikt by tego nie miał za złe, a wtedy oczywiste byłoby też, że wiecie co chcecie robić. No tak? Przespaliście jednak okres, kiedy nie było OU, a teraz śmiecie sugerować, że jesteście autorami pomysłów OU?! Hehh... Wy jesteście autorami „wybudzonych” i tego się trzymajcie. To jest przecież sukces jakich mało...... Hehehehh.....

Napisałbym więcej, ale daruję sobie. I tak potem odpiszecie, że się mylę i że ketrab jest najgorszy chuj... To jest wasz kluczowy argument, a mnie się już tego nie chce słuchać. Nie do widzenia i jak musicie to sobie mnie banujcie. Gówno mnie to interesuje, strata to dla mnie żadna, a wam przynajmniej ulży. Ulżyj sobie Arduś, no ulżyj.

Ardek

• Guest
« Reply #36 on: (Thu) 17.07.2014, 12:21:52 »
"skąd ja mam widzieć kiedy ktoś jest zbanowany lub odbanowany, jak ty banujesz i odbanowujesz ludzi kiedy ci się podoba?" Skąd mam wiedzieć, że nie jesteś trollem jak piszesz głupoty jak ci się podoba?

"Co ty masz 16 lat? Frustrat z ciebie taki, jakbyś nigdy nie miał kobity, albo przechodził właśnie trondzik. Mutacja już była? Hehehee...." Zacznijmy od tego, że pisemnie "hreheheh" śmieją się tylko idioci i to jest w internecie coś oczywistego. Jak nie widziałeś, to możesz zacząć się maskować. Nie dziękuj. Co do reszty, to nie widzę powodu dla którego próbowałeś mnie obrazić- bo chyba nie wynika to z twojej wielkiej dojrzałości i próby porozmawiania?

"Kris ja też zobaczyłem ten „kontrast”, o którym piszesz." Szkoda, że nie zdążyłem przyjąć jakichś zakładów.

"Przyznaję, że tylko wpłacałem po parę złotych i tyle. Ale zgadnij czemu?! Po prostu przez ludzi, którzy teraz są tutaj, a wcześniej byli tam!" Tak bardzo biedacka sztuczka. Postarałbyś się, Bartek. Swoją drogą- warto się tak kurwić za drobniaki?
W sumie czego spodziewam się po debilu, który jednym tchem wymienia dekoratora i splita, (jak wiadomo obaj wybitnie nie podeszli Bartkowi), a potem jęczy o składkach jak Bartek. Niczego się nie nauczyłeś.

"Ulżyj sobie Arduś, no ulżyj." Jak na razie to Ty założyłeś 2 konta, by sobie ulżyć i pobawić w biedaGoebbelsa XD

Offline Anomalia

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +5/-0
  • 12345678901234
« Reply #37 on: (Thu) 17.07.2014, 16:37:27 »
Wstęp:

Jak działa troll?

1. Znaleźć cokolwiek gdziekolwiek z czego można robić problem i robić wokół tego dużo hałasu.
2. Po wprowadzonych zmianach robić problem ze wprowadzonych zmian.

---------------------------------------------------------
Po wstępie:

1. Narzekacie, że nie ma tego i tamtego - podajecie nawet OU jako przykład "sukcesu". Mówicie czego brakuje i widać po waszych postach, że oczekujecie ukierunkowanej zmiany - konkretnie na to, o czym pisaliście w postach.
2. Przychodzi zmiana - zaczyna się narzekanie, że coś się pojawiło po waszym narzekaniu lub NAWET, że coś jest skopiowane z OU. Proszę o bezpośredni link do tej kopii (od bartka - co nie byłoby takie śmieszne, gdyby nie to, że ten zły Dekorator, który odwalał mnóstwo graficznej roboty pozostawił mu wolno wszystkie swoje prace graficzne.)
3. Na koniec z racji, że powyższe punkty nie są wyssane z palca - bo czarno na białym napisaliście kolejny ból dupy byle pomącić na tym forum to proponuję zdecydować czy jesteście trollami? czy debilami? że nie trzymacie się swoich argumentów skacząc z tora na tor i ciągle wam coś przeszkadza (NAWET jak dzieje się coś zgodnie z waszymi uwagami).

Wy już zdecydowaliście, że jesteście "mądrzy" - nikt was nie będzie przekonywał co do "wyrzuconych" - poza jedną ostatnią dla przypomnienia informacją:

- w OU doszło do sprzeczki między bartkiem a PAROMA użytkownikami, a mimo to pare dni później z OU zostało wyrzuconych nie kilka a kilkadziesiąt osób - w tym wiele tych, którzy pomagali OU chociaż w wirtualu - grafiką itd itp.

Tyle w temacie bo szkoda czasu na dwa konta, które zarejestrowane od samego początku nie robią nic tylko oczekują zmian bo jest źle, a potem po zmianach znów narzekają, że jest źle bo zostało zmienione na to co wcześniej chcieli by było zmienione.

« Last Edit: (Sat) 02.08.2014, 19:34:51 by Anomalia »
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

Offline fistraist

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +3/-1
« Reply #38 on: (Thu) 17.07.2014, 21:52:28 »
Nie zdziwiłbym się jakby był to ten sam troll. Gadają o tym samym, a drugi potwierdza identycznie, a do tego ich posty w dziwny sposób się pokrywają czasowo, aby bronić wypowiedzi drugiego. Również bycie w wybudzonych prawie od początku do czego ich "przekonaliśmy" w pw na OU (ja sobie nie przypominam takich ludzi w ogóle jak wolf i kkris (widac taka sama aktywność jak tu). Jeśli są z nami prawie od początku to czemu zarejestrowali się w czerwcu i lipcu, a ich działanie trollingiem uaktywniło się w tym samym czasie.

Wycięte z kontekstu słodkie pierdzenie czego my nie wiemy i nie robimy, a do tego próba przeciwstawienia Nas przeciwko sobie. Oto wypowiedzi na pw do Bladego:

utopicie pieniądze), to dajcie komuś innemu niż fistraist pieniądze do ręki

- kiepska próba zachwiania opinią na mój temat w stosunku do człowieka, którego znam długo i bardzo dobrze -baranie

Widać u Was straszna nieufność w stosunku do ludzi.
- Brniesz w własne wyimaginowane słodkie pierdzenie, że nie ufamy ludziom, mimo, że napisałem ci o nadaniu Anomalii pełnych praw z wszystkimi plikami włącznie po kilku małych rozmowach.

mam Was trochę za idiotów
i dalej
nie wydajesz się głupim człowiekiem

- to idiota czy kumaty. Dla innych taki trollowych debili jak ty synonim nie głupi to:

asertywny, błyskotliwy, bystry, celowy, chłonny, chytry, cwany, czujny, dalekowzroczny, do rzeczy, dobry, dojrzały, domyślny, dorzeczny, erudycyjny, genialny, inteligentny, konsekwentny, konstruktywny, kreatywny, kumaty, kuty na cztery nogi, logiczny, lotny, łebski, łepski, mądry, mocny w gębie, mocny w języku, myślący, na poziomie, nie w ciemię bity, niekiepski, niepłochliwy, niezły, obdarzony inteligencją, oczytany, odpowiedzialny, operatywny, oryginalny, oświecony, otwarty, pewny siebie, pojętny, pomysłowy, pragmatyczny, przebiegły, przebojowy, przemyślany, przemyślny, przenikliwy, przewidujący, przezorny, przytomny, racjonalistyczny, racjonalny, realny, rezolutne, rezolutny, rozgarnięty, rozsądny, roztropny, rozumny, rozważny, rzeczowy, sensowny, słuszny, sprytny, szczwany, śmiały, świadomy, światły, trafiony, trafny, trzeźwy, twórczy, uczony, utalentowany, uzdolniony, wycwaniony, wygadany, wykształcony, z głową, z polotem, z sensem, z wyobraźnią, zaradny, zborny, zdecydowany, zdolny, zdroworozsądkowy, zdrowy, zmyślny, zręczny

W dziale viewtopic.php?f=190&t=1416 odpowiedzieliście na moje pytanie zadane na początku tego tematu. Fistraist napisał: „plany - tu w ogóle nie mam pomysłu. Planem obecnym np. jest nasz serwer.”. Wszystko jest już dla mnie jasne odnośnie Waszych „planów”, więc ten temat można chyba zamknąć.
Napisałem: b/ plany - tu w ogólnie nie mam pomysłu. Planem obecnym np. jest nasz serwer. W takim przypadku należało by określić dokładnie co i jak z nim jest, czyli konkretne dane z parametrami włącznie.

Kolejna wycinka z kontekstu, a w pw do Bladego robi wywód na temat zakładania serwera

Poszukajcie w google.co.uk (zmieńcie język na english – to istotne!) fraz „VPS usa” i „VPS singapore”. Przejrzyjcie oferty i coś wybierzcie. Nie bierzcie VPSów z Anglii i Niemiec, które mogą pojawić się w wynikach wyszukiwania. Nie mam pojęcia jakie macie plany rozwoju (ale podejrzewam, że nie macie żadnych), więc skromny VPS w zupełności Wam wystarczy. Do tego nie mają one limitu GB, ani transmisji danych (bandwith). W miarę rozbudowy zasobów internetowych możecie podrasować VPSa praktycznie z dnia na dzień.

drugi troll tak samo błyskotliwy:

Przez pół roku robili stronę internetową, teraz pół roku będą ją poprawiać, a potem pół roku na nią patrzeć

- czytania jak widać to ty nie lubisz. Na pierwotnej stronie www jak wół było napisane, że obecny hostin robi problemy z zamieszczanymi przez nas materiałami, niezgodnymi z regulaminem, a w jednym poście opisałem i dałem odnośnik do regulaminu, gdzie opisane jest, że zaprzeczanie obecnej historii może skutkować rozwiązaniem umowy.

Jak zapytałeś Kris o działania i wspomniałeś o zlotach, to szybciutko wstawili na stronie głównej, że organizują zloty.
-kolejna błyskotliwa próba myślenia. Informacja o zlotach pojawiła się:
1. Cybulex » 2 lip 2014, o 06:37
2. fistraist » 4 lip 2014, o 19:52

a pierwszy post kkrisa, który w ogólnie nie nawiązuje do zlotu pojawił się:  kkris » 10 lip 2014, o 18:09

Nic sami nie potraficie
- czemu używasz słownictwa, alfabetu, internetu i papieru toaletowego, który wymyślił ktoś inny? Nic sam nie potrafisz wymyślić. Każda używana przez Nas rzecz jaka istnieje na Ziemi jest myślą intelektualną kogoś innego, a wszystko czego używasz w swoim życiu poza własną głupotą jest wytworem innych ludzi. Każda nasza myśl jest myślą innych ludzi, którzy w tym samym czasie. Rzucając takie argumenty ukazujesz jak bardzo wygłodniały jest mózgojad w twojej czaszce.

na forum OU w shoutboxie „grupka wzajemnej adoracji” pisała co jadła na śniadanie, albo na obiad...... pamiętam jak dziś, jak nie mogłem uwierzyć własnym oczom o czym dyskutują „rewolucjoniści”...
- ty nie jesz, twój mózgojad nie je, a papież śpi na stojąco recytując drogę krzyżową. Proponuję zapoznać się do czego służy shoutbox. Sboutobox służy do luźnych rozmów, które odciążą serwer forum, a także dla zmniejszenia tematów off-topic i zbędnego spamu, który tak uskuteczniasz.
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth

Michał

• Guest
« Reply #39 on: (Fri) 18.07.2014, 23:03:08 »
@ kkris, wolf

Widzisz, lekka prowokacja i otworzyłeś się jak książeczka panie Bartoszu, ewentualnie jego wysłanniku. I po co te wszystkie obelgi, które nie mają żadnego znaczenia z Twojej klawiatury?;) Zachowaj frustracje dla siebie, a jak chcesz coś powiedzieć to może zbierz troszkę odwagi i powiedz nam w twarz to wszystko. A jak się boisz to spadaj też z internetów.
P.S. Skoro Ci tak dobrze idzie z ou i tymi milionami nowych, poważnych członków to po co marnujesz czas na tych wyrzuconych pajaców?:) Szkoda, że nie wiesz co się dzieję poza internetami, bo z chęcią zobaczyłbym Twojego zazdrosnego gula i ból dupy.