Author Topic: Co Wy planujecie?  (Read 8284 times)

Offline fistraist

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +3/-1
Odp: Co Wy planujecie?
« Reply #40 on: (Sat) 02.08.2014, 02:10:51 »
Z OU byłem kilka miechów od powstania.
I taki początkowo był plan działania. Odsuwać pazernych i oszustów pokazując prawdziwą drogę dla ludzi. Ukazywanie, że można inaczej niż kradzież i kłamanie. Niestety Dość szybko wyszło, że malutkie przekłamania co do ilości ludzi w OU na liczniku nas wspomoże, więc podrasuje się licznik. Byłem przeciwny takim manipulacjom. Później już poszło, a ja się odsunąłem czekając na odpowiedni moment.
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth

Wiesiek

• Guest
« Reply #41 on: (Sat) 02.08.2014, 17:21:36 »
To prawda FIST! Byłeś zawsze uczciwy, niezakłamany, zawsze służyłeś pomocą drugiemu i radą. Takich ludzi jest mało. Niestety. Wierzę, że jeszcze bardziej rozbudujesz Forum WyBudzonych i wielu z nas otworzysz oczy. Pozdro. :)

Offline Kulis

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +0/-1
« Reply #42 on: (Mon) 04.08.2014, 20:26:38 »
Jeśli faktycznie gość z OU tu wpadł by siać zamęt a następnie został zdemaskowany, to sądząc z "nawiedzonej upartości" nie poprzestanie na tym. Kolejną strategią będzie "zaprzyjaźnienie" się i schlebanie co ważniejszym użytkownikom by w kolejności wbić im nóż w plecy.

Różnica między demokracją a dyktaturą jest taka, że w demokracji najpierw się głosuje, a potem dostaje rozkazy; w dyktaturze nie marnuje się czasu na głosowanie.(Buk)

Offline Anomalia

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +5/-0
  • 12345678901234
« Reply #43 on: (Tue) 05.08.2014, 04:37:48 »
Jeśli faktycznie gość z OU tu wpadł by siać zamęt a następnie został zdemaskowany, to sądząc z "nawiedzonej upartości" nie poprzestanie na tym. Kolejną strategią będzie "zaprzyjaźnienie" się i schlebanie co ważniejszym użytkownikom by w kolejności wbić im nóż w plecy.

[member=107]Kulis[/member]

Nie ze mną te numery :)
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

qwerty

• Guest
« Reply #44 on: (Sat) 09.08.2014, 19:54:47 »
Witam wszystkich.

Zacznę od tego iż, jestem byłą członkinią OU oraz w obecnej chwili korzystam z uprzejmości mojego kolegi, który użyczył mi swego konta, aby napisac kilka słów na temat OU i kłamstwa jakim ono jest.

Każdy kto był w Ou nie będzie miał problemu, aby odgadnąc kim jestem.

Każdego kogo wkręciłam do tego cholernego OU z góry przepraszam.
Wiele moich znajomych i ja sama dałam się ogłupic i naciągnaC liderowi jak małe dziecko.

OTWÓRZ UMYSŁ TO PROGRAM REALIZOWANY DO NACIĄGANIA TAKICH NAIWNIAKÓW JAK JA!
TAKA JEST GŁOWNA IDEA TEGO POMYSŁU.
KETRAB MUSI MIEC ZA CO SPONSOROWAC SWOJEJ PANI NOWE POLICZKI I MIESZKANKO NA JEBANKO ;D ;D ;D
Rozbawiła mnie jego korespodencja :D lider Ou to kretyn jakich mało.
Mam nadzieję, że On to kiedyś przeczyta.

Zastanawiałam się także po rozmowie z moim kolegą strózem prawa czy nie wkroczyc na droge sadowa z Ketrabem i nie wytoczyc dowodow jakie posiadam na jego zaklamanie.

Po pewnym czasie jednak odpuscilam i zaczełam odciagac ludzi od Ou w kazdy mozliwy sposob.
Wybieram się także jak wrócę do Polski na spotaknie z obecnymi ouowcami na zlocie  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Dawno juz przestalo mnie to bawic.

Walka z rzadem przez neta jest bezsensowna i nie ma juz dla mnie zadnego znaczenia.

Wybudzonym zycze jak najlepiej bo to banda ludzi z wartosciami i ideami.
Jezeli chodzi o fista bardzo rzadko mozna spotkac tak porzadnego czlowieka jakim jest fist.

Dzieki Blady za Twoja prace, ktora wkladasz w kazda czesc tego forum i czas jaki na to poswiecasz. Dzieki Twoim informacjom wiele sie o sobie dowiedzialam i to pomoglo mi zrozumiec czym na prawde jest OU i jak zaklamany jest jego lider.

Ps sorry za literowki
Trzymajcie sie

Wiesiek

• Guest
« Reply #45 on: (Sat) 09.08.2014, 21:20:51 »
Czy Ty jesteś EWELINKA? Jak tak, to pozdrawiam serdecznie EWELINO :-* :-* :-* :-* :-* ;D

edytował - fistraist
(usunięty obrazek) - zbędny zapychacz w temacie.
« Last Edit: (Sun) 10.08.2014, 00:46:13 by fistraist »

qwerty

• Guest
« Reply #46 on: (Sat) 09.08.2014, 22:23:53 »
A Ty kto? Kolejne alter ego Bartka?

Wiesiek

• Guest
« Reply #47 on: (Sat) 09.08.2014, 22:45:37 »
Nie, ja nie jestem kapusiem ketraß'a. Jam ci Walkiria-antyfaszysta. Złożyłem się na tego symulującego knypa: "blokowanego". Jeszcze nie kapujesz???

Czemu nie wstępujesz w szeregi doskonałych WyBudzonych, na co czekasz? Przydałabyś się tu z nie małą Twoją wiedzą :D

WyBudzeni, a OU, to przepaść na korzyść WyBudzonych. Nie bądż frajer (ka), wstąp do: WyBudzonych ;D :-*
« Last Edit: (Sat) 09.08.2014, 22:48:52 by Wiesiek »

Ardek

• Guest
« Reply #48 on: (Sun) 10.08.2014, 01:00:38 »
Dawno juz przestalo mnie to bawic.

Walka z rzadem przez neta jest bezsensowna i nie ma juz dla mnie zadnego znaczenia.
Jeśli zatrzymałaś się mentalnie na etapie "walki", to znaczy, że nigdy się do sprawy zbytnio nie przyłożyłaś.

e43

• Guest
« Reply #49 on: (Sun) 10.08.2014, 08:54:20 »
[vimeo][/vimeo]W takim razie wiem kim jesteś. ;)
Nie dołącze do wybudzonych ani żadnej innej akcji tego typu.
Dla mnie to zamknięty etap.
Co się stało z akcją blokowanego to nie mam pojęcia. Odchodząc z Ou wszystko zostawiłam w rękach Badgerra.
Mam nadzieję, że jest dobrze.

Nie jesteś pierwszym, który namawia mnie do wkroczenia w szeregi wybudzonych ja jednak podziękuje.
Każdy kto należy do tej grupy powinien być wdzięczny dla osób, które odwają tu tyle roboty a nie tylko narzekać.

Co do Ardka nie walczę już o innych i dobro tego kraju ale dbam o własny dobrobyt i o godne życie.
Nie interesują mnie plany tych z góry, ponieważ mam własny plan i go realizuje.
Zaradny człowiek da sobie radę w każdej sytuacji.

Trzymajcie się wybudzeni.
Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak Wy a ja pozwólcie, że zajmę się własnym życiem.

Pozdrawiam.