Author Topic: Co Wy planujecie?  (Read 6223 times)

Ardek

• Guest
Odp: Co Wy planujecie?
« Reply #50 on: (Sun) 10.08.2014, 10:36:21 »
Co do Ardka nie walczę już o innych i dobro tego kraju ale dbam o własny dobrobyt i o godne życie.
Nie interesują mnie plany tych z góry, ponieważ mam własny plan i go realizuje.
Zaradny człowiek da sobie radę w każdej sytuacji.
I to jest niespójne z wybudzonymi? Rozumiesz w ogóle założenia tej akcji? Nie wiem- czytałaś jakiś opis czy coś? Sorry, ale to wygląda jak wielki pokaz ignorancji.

Michał

• Guest
« Reply #51 on: (Fri) 29.08.2014, 12:54:58 »
"Nie dołącze do wybudzonych ani żadnej innej akcji tego typu."
Oprócz tego, co Ardek dobrze zauważył, ja dodam od siebie ten cytat i zapytam: po co Ci konto na wybudzonych?

Bimber

• Guest
« Reply #52 on: (Sat) 30.08.2014, 11:38:50 »
po co Ci konto na wybudzonych?
A tobie PO co ci tutaj konto???

Ardek

• Guest
« Reply #53 on: (Sat) 30.08.2014, 13:53:02 »
Bimber, naucz się pisać po polsku, to raz, a dwa-  coś ci się srogo pomyliło, skoro masz czelność przypierdalać się do Michała. My wiemy kim on jest i co sobą reprezentuje, a ty tylko umieściłeś komentarz-zaczepkę. Wnioskuję o bana na ip za biedatrolling.

Bimber

• Guest
« Reply #54 on: (Sat) 30.08.2014, 15:36:05 »
To ty się przypierdalasz i ten fajansiarz do tej kobiety. Gdyby były inne czasy wezwałbym cię na pojedynek palancie. A teraz się możesz wieprzu odlać, pozwala ci PAN, sługusie jewrejsko-lewacki. 8) 8) >:(

Offline Anomalia

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +5/-0
  • 12345678901234
« Reply #55 on: (Sat) 30.08.2014, 16:30:38 »
A gdyby była epoka lodowcowa to byś nie mógł nawet napisać tego posta.

co do Eweliny - to jest jej decyzja czy chce uczestniczyć w czymkolwiek czy nie.

Z tego co pamiętam to konto qwerty jest jej znajomego, a forum i tak można przeglądać jako gość także...
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia