Author Topic: Grzegorz Braun się myli  (Read 2041 times)

Wiesiek

  • Guest
Grzegorz Braun się myli
« on: (Fri) 08.08.2014, 01:44:22 »
Grzegorz Braun się myli


- to nie jest rozbiór, ale ludobójstwo.

Poproszono mnie bym zamieścił wywiad Aldony Zaorskiej ze znanym reżyserem Grzegorzem Braunem, zamieszczony w nr. 26 Gazety Warszawskiej.

Tezy Brauna zbiegają się z tym, o czym tutaj pisaliśmy i dyskutowaliśmy – reżyserowi udało się zebrać to wszystko w jedną logiczną i spójną całość, choć kilka ważnych spraw pominął lub omówił zbyt lakonicznie – pewnie dlatego, że z uwagi na „polityczną niepoprawność” nie mogły by się ukazać w gazecie o sporym nakładzie. Oczywiście, chodzi o tworzenie państwa żydowskiego na terenie Polski i Ukrainy – Judeopolonii.
Ponieważ wywiad znalazł się na kilku alternatywnych portalach, to ograniczę się do zacytowania kilku, wydaje mi się, kluczowych fragmentów. Całość możecie przeczytać np. tutaj:

    Afera podsłuchowa to finalna faza scenariusza rozbiorowego

Należy wypunktować kilka ważnych spostrzeżeń Brauna:

1. Afera służy dalszej destrukcji państwa polskiego, a z polskich polityków robi szmaty, z którymi nikt nie będzie chciał rozmawiać. Zmiany, które nastąpią będą zgodne z interesem międzynarodowych lichwiarzy – zbrodniarzy, a nie Polaków.

Cyt: … rezultatem jest przede wszystkim dalsza totalna destrukcja państwa polskiego, porównywalna wyłącznie pod względem rozległości skutków z zamachem smoleńskim 2010 r. (…) w tym scenariuszu rozbiorowym jako nieodzowny musi się pojawić element spektakularnej kompromitacji państwa polskiego zarówno na arenie międzynarodowej, jak i wobec własnych obywateli…

…przyjdzie niedługo) faza finalna instalacji na naszym terytorium zrębów alternatywnego tworu państwowego połączonego z odebraniem narodowi polskiemu suwerenności na jego własnym terytorium – żeby wówczas znaczna część obywateli zniechęconych do własnego państwa, rozczarowanych, pełnych goryczy i pogardy wobec tych, którzy tworzą tę atrapę fasady państwowości, przyjęła z ulgą, a może nawet z radością alternatywne rozwiązania polityczne, które w dodatku zostaną przedstawione jako scenariusz ratunkowy dla Polski…

2. Przygotowywany jest kolejny etap niszczenia Polski – kryzys finansowy, bankructwo Polski. Min. Belka, próbując przeciwdziałać przyspieszył ujawnienie afery podsłuchowej, gdyż jego działania mogły poważnie zaszkodzić planom międzynarodowych lichwiarzy – zbrodniarzy.

Cyt: …kolejnym etapem będzie już niezadługo odpalenie tzw. kryzysu finansowego, bo i w finansach trzeba stwierdzić wyraźnie, że to nie żaden kryzys, tylko rezultat działań międzynarodowych lichwiarzy, będących w istocie właścicielami Polski. (…) według swego uznania proklamują po prostu bankructwo państwa polskiego, a co gorsza doprowadzą wcześniej do sytuacji, że Polacy nawet nie będą takiego państwa żałowali (…)
Wówczas pojawią się „dobroczyńcy” „zbawiciele” i „wielcy przyjaciele Polaków” którzy zaproponują programy naprawcze, restrukturyzację finansów państwa, będącą w istocie jeszcze mocniejszym uwikłaniem Polaków w piramidę finansową, w której zresztą już tkwimy (…)
wątek finansowy, który pojawił się w rozmowach pierwszoplanowych finansistów, reprezentujących w Polsce interesy owych lichwiarskich banków, mógł paradoksalnie przyczynić się do ujawnienia całej afery. Bo czy przypadkiem ci ludzie, posuwając się do prób emisji większej ilości papierowego pieniądza, czym usiłowali być może podreperować swoją bieżącą sytuację, nie popełnili największego grzechu, próbując dokonać tego bez porozumienia z gangsterami, którzy mają ich los w swoim ręku?

3. Wciągnięcie Polski w konflikt wojenny. Braun o tym nie wspomina, ale taka sytuacja jest bardzo wygodna po to np. żeby wymordować rzeczywistą opozycję w Polsce.

Cyt: …patrioci z Prawa i Sprawiedliwości wystąpili w charakterze żyrantów pewnych rozwiązań, które do finalizacji scenariusza rozbiorowego są również konieczne. Być może to właśnie patrioci są potrzebni do tego, żeby podżyrować zaangażowanie Polski w konflikt wojenny, w wyniku czego zostanie przeprowadzony jakiś np. transfer uchodźców do Polski na większą skalę, za którym pójdzie np. zmiana prawa. …

4. Podsłuchy zrobili agenci międzynarodowych lichwiarzy – zbrodniarzy, czyt. Mossad / syjonistyczne elementy w CIA, MI5 i FSB. W Polsce reprezentują ich wysocy rangą agenci ABW, w tym znani dziennikarze (!)

Cyt: … Ja nazywam finalny efekt tego scenariusza kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym. Do tego to wszystko zmierza i aktualne konwulsje państwa polskiego idealnie do niego pasują. To najlepsza odpowiedź, jaką mam, na pytanie o autorów tego scenariusza (…)
Dlaczego ta akcja (ABW w siedzibie „Wprost”) słabo im poszła? Być może wycofanie się funkcjonariuszy ABW wynikło z tego, że po wkroczeniu do redakcji natknęli się w niej na funkcjonariuszy wyższych rangą, starszych stopniem, godniejszych funkcją i pełniących bardziej odpowiedzialne role, np. role„dziennikarzy śledczych”?

5. Jak się bronić? Braun ma krótką odpowiedź: KOŚCIÓŁ – SZKOŁA – STRZELNICA.

Cyt: Jeśli Polacy nie znajdą obrońców w elicie politycznej, w której być może w ostatniej chwili obudzą się jakieś instynkty patriotyczne, albo nie będzie to siła wystarczająca, aby mogli się obronić przed inwazją i instalacją tego nowego projektu na terytorium Polski, to trzeba, aby wyzbywając się złudzeń, ale nie wyzbywając ducha, okopali się tam, gdzie kto może, nie dali się pozabijać ani bardziej obrabować.
Trzeba po prostu starać się dotrwać w jakiej takiej kondycji do czasu, gdy ukonstytuowanie się w Polsce suwerennej władzy będzie możliwe. A o kondycję trzeba dbać – najlepiej realizując program: KOŚCIÓŁ – SZKOŁA – STRZELNICA. (…)
A co dziś? Nie dać się sprowokować, nie podejmować tej gry w czasie wybranym przez przeciwnika. Jeśli teraz ktoś będzie chciał Polaków wyciągnąć „na Majdan”-to proszę najpierw sprawdzić. (…)  Angażujmy się, owszem, w bieżącą grę polityczną – przede wszystkim zadbajmy o patriotyczną bazę w naszych lokalnych wspólnotach: 1050 POLSKICH SZKÓŁ I STRZELNIC W 1050 PARAFIACH NA 1050-LECIE CHRZTU POLSKI…

===========================================

Podsumowanie.

Jeśli sądzicie, że Braun histeryzuje, to się grubo mylicie. Osobiście uważam, że jest on optymistą. W Polsce nie dokonuje się rozbiór, ale likwidacja Polski i Polaków. Ukryte ludobójstwo dokonywane jest już od ponad 20 lat.
Przykładem jest to co się dzieje w sądach – datą rozpoczęcia ludobójstwa była prawdopodobnie zmiana pieczęci sądowej, na której umieszczono ukryty znak „bestii” w postaci trzech sześcioramiennych gwiazd Dawida (666). Satanistyczna mafia Rotszyldów najpierw znakuje swoje terytorium, zanim przystąpi do realizowania morderczych planów.
Sejm i Prezydent zatwierdzają ludobójcze ustawy np. o GMO czy przymusowym szczepieniu. Powszechne jest ludobójstwo ekonomiczne – poprzez pozbawianie ludzi środków do życia, blokadę zatrudnienia dla niesfornych, niszczenie rodzin wielodzietnych. Szpitale są jednym wielkim przedsiębiorstwem holocaustu, gdzie najintratniejszym procederem jest pobieranie narządów od żywych jeszcze pacjentów.

Niestety, ale na plan KOŚCIÓŁ – SZKOŁA – STRZELNICA nie ma czasu, ani warunków. To tak jakby próbowano taki plan zaadaptować w Iraku lub Afganistanie, gdzie w ciągu pierwszego roku „interwencji pokojowych” wymordowano większość elit. Możemy się spodziewać tego samego w Polsce. Bez słowa oporu akceptowane są ustawy zezwalające na interwencję z bronią obcych służb i wojsk na terenie naszego kraju. Po cichu wprowadzane są bezzałogowe samoloty – drony, które już niedługo bezkarnie będą mogły odstrzeliwać patriotów, jak w Afganistanie, Pakistanie czy Iraku. Wszechobecna inwigilacja i podsłuchy praktycznie całkowicie uniemożliwia konspirację – chyba, że zrozumiemy iż telefony komórkowe, komputery czy nawet nowoczesne telewizory są bronią przeciwko nam.

Sądzę, że musimy zainicjować taki sposób walki na nasze życie, jakiego jeszcze naród polski nie wykorzystywał. Największa siła jest w jedności i wspólnej woli. Jak najszybciej należy zacząć bojkotować wszystko co służy wrogowi do niszczenia nas, niekoniecznie w sposób bezpośredni. Wystarczy zbojkotować sponsorów, którzy reklamują się w antypolskich mediach.
Można ustalić godzinę, o której codziennie tysiące, setki tysięcy czy w końcu miliony nas będzie medytować i modlić się w jakimś określonym celu, zgodnym z naszym interesem. Można to ogłaszać przez internet. Siła ludzkiego umysłu jest znacznie większa niż broni atomowej. Jak sądzicie, dlaczego żydzi się tak intensywnie modlą w dużych grupach? Oni wiedzą, że właśnie w tym leży ich siła. Dlatego idzie taki atak na kościół czy medytacje grupowe (nazywane sektami). Nasze mózgi są potężnymi antenami izotropowymi, narzędziami, którymi wygra się wojny niemożliwe do wygrania. Jeszcze jest nas wystarczająco wielu, potrzeba jest nam jedynie jedności. Powinniśmy odsuwać od siebie wszystkich, którzy tę jedność narażają.

 

Monitor Polski

http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/110750,grzegorz-braun-sie-myli
Wiesiek

  • Guest
Grzegorz Braun wychodzi z aresztu
« Reply #1 on: (Fri) 08.08.2014, 01:56:44 »
Grzegorz Braun wychodzi z aresztu

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vEMrGatCaFg


Grzegorz Braun

http://wdolnymslasku.pl/

Warto się przyjrzeć temu patriocie polskiemu Grzegorzowi Braunowi. To obok Stanisława Michalkiewicza czujący polskość Wielki Patriota.

Wiesiek

  • Guest
Odp: Grzegorz Braun się myli
« Reply #2 on: (Fri) 08.08.2014, 20:44:09 »
Grzegorz Braun o łajdakach i zbliżającej się wojnie

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eav21FssUJ8

Grzegorz Braun analizuje sytuację Polski na arenie przyszłej wojny. Demaskuje łajdaków którzy zachęcaja Polaków do udziału w wojnie SUBSKRYBUJ = więcej filmów https://www.youtube.com/user/kpgizbo

Film jest pod linkiem. Nie wiem czemu tu się nie wyświetla.

http://www.dlapolski.pl/apelacja-w-sprawie-aresztowania-grzegorza-brauna

Grzegorz Braun – rząd „warszawski” nie kontroluje swego terytorium…

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ixw84rFiE-g

„Całą Brygada Pancerna z Żagania została dyslokowana do Braniewa (za Wisłą, podobno na obchody rocznicy Bitwy Warszawskiej)” Amerykańscy eksperci wojskowi w trakcie wizyty w Warszawie (początek lipca) nakreślili już oczekiania co do działań wojennych Polski” Zastępy pancerne mają swój punkt dyslokacji w Żytomierzu.
« Last Edit: (Sun) 10.08.2014, 20:47:37 by Wiesiek »

Wiesiek

  • Guest
Odp: Grzegorz Braun się myli
« Reply #3 on: (Sun) 10.08.2014, 21:09:51 »

Wiesiek

  • Guest
Odp: Grzegorz Braun się myli
« Reply #4 on: (Sun) 10.08.2014, 23:59:13 »
Grzegorz Braun ostro o demokracji!

Ze spotkania z Grzegorzem Braunem w Łodzi (13.02.2014)
https://www.youtube.com/watch?v=uNGq8J9-q9U&feature=player_detailpage

1) Nieporozumieniem jest nazywanie demokracją systemu politycznego, w którym demos (lud, naród, ogół obywateli) nie ma żadnego realnego wpływu (ani bezpośrednio, ani pośrednio) na procesy decyzyjne i stanowienie prawa w państwie.

2) Nieporozumieniem jest przypisywanie demokracji cech systemu obowiązującego w Polsce, czyli takiego, w którym o wszystkim (dosłownie) decyduje wąska uprzywilejowana kasta. Nieporozumieniem jest też budowanie krytyki demokracji na podstawie tego nieporozumienia.

3) Nieporozumieniem jest twierdzenie, że demokracja jest obarczona fundamentalnym błędem aksjologicznym, bo żadna większość nie może stanowić aksjologii. Tym samym błędem jest bowiem obarczony każdy inny system polityczny, bo z tych samych powodów, aksjologii nie może też stanowić żadna mniejszość, a tym bardziej jednostka (Braun jest monarchistą). Nie ma ludzi wszechkompetentnych, ani wszechwiedzących, dlatego rzeczą ludzką jest się mylić (errare humanum est), a nasze ludzkie wybory i decyzje często są błędne i to bez względu na to, czy podejmujemy je indywidualnie, czy wspólnie. Dlatego prawo stanowione,które w przeciwieństwie do prawa naturalnego zawsze jest subiektywne, w każdym systemie politycznym jest obarczone błędem wynikającym z naszej ludzkiej omylności.
Jednak jest pewna różnica między demokracją, a innymi systemami, której Grzegorz Braun i inni przeciwnicy demoracji starają się nie dostrzegać. W prawdziwej demokracji (nie mylić z tym, co mamy w Polsce), czyli np. takiej jak w Szwajcarii, ogół obywateli ponosi konsekwencje swoich wspólnych decyzji i doświadczając skutków swoich błędów, może łatwo te błędy rozpoznać i skorygować. W systemach niedemokratycznych, w których wszelkie decyzje są podejmowane przez uprzywilejowaną mniejszość lub jednostkę, konsekwencje błędnych decyzji są zawsze przenoszone na nieuprzywilejowaną (a więc dyskryminowaną) większość, zaś decyzyjna mniejszość jest chroniona przed tymi negatywnymi konsekwencjami (jak mawiał Urban, rząd się zawsze jakoś wyżywi) dzięki swoim przywilejom. Dlatego w systemach niedemokratycznych korekta błedu (także aksjologicznego) jest bardzo trudna lub wręcz niemożliwa.

Konsekwencją tych wszystkich nieporozumień w rozumowaniu Grzegorza Brauna i innych przeciwników demokracji jest wniosek, by demorację, rzekomo obowiązującą w Polsce, zastąpić systemem, w którym stanowienie prawa i procesy decyzyjne w państwie byłyby w wyłącznej gestii wąskiej uprzywilejowanej kasty (światła elita, albo król i jego dwór), a więc takim systemem, jaki mamy obecnie w Polsce. Jeśli ktoś widzi w tym jakiś sens, to mu współczuję.Arystoteles mawiał, że demokracja to rządy hien nad osłami. No i to chyba się w naszym kraju doskonale sprawdza. (Ciekawe, który z helleńskich "ojców demokracji dałby prawo głosu sprzątaczce lub woźnicy?) Dwóch lumpów przegłosuje profesora i jest cacy!

W Polsce mamy demokrację powszechną czyli ochlokrację (rządy motłochu). Przecież o tym marzyła Solidarność. O tym żeby nie rządziła elita ale kucharka - jak mawiał tow. Lenin. A i wolnomularstwo z KOR dorzuciło swoje 3 grosiki.

Obecnie w Polsce niemal wszystko jest przyklepywane kartą wyborczą przez ludek, który jest korumpowany grupowymi przywilejami, socjalem itp a za wszystko mają zapłacić przyszłe pokolenia, którym zostawi się długi.

W monarchii aksjologia pochodzi od Boga. A monarcha jest wartownikiem prawa i boskich cnót. Tam wszystko jest na swoim miejscu. W dupokracji rolę bóstwa pełni demos (plebsior). Niedouczone masy, które g*** wiedzą o polityce, ekonomii, gospodarce a mają kartę do głosowania, jak małpa brzytwę.

Zgadzam się z p. Grzegorzem. Dupokracji nie ma co reformować, to trzeba obalić!

Tylko prawda jest ciekawa. Ale czy wszyscy są gotowi, by ją przyjąć?

 UJ twierdzi, że "...demokracja nie jest idealnym ustrojem ale lepszego nikt nie wymyślił...". Żal mi ludzi o podobnych poglądach, bo świadczy to o nich nie najlepiej, a w przypadku elit profesorskich tak renomowanych uczelni brzmi to po prostu tragicznie i nie pozostawia złudzeń co do kompetencji. Oczywiście zgadzam się z Grzegorzem Braunem z prostego powodu: ludzie dzielą się na samodzielnie myślących i głupich "myślących" obrazami POkazywanymi w "telewizorniach". I niestety statystyka ilościowa jest bezlitosna dla tych pierwszych. Dla wątpiących w błąd aksjologiczny demokracji proponuję książkę: Erik von Kuehnelt-Leddihn "Demokracja-opium dla ludu".

Erik von Kuehnelt-Leddihn napisał, że demokracja to arystokracja miernoty i trudno się z tym panem nie zgodzić.

Jeśli sobie dobrze przypominam, chyba w książce pt. "Triumf człowieka pospolitego" prof. Legutko (również z UJ) udowodnił, że Churchill wcale nie powiedział, że "demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego".

Od obalenia starego porządku świata mija 100 lat i nikt już nie pamięta, jak wyglądała normalność. A proszę sobie wyobrazić, że cesarz Franciszek Józef nawet nie przerwał przyjmowania obowiązków(przeważnie wysłuchiwania próśb i skarg poddanych, umówionych na audiencję), gdy dowiedział się o zamordowaniu C-K następcy tronu w Sarajewie. Stary cesarz przyjmował do wieczora.

Cysorz wcale nie miał klawego życia, jak to się wydaje współczesnemu rozsierdzonemu plebsiorowi.

Przy okazji polecam ciekawe wypowiedzi dr J. Przybyła, który jako pierwszy w Polsce wydał książkę "Demokracja-opium dla ludu".

https://www.youtube.com/watch?v=A6A8WF3x3XI&feature=player_detailpage

http://www.blogpress.pl/node/19672