Author Topic: 10 zasług pani „S”  (Read 946 times)

kowal

  • Guest
10 zasług pani „S”
« on: (Wed) 03.06.2015, 13:18:48 »
10 zasług pani „S”

25 lat całkowicie wolnych, nieograniczonych niczym działań „Solidarności” i jej epigonów, przedstawianych w mediach Main Stream jako pasmo sukcesów oraz poprawa sytuacji gospodarczej Polski, są, niestety, wszystkim innym niż sukcesem. To klęska dla kraju i klęska dla Europy.

Zacznijmy od tego, co u nas.

1. Upadek a właściwie unicestwienie polskiego  przemysłu jest całkowicie przemilczany w mediach. Nie ma już polskich samolotów, nie ma polskich helikopterów, nie ma nawet polskich wagonów kolejowych. A sprzedawano je do kilkunastu krajów świata. A czy stocznie istnieją? Rezultat – masowa emigracja. W kraju nie ma roboty ani perspektyw dla młodych ludzi.

2. Media donoszą o lepszej sytuacji w ochronie środowiska niż za „komuny”. A czy może być gorzej ze środowiskiem, jeżeli  nie ma przemysłu? Ależ oczywiście może być gorzej, bo przecież myśliwi i leśnicy niszczą przyrodę, bo taką tezę lansuje „Wyborcza” w celu zrabowania dla jej środowisk polskich lasów. Ostatnio rozpisywała się ta gazeta na temat szkodliwości ołowiu w myśliwskich nabojach. Kiedy jednak była wojna w Jugosławii, to tytuł pewnego artykułu w tej gazecie brzmiał tak „Wiele hałasu o uran”. Chodziło o uranowe pociski karabinowe  stosowane przez Niemców na Bałkanach. Ołów zwierzynie i lasom szkodzi, a uran człowiekowi nie.

3. Upadek wolnej myśli i prymitywizm żurnalistów. Opinie odbiegające od powszechnych, a powszechne opinie lansuje Main Stream,  są w kraju, gdzie rzekomo panuje wolność słowa, karane przy pomocy żurnalistów, przełożonych, prokuratorów itd. itp..  A TV przedstawia nam po prostu głupie programy i beznadziejnie płytkie filmy w celu wyprania z naszych mózgów resztek samodzielności, jakie zostały po propagandzie 1990 roku. 80 procent tytułów prasowych w internecie zajmuje się cyckami gwiazd, inicjatywami proboszczów, szczególikami z życia ludzi, którzy byliby nikim, gdyby nie telewizja.

4. Morderstwa polityczne jak za sanacji: Papała, Blida, Lepper.

5. Aktywne uczestnictwo w międzynarodowych zbrodniach. Haniebna obecność polskich żołnierzy w agresji na Irak i pomoc przy okupacji tego dalekiego kraju, który żadnej krzywdy nigdy nam nie wyrządził. W wojsku nadaje się nawet medal „Gwiazda Iraku”. To odznaczenie za udział w przestępstwie. A rezultat owej przedstawianej przez media jako „pokojowej misji”? Ponad milion ludzi straciło życie w wyniku demokratyzacji Iraku, w tym ponad połowa to kobiety i dzieci. Pozostał krwawy chaos po dziś dzień.

6. Katownie CIA na Mazurach. Mordy, tortury na porządku dziennym, dokonywane przez funkcjonariuszy obcego reżymu są tylko dowodem na to, że kraj nie jest suwerenny, bo nie ma pełni władzy nad całością własnego terytorium.

7. Ustawa lustracyjna służy de facto obcym wywiadom. Amerykański wywiad nie potrzebuje już  Kuklińskich, ma swoich ludzi w najwyższych strukturach państwa. Służą oni bardzo chętnie mocodawcom zza oceanu, bo wiedzą, że ci ich nie zdradzą nigdy, polskie władze na odwrót, zdradzą każdego, kto sprzeciwi się Ameryce albo stanie się niewygodny. Każdy polski obywatel może w każdej chwili zostać przez własne polskie władze wydany jurysdykcji amerykańskiej, o ile USA tego zażądają. Ale w mediach i kościołach powtarza się bajeczki o wolnej i suwerennej Polsce.

8. Skłócenie z najważniejszym naszym sąsiadem – z Rosją. Propaganda pracuje nad tym już 25 lat i ma efekty. Ale dla naszej ojczyzny nie wróży to niczego dobrego, wręcz przeciwnie, jako mięso armatnie dla Jankesów doświadczymy niebawem cierpień typowych dla takiego narzędzia. Ale po to kowal ma cęgi, żeby sobie rąk nie poparzyć. Ameryka będzie się bić z Rosją do ostatniego Ukraińca i do ostatniego Polaka. A dogada się z Rosją dopiero nad naszymi grobami.

9. Szkolenie morderców z majdanu w Legionowie, obecność polskich najemników w Donbasie. Poparcie dla banderowców czyli dla po prostu morderców.  Zamazywanie narodowej pamięci: Katyń 20 tysięcy zamordowanych i dziesięć tysięcy prasowych doniesień, publikacji, wypowiedzi polityków, wizyt na cmentarzach, krzyże katyńskie itp. itd. Wołyń 200 tysięcy pomordowanych a ile doniesień prasowych – chyba nie więcej niż sto, żadnego krzyża ku czci ofiar w Polsce. Czy można to wytłumaczyć „wolnością słowa”?

10. Niebezpieczeństwo trzeciej wojny światowej, realna możliwość powstania w Europie Środkowej atomowej pustyni. Tylko jednak  naiwni liczyć mogą na to, że z powodu nuklearnego spustoszenia Polski wybuchnie III WŚ. Ona wybuchnie z konfliktu na chińskich morzach, bo przecież USA dobrze wiedzą, że ze strony Rosji nic im nie grozi, że prawdziwą konkurencją dla ich ekonomii są Chiny. Rosja przeszkadza, a więc Ukraina ma neutralizować Rosję, żeby się nie wtrąciła do tamtego, wschodnioazjatyckiego  pretekstu fabrykowanego już przez Gringos. Bezkrytyczne poparcie dla Waszyngtonu na Ukrainie naraża Europę na rozpad, na biedę, bo bez ruskich surowców ten kontynent po prostu gospodarczo zdechnie.

Oto zasługi Solidarności dla Polski, Europy i Świata. Ćwierć wieku daje takie oto podsumowanie.

Co nas czeka? Armia Szwajcarska przeprowadzi we wrześniu manewry na wypadek rozpadu Unii Europejskiej – 5000 żołnierzy. Szwajcarzy robią to niewzruszenie od 2010 roku, gdyż uważają, iż upadek euro przyniesie: wysoką kryminalność oraz ogromne fale uchodźców, które należy przed granicą kantonów powstrzymać za wszelką ceną, a więc w tych manewrach zawsze biorą udział czołgi.

Ale mamy szansę jedną na sto  w tych wyborach. Pozbyć się wszystkich polityków obecnego establishment’u i wystąpić z NATO. Solidaruchów wysłać na księżyc, bo oni utracili , jeżeli w ogóle mieli, swój moralny mandat. Szukać przyjaciół w Europie a nie za oceanem.

Przemysław Dękowski

Serdeczne podziękowania dla Pana Przemysława za przysłanie artykułu na redakcyjną pocztę. Red.

Tags : dokonania, III RP, podsumowanie, SOLIDARNOŚĆ