Author Topic: Dodatki na forum  (Read 516 times)

Offline fistraist

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +3/-1
Dodatki na forum
« on: (Fri) 28.02.2014, 04:46:44 »
Na forum zostało dodane:
1. możliwość dzielenia się info na portalach facebook, twitter, google+, myspace (można jeszcze dodać: select, delicious, digg, reddit, orkut, vk, tuenti, sonico ,friendfeed, tumblr - w takim przypadku proszę pisać na mail CTTTRLKOQ -->fistraist@wybudzeni.pl)
2. Podobne tematy - pokazują się na dole strony pod danym wątkiem (automatyczne wyszukiwanie tematów). Możliwe jest ustawienie większej ilości wyszukań niż 3, które ustawiłem.
3. W przypadku potrzeby skorzystania z ważnej informacji, która miałaby dotrzeć do wszystkich, którzy zaglądają na forum jest możliwość włączenia reklamy na górze strony. W tym przypadku także pisać na mojego maila.
4. Jeżeli ktokolwiek miałby problemy z założeniem konta i byście o tym wiedzieli mamy możliwość założenia go poprzez panel administracyjny. W tym przypadku należy podać:

Nazwa użytkownika:
(Login musi mieć min. 3, a maks. 20 znaków)
Adres e-mail:
(Sprawdźcie dokładnie prawidłowość maila takiej osoby, ponieważ hasło wysyłane będzie tam hasło dostępu)

5. Włączyłem ponownie po reinstalacji forum wizualny edytor tekstu. Jak macie jakieś utrudnienia tu piszcie postaram się naprawić.

[glow=red:1jimenn4]6. W dalszym ciągu nie działa funkcja wysyłania PW i e-maili przez forum. Na chwilę bieżącą wyłączam funkcję "wyślij maila".[/glow:1jimenn4]

[shadow=blue:1jimenn4]Do moderatorów:
Sprawdźcie u siebie dostępność powyższych opcji.
[/shadow:1jimenn4]
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth