Author Topic: Konferencja na temat Skrytego Nękania - Bruksela 20 Listopada 2014r  (Read 1601 times)

Offline blokowany

 • Sen głęboki
 • *
 • Posts: 18
 • Reputacja: +0/-0
Chciałbym Was poinformować, że niedługo odbędzie się wydarzenie na temat kontroli umysłu w Europie i na Świecie, oraz technologii i technik, jakie są stosowane globalnie w celu totalnej kontroli jednostek ludzkich poprzez osoby, które są w ten proceder zaangażowane (mają autoryzację do sterowania sygnałami, sterującymi ludzki umysł), a żyją wokół ofiary,(chociaż to nie jest konieczne, raczej praktyczne, ponieważ posiadają zdolności PSI by przenikac przez materię by dostać się do celu).
Ważne jest by zdać sobie sprawę, że instytucje rzadowe i same rządy nie robią nic by to ludobójstwo zatrzymać, stworzyć mechanizmy które by dały szansę uwolnienia się od kontroli umysłu, czyli powiedzmy sobie wprost - powolnego uśmiercania w torturach. Dzieje się tak dlatego, że psychotronika, przekazy podprogowe są masowo stosowane w mediach przez rządy, zwłaszcza w telewizji, za pomocą niesłyszalnych przekazów, wpływające na wybór władzy.

W konferencji wezmie udział wiele znanych osób, które nagłaśniają ten problem od wielu lat, lekarze, założyciele stowarzyszeń i same ofiary.
Z tego co wiem, będą tam krótkie informacje o stanie w Polsce, Niezależnatelewizja.pl ma zamiar udać się tam i nagrać materiał który mam nadzieje zostanie wyemitowany na YouTubie.

Europejska Konferencja na temat Skrytego Nękania Osób Cywilnych odbędzie się 20 Listopada 2014r w sali konferencyjnej Galileo:

Bedford Hotel & Congress Centre   
Rue du Midi 135
1000 Brussels
Belgium
Website: www.hotelbedford.be
Mail: info@hotelbedford.be
Phone: +32 2 507 00 00

Będzie można oglądać przebieg konferencji na swojej przeglądarce, na żywo, link dodam gdy już będzie znany.

Strona organizatorów: http://www.covertharassmentconference.com/

Tłumaczenie pierwszej strony:

Europejska Konferencja na temat Skrytego Nękania Osób Cywilnych 2014
 

Z dumą pragniemy poinformować o naszej pierwszej konferencji na temat skrytego nękania. Ta konferencja jest pierwszą z organizowanych każdego roku konferencji na temat praw człowieka, której celem jest uświadamianie ludzi o zjawisku skrytego atakowania osób cywilnych. Nie tylko demaskatorzy (whistle blowers), aktywiści i polityczni oponenci panujących reżimów są atakowani, czy nawet likwidowani. Również tysiące innych niewinnych osób cywilnych poddaje się bez ich zgody testom i eksperymentom kontroli umysłu z wykorzystaniem niezliczonych broni nieśmiercionośnych oraz skrytego nękania przez społeczności, inaczej nazywanego osaczaniem przez gangi lub też zorganizowanym osaczaniem, a za czym kryją się rządowe i pozarządowe organizacje.
 
Kto powinien uczestniczyć w Konferencji
 
Każdy, kto jest zaniepokojony tym, dokąd zmierza nasz świat. Zwłaszcza politycy, dziennikarze, organizacje broniące praw człowieka, aktywiści, prawnicy, policjanci i wojskowi, psychiatrzy i inni lekarze nie powinni przeoczyć tej konferencji. I oczywiście mamy też nadzieję powitać wiele osób będących ofiarami tych przestępstw. Mogą przyjechać z przyjaciółmi i/lub z członkami swoich rodzin.
 
Cele konferencji
 
Celami Konferencji na temat Skrytego Nękania 2014 są:
 
 • Rzucić wyzwanie powszechnej ignorancji, zaprzeczeniom rządów i ciszy w mediach głównego nurtu na temat istnienia i rozwoju wyrafinowanych różnorodnych metod nękania oraz technologii bioelektromagnetycznej (znanej też jako technologia kontroli umysłu), które to razem są w stanie nie tylko wpływać na ludzkie ciało, zachowanie, emocje i procesy poznawcze, ale też potrafią torturować, a nawet zabijać z prędkością światła, nie pozostawiając przy tym żadnego śladu.
   
  Podnieść świadomość społeczeństwa odnośnie łamania praw człowieka dokonywanego na niewinnych osobach cywilnych w sposób skryty i zupełnie bez ich zgody. Skłonić ludzi do refleksji nad tym wszystkim.
   
  Doprowadzić do debaty na forum europejskim i światowym, stwarzając podstawy do powstania międzynarodowych uregulowań prawnych i polityki rządów dotyczących używania zdalnie sterowanych broni i/lub innych metod, w tym technologii odczytywania i kontrolowania myśli, broni kierowanej energii (DEW), osaczania przez gangi (znanego też jako zorganizowane osaczanie). Celem powyższych działań legislacyjnych ma być zapewnienie obywatelom ochrony.
   
  Wskazać ludziom, jak rozpoznawać to zjawisko i jak je potwierdzać, kiedy słyszą historie opowiadane przez nękane osoby (TIs). Obecnie takie osoby są zwykle ignorowane i uważane za „wariatów”.
   
  Doprowadzić do wszczęcia niezależnych śledztw w sprawie przestępstw związanych z eksperymentami kontroli umysłu.
   
  Zachęcić wszystkich do szukania rozwiązań, czyli sposobów na to, by ochronić obywateli przed przestępstwami dokonywanymi przy pomocy zdalnie sterowanych broni i/lub innych metod. Usilnie propagować troskę o ofiary przestępstw stalkingu (osaczania), które to osoby zwykle mają zbyt ograniczone środki finansowe, by móc zapewnić sobie bezpieczne środowisko.

 
Prelegenci
 
Następujące osoby już potwierdziły swoje wystąpienia na konferencji:
 
Magnus Olsson – Dyrektor EUCACH – Europejskiej Koalicji Przeciwko Skrytemu Nękaniu
 
Peter Mooring – Założyciel Fundacji STOPEG – STOP Broniom Elektronicznym i  Zorganizowanemu Osaczaniu
 
Dr Henning Witte – Założyciel White TV – pierwszego niekontrolowanego medium w Szwecji
 
Dr Rauni Kilde – Lekarz specjalista i doradca
 
 
Program
 
Program konferencji aktualnie jest finalizowany. Proszę wejść na podstronę Program

 
Organizacja
 
Konferencja na temat Skrytego Nękania 2014 jest organizowana przez:

 
European Coalition
Against
Covert Harassment
(EUCACH)
www.eucach.org
 
STOPEG Foundation
(STOP Electronic weapons
and
Gang stalking)
www.stopeg.com
 
Z angielskiego przetłumaczył: Andre Landberg