Author Topic: zielona kniga;D  (Read 1179 times)

tempak

• Guest
zielona kniga;D
« on: (Thu) 16.10.2014, 04:21:03 »
śmieszna jest ta wasza zielona książeczka na forum w dziale lektury
demokracja ja pi**le czy coś takiego może zaistnieć?
nawet jeżeli każdy by miał głosować nad jakąś ustawą, to mądrzejszy będzie manipulował głupiejszego i tak będzie ustawa wybrana przez jakby mądrego

Ardek

• Guest
Odp: zielona kniga;D
« Reply #1 on: (Thu) 16.10.2014, 09:24:21 »
Śmieszny to jesteś ty.
1. Czemu nie skomentowałeś w tamtym temacie tylko zakładasz osobny wątek?
2. Naprawdę sądzisz, że wszystko co jest na tym forum przedstawia nasze stanowisko? Ja np. też gardzę demokracją, ale chyba jeszcze bardziej mnie brzydzą nieprzemyślane wypowiedzi.

as

• Guest
« Reply #2 on: (Thu) 16.10.2014, 14:42:28 »
1. wątek dla gości powinien być otwarty, a nie ze muszę się tutaj rejestrować
2. sekciarz zawsze będzie gardził demokracją, która nigdy nie istniała
nie chce nikogo obraźić ale ja to tak widzę, dodam jeszcze ze błędnie mnie interpretujesz,  te "tez" w twoim poście, itd.
Pozdro
« Last Edit: (Thu) 16.10.2014, 14:49:44 by as »

Ardek

• Guest
« Reply #3 on: (Thu) 16.10.2014, 18:46:58 »
1. wątek dla gości powinien być otwarty, a nie ze muszę się tutaj rejestrować
Jest dział dla gości, którzy chcą się czegoś dowiedzieć i w momencie zadawania pytania nie planują zostania tutaj. W momencie gdy ktoś ma ochotę podyskutować o jakichś pierdołach z forum, to niech założy sobie konto i pisze w temacie.

2. sekciarz zawsze będzie gardził demokracją, która nigdy nie istniała
Sekciarz? A może ja cię zacznę wyzywać? Skurwysyn. Będziesz od teraz skurwysynem. Miło ci? Jak uzasadnisz, że jestem sekciarzem? Obawiam się, że nie uzasadnisz, a to, że jesteś skurwysyńsko głupi, to widać po twoim żenującym wpisie.

Druga kwestia- jak to demokracja nigdy nie istniała? Z jakiej planety przybywasz?

nie chce nikogo obraźić ale ja to tak widzę
>Obraź kogoś wprost
>Bezczelnie twierdź, że nie chcesz kogoś obrazić

dodam jeszcze ze błędnie mnie interpretujesz,  te "tez" w twoim poście, itd.
Ok. Jesteś ufoludem, któremu marzy się mityczna demokracja, która rzekomo nigdy nie istniała. Bliżej?

as

• Guest
« Reply #4 on: (Fri) 17.10.2014, 18:14:05 »
nie chce mi się dyskutować o tym jaki ja jestem, wolałbym opinię na temat tego co napisałem, co o tym sądzicie, nie o mnie

po prostu wg. mnie demokracja może zaistnieć na pewnych zasadach, to co piszecie jest oparte na pewnych zasadach, możesz mnie nazywać jakoś ale musisz wprowadzić pewne zasady, żeby to było prawdziwe
będziesz to dalej durnie komentował, albo usuniesz to

bo gdybym nie nazywał tematu zielona kniga tylko inaczej, wtedy byś się nie czepiał, co do napisania nowego tematu z propozycją ze powinienem tam to skomentować
mimo ze temat ma podobną nazwę jest o czymś innym, możesz dalej to po swojemu interpretować ze powinno być tak a tak

wybudzenie dla mnie nie istnieje, bo wiedza w tych artykułach nie jest przemyślana, jest prawdziwa jeżeli weźmie się tylko te warunki, jakie są w artykułach opisane. a jeżeli dodam nowe warunki, które nie zostały wzięte pod uwagę wtedy jest inaczej
rozumiem ze dla ciebie to co piszą to pierdoły? bo dla mnie to stek bzdur, które istnieją żeby admini mieli korzyść

Ardek

• Guest
« Reply #5 on: (Fri) 17.10.2014, 19:45:17 »
wolałbym opinię na temat tego co napisałem
Twierdzenie, że nie dostałeś opinii na temat tego co napisałeś jest wręcz bezczelne.

po prostu wg. mnie demokracja może zaistnieć na pewnych zasadach
Według Ciebie demokracja nigdy nie istniała. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

bo gdybym nie nazywał tematu zielona kniga tylko inaczej, wtedy byś się nie czepiał
Brednie. Akurat nazwa tematu mnie rozbawiła.

wybudzenie dla mnie nie istnieje
To super. Więcej dla nas :p

bo wiedza w tych artykułach nie jest przemyślana
Twój komentarz nie jest przemyślany. Co do wiedzy w artykułach, to nie mam takich informacji czy nie są przemyślane. Za część mogę poświadczyć, ale wszystkich nie widziałem.

rozumiem ze dla ciebie to co piszą to pierdoły? bo dla mnie to stek bzdur, które istnieją żeby admini mieli korzyść
To wielka biblioteka, z której można korzystać, ale trzeba to robić z głową. Część się przestraszy i nawet nie wejdzie, część przeczyta coś głupiego i wyjdzie z przekonaniem, że ma jakąś wartościową wiedzę i w końcu część zagłębi się w odpowiednie działy w odpowiedniej kolejności i odrzuci gówno, zdobywając wartościową wiedzę.

Co do osiągania korzyści, to zależy jak zdefiniujesz korzyść. Ty też korzystasz na tym forum- na Twej planecie jest kilka rozgarniętych jednostek więcej. Jak masz na myśli korzyści materialne, to niestety nikt ich tu nie czerpie, bo nie jest w stanie, nawet jakby bardzo chciał.
« Last Edit: (Sat) 18.10.2014, 18:55:12 by Ardek »

as

• Guest
« Reply #6 on: (Sat) 18.10.2014, 15:02:12 »
ty kolego za mądry jesteś, ty za dużo wiesz, pisz w liczbie pojedynczej, nadinterpretacja to twój problem
odpowiedz na moje pytanie mnie nie zadowala
jeżeli chcesz coś napisać, to raczej przemyśl to co napisałem w pierwszym poście i napisz jak powinno być, bo widzisz twój ustrój na forum moim zdaniem nie jest lepszy od żadnego
ale siedzisz w tych tematach to zakładam ze mnie olśnisz, posiadasz jakomś wartościowom wiedzem

wartościowa wiedza, a to dobre. powiedz mi najpierw na co mi wartościowa wiedza, co to do ch*a jest ta wartościowa wiedza
ogarnięte jednostki, a to dobre xd niby co mają ogarniać te ogarnięte jednostki?;D

raczej na następny raz przemyśl argumenty: bo argument typu czy się śmiać czy płakać do mnie nie przemawia.
ja mogę zmienić zdanie w każdym momencie, bo ja nie posiadam w pewnym znaczeniu żadnej wiedzy;)
ja pozwalam sobie na pomyłkę, ale ty to kur**a jesteś idealny prze ch8jaście xD
do tego te twoje idealne forum ze jak napiszesz ze coś jest na nim śmiesznego, to ciebie nazywają śmiesznym ;]
ciekawa sygnaturka xd, od kiedy to wykrzyknik decyduje o zaburzeniu osobowości ha ha skąd wiesz co jest chorobą a co nie jest?
myślę ze równy z ciebie gość, mimo ze jesteś wg. mnie jakimś sekciarzem, albo po prostu działasz jak sekty chcą

jeżeli cytujesz to odnoś się do całości tekstu, a nie do urywków, brakuje w tych cytatach całości tego co powiedziałem, dlatego zaczynasz chrzanić głupoty, brakuje ci zrozumienia
« Last Edit: (Sat) 18.10.2014, 15:08:07 by as »

Ardek

• Guest
« Reply #7 on: (Sat) 18.10.2014, 18:54:15 »
Ostatni raz ci odpisałem...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XRCXLnN4FyA[/youtube]