Author Topic: „holokaust”. Produkt jest rozprowadzany coraz agresywniej i coraz głośniej  (Read 1648 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
„Holokaust”. Produkt jest rozprowadzany coraz agresywniej i coraz głośniej przekuwany

„Zapracowali na holokaust”? Na jeden zapracowali, na drugi tyrają!

posted by MatkaKurka on czw., 30.05.2013 - 18:11

Tresura ma swoje zalety, ale też przypomina robotę sapera, wystarczy się raz pomylić i niekoniecznie lew odgryzie głowę, równie dobrze poradzi sobie zaszczuwany kundelek. Tresowanie i zaszczuwanie obrzydliwym nacjonalistycznym neologizmem „antysemityzm” trawa mniej więcej od lat 50-tych, bo wówczas narodziła się najnowsza odmiana żydowskiej wyniosłości – „holokaust”. Produkt jest rozprowadzany coraz agresywniej i coraz głośniej przekuwany na ciężki pieniądz, który finansuję politykę nienawiści do obcych, czyli gojów. O przedsiębiorstwie holokaust pisałem kilka razy, o indoktrynacji żydowską wyjątkowością na każdym poziomie życia zdarzało mi się pisać jeszcze częściej, ale stosunkowo rzadko przypominam, jak się moim zdaniem cała ta zabawa w drażnienie lwa i przerobionych na kundelków skończy. Będzie kiepsko, tyle mogę powiedzieć, a nawet zapewnić. Powtórka z fali nienawiści do Żydów już w tej chwili jest przesądzona i jedynie szuka sobie dogodnego czasu na przypływ. Przy tej skali poniewierania gojów, na drugi „holokaust” zapracuje sobie naród wybrany jeszcze w bieżącym stuleciu i śmiem podejrzewać, że w pierwszej, nie w drugiej połowie stulecia. Cykle żydowskie są nieubłagane i może rzeczywiście mamy do czynienia z wysłannikami Boga, którzy swoim losem pokazują całej ludzkości, gdzie znajdują się granice wyniosłości i upodlenia. Przesada zawsze towarzyszyła temu narodowi, który na żadnym kawałku ziemi nie zaznał spokoju, ponieważ po kilku godzinach gościny natychmiast brał się za wzburzanie niepokoju. Tak prosto się nie uda znieść klątwy nieuchronnego cyklu, więksi od Szymona Wiesenthala zapadali się pod murami jeszcze większych budowli, niż współczesne instytuty rozprowadzania propagandy i czeków. Co dziś brzmi nieprawdopodobnie dla jednych, śmiesznie dla drugich i mało naukowo dla trzecich, w swoim czasie wybrzmi tragicznie dla wszystkich.

Stanie się tak z bardzo prostej przyczyny, materiał się zmęczy, jeden głupi błąd, jedno lekceważenie, jeden moment nieuwagi wywołany nadętą pewnością siebie i nic nie zdoła powstrzymać tragedii. Przez tysiąclecia tak się sprawy układały i nie należy się spodziewać nieuzasadnionej odmiany, w końcu mówimy o narodzie, który od czterech tysięcy lat nie zmienił się ani na jotę, tak i los niezmiennym być musi. Mądry człowiek zastanowiłby się kilka razy zanim by kazał ściąć głowę posłańcowi niosącemu takie oto wieści: „Owe żydowskie bzdury i dane wzięte z sufitu o Żydach zamordowanych głównie przez polskich chłopów to właśnie projekcja zmierzająca do ukrycia największej żydowskiej tajemnicy. Otóż skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu, "co się działo na obrzeżach Zagłady", lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu.” Niestety w całym, skąd innąd rozumnym narodzie, nie znalazł się jeden stanowczy, który zdołałby się przebić z tą przestrogą dla narodu. Co jakiś czas mądrzy Żydzi piszą i mówią, że idzie ku najgorszemu, że kto inny poszedł przez komin, a kto inny odcina od zbrodni kupony. Mądrzy Żydzi uprzedzają, że nadęte rozmiary lichwy, jakie rozmnożyły się w bankach centralnych, giełdach, dźwigniach forex i pozostałych ratingach zwiastują zgubę lichwiarzy. Gdzieniegdzie przebija się szept rozumny i ostrzegający, że ideologia wyjaławiania innych narodów obróci się przeciw twórcom nacjonalizmem, większym od żydowskiego samouwielbienia. Profesor Jasiewicz, odważny niczym Profesor Karski, bardzo prostymi słowy uprzedził przed zbliżającym się dramatem i tak samo jak Karski został wyśmiany i upokorzony.

Za co? Za wiedzę podstawową, którą przy odrobinie ambicji jest w stanie przyswoić sobie pomoc kuchenna? Skąd biedne i sponiewierane Niemcy wzięły pieniądze na transportery, samoloty, nowoczesną technologię? Z jakich banków? Którzy wybrani spośród wybranych otwierali rachunki austriackiemu reformatorowi i jego partii? A dalej sama symbolika. Cyklon B wyprodukował i sprzedawał Żyd, taśmy do liczenia trupów i złotych zębów dostarczał żydowski IBM, zyski były księgowane w Goldman Zurych, po latach odebrane przez tych, których rodzice i dziadowie kredytowali „biznes holokaust”. Takiej buty nie wytrzyma żaden Bóg, choćby nie wiem jak umiłował swój naród. Armagedon przyjdzie w najmniej oczekiwanym czasie, tak jak to bywało zawsze i znów pojawia się znaki. Czy panowie z instytutów upokarzania gojów wzięli pod uwagę taką komedię tragiczną w skutkach, która się rozpisze na symboliczną ironię? Któregoś dnia na stronie Zukerberga pod szyldem „II holokaust” zbierze się grupa 100, do której dołączy 1000, w ciągu tygodnia zrobi się 100 tysięcy, a po miesiącu będzie ich pół miliarda i żaden moderator nie odważy się usunąć podobnej fortuny zbitej na „antysemitach”. Dalej pójdzie z górki, globalna, elektronicznie sterowana zagłada, którą będzie można obejrzeć online, płacą kartą dotykową banków odziedziczonych przez wnuki kredytodawców z lat 30-tych ubiegłego wieku. Na jeden „holokaust” wybrany narodzie zapracowałeś, na drugi ciężko tyrasz i moim zdaniem będzie ci dane znacznie dotkliwiej niż poprzednio. Kto tym razem otworzy stodołę, piwnicę, drzwi schowane w szafie i będzie się dzielił strachem i obiadem? To pokolenie globalne, które tak pogardliwie, wybrany narodzie, potraktowałeś nicością i pustką neologizmów z najmodniejszym gender? Oni wiedzą, że wszystko jest gówno warte i o nic nie warto się szarpać, a co dopiero umierać za naród. Niechby nawet naród był wybrany, tylko co z tego? Gdy przyjdzie czas na stronie narodu nie znajdziesz więcej jak 5 „lajków”. Żyd żydowi gotuje ten los.

RP.:
Tekst ten dedykowany jest dla zatwardzaiałych oszołomów niż  dla nowo oświeconych lemingów.

Źródło: <!-- m -->http://kontrowersje.net/<!-- m -->
« Last Edit: (Thu) 05.03.2015, 11:55:30 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline fistraist

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 206
  • Reputacja: +3/-1
Co Żydzi myślą o Polakach? Kogo obwiniają za Holokaust?
« Reply #1 on: (Sat) 05.09.2015, 11:30:33 »
Po obejrzeniu poniższego materiału proszę przeczytać ten artykuł, jeżeli jeszcze go nie przeczytaliście, który pokaże wam kulisy tego materiału odnośnie żydów Ashkenazi --> link

https://www.youtube.com/watch?v=Sqj2ZQhB_ZU


Zniesławienie, czyli prawda o tzw. "antysemityzmie"

Dobrym materiałem jest również pełnometrażowy dokument nakręcony przez żyda [/font]Yoava Shamira, który nie zaznał nigdy antysemityzmu mimo, że ciągle o tym wszędzie czytał i słyszał. Postanowił, więc nagrać film. Skup się również na pierwszych zdaniach kierowcy.

https://www.youtube.com/watch?v=NlmXRNEDWiY


Amerykański radykał. Przypadki Normana Finkelsteina

Sugeruje w niej m.in., że duża część środowisk żydowskich nagłaśnia tragedię swego narodu głównie po to, by uzyskiwać w ten sposób środki finansowe i wpływy polityczne. Twierdzi, że w historii XX w. istniały zarówno podobne, jak i gorsze tragedie narodowe, jednak żadna z nich nie jest tak nagłaśniana jak Holocaust i żadna nie doczekała się bezprecedensowej ochrony prawnej dotyczącej badań naukowych

https://www.youtube.com/watch?v=ra5VYxjUOec
« Last Edit: (Sat) 05.09.2015, 11:49:06 by fistraist »
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth