Author Topic: 30 antyterrorystów potrzeba do złapania 3 osób oskarżonych o… obrazę uczuć ...  (Read 1126 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
30 antyterrorystów potrzeba do złapania 3 osób oskarżonych o… obrazę uczuć religijnych

Aż 30 policjantów z grupy antyterrorystycznej potrzeba było poznańskiej Policji do zatrzymania zaledwie 3 osób oskarżonych o… naklejanie naklejek.

Polska Liga Obrony jest organizacją broniącą naszego kraju przed islamskimi fundamentalistami. W ramach działalności trzech jej działaczy z Poznania nakleiło 118 stycznia kilka naklejek w Centrum Kultury i Oświaty”, na których znajdowało się hasło „Polska wolna od islamu”.

To wystarczyło śledczym, by zmobilizować aż 3 dziesięcioosobowe grupy z jednostki przeznaczonej do zatrzymywania najgroźniejszych gangsterów. Wszystko po to, by postawić oskarżonym zarzut obrazy uczuć religijnych oraz nawoływania do nienawiści na tle religijnym.


https://www.facebook.com/PolishDefenceLeagueLodzkieDivision/photos/a.171856526345067.1073741828.165714926959227/333660543497997/?type=1

Przedstawiam tekst napisany przez naszego kolegę , który został aresztowany za akcję z wlepkami przy Centrum Kultury Muzułmańskiej w Poznaniu.

20 stycznia(wtorek),około godziny 10.00,3 grupy antyterrorystyczne w składach około 10-osobowych,wkroczyły odpowiednie w Wieleniu,Gnieźnie i Kostrzynie w celu zatrzymania osób.W dwóch ostatnich przypadkach nastąpiła zatrzymanie moich kolegów,przeszukanie mieszkań i zarekwirowanie telefonów,komputerów i innych nośników informacji.Kiedy nie znaleziono mnie pod adresem zameldowania,interweniowano następnie u moich sąsiadów,których na wejściu położono na glebę,później u rodziców w innej części miasta,żeby z powodu braku efektów po uzyskaniu informacji,że mieszkam w Poznaniu,interweniować w moim faktycznym miejscu zamieszkania,też bezskutecznie.Przeszukano mi mieszkanie 2 razy,zabezpieczone telefony i laptopa.
I wszystko dlatego,że 18 stycznia(niedziela)rozklejono vlepki pod muzułmańskim centrum kultury i oświaty w Poznaniu(budynek świecki)z napisem "Polska Wolna od Islamu"oraz symbol przekreślonego meczetu.
W stosunku do nas na chwilę obecną zastosowano dozór policyjny dwa razy w tygodniu oraz nakazano powstrzymywanie się od przebywania w miejscach kultu religijnego wyznawców islamu na terenie całego kraju.
Przestawiono nam zarzuty z art 196 KK i 256§1 KK w zw.z art 11§2 KK.
Nie uważamy,żebyśmy dokonali czy chociaż mieli zamiar obrazić czyjeś uczucia religijne,ponieważ vlepki nie znalazły się na budynku sakralnym i w żaden sposób nie nawoływaliśmy do nienawiści na tle religijnym.Naszym celem było zwrócenie uwagi na temat islamu w Polsce,troska-żeby za kilka lat w naszym kraju nie było wydarzeń,które ostatnimi czasy przybrały na sile i możemy je zaobserwować za granicą i wywołanie społecznej dyskusji,na temat islamu w Polsce.
Nie jesteśmy w żadnym stopniu islamofobami,o czym świadczy wiele wizyt w meczetach i innych miejscach,w których organizowane były i są merytoryczne dyskusje na temat islamu.


Źródło: http://polskiepiekielko.pl/30-antyterrorystow-potrzeba-zlapania-3-osob-oskarzonych-o-obraze-uczuc-religijnych/

Profesor Wolniewicz - O islamie
http://youtu.be/0iGFIidPLaI
« Last Edit: (Sun) 01.03.2015, 00:07:03 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Ardek

  • Guest
O ile sam popieram rozwiązanie jednego z większych problemów tego świata (w postaci islamu) poprzez atomówkę na Mekkę, to kiedy słyszę o akcjach w stylu "stop islamizacji Polski" to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie grozi nam islamizacja i nie będzie grozić jeszcze długo, bo jesteśmy biednym krajem i nic nie wróży poprawy.