Author Topic: Inżynieria ‘pandemii’  (Read 2525 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Inżynieria ‘pandemii’
« on: (Tue) 15.04.2014, 11:59:58 »
Inżynieria ‘pandemii’

Źródło: mariam.salon24.pl
Źródło: astromaria.wordpress.com

Mam zamiar udostępnić kilka tekstów, które kilka lat temu we współpracy z tłumaczką upubliczniłyśmy w necie, a które dzisiaj jak sądzę wzbudzą zainteresowanie zwłaszcza tych osób, które dotychczas nie zetknęły się z tematem. A oto pierwszy z nich:

Vaccine-Induced Disease Epidemic Outbreaks
A. True Ott, PhD, ND
Sakerfa, 24 sierpnia 2009.

Był rok 1921. Ameryka wchodziła w dekadę bujnego rozwoju. Okres ten nazywany później „ryczącymi latami dwudziestymi” – był okresem nieporównywalnej ekspansji ekonomicznej. Pożyczki z banków na Wall Street były liczne i łatwe do uzyskania. „Wielka Wojna” się skończyła.

Ameryka prężyła swe przemysłowe muskuły. Budowano fabryki i następowała ekspansja w każdym z większych miast. Z taśm produkcyjnych Detroit schodziły samochody w rekordowych liczbach. Giełda zaczynała produkować milionerów. Ludzie byli ZDROWI i SZCZĘŚLIWI głównie dlatego, że straszliwa ‘tajemnicza choroba światowa’ ( która w późniejszych dekadach była znana jako ‘Pandemia grypy 1918’) zniknęła. Całe dwa lata minęły bez żadnych doniesień o ‘tajemniczych zgonach’. Ameryka miała powód do celebrowania i celebrowała go faktycznie!

Tak naprawdę, to społeczność amerykańska w ogólnym sensie była tak optymistyczna i SZCZĘŚLIWA w roku 1921, że stosunkowo niewielu ludzi chorowało w ogóle. Po raz pierwszy na przestrzeni dekad łóżka szpitalne stały puste. Świeżo opierzone Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA), założone przez Johna D.Rockefellera, zaledwie parę lat wcześniej zaczynało się martwić. Biznes podupadał.

Profity ze sprzedaży szczepionek i leków raptownie spadały w dół. Coś trzeba było zrobić i to zrobić natychmiast. Tak więc, aby rozwiązać problem i pozwolić, by kasy Medycznej Mafii zaczęły znów dzwonić została stworzona fałszywa, sztuczna epidemia ospy.

O tym, że takowy wredny plan faktycznie miał miejsce, wiemy dzięki obywatelskiej Grupie Obserwatorów z Kansas City, Missouri pod nazwą „The Advertiser’s Protective Bureau”, która wniosła sprawę do sądu i uzyskała wyroki skazujące przeciwko stanowemu Oddziałowi AMA w Missouri – Towarzystwu Medycznemu im. Jacksona. Oficjalny raport „Protective Bureau’s” odnośnie tego bezwzględnego spisku brzmi następująco:

„W jesieni 1921 r. stan zdrowia mieszkańców miasta był niezwykle pomyślny, ale niekorzystny dla doktorów. Tak więc Stowarzyszenie Medyczne Jacksona odbyło spotkanie i zadecydowało, aby wywołać epidemie w mieście. Wg protokołów z tego spotkania: „POSTAWIONO WNIOSEK I ZATWIERDZONO, ABY POPRZEZ KOMITET W KOMISJI ZDROWIA ZAREKOMENDOWAĆ OGŁOSZENIE EPIDEMII OSPY W MIEŚCIE. ( Późniejsze śledztwo ujawniło, że w owym czasie nie było ŻADNYCH OZNAK EPIDEMII w mieście, ani też nigdzie w tym stanie lub regionie!)

„Zawnioskowano więc i zatwierdzono, aby z góry ustalić określoną datę jako DZIEŃ SZCZEPIENIA, w którym to dniu lekarze będą przebywać we WSZYSTKICH SZKOŁACH, klinikach, budynkach publicznych i szpitalach w celu bezpłatnych szczepień ochronnych. (Szczepienia takie nigdy nie są ‘bezpłatne’. Podatnicy są zawsze zmuszeni do płacenia za każdą jedną z owych ‘bezpłatnych’ szczepionek.)

„ZALECA SIĘ PONADTO, ABY NADAĆ TEJ AKCJI SZEROKI ROZGŁOS PUBLICZNY, OŚWIADCZAJĄC, ŻE SZCZEPIENIA TE MAJĄ ZAPOBIEGAĆ OSPIE I WZYWAJĄC DO ABSOLUTNEJ KONIECZNOŚCI PODDAWANIA SIĘ TYM SZCZEPIENIOM PRZEZ KAŻDEGO MĘŻCZYZNĘ, KOBIETĘ I DZIECKO W MIEŚCIE”.

The Protective Biureau dowiodło w sądzie, że przed rozpoczęciem szczepień nie istniała ŻADNA EPIDEMIA!!

Zapisy sądowe wykazują, że Towarzystwo Medyczne wyprodukowało wielkie ilości ogłoszeń, ulotek, opowieści dla gazet i komunikatów ukazujących straszliwe i przerażające obrazki chorych dzieci, pokrytych ogromnymi wysypkami ospy i otwartymi ranami. Niektóre z tych wizerunków pokazywały dziecięce trupki pokryte tą samą paskudną wysypką. NAPĘDZANE PANIKĄ przesłanie było jasne – SZCZEPIĆ WSZYSTKICH lub mieć do czynienia ze śmiertelną zbiorową chorobą. Istniała „szerząca się epidemia” w mieście; choroba była „wysoce zaraźliwa” i miała „ugodzić każdego, kto nie był zaszczepiony” – byle tylko towar udało się sprzedać! (Czy dzisiaj, 88 lat później, nie brzmi to jakoś znajomo??)

Propagandowy blitz Medycznej Mafii odniósł sukces i ponad milion uprzednio zdrowych i szczęśliwych obywateli amerykańskich zostało zahipnotyzowanych i sterroryzowanych w celu wprowadzenia szczepionkowych toksyn do swej krwi. Wszystkie dzieci w szkołach publicznych zostały zaszczepione podczas godzin lekcyjnych! Rodzice, którzy śmieli kwestionować szczepienia, byli ostracyzowani i stawiani pod pręgierzem opinii publicznej.

ZAPIS SĄDOWY W TEJ SPRAWIE JEST BARDZO JASNY. W tygodniach i miesiącach następujących po „masowych szczepieniach” – miejscowe szpitale były przepełnione przypadkami CHORYCH NA OSPĘ WYWOŁANĄ SZCZEPIONKAMI !

Dziesiątki tysięcy ludzi rozchorowało się nagle i wiele setek niewinnych zmarło, a o wiele więcej doznało trwałych uszkodzeń! Oczywiście, GAZETY TRĄBIŁY WÓWCZAS, JAK TO MĄDRZE BYŁO ZE STRONY SŁUŻB MEDYCZNYCH UPOWSZECHNIAĆ OWE SZCZEPIENIA, oznajmiając, że śmiertelność byłaby o wiele wyższa, gdyby kampania szczepień ochronnych im nie zapobiegła!! Ciężkie MILIONY DOLARÓW profitu zostały wygenerowane przez to ogromne „medyczne” oszustwo.

Jednakże dzięki ADVERTISTER’S PROTECTIVE, to wielkie oszustwo zostało wyeksponowane, akt oskarżenia wniesiony do sądu i zakończony wyrokami skazującymi. Podczas rozprawy, trzy zdumiewające fakty zostały dowiedzione, rozwiewając wszelkie „rozsądne wątpliwości”.

Fakt Nr 1: Plakaty i zdjęcia reklamowe, ukazujące schorowane i umierające dzieci, użyte z takim sukcesem przez „doktorów” NIE BYŁY NAWET LOKALNYMI PRZYPADKAMI OSPY, JAK TO ZOSTAŁO OPISANE! The Protective Bureau udokumentowało fakt, że były to zdjęcia ANGIELSKICH DZIECI, które stały się ofiarami ‘udowodnionych na drodze sądowej’ przypadków ZATRUCIA SZCZEPIONKĄ PRZECIW OSPIE !! Na jednym ze zdjęć było pięciotygodniowe dziecko o imieniu Mona Stevenson z Humphrey Street w Burnley, w Anglii. Uprzednio zdrowe i szczęśliwe dziecię, mała Mona została zaszczepiona przeciwko ospie, gdy miała tylko 5 tygodni. W cztery tygodnie po tym, jej maleńkie, obsypane wysypką ciało, zostało umieszczone w maleńkiej trumnie i pogrzebane. Straszliwe zdjęcia małej Mony i innych angielskich dzieci były uprzednio publikowane w angielskich gazetach, w których podawano również detale toczących się kryminalnych rozpraw. Kompletne szczegóły tych rozpraw, jak również zdjęcia, były także umieszczone w zrozumiale wielkim podręczniku pt. „Historia i patologia szczepień ochronnych” autorstwa Edgara M.Crookshank, dr medycyny i profesora Bakteriologii na ultra elitarnym King’s College w Londynie, Anglia.

Fakt Nr 2: Szczepionki zawierające ŻYWE WIRUSY, osłabione (mniej agresywne) lub też nie, generalnie powodują więcej chorób, niż kiedykolwiek mogłyby im zapobiec szczepienia.

Fakt Nr 3: Choroby spowodowane przez szczepionki (VID) są nadzwyczaj efektywnym narzędziem socjoekonomicznym. Zawierają potencjał generowania MILIARDÓW DOLARÓW CZYSTYCH PROFITÓW, zmieniając jednocześnie struktury socjalne wielkich grup ludności.

Podczas gdy Protective Bureau wygrało sprawy kryminalne w sądzie, amerykańska ludność przegrała. Sprawa powinna była zostać nagłośniona w całym kraju, na pierwszych stronach gazet, wskazując ‘modus operandi’ pewnych skorumpowanych „praktykantów medycyny”. Jak poprzez oszustwo, zdradę i użycie tricków zarobili miliony dolarów w szybkich profitach, podczas gdy tysiące niewinnych, ufnych i naiwnych Amerykanów cierpiało i umierało. Cała ta brudna sprawa, z wszystkimi swymi oskarżającymi detalami – została usunięta z zasięgu amerykańskiej prasy. AMA Johna D. Rockefellera ze swymi wpływami, liczonymi w milionach dolarów, upewniło się co do tego!

W zdumiewający sposób, nawet gdy tysiące ludzi zmarło po szczepionkach, lub doznało trwałych uszkodzeń na zdrowiu przez ten zorganizowany mord, doktorzy, którzy brali w tym udział otrzymali jedynie lekkie sankcje w formie symbolicznych kar pieniężnych. Establishment medyczny jako całość bynajmniej nie został zachwiany poprzez wyeksponowanie tego i nadal kontynuował dokonywanie podobnych zbrodni przeciwko ludzkości, powodując choroby wywoływane przez szczepionki, ograbiając jednocześnie ludzi z pieniędzy aż do dnia dzisiejszego.

Jest faktem dowiedzionym (choć mało znanym), że ORGANIZOWANIE EPIDEMII/PANDEMII JEST STANDARDOWĄ PRAKTYKĄ w światowych kręgach „Medycznej Mafii”.

W celu uzyskania maksymalnych profitów i dla ukształtowania od nowa regionów geograficznych, często ogłaszają „stany wyjątkowe” w formie ‘operacji pod fałszywą flagą’. Jeśli nastąpi gdzieś wybuch łagodnego, sezonowego wirusa, nazwą to ‘pandemią grypy’, dając jej wyszukaną nową nazwę, a następnie faktycznie STWORZĄ TĘ PANDEMIĘ przy pomocy szczepionek, używając osłabionych albo ŻYWYCH WIRUSÓW!! Pamiętajcie szokujące słowa dr Simona Louis’a Katzoff z AMA, który stwierdził: „LEKARZE ŻYJĄ Z CHOROBY, TAK WIĘC SPOŁECZEŃSTWO MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ DOSTARCZENIA SCHORZEŃ W TAKIM STOPNIU, ABY SPROSTAŁY WYMOGOM ZAWODU MEDYCZNEGO.”

INNE UDOKUMENTOWANE PRZYPADKI NA VIDEO (Vaccine Induced Disease Epidemic Outbreaks – Wybuchy epidemii chorób wywołanych szczepieniami.)

Przypadek 1: Idąc w ślad za swymi kolegami z Kansas City, dokładnie ta sama sytuacja wydarzyła się jesienią 1924 r. w Pittsburgh, PA – pod zarządem Dyrektora Zdrowia tego miasta, Dr C.J. Voux. Podobnie, jak w Kansas City grupa społecznych obserwatorów wniosła pozew sądowy przeciwko Dr Vaux oraz jego projektodawcom szczepień. Podobnie jak w Kansas City ci, co promowali szczepienia zostali uznani winnymi. Sprawa ta zapewniała zaewidencjonowanie użycia ponad 1.000.000 szczepionek , które zostały ‘sprzedane’ mieszkańcom Pensylwanii, nawet pomimo faktu, że istniało tam ZERO udokumentowanych przypadków ospy w tym regionie. Zostało jasno udowodnione, że JEDYNIE PO dokonaniu owego miliona szczepień, epidemia ospy faktycznie się rozpoczęła.

Ta wywołana przez szczepionkę „epidemia”, stworzona przez człowieka, dała rezultat w postaci 330 zgonów i przynajmniej 1.680 przypadków stałego okaleczenia tych, co ją przeżyli. Co więcej, kosztowała ona miasto stratę 3.069.619 dolarów i chociaż dr Voux i jego pomocnicy zarobili ponad 10 milionów w taksach szpitalnych oraz związanej z tym opieki zdrowotnej – nie zostali zmuszeni do płacenia odszkodowań. Podobnie jak w rozprawach z Kansas City, zostały im zasądzone małe, nieznaczące kary pieniężne i sprawa nie była szerzej opublikowana.

Przypadek 2: Początkowe partie szczepionki Heine-Medina Dr Jonasa Salk’a przyniosły w efekcie tysiące przypadków poliomyelitis u zaszczepionych osób. (Jednym z takich przypadków był Franklin D.Roosevelt, który zachorował na tę chorobę w parę tygodni po otrzymaniu szczepionki).
Doszło do tego na skutek niebezpiecznej liczby ŻYWYCH WIRUSÓW w samej szczepionce. Później, w 1958 r., dr Sabin wprowadził swoją „ulepszoną” szczepionkę z „osłabionymi” żywymi wirusami i w następnym roku jego szczepionka stała się przymusowa dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym w wielu stanach. W rezultacie tego ilość zachorowań na Heine-Medina wzrosła w tych stanach o 300% . Np. Tennessee miało 119 przypadków tej choroby w roku 1958, a po szczepieniach w r. 1959 liczba zachorowań wzrosła do 386 przypadków; Ohio zanotowało 17 przypadków w 1958 i 52 w 1959; Connecticut – 45 przypadków w 1958 i 123 w 1959; Płn. Karolina – 78 przypadków w 1958 i 312 w 1959 – czyli PO wymuszeniu przymusowych szczepień u dzieci szkolnych. Współczesne zapisy są równie oskarżające. JEDYNE przypadki odnotowanych zachorowań na Heine-Medina we współczesnej erze to te, które nastąpiły bezpośrednio po szczepieniach.

Poliomyelitis ( choroba Heinego-Medina), jak może wiecie, powodowana jest przez wirus obecny w zanieczyszczonej wodzie. Podczas wczesnych lat 60-tych, standardem w całej Ameryce stały się oczyszczalnie wody i już niewielkie ilości chloru skutecznie usunęły zagrożenie tymi wirusami. Tak więc wymazanie choroby Heinego-Mediny NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO z igłami strzykawek i połykaniem kawałków cukru.

W rzeczywistości – jak to autor Ed Haslem doskonale udokumentował w swej książce „Dr. Mary’s Monkey” – szczepionki dr Sabina były z całą pewnością zanieczyszczone zmutowanymi wirusami zielonej małpy (SV-40, aby być dokładnym), które spowodowały niezliczone miliony przypadków raka tkanek miękkich i śmierci na całym świecie. („Przemysł rakowy” zarobił miliardy dolarów na tym ‘zanieczyszczeniu’, w ciągu dekad, oczywiście.) Zob.
[video=youtube:ccj1oev0]http://www.youtube.com/watch?v=edikv0zbAlU[/video:ccj1oev0]
Dr Maurice Hilleman faktycznie przyznał się do brania aktywnego udziału w tej akcji.

Przypadek Nr 3: Dodany z pełna wiedzą do szczepionek przeciwko żółtaczce wirus HIV, został wszczepiony tysiącom homoseksualistów i narkomanów w wielkich miastach amerykańskich, wywołując w efekcie „epidemię AIDS” w latach 80-tych. Umieszczony celowo w strzykawkach ze szczepionkami przeciwko ospie, HIV okazał się dla narodów afrykańskich narzędziem etnicznych czystek i LUDOBÓJSTWA. Tajna produkcja i ‘uzbrajanie’ wirusa HIV/AIDS oraz jego małpie początki, wraz ze zdumiewająca historią o tym, jak naukowcy związani z tym projektem są również powiązani z zamachem na prezydenta Kennedy’ego – jest dobrze udokumentowana w <!-- m -->http://doctormarysmonkey.com/<!-- m --> „Dr. Mary’s Monkey”.

Tajne biologiczne laboratoria doświadczalne, odpowiedzialne za te zbrodnie, są dzisiaj skonsolidowane w NIH, NAIDS, Narodowy Instytut Raka i Ft.Detrick, Maryland. Centrum d/s Kontroli Chorób (CDC) w Atlancie stało się scentralizowanym węzłem tworzenia i propagowania epidemii i pandemii.

Przypadek Nr 4: Zakończone fiaskiem oszustwo „świńskiej grypy” z roku 1976 jest ciągle propagowane. Jeden żołnierz z Ft.Dix pada i umiera w następstwie reakcji na „eksperymentalną” szczepionkę, podczas ćwiczeń intensywnego ‘marszu siłowego’ w Ft.Dix. Natychmiastowo CDC rusza do akcji, deklarując, iż nadciąga PANDEMIA ŚWIŃSKIEJ GRYPY na skalę narodową. Z opiekuńczych oczywiście pobudek, przypadkowo, CDC był w posiadaniu ponad 200 milionów doz szczepionek przeciwko ‘świńskiej grypie’, już zmagazynowanych i przygotowanych z OSŁABIONYM ( żywym, tylko nieco słabszym) wirusem i eksperymentalnymi ADJUWANTAMI.

Prezydent Gerald Ford ( o udowodnionych powiązaniach z Wielka Farmacją i tajnymi laboratoriami wirusowymi Nixona, jak również czołowy członek Komisji Warrena, tuszującej mord na JFK) zakasuje rękawy w telewizji publicznej i przykładnie daje się zaszczepić.

40 milionów szczepionek zostaje podane naiwnym amerykańskim ludzkim królikom doświadczalnym. Następuje nawałnica chorób układu immunologicznego ( GBS – Guillain-Barre Syndrom i lupus), jak również znaczna ilość zgonów, co bywa natychmiastowo przypisane tym szczepionkom, tak więc masowe szczepienia zostają wstrzymane. ( Co sie stało z pozostałymi 140 milionami szczepionek. Można zapytać?) W 1979 r. telewizyjny magazyn wiadomości „60 minut” wyemitował program dokumentalny nt. badań tego skandalu finansowego. Wbrew wszelkim możliwościom i groźbom ze strony Wielkiej Farmacji, obiektywnie wyważony program ‘60 minut’ został nadany tylko raz. Nie było po nim żadnego śledztwa, żadne oskarżenia nie zostały wniesione. Nie było rozpraw o MASOWY MORD DO WYNAJĘCIA. W rezultacie tego, Ameryka w większości zapomniała o skandalu świńskiej grypy z roku 1976! Kliknijcie tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=4kPt87IICls
Świńska grypa z 1976 & Propaganda [CBS "60 minutes"] - napisy PL
https://www.youtube.com/watch?v=WaPEp32lLY8

Przypadek Nr 5: Podczas pierwszej wojny w Zatoce – Operacja Pustynna Burza, na 140.000 żołnierzy z zaplecza wspomagającego wymuszona została eksperymentalna szczepionka przeciw wąglikowi. Ta eksperymentalna szczepionka włączała adjuwant – olej w wodzie – nazywany squalene ( lub MF-59 produkcji Novartis’u). Pomimo licznych studiów, wykazujących czynniki niebezpiecznej toksyczności, przeprowadzanych na olejowo-wodnych adjuwantach w tak prestiżowych laboratoriach badawczych, jak UCLA – wojskowe dowództwo zgodziło się na te eksperymentalne iniekcje. W ich rezultacie CAŁE 140.000 żołnierzy jest chorych na coś, co określa się „Syndromem Wojny Zatokowej”. Ta brudna historia wyjaśniona jest w bardzo uczciwie napisanej i wiarygodnej książce Gary Matsumoto pt. „Szczepionka A

WSZYSTKIE WSPÓŁCZESNE „PANDEMIE” SĄ SPOWODOWANE PRZEZ IGŁY SZCZEPIONEK

Jak to niniejszy autor deklarował już wielokrotnie podczas wielu publicznych wywiadów radiowych, śmiertelna epidemia grypy z 1918 r. była bezpośrednim następstwem szczepienia przeciwko gorączce tyfusowej żywym wirusem, przymusowo wszczepionym personelowi wojskowemu USA i armii zaprzyjaźnionych podczas I Wojny Światowej. W tym czasie wirusy nie były jeszcze odkryte i sądzono, iż choroby były powodowane jedynie przez bakterie. Owe śmiertelnie niebezpieczne szczepionki przeciw gorączce tyfusowej były stworzone w laboratoriach badawczych Johna D.Rockefellera oraz chińskich fabrykach farmaceutycznych. Baza szczepionki składała się z wirusów pobranych od pacjentów chorych na gorączkę tyfusową, wszczepianych w stada świń dla stworzenia kolejnej bazy wirusowej, a następnie wstrzykiwanej w jaja kur i indyków w celu dalszej inkubacji patogenu. Wyhodowany ostatecznie ‘materiał szczepionkowy” był z kolei wstrzykiwany w SETKI MILIONÓW LUDZKICH ŻYŁ. Rezultatem była masowa pandemia, która zabiła nieomal 50 milionów ludzi na całym świecie.

W 1918 r. pandemia wirusowa była potężną pomyłką, rezultatem kombinacji bardzo złej szczepionki i dominującej ignorancji co do wirusów i chorób, które one wywołują. Jednakże, stałe zaprzeczanie owym FAKTOM, a następnie ODWROTNA INŻYNIERIA ZABÓJCZEGO WIRUSA w laboratoriach Ft. Detrick (1997 – 2003) jest już nie do wybaczenia i stanowi prawdziwą zbrodnię przeciw ludzkości.

Co więcej, JEDYNYM SPOSOBEM w jaki współczesna PANDEMIA ŚWIŃSKIEJ GRYPY jest się w stanie urzeczywistnić – to przy pomocy strzykawek, poprzez wszczepienie pewnych ŻYWYCH WIRUSÓW. Bądźcie pewni, że w tej chwili świat NIE doświadcza żadnej prawdziwej eksplozji pandemicznej, ale z całą pewnością takowa NASTĄPI, jeśli planowane masowe szczepienia przeciwko grypie zostaną zakończone na całym świecie.

NIEBEZPIECZEŃSTWA WBUDOWANE W ‘DUPLEKSOWYCH’ SZCZEPIONKACH OD SZTUCZNIE STWORZONYCH WIRUSÓW

Współcześni „praktykanci medycyny”, włączając paru ‘osteopatów’ o najlepszych intencjach, chcieliby, aby świat uwierzył w MIT, że szczepionki zawierające ‘osłabione’ żywe wirusy nie mogą spowodować warunków rozwoju choroby wirusowej, przeciwko której są wymierzone. Jest to najbardziej niebezpieczna poroniona koncepcja z następujących NAUKOWYCH powodów:

Tradycyjne ‘pospolite’ szczepionki przeciwko odrze, śwince i różyczce zawierają np. małe ilości ‘rozcieńczonych’ żywych wirusów, które zostały ‘osłabione’, ale niezupełnie zabite w 100%. Badania wykazały, iż te osłabione ‘żywe’ wirusy powodują u człowieka, który został zaszczepiony, bardzo łagodną formę choroby, co z kolei wywołuje odporność komórkową na dany patogen. Nauka stojąca za tym jest poprawna i w większości przypadków zasadna. Standardowo, utrzymywanie docelowego patogenu wirusowego w stale osłabionym stanie wymaga dodawania specyficznych ilości formaliny i eteru, a w niektórych przypadkach bywa dodawana również rtęć w formie thimerosalu; bywa dodawana również, aby zabezpieczyć albuminy z komórek jajowych od rozpadu i przedwczesnej śmierci. Ustabilizowana teoria poza całym tym ‘szczepieniem ochronnym’, to teoria ‘zabezpieczania stada’, którą zapoczątkował Pasteur pod koniec XIX wieku. Jak to bywa ze wszystkimi szczepionkami, pewien mały procent stada rozwinie poważne, w pełni rozwinięte stany chorobowe, spowodowane przez te wirusy rozcieńczone w samej szczepionce, a kolejny procent będzie doświadczał skutków ubocznych na skutek chemikaliów, dodawanych do szczepionki. Jednakże jeśli ogromna większość stada jest ‘zabezpieczona’ od warunków chorobowych, szczepionka bywa aprobowana i dostaje stempel „bezpiecznej i skutecznej”.

Nauka dowiodła również, że każdy patogen wirusowy ma swe unikalne cechy charakterystyczne, które u ludzkiego nosiciela powodują właściwy dla niego zestaw symptomów. Tak więc, każdy patogen wirusowy ma swój unikatowy ‘odcisk palca’ również w replikacji i reprodukcji. Każdy z wisusów, w swym rozcieńczonym (osłabionym) stanie posiada inny stopień skuteczności.

Co więcej, niektóre wirusy, z upływem czasu wykazują zdolności do „dryfowania” i osiągania dodatkowych alteracji genetycznych. JEST TO SZCZEGÓLNIE PRAWDZIWE ODNOŚNIE TAK ZWANYCH ‘NOWYCH’ REKOMBINACJI WIRUSOWYCH, które powstały w toku odwrotnej inżynierii genetycznej w światowych laboratoriach broni biologicznej!

Kiedy RNA wirusa bywa sztucznie połączona z innymi wirusowymi genami, otrzymany w rezultacie „Franken-wirus” jest niemożliwy do odgadnięcia. Badania przeprowadzone ( a jednak jeszcze nie opublikowane) przez Terrence’a Tumpey, Jeffrey’a Taubenberga i innych w NIH i CDC wykazują, że owe „zmartwychwstałe wirusy pandemii” nie przejawiają NORMALNYCH tendencji tradycyjnego, NATURALNEGO wirusa grypy, takich jak sezonowej ludzkiej grypy H3N2. Są one najlepiej opisywane jako „wirusowe dzikie karty”.

Jest to zaledwie jeden z problemów przy zapędzaniu Amerykanów na ślepo do masowych szczepień seriami tych sztucznie stworzonych w laboratoriach wirusów, osłabionych czy też nie, w NIETESTOWANYCH, NIESPRAWDZONYCH, EKSPERYMENTALNYCH SZCZEPIONKACH, które nie zostały poddane DŁUGOTERMINOWYM TESTOM KLINICZNYM, ABY OKRESLIĆ POZIOMY OWEGO DRYFU, albo nawet TENDENCJE OSŁABIENIA Z UPŁYWEM CZASU.

Na domiar wszystkiego, aby rzekomo zminimalizować kwestie ‘bezpieczeństwa’, CDC poleca obecnie DUPLEKSOWE szczepienia. „Dupleksowe” szczepienia zasadniczo obejmują serię dwu zastrzyków. Pierwsza iniekcja składa sie z BARDZO SŁABEJ, WYSOCE ROZCIEŃCZONEJ dawki żywych wirusów.

Zmierza to do stworzenia początkowej reakcji immunologicznej, odzwierciedlającej specyficzny wirus, który został wstrzyknięty. W ciągu dwóch tygodni od pierwszej iniekcji, ma nastąpić druga, silniejsza iniekcja (booster shot); ta jest jedynie lekko rozcieńczona lub może nawet zawierać wirusy o pełnej mocy. To drugie szczepienie ma zatem stworzyć reakcje systemu immunologicznego w pełnej sile.

Jest to, w najlepszym przypadku, ZŁA NAUKA i z jasnych i oczywistych powodów graniczy ona z chorobą psychiczną. Jak sami to przyznają, naukowcy z NIH w swych różnych pismach zakomunikowali, iż poziom potencji owych SZTUCZNIE STWORZONYCH WIRUSÓW w swych rozcieńczonych stanach wykazuje anormalne, niemal NIEPRZEWIDYWALNE tendencje. Nikt nie wie, jakie to z czasem skutki pociągnie za sobą, kiedy nieuchronny ‘genetyczny dryft’ się wydarzy. Jest to dosłownie strzał na ślepo. Jest wielce prawdopodobne, że nawet te WYSOCE ROZCIEŃCZONE FRANKEN-WIRUSY mogą szybko odzyskać całą swoją potencję, nawet w obecności eteru i formaliny. (Zob. Addendum niżej) Po drugie, ‘booster shot’ o pełnej mocy może równie łatwo „dryfować” w kierunku czegoś o wiele bardziej niebezpiecznego, niż oryginalna, sztucznie stworzona kombinacja wirusowa.

Zakładam, że naukowcy odpowiedzialni za te „pandemie” nie są głupcami. Muszą znać te fakty, tak samo, jak ja je znam.

Zatem, mogę jedynie wnioskować, że cała ta sprawa jest następstwem modus operandi elity medycznej od sztucznie wywołanej epidemii ospy w 1920 r. Jest to wszystko ORGANIZOWANE po pierwsze dla PIENIĘDZY, a po drugie dla społecznej i geograficznej restrukturyzacji ‘ludzkiego stada”.

Musi zostać również zrozumiane, że ta „Nowa grypa 2009” ani nie jest taka jasna, ani gotowa do przenoszenia między ludźmi ( Zob. studium opublikowane w addendum). Jeśli ten raport jest dokładny, jakże więc mogłaby rozpocząć się ‘pandemia’ i skąd w ogóle ta potrzeba masowych szczepień? Jak wykazuje to ‘studium’ – jedyny sposób, w jaki testowane fretki były w stanie nabawić się albo przenosić tę „Nową świńską grypę z 2009 r.”, to za pomocą jej wszczepienia !!!

Ludzkość domaga się odpowiedzi i domaga się jej NATYCHMIAST!!!
A.True Ott, Phd, ND

Ci, którzy nie mogą pamiętać przeszłości, będą skazani na jej powtórzenie.George Santayana

Od tych, którzy są ignorantami odnośnie przeszłości, nie można oczekiwać, aby ją pamiętali.
True Ott, PhD, ND

Źródło: http://socioecohistory.wordpress.com/2009/08/24/vaccine-induced-disease-epidemic-outbreaks-the-engineering-of-pandemics/

-------

ADDENDUM ABSTRACTS FROM SELECTED FRANKEN-VIRUS STUDIES

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11226311? ordinalpos=70&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pub med_DefaultReportPanel.Pubmed_RVDocSum

Feb. 27, 2001

Sequence of the 1918 pandemic influenza virus nonstructural gene (NS) segment and characterization of recombinant viruses bearing the 1918 NS genes.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez? Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Basler%20CF%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus<

Basler CF
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Reid%20AH%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Reid AH,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Dybing%20JK%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Dybing JK,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Janczewski%20TA%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Janczewski TA,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Fanning%20TG%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

” Fanning TG,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Zheng%20H%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Zheng H,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Salvatore%20M%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Salvatore M,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Perdue%20ML%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Perdue ML,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrezDb=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Swayne%20DE%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Swayne DE,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Garc%C3%ADaSastre%20A%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

García-Sastre A,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?Db=pubmed&Cmd=Search&Term=% 22Palese%20P%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Palese P,
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez? Db=pubmed&Cmd=Search&Term=%22Taubenberger%20JK%22%5BAuthor% 5D&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_Discove ryPanel.Pubmed_RVAbstractPlus

Tumpey TM.
Influenza Division, National Center for Immunization and Respiratory Diseases, Centers for Disease Control and Prevention, Atlanta, GA 30333, USA. Recent reports of mild to severe influenza-like illness in humans caused by a novel swine-origin 2009 A(H1N1) influenza virus underscore the need to better understand the pathogenesis and transmission of these viruses in mammals. In this study, selected 2009 A(H1N1) influenza isolates were assessed for their ability to cause disease in mice and ferrets and compared with a contemporary seasonal H1N1 virus for their ability to transmit to naïve ferrets through respiratory droplets. In contrast to seasonal influenza H1N1 virus, 2009 A(H1N1) influenza viruses caused increased morbidity, replicated to higher titers in lung tissue, and were recovered from the intestinal tract of intranasally inoculated ferrets. The 2009 A(H1N1) influenza viruses exhibited less efficient respiratory droplet transmission in ferrets in comparison with the highly transmissible phenotype of a seasonal H1N1 virus. Transmission of the 2009 A(H1N1) influenza viruses was further corroborated by characterizing the binding specificity of the viral hemagglutinin to the sialylated glycan receptors (in the human host) by use of dose-dependent direct receptor-binding and human lung tissue-binding assays.

Zobacz na:
Teoria infekcji i Pasteur
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=762.0
Robert Koch - "dopasowane" postulaty
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=899.0


Lethal Injection - The Story Of Vaccination ŚMIERTELNY ZASTRZYK: PRAWDZIWA HISTORIA SZCZEPIEŃ
http://www.youtube.com/watch?v=WUMu0HQNi3s
« Last Edit: (Sat) 18.04.2015, 15:36:15 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Inżynieria ‘pandemii’
« Reply #1 on: (Mon) 09.03.2015, 11:22:12 »
Demograficzna zagłada. Mistyfikacja H1N1

„Jedyną bezpieczną szczepionką jest szczepionka, której się nigdy nie użyło" – dr James A. Shannon, Narodowy Instytut Zdrowia

Artykuł ten został napisany z myślą o tych, któ­rzy nie zdają sobie sprawy z obecności toksyn zawartych w szczepionkach używanych przeciwko wirusowi H1N1. Szczepionki te są promowane przez Światową Organizację Zdrowia pod pozorem zachowania zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Światowa Organizacja Zdrowia działa pod kierunkiem Organizacji Narodów Zjednoczonych, której program zawiera drastyczne ograniczenie populacji świata. Prosimy naszych Czytelników o przekazywanie tej informacji swoim przyjaciołom, krewnym i znajomym. Wiele ludzkich istnień zależy od naszej zdolności i inicjatywy do szybkiego działania.


Hiszpańska grypa: 1918
 
Hiszpańska grypa zabiła 20 do 40 milionów ludzi tuż po zakończeniu pierwszej wojny światowej w 1918 r. Tak się złożyło, że była to pierwsza wojna, w której obowiązkowe były szczepienia w wojsku. Eleonora I. McBean, lekarz medycyny, przedstawia szczegółowo, co się wtedy stało. W swojej książce zatytułowanej „Świńska grypa zdemaskowana" („Swine Flu Expose") stwierdziła ona, że szczepionka wyprodukowana do walki z tą chorobą była w istocie przyczyną wszystkich tych zgonów, a nie rzekoma pandemia.
Doktor McBean pisze, że po wojnie: „Słyszałam, iż siedmiu ludzi zmarło w gabinecie lekarskim po zaszczepieniu. Było to w koszarach, więc napisałam do rządu o potwierdzenie tego faktu. Przysłali mi raport ministra wojny USA, Henry’ego L. Stimsona. Raport ten nie tylko potwierdzał sprawozdanie o siedmiu zmarłych po zaszczepieniu, ale mówił o 63 zmarłych i 28585 przypadkach zapalenia wątroby jako bezpośrednich rezultatach szczepionki przeciwko żółtej gorączce w ciągu jedynie 6 miesięcy wojny. Był to tylko jeden na 14 do 25 zastrzyków wykonanych żołnierzom". W późniejszych latach wykonywano podobne eksperymenty: „Wojsko ujawniło dowody, że rozprzestrzeniło w otwartym powietrzu w co najmniej 48 testach zarazki powodujące choroby".1
„W 1994 r. raport senatora Johna D. Rockefellera (Kontrola doświadczeń biologicznych przeprowadzanych na wojsku USA) ujawnił dodatkowo, że w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat wojsko celowo narażało setki tysięcy swoich własnych żołnierzy na działanie niebezpiecznych zarazków, gazu paraliżującego i iperytu, promieniowania, halucynogenów i środków psychotropowych".ksiązka Swine Flu Expose -  Eleanora I. McBean
Fragment dotyczący hiszpanki http://www.whale.to/vaccine/sf1.html

1960 do 1972

W roku 1960 dwóch wirusologów odkryło, że obie szczepionki przeciwko chorobie Heinego-Medina były zanieczyszczone wirusem SV 40, który może powodować raka i zmiany w hodowli ludzkich komórek. Do tamtego czasu miliony dzieci były szczepione tymi toksycznymi środkami.2
W latach 1971-1972 w Anglii 98% populacji w wieku od 2 do 50 lat zaszczepiono przeciwko ospie wietrznej, czego wynikiem była epidemia, która spowodowała śmierć ponad 45000 ludzi. W tym samym czasie w Niemczech na ospę wietrzną zmarło 125000 ludzi, spośród których 96% było zaszczepionych.
 
Epidemia świńskiej grypy w 1976 r.

Prezydent Gerald Ford obiecał 129 milionów dolarów (z pieniędzy podatników) przemysłowi farmaceutycznemu na stworzenie szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Dr G. Nossel ze Światowej Organizacji Zdrowia mówił w tym czasie: „Wam, Amerykanom, powinno się sprawdzić waszych przywódców. Nie zezwolimy na to w żaden sposób… Nie było żadnego właściwego dochodzenia… Szczepionka nie została odpowiednio zbadana… Jest tu zbyt wiele niewiadomych".
Magazyn A Report to the Consumer (wrzesień 1975 r.) opublikował artykuł Idy Honorof, w którym przedstawiła ona zestawienie danych pochodzących z Wydziału Standardów Biologicznych Narodowego Instytutu Zdrowia, z biuletynu Światowej Organizacji Zdrowia i z prac dr. J. Anthony Morrisa, byłego dyrektora działu badań wirusowych FDA (Federalnego Urzędu Żywności i Leków). Studia te pokazują, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie po zastosowaniu jej u zwierząt laboratoryjnych „powodowała rozprzestrzenianie się guzów rakowych".
Kobiety w ciąży znajdowały się na priorytetowej liście szczepień dopóki badania nie wskazały, że pewne substancje w szczepionce przeciwko grypie „mogą stanowić poważną groźbę uszkodzenia płodu u kobiet, które mogłyby zajść w ciążę…". Dzisiaj kobiety w ciąży znajdują się wśród pierwszych na liście osób, które mają być zaszczepione przeciwko wirusowi H1N1.
Aurora Reich, dyrektor Informacji Naukowej, w raporcie opublikowanym w Indianapolis Star stwierdza, że: „Sam wirus (który znajduje się w szczepionce grypy) posiada właściwości toksyczne, nawet po jego zabiciu, co może powodować gorączkę i konwulsje, zwłaszcza u dzieci. Journal of Pediatrics opublikował badania lekarzy z Atlanty i Sheffield w Anglii. Pracowali oni wspólnie, badając oczyszczoną, martwą szczepionkę grypy. Doszli do wniosku, że nawet oczyszczona, martwa szczepionka jest zbyt toksyczna (trująca), by mogła być podawana dzieciom… Badania pokazały, że 69% dzieci miało wysoką gorączkę 6 do 12 godzin po szczepieniu, a jedno dostało konwulsji".
Dr Archie Kalokerines, dyrektor medyczny szpitala Colleranebri w Australii, nazwał szczepienia ochronne przeciwko świńskiej grypie „planem masowego zabójstwa… Jeśli osoba jest podatna, szczepionka może działać urażając system immunologiczny i wytwarzając skłonność takiej osoby do zapalenia płuc czy anemii… Jeśli u kogoś rozwija się inny wirus grypy, może ona (szczepionka) spowodować natychmiastowy i ostry atak tej choroby… Nie wiemy, jakie będą długoterminowe efekty tego środka (szczepionki przeciwko świńskiej grypie). Może ona wytworzyć u człowieka skłonność do raka lub innych chorób…".3
 
1977 do 2000

W 1977 r. dr Jonas Salk, który opracował pierwszą szczepionkę na chorobę Heinego-Medina, oświadczył wraz z innymi naukowcami, że masowe szczepienia przeciwko chorobie Heinego-Medina były przyczyną większości zachorowań na nią w Stanach Zjednoczonych od 1961 r.4
Ponad 200000 przypadków kokluszu pojawiło się u w pełni zaszczepionych dzieci w Zjednoczonym Królestwie w latach 1970-1990 (Centrum Obserwacji Chorób Społecznych Zjednoczonego Królestwa). W 1979 r. Szwecja zaprzestała szczepień przeciw kokluszowi ze względu na ich nieskuteczność. Okazało się, że spośród 5140 przypadków 84% zostało zaszczepionych trzykrotnie w 1978 r.!5
W numerze czasopisma Journal of the American Medical Association z lutego 1981 r. podano, że 90% położników i 66% pediatrów odmówiło przyjęcia szczepionki przeciwko różyczce. W 1990 r. sondaż przeprowadzony w Zjednoczonym Królestwie, obejmujący 598 lekarzy ujawnił, że ponad 50% z nich odmówiło przyjęcia szczepionki B przeciwko zapaleniu wątroby, pomimo że należeli do grupy wysokiego ryzyka, której zalecano szczepienia.6
W tym samym roku Journal of the American Medical Association opublikował artykuł na temat odry, w którym stwierdza się, że „chociaż więcej niż 95% dzieci w wieku szkolnym w USA jest szczepionych przeciwko odrze, duża ilość zachorowań na odrę ciągle pojawia się w szkołach, a większość przypadków ma miejsce wśród poprzednio szczepionych dzieci".7 
W USA od czerwca 1990 r. do listopada 1993 r. Federalny Urząd Żywności i Leków (FDA) zanotował 54072 niepożądane reakcje występujące po zaszczepieniu. FDA przyznał, że ta liczba reprezentuje tylko 10% rzeczywistej całości, ponieważ większość lekarzy odmówiła składania sprawozdań z urazów poszczepiennych. Statystyki wskazują, że niepożądane reakcje przekroczyły w tym okresie pół miliona.8
2 listopada 2000 r. Stowarzyszenie Amerykańskich Internistów i Chirurgów (Association of American Physicians and Surgeons – AAPS) ogłosiło, że jego członkowie głosowali na swojej 57. dorocznej konferencji w St. Louis w stanie Missouri za przyjęciem rezolucji wzywającej do zaprzestania obowiązkowych szczepień dzieci. Rezolucja została przyjęta bez żadnego głosu sprzeciwu.

Szczepionki są trucizną

Dr McBean kontynuuje: „Szczepionki zawierają rozkładające się białka, takie jak te, które są pobierane z krost u chorych zwierząt lub gnijących jajek, zmieszane ze śmiercionośnymi substancjami takimi jak fenol (kwas karbolowy), rtęć, formaldehyd (formalina) itp. Rozkładające się białka mogą powodować zatrucie jadem kiełbasianym, salmonellę czy inne rodzaje zatrucia organizmu. Dlatego nic dziwnego, że ludzie umierali po zastrzykach szczepionek.
Lekarze, którzy znają to zagadnienie, przyznają, że wszystkie szczepionki są wysoce toksyczne, a skutki poszczepienne są nieprzewidywalne. Żaden lekarz, laborant czy naukowiec nie może określić prawdopodobnej reakcji, jaką szczepionka wywoła u poszczególnych osób. Niemożliwe jest ustalenie z góry właściwego dla każdej osoby stopnia tolerancji dla trucizny. Dlatego istnieje śmiertelne ryzyko – jak w rosyjskiej ruletce – czy szczepionka spowoduje natychmiastową śmierć (a to czasami się zdarza), czy paraliż kilka godzin później, lub raka, problemy z sercem czy gruźlicę kilka lat później, albo chorobę nerek, zniszczenie wątroby, obłęd (poszczepienne zapalenie mózgu), czy też jakąś inną chroniczną chorobę gdzieś po drodze". To stanowisko podziela wielu innych lekarzy i naukowców.
 
Nowe szczepionki

Nowe szczepionki zostały stworzone w bardzo krótkim czasie i według wielu ekspertów, jest to dosyć alarmujące. Brak roztropnego okresu testującego i wynikający stąd brak zainteresowania skutecznością szczepionek powinny być przyczyną najwyższej troski wszystkich z nas. Tutaj wymieniamy tylko toksyczne składniki pięciu szczepionek przeznaczonych specjalnie dla nowego wirusa H1N1 i firmy, które je produkują. Mamy nadzieję, że ta informacja spowoduje realistyczne i wszechstronne badania nad możliwością stosowania tych środków.

Celvapan: vero formaldehyd otrzymywany z komórki i pozbawiony aktywności przez ultrafiolet, gradientowo oczyszczony z sacharozy wirus grypy, polisorbat 80 (lub TwinTM 80). Ta szczepionka może powodować niepożądane zapalenie różnych części ciała, uszkodzenie nerwów, nieprawidłowość ciśnienia krwi i inne poważne problemy. (Baxter International)

Definicja formaldehydu: według Narodowego Instytutu Raka formaldehyd jest środkiem chemicznym, używanym w produkcji materiałów budowlanych i wielu produktów gospodarstwa domowego. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem oceniła wszystkie dane związane z tym środkiem chemicznym i sklasyfikowała go jako znany ludzki czynnik rakotwórczy.
Dr Kent Holtorf, ekspert chorób infekcyjnych, w programie telewizji Fox News informował, że szczepionka świńskiej grypy zawiera 25000 razy większą ilość rtęci (zawartej w tiomersalu) niż wielkość uważana za toksyczną, gdyby znajdowała się w żywności lub wodzie. Dr Holtorf stwierdził także, iż ani on, ani jego dzieci nie przyjmą szczepionki.
Daniel Solis z Republiki Czeskiej pisze: „Leki pomocnicze (środki pobudzające), wykonane z monofosforylu lipidu A (MPL) MF59TM (zawierającego polisorbat TwinTM80) lub AS03, AS04 znanego także jako skwalen, w proponowanych szczepionkach, są immunosterylantami (środki powodujące bezpłodność) lub środkami immunoantykoncepcyjnymi".9
Oznacza to, że oba środki pobudzające, tiomersal i skwalen, powodują trwałą lub czasową bezpłodność u zwierząt i ludzi. Dr Jules Freund, który jest twórcą Twin TM (albo polisorbatu) 80, ostrzegał w 1956 r., że zwierzęta, którym wstrzyknięto jego preparat zapadły na nieuleczalne choroby.

LAIV: wirus grypy o osłabionym działaniu, hydrolizowana świńska żelatyna. (Medlmmune LLC)

Ta szczepionka posiada wymieniany efekt uboczny zespołu Guillaina-Barrégo (znanego jako choroba Wojny w Zatoce). Krótki opis zespołu Guillaina-Barrégo charakteryzuje go jako symetryczne osłabienie, które najpierw atakuje kończyny dolne, a potem szybko rozwija się na inne. Pacjenci zasadniczo odczuwają osłabienie nóg. Kiedy osłabienie postępuje do góry, zwykle w ciągu kilku godzin do kilku dni, zaatakowane zostają także mięśnie ramion i twarzy. Często mogą być dotknięte dolne nerwy czaszkowe, co prowadzi do osłabienia opuszkowego (trudności z połykaniem, ślinieniem i/lub utrzymaniem otwartych dróg oddechowych) i trudności oddechowych. Jeśli stan jest poważny, można podejrzewać chorobę rdzenia kręgowego.

Panvax H1N1: wirus grypy o osłabionym działaniu, tiomersal. (CSL Limited)

Efekty uboczne włączające systematyczną nadwrażliwość na poprzednie szczepienia przeciwgrypowe, zespół Guillaina-Barrégo, zapalenie mózgu, zapalenie nerwu czy neuropatię znajdują się wśród wielu innych powszechniej znanych dolegliwości zdrowotnych, które mogą powstać po przyjęciu tej szczepionki. Tiomersal zawiera także rtęć, co ma związek z autyzmem. Został on opatentowany w 1927 r. Od tego czasu statystyki pokazują, że przypadki autyzmu drastycznie wzrosły.

Focetria: skwalen (9,75 mg na dawkę), tiomersal. (Novartis Vaccines)

Skwalen nigdy nie został zatwierdzony przez Federalny Urząd Żywności i Leków do zastosowania u ludzi, ponieważ jest to uzupełniający związek chemiczny, powiązany z zespołem Guillaina-Barrégo. U żołnierzy, którzy byli szczepieni przeciwko wirusowi wąglika w czasie Wojny w Zatoce, wystąpiło wiele poważnych symptomów jako rezultat stopnia zawartości skwalenu w tej szczepionce. Wśród nich były ogólne zmęczenie, ból stawów, utrata pamięci, niezdolność do koncentracji, stwardnienie rozsiane i autoimmunologiczne wersje zapalenia stawów. Ta nowa szczepionka (focetria) zawiera znacznie wyższy procent skwalenu, więc efekty uboczne powinny być o wiele większe.10

Arepanrix™H1N1: 3,75 µg hemaglutyniny (HA) otrzymanej z wirusa (H1N1) A/Kalifornia/07/2009. Skwalen (10,69 mg na dawkę). Polisorbat 80 (Twin 80; 4,86 mg na dawkę). (GlaxoSmithKline Inc.)

Ta szczepionka została wykonana w Kanadzie i zawiera dużą dawkę skwalenu i Twinu 80, co czyni ją wysoce toksyczną. Składnik antygenowy Arepanrix™H1N1 jest wytwarzany i produkowany w ID Biomedical Corporation w prowincji Quebec w miejscowości Ste. Foy.
Według informacji podanych w wiadomościach BBC, udowodniono, że szczepionka Tamiflu była nieodpowiednio testowana. Uniwersytet Oxford stwierdził, że Tamiflu jest szkodliwa dla dzieci, powodując wysoką gorączkę i wymioty. Główny lekarz Birmingham oświadczył również, że szczepionka jest niebezpieczna dla zdrowia dzieci, które już zostały zarażone wirusem H1N1 jak i tych, które jeszcze nie zostały nim zarażone. Ponad 5000 rodzin w Stanach Zjednoczonych skierowało sprawy do Sądu Federalnego, twierdząc, że autyzm u ich dzieci został spowodowany przez środek chemiczny tiomersal (zawierający wysoki procent rtęci, jak opisaliśmy to powyżej), znajdujący się w szczepionce Tamiflu.

Stany Zjednoczone

21 lipca 2004 r. prezydent George W. Bush podpisał ustawę zwaną „Project Bioshield" („Projekt Biotarcza"). Ustawa ta przeznaczyła 5,6 miliarda dolarów na produkcję szczepionek i innych leków. Ustawa przewiduje także, że w przypadku nagłej sytuacji dotyczącej zdrowia publicznego, może zostać wprowadzony stan wyjątkowy i obywatele Stanów Zjednoczonych mogą zostać zmuszeni do obowiązkowych szczepień. Obecnie różne stany przyjęły oddzielne rozporządzenia, żeby wprowadzić w życie te środki.
Oto cytat z rozporządzenia, które zostało przyjęte w stanie Massachusetts w kwietniu tego roku, dotyczącego obowiązkowych szczepień. „Wiele stanów posiada także prawo przewidujące obowiązkowe szczepienia podczas nagłej sytuacji dotyczącej zdrowia publicznego albo wybuchu choroby zakaźnej. Zasadniczo uprawnienia do podjęcia takich działań pozostają w rękach gubernatora stanu, stanowego urzędu zdrowia, czy też stanowego inspektora sanitarnego".
Według Ustawy o Służbie Zdrowia Publicznego, minister zdrowia i opieki społecznej posiada upoważnienie do wprowadzenia w życie regulacji koniecznych „do zapobiegania rozpoczęciu, przekazywaniu lub rozprzestrzenianiu chorób zakaźnych z innych krajów do Stanów Zjednoczonych lub posiadłości, albo z jednego stanu czy posiadłości do innego stanu czy posiadłości".
W 1905 r. obywatel Stanów Zjednoczonych próbował oskarżyć rząd za nakaz obowiązkowych szczepień, ale przegrał sprawę pod pretekstem, że jego „prawa zostały ‘naruszone’ przez program obowiązkowych szczepień. Powód utrzymywał, że ‘jego wolność jest naruszona, kiedy państwo naraża go na grzywnę lub więzienie za zlekceważenie lub odmowę poddania się szczepieniu; że prawo przymusowego szczepienia jest bezsensowne, arbitralne i oparte na ucisku, i dlatego wrogie wobec przyrodzonego prawa każdego wolnego człowieka do troski o swoje własne ciało i zdrowie w taki sposób, jaki wydaje mu się najlepszy; oraz że wykonanie takiego prawa przeciwko komuś, kto sprzeciwia się szczepieniu, nieważne z jakiego powodu, jest niczym innym jak atakiem na taką osobę.
Sąd odrzucił konstytucyjny sprzeciw powoda i stwierdził, że ‘wolność zagwarantowana każdej osobie przez konstytucję Stanów Zjednoczonych w obrębie jej jurysdykcji nie oznacza absolutnego prawa każdego do bycia, w każdej chwili i we wszystkich okolicznościach, całkowicie wolnym od ograniczeń’". (Oto jeszcze jeden przykład wkraczania w prawa obywatela pod pretekstem prawa. Wykracza to przeciwko każdej wolności, jaką ma prawo posiadać człowiek.)
Według raportu KOMO Staff, związek reprezentujący 16000 dyplomowanych pielęgniarek ze stanu Washington wniósł federalne powództwo przeciw MultiCare Health System za wprowadzenie w życie polityki obowiązkowych szczepień przeciwko grypie. Ta nowa polityka zmusza pielęgniarki do przyjmowania szczepień przeciw grypie lub ryzyka utraty pracy. Massachusetts narzuca tę samą politykę w wielu centrach zdrowia i szpitalach.
Pielęgniarki i pracownicy służby zdrowia w stanie Nowy Jork odmawiają poddania się nakazowi szczepienia wydanemu przez rząd stanowy. Ten obowiązek pozostaje bez żadnego odszkodowania w przypadku wyrządzenia szkody przez nietestowaną szczepionkę. Istnieje też obowiązujące w Stanach Zjednoczonych prawo, które chroni przedsiębiorstwa farmaceutyczne w przypadku spowodowania przez jakąkolwiek szczepionkę chronicznej choroby lub śmierci.
 
Kanada

Kanada podpisała kontrakt na 50,4 miliona dawek szczepionki przeciwko wirusowi H1N1, która będzie dostępna w październiku 2009 r. Zamówienie będzie kosztowało około 400 milionów dolarów. W Kanadzie minister zdrowia rozpoczął wprowadzanie ograniczeń pewnych tradycyjnych zwyczajów praktykowanych w kościołach. Na wstępie obejmuje to zakaz publicznych spotkań w grupach. Te metody były stosowane w przeszłości, zwłaszcza w krajach socjalistycznych.
Jean Dury, adwokat z Montrealu, reprezentuje obywateli w sprawach przeciwko obowiązkowym szczepieniom. Stwierdził on, że prawo o obowiązkowych szczepieniach, przyjęte w grudniu 2001 r., uprawnia ministra zdrowia do ogłoszenia stanu zagrożenia zdrowotnego i wprowadzenia tego prawa na terenie całej prowincji Quebec, pod karą więzienia. Sąd municypalny lub cywilny może, według tego prawa, zmusić obywatela Kanady do przyjęcia szczepienia niezgodnie z jego wolą. Jean Dury twierdzi, że będzie to przyczyna najbardziej niespotykanego nieposłuszeństwa w historii kraju.
 
Europa

Francuska strona internetowa informowała 30 maja 2009 r., że rząd francuski wyda blisko miliard euro tej jesieni na program obowiązkowych szczepień przeciwko grypie. „Francja przygotowuje na nadchodzącą jesień plan batalii bez precedensu, włączając kampanię obowiązkowych szczepień wszystkich Francuzów powyżej trzeciego miesiąca życia", napisała Marie-Christine Tabet w Le Journal du Dimanche. 15 maja Bloomberg poinformował, że Francja, Zjednoczone Królestwo, Belgia i Finlandia zgodziły się zakupić około 158 milionów zastrzyków w londyńskiej firmie Glaxo and Baxter Inernational Inc.
Unia Europejska przyjęła ustawy legalizujące obowiązkowe szczepienia przeciwko wirusowi H1N1, a Komisja Europejska przyspieszyła zgodę na użycie dwóch nie przetestowanych szczepionek przeciwko świńskiej grypie w 27 krajach Unii. Włącza to takie kraje członkowskie jak Belgia, Szwajcaria, Islandia, Lichtenstein, Polska i Zjednoczone Królestwo. Irlandia, Australia i Nowa Zelandia przyjęły także ustawy idące w tym kierunku.

Pytania

Zapraszamy naszych Czytelników do obiektywnego przyjrzenia się faktom.

1) Dlaczego pan Bachelot (minister zdrowia Francji) na początku lutego 2009 r. zadał następujące pytanie grupie prawników konstytucjonalistów: „Czy narzucenie szczepień całej populacji jest nielegalne i niekonstytucyjne?". Odpowiedzieli oni, że w przypadku narodowego stanu wyjątkowego uzasadnione będzie zawieszenie wolności indywidualnej i zamówienie 94 milionów dawek szczepionki do zaszczepienia Francuzów.

2) Dlaczego Międzynarodowa Organizacja Zdrowia zmodyfikowała swoją definicję pandemii 27 kwietnia 2009 r.? Kryteria ogłoszenia pandemii były dotąd bardzo surowe. Dzisiaj wystarczy, że choroba pojawi się w dwóch krajach znajdujących się w strefie Międzynarodowej Organizacji Zdrowia.

3) Dlaczego prezydent Francji Sarkozy miał przeczucie, żeby podpisać 9 marca 2009 r. niespodziewany kontrakt na sumę 100 milionów euro na budowę fabryki szczepionek przeciwko tej grypie? I była to fabryka w Meksyku, gdzie rozpoczęła się pandemia!

4) Dlaczego media wciąż powtarzają, że wirus H1N1 będzie miał wysoki wskaźnik śmiertelności, podczas gdy fakty i statystyka wskazują, że jest to tylko mała grypa (znacznie mniej groźna od zwykłej sezonowej grypy), która spowodowała śmierć tylko 3486 osób w ciągu pięciu miesięcy (od marca 2009 r.)? Zwykła grypa zabija około 36000 ludzi rocznie, a wirus H1N1 zabił jak dotąd tylko 0,12% spośród 296471 zgłoszonych przypadków śmierci. (Statystyka zaczerpnięta z raportu Światowej Organizacji Zdrowia z okresu od marca do września 2009 r.)

5) Dlaczego, mimo niskiego wskaźnika śmiertelności tej choroby (3486 przypadków w porównaniu do 36000), wiele krajów na świecie zamówiło miliony dawek szczepionki od czerwca 2009 r.?

6) Dlaczego wprowadzono te nadzwyczajne środki w tym roku, kiedy grypa jest mniej złośliwa, niż była w poprzednich latach? Co usprawiedliwia taką decyzję, kiedy, jak się wydaje, nic wyjątkowego się nie dzieje?

7) Dlaczego wiele krajów głosowało za wprowadzeniem w takim przypadku stanu wyjątkowego bez ujawniania przyczyny?

8) Dlaczego minister finansów Francji powołał wszystkich rezerwistów armii i żandarmerii w lutym 2009 r. z myślą o „wielkich problemach społecznych w końcu roku 2009"?

9) Dlaczego wojsko amerykańskie zostało rozlokowane na całym terytorium Stanów Zjednoczonych?

10) Dlaczego ponad 800 obozów zostało zainstalowanych w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich kilku lat? Dlaczego kierowane są one przez FEMA (Federal Emergency Management Agency – Federalną Agencję Zarządzania Sytuacjami Wyjątkowymi), która interweniuje tylko w związku z wielkimi katastrofami w kraju (takimi jak cyklon Katrina)?

11) Dlaczego 600 brytyjskich neurologów otrzymało 29 lipca 2009 r. poufny list z Agencji Ochrony Zdrowia (Health Protection Agency), wzywający ich do zwrócenia szczególnej uwagi na przyszłe ponowne pojawienie się zespołu Guillaina-Barrégo (zwyrodnieniowa choroba neurologiczna spowodowana głównie przez szczepionki)? I dlaczego ta sama agencja nie informuje społeczeństwa, że odniesie ono „korzyści" z tej kampanii promującej szczepienia?

12) Jak to możliwe, że 5 marca 2009 r. firma Baxter International zanieczyściła 72 kilogramy materiału szczepiennego, mieszając wirus ptasiej grypy H5N1 z wirusem H3N2 (zwykła grypa) i potem wysłała go do laboratoriów w sześciu różnych krajach? Wszystko to stało się, kiedy procedury bezpieczeństwa w tego rodzaju laboratorium powinny uniemożliwić tego rozmiaru przypadek.

13) Dlaczego nie mówi się nam, że szczepienia przeciwko grypie nie wpływają pozytywnie na częstość występowania tej choroby i że historia udowodniła to przez ostatnie 40 lat?

14) Dlaczego ukrywa się, że to ludzie, którzy byli zaszczepieni, zmarli na hiszpańską grypę w 1918 r.?

15) Jeśli szczepionki nie dają efektów ubocznych, jak władze służby zdrowia wyjaśnią ilość ludzi, którzy zachorowali na dżumę we Francji z ilością, która wzrosła z 25000 do 85000 chorych bezpośrednio po kampanii szczepienia przeciwko zapaleniu wątroby B?

16) Dlaczego ukrywa się fakt, że wszystkie epidemie XX wieku zaczęły się od przedwczesnych kampanii szczepień?

17) Dlaczego zezwolono na użycie skwalenu w szczepionce przeciwko wirusowi H1N1, kiedy Izba Reprezentantów wyraźnie stwierdziła, że był on odpowiedzialny za syndrom Wojny w Zatoce? Ten syndrom uczynił 180000 żołnierzy amerykańskich ludźmi bardzo chorymi (25% żołnierzy biorących udział w Wojnie w Zatoce) i potem skwalen został zakazany przez sędziego federalnego w 2004 r.

18) Dlaczego tymi, którzy mają pierwsi otrzymać szczepionkę są kobiety w ciąży i dzieci, kiedy to osoby starsze są bardziej narażone na tę chorobę?

19) Dlaczego procedura wykonywania obowiązkowych szczepień została powierzona studentom-ochotnikom i wojsku, zamiast lekarzom?

20) Dlaczego 50% amerykańskich lekarzy odmawia przyjęcia nowej szczepionki, mówiąc, że nie mają oni żadnego zaufania do procedury jej przygotowania?

21) Dlaczego prezentuje się Tamiflu jako skuteczny antywirus, kiedy wszystkie firmy, które go używały, ujawniły jego katastrofalną nieskuteczność? Co więcej, ten środek spowodował wiele chorób psychologicznych i neurologicznych, aż do skłonienia wielu spośród tych, którzy go zażywali do samobójstwa!

Verichip podpisuje kontrakt, by pomóc „wykryć" wirus H1N1
20 września 2009 r. firma Verichip otrzymała licencje na dwa oddzielne patenty na opracowanie wszczepialnych mikroczipów, które będą wykrywały wirusy H1N1 u ludzi. W sprawozdaniu dla agencji Reutera Verichip stwierdził, że: „Patenty posiadane przez partnera firmy Verichip – firmę Receptors LLC, odnoszą się do bioczujników, które mogą wykryć H1N1 i inne wirusy oraz biologiczne zagrożenia, takie jak odporny na metycylinę gronkowiec złocisty".
Włączą oni technologię wszczepialnych czipów RFID firmy Verichip do rozwinięcia systemów stopniowego wykrywania wirusów. „System stopniowania umożliwi wielokrotne poziomy identyfikacji – pierwszy zidentyfikuje czynnik jako wirusa lub nie wirusa, drugi poziom sklasyfikuje wirusa i ostrzeże nosiciela co do obecności wirusów grożących pandemią, poziom trzeci dokładnie zidentyfikuje patogen", powtórzył przedstawiciel firmy Verichip. Stanowi to doskonałą okazję do mikroczipowania społeczeństwa, które znajdzie się w stanie paniki z powodu strachu przed wirusem H1N1.
 
Ostatnie wiadomości na temat szczepionki

W ciągu ostatnich kilku dni zaczęły nadchodzić informacje od kobiet, które miały poronienia po kilku godzinach lub kilku dniach od otrzymania szczepionki przeciwko świńskiej grypie H1N1. Consuela Adams z Ohio mówi: „Ja także otrzymałam szczepionkę H1N1 22 października 2009 r. i pojechałam na poród 25 października w szesnastym i pół tygodniu ciąży. 28 października moje wody odeszły i urodziłam martwego chłopca. Nikt nie umie mi powiedzieć dlaczego… ale uważam, że przyczyną była szczepionka. Moje dziecko rozwijało się we właściwym tempie, a każdy chce pominąć milczeniem fakt, że przyczyną jego śmierci była szczepionka". Inna kobieta z Waszyngtonu informuje, że: „W ostatni poniedziałek otrzymałam zredukowaną szczepionkę Timerosal przeciwko grypie H1N1 (zawartość rtęci zredukowana dla kobiet w ciąży). W piątek straciłam swoje dziecko".
Cała załoga okrętu marynarki wojennej USA została zaszczepiona przeciwko świńskiej grypie H1N1 krótko po rozpoczęciu rejsu. Dwie osoby spośród 347 członków załogi zmarły, włączając dowódcę okrętu. Pięćdziesięciu wojskowych wysłanych na okręt do pomocy chorym znajduje się teraz w kwarantannie w szpitalu marynarki wojennej w Balboa, w Hiszpanii. Dziesięciu z nich zaraziło się grypą od załogi okrętu. Według ostatnich informacji, dwóch spośród pięćdziesięciu znajdujących się w kwarantannie jest w poważnym stanie. Spośród 347 członków załogi, którzy zostali zaszczepieni, 333 osoby nabawiły się grypy H1N1 poprzez szczepionkę. Tylko 14 na 347 zaszczepionych marynarzy nie wykazywało żadnych oznak choroby po szczepieniu.
 
Przekazujmy informacje

Architekci tego świata manipulowali społeczeństwami przez wiele lat przy pomocy naszych przywódców rządowych, którzy są marionetkami w ich rękach, a program szczepień jest tylko częścią znacznie szerszego planu. W miarę upływu czasu widzimy ich ujawniony program totalnej kontroli w całej jego przerażającej rzeczywistości.
Jest wiele dróg, którymi szerzą oni idee sekularyzmu: z wolnym, relatywistycznym, „doskonałym" społeczeństwem przez wprowadzanie aborcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych i innych „praw" dla homoseksualistów, uspołecznienie naszych systemów ochrony zdrowia i likwidację edukacji katolickiej. Co ważniejsze, koncentrują się oni na ograniczaniu wolności religijnej chrześcijan i katolików na całym świecie, pracując nad utworzeniem jednej światowej religii. Ich ostatecznym celem jest stłumienie całej prawdziwej i aktywnej wiary w Jednego Prawdziwego Boga.
Przygotujmy się duchowo, wiedząc, że nasz kochający i troskliwy Bóg jest tutaj, by prowadzić nas przez cokolwiek będziemy musieli przejść. On jest Stwórcą świata i wszystko jest w Nim. Żaden człowiek nie może zniszczyć tego, co On zgromadził pod Swoją opieką. Nasz świat, choć znajduje się w samym środku zamieszania i kryzysu, wciąż pozostaje pod Jego łaskawym spojrzeniem. Wzywajmy Maryję, naszą Matkę, by była naszą Przewodniczką i Pośredniczką. Módlmy się do św. Michała, żeby dał nam moc do walki przeciwko siłom zła i prowadził nas do zwycięstwa.
Prosimy o przekazywanie informacji na temat szczepień H1N1 naszym rodzinom, naszym krewnym i przyjaciołom. My, Pielgrzymi św. Michała, poświęcamy nasze życie propagowaniu prawdy. Przyrzekamy, że MICHAEL będzie kontynuował publikowanie prawdy, bez względu na możliwe konsekwencje.

Marie Anne Jacques
 


1. U.S. Army Activity in the U.S. Biological Warfare Programs (Działalność armii USA w amerykańskich programach wojny biologicznej), 1942-1977. Vols. 1 and 2, 24 lutego 1977.
2. Medical Journal of Australia — 17 marca 1973.
3. Opublikowane w 1976 r. w Glendale News Press i w A report to the Consumer przez Idę Honorof.
4. Opublikowane w Science, 4 kwietnia 1977 r.
5. British Medical Journal 283:696-697, 1981 r.
6. British Medical Journal, 27 stycznia 1990 r.
7. Journal of the American Medical Association, 21 listopada 1990 r.
8. National Vaccine Information Center (Krajowe Centrum Informacji ds. Szczepień), 2 marca 1994 r.
9. Instytut Medycyny Zapobiegawczej i Klinicznej, Limbova, Bratysława. Raport na temat opóźnionych skutków okołoporodowego kontaktu z Twin 80 w żeńskich organach reprodukcyjnych szczurów. Food Chem Toxicol, 31 marca 1993 r. (3) PMID: 8473002.
10. Michael Devitt, Testy FDA znajdują skwalen w szczepionce przeciwko wąglikowi, opublikowane na ChiroWeb.comWypowiedzi niektórych lekarzy na temat szczepień

„Istnieje wiele dowodów na to, że szczepienia ochronne dzieci przynoszą więcej szkody niż pożytku" – dr J. Anthony Morris, były główny inspektor kontroli szczepień Federalnego Urzędu Żywności i Leków USA.

„Największe zagrożenie chorób dziecięcych leży w niebezpiecznych i roznoszących infekcję działaniach podejmowanych, by chronić dzieci przy pomocy szczepień ochronnych" – dr R. Mendelssohn, autor książek i profesor pediatrii („Jak wychowywać zdrowe dziecko pomimo waszego lekarza" – „How To Raise A Healthy Child In Spite Of Your Doctor").

„Według naszej opinii istnieją teraz wystarczające dowody na niewydolność odpornościową wynikającą z obecnych programów szczepień, żeby przewidzieć rosnące społeczne żądania przeprowadzenia badań dotyczących alternatywnych metod zapobiegania chorobom zakaźnym" – dr H. Buttram i dr J. Hoffman („Szczepienia i niewydolność immunologiczna" – „Vaccinations and Immune Malfunction").

„Wszystkie szczepienia wywołują efekt skierowania trzech wartości krwi w strefę cech charakterystycznych raka i białaczki… Szczepionki wytwarzają skłonność do raka i białaczki" – prof. L. C. Vincent, twórca bioelektroniki.

„Każda szczepionka przynosi pewne niebezpieczeństwa i może wywoływać reakcje wewnętrzne u niektórych osób… zazwyczaj; jest więcej komplikacji poszczepiennych, niż powszechnie zdajemy sobie z tego sprawę" – prof. George Dick, Uniwersytet Londyński.

„W dodatku do wielu oczywistych przypadków śmierci, wynikających z tych praktyk, istnieją także długoterminowe niebezpieczeństwa, których dokładna ocena jest prawie niemożliwa… wrodzone niebezpieczeństwo wszystkich procedur szczepienia powinno zapobiegać ich niepotrzebnemu i nieuzasadnionemu użyciu" – sir Graham Wilson („Niebezpieczeństwa szczepień ochronnych" – „The Hazards of Immunization").

„Pozostawiając na boku bardzo realną możliwość tego, że różne szczepionki zanieczyszczone są wirusami zwierzęcymi i mogą powodować w późniejszym życiu poważne choroby (stwardnienie rozsiane, rak, białaczka itd.), musimy rozważyć, czy szczepionki działają faktycznie w ich zamierzonym celu" – dr W. C. Douglas („Czołówka" – „Cutting egde", maj 1990).

„Jedyną całkowicie bezpieczną szczepionką jest szczepionka, której się nigdy nie użyło" – dr James A. Shannon, Narodowy Instytut Zdrowia.

„Jest nonsensem myślenie, że można wstrzyknąć ropę – a pochodzi ona z zakończenia krosty zmarłej ofiary ospy… to nie do pomyślenia, że można wstrzyknąć to małemu dziecku i w jakikolwiek sposób poprawić jego zdrowie. To, co jest prawdą na temat szczepień, jest dokładnie taką samą prawdą na temat wszystkich form immunizacji surowicą. Jeśli moglibyśmy w jakiś sposób zbudować naturalny opór wobec choroby tymi sztucznymi środkami, oklaskiwałbym to burzliwie, ale nie możemy tego zrobić" – dr William Howard Hay (wykład w Niezależnym Stowarzyszeniu Medycznym, 25 czerwca 1937 r.).


Źródło: http://michaeljournal.org/H1N1pl.htm
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Inżynieria ‘pandemii’
« Reply #2 on: (Mon) 09.03.2015, 11:26:12 »
Pandemia grypy „Hiszpanki” w latach 1918-1919 i masowe szczepienia

Mówi się o niej, że w roku 1918 spowodowała śmierć 100 milionów ludzi na całym świecie. Powodem grypy miał być zmutowany wirus. Uznaje się ją za najstraszniejszą międzynarodową pandemie zeszłego wieku. Ma być dowodem, że w każdej chwili nowa śmiercionośna mutacja może spowodować miliony zgonów.

Źródła historyczne mówią jednak coś innego:

1. Grypa „Hiszpanka” nie była zaraźliwa: podczas badań w Bostonie i San Francisco jesienią 1918 r. mimo wszelkich starań żadna z osób badanych nie zaraziła się.

2. Zupełnie nie wiadomo, z którego regionu pochodziła pandemia, doniesienia które znamy to niepotwierdzone informacje, według których pandemia powinna była znaleźć swój początek na paru kontynentach jednocześnie.

3. Nie ma dowodów na związek pomiędzy poszczególnymi lokalnymi wybuchami.

4. Przebieg choroby i symptomy były bardzo zróżnicowane.

5. Do tej pory nikt nie może wytłumaczyć, dlaczego w pierwszej kolejności chorowali zdrowi młodzi, dorośli ludzie, a nie osłabieni i starsi – tak jak zazwyczaj się myśli.

6. Podczas gdy w dzisiejszych czasach uważa się, że Hiszpanka była spowodowana wirusem grypy, to w roku 1918 masowo szczepiono na bakterie (Haemophilus influenzae) – ponoć z wielkim sukcesem.

7. Dużo osób widziało związek pomiędzy masowymi szczepieniami (szczególnie na ospę i tyfus) w tamtych czasach, a występującymi bezpośrednio potem falami chorób. Według świadków wydarzeń chorowali jedynie zaszczepieni.

8. Historycy dziwią się dzisiaj, że o okolicznościach Hiszpanki mniej lub bardziej się milczy w publikacjach lekarzy tamtego czasu.

9. Do dziś nie mówi się o masowych szczepieniach odbywających się w tamtym czasie (m.i. na grypę), nikt nie bada możliwego związku z Hiszpanką.

Źródło oryginalne: http://www.impf-report.de/upload/pdf/Infoblatt/20051112-spanische-grippe.pdf
Źródło polskie: Prawda2.info

BIBLIOGRAFIA

Weitere Informationen, Originalzitate und Angabe der historischen Originalquellen: impf-report (Zeitschrift) Nr. 8/9, Juli/Aug. 2005; Nr. 10/11, Sept./Okt. 2005; Nr. 12/13, Nov./Dez. 2005


Znalezione na:
http://wolnemedia.net/zdrowie/pandemia-grypy-hiszpanki-w-latach-1918-1919-i-masowe-szczepienia/


---------

Komentarz użytkownika miriam:

Jeśli te wszystkie celowe eksperymenty na ludzkich, zwierzęcych i roślinnych organizmach, kontynuowane od tak wielu, wielu już lat poskładamy do kupy, oznacza to, że obecnie muszą być w toku znacznie przebieglejsze metody wykorzystania tej parszywej wiedzy.

A czy słyszałeś kiedyś o możliwości wykonania pomiaru objętości krwi w organizmie? Nie chodzi o standardowe badania, tylko o coś takiego:

"Możecie poprosić lekarza o wykonanie pomiaru objętości krwi w organizmie. Każdy człowiek posiada określoną ilość krwi na funt ciała i zaobserwowano, że ludzie z fibromyalgią, CFS, MS i innymi chorobami nie posiadają właściwej objętości krwi, niezbędnej do tego, aby ich ciało funkcjonowało właściwie. Lekarze na ogół nie są tego świadomi.

W takim badaniu dokonuje się pomiarów objętości krwi w ciele ludzkim, pobierając z niego 5 centymetrów sześciennych, umieszczając w niej tracer i wstrzykując ponownie do organizmu. Godzinę później pobiera się następne 5 centymetrów sześciennych i szuka tracera. Im gęstsza krew i niższa jej objętość, tym bardziej odszuka się tracer.

Analiza krwi jednego z mych klientów oznajmiała: „pacjent ten został skierowany do nas na badanie masy czerwonych ciałek krwi. Objętość czerwonych ciałek wynosi 16.9 ml/kg wagi ciała. Pacjent ten ma 36% mniej krwi w swoim ciele, niż ciało to potrzebuje do funkcjonowania”. I pomyśleć, że lekarz mógł nie wiedzieć, że taki test istnieje.

Jeśliby ktoś utracił 36% krwi w wypadku, czy myślicie, że doktor powiedziałby mu, że wszystko jest w porządku i powinien pójść potańczyć i nie martwić się tym? Zawieźliby go natychmiast do szpitala i rozpoczęli transfuzję krwi. Ci tragiczni pacjenci z tymi okropnymi chorobami funkcjonują z ilością od 7-50% mniej krwi, niż ich ciało potrzebuje do normalnej działalności."

Na podstawie artykułu: https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1739.0
« Last Edit: (Mon) 09.03.2015, 11:55:37 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Inżynieria ‘pandemii’
« Reply #3 on: (Fri) 08.05.2015, 21:54:56 »
Trucie rtęcią w medycynie - autyzm. #1"Nadchodzą znowu epoki, w których przeżyje tylko to, co umie pełzać." N.G.Davila

Przed paru tygodniami przybliżyłem PT Czytelnikom wyrok sądowy jaki zapadł w USA wiążący stosowanie rtęci z powstawaniem autyzmu. Większość lekarzy i tak znała ten związek, ale wypełniając procedury była ubezwłasnowolniona.

Opublikowanie wyroku straszenie wzburzyło lobby szczepionkowe. Poczuło się ono zagrożone w swoich interesach. W niedługim czasie po publikacji odpowiedni trolle przystąpiły do kontrofensywy. Trolle zawsze postępują zgodnie z zasadami prania mózgu opracowanymi przez CIA i podobne służb. A wiec przede wszystkim skupić się należy na wybranym fragmencie i szeroko go komentować przyczepiając się np. do przecinków. Jak to już podawałem Medycyna Praktyczna to reklamówka GlaukoShmitKline, Novartis i Sanofil tj. głównych handlarzy szczepionek.

We wczorajszym numerze MP p. Małgorzata Solecka dziennikarka Newsweeka, starała się odwrócić przysłowiowego kota do góry ogonem. Zaczęła od odwrócenia uwagi od wyroku sądu USA, co już samo w sobie jest karkołomne. W związku z tym skupiła się na jakiejś pracy z przed 9 laty szeroko ją omawiając. Starała się w ten sposób odwrócić uwagę PT Czytelnika od istotnego problemu. No bo! skoro ta praca już tak dawno temu była skrytykowana przez starszych i mądrzejszych to po co ją wyciągano obecnie, przecież nic się nie zmieniło? My czyli starsi i mądrzejsi już to znamy. Żadnego związku rtęci z autyzmem nie ma. A poza tym rtęć to doskonały preparat bakteriobójczy, czego więc się boicie kmiotki. [Tym bardziej, że jej artykuł jest polską wersją angielskiej wcześniejszej].

Jest to prymitywna taktyka inteligentnych inaczej. Trudno przecież dyskutować z wyrokiem sądu, jego ekspertami i w ogóle dokumentem, który pokazał się dopiero teraz. Poza tym co to za bakteriobójczy preparat, który jest 262 razy bardziej toksyczny dla krwinek odpornościowych czyli leukocytów aniżeli dla bakterii?

I w dodatku my go od razu wstrzykujemy do krwi i Ty Pacjencie i tak go nie widzisz.

Nie chcąc dręczyć Szanownego Czytelnika poniżej krótka historia trucia rtęcią w historii nowożytnej. Musisz pamiętać Człowieczku, że zawsze truliśmy Ciebie, oczywiście w trosce o twoje dobro. A że nie przebadaliśmy preparatów? A po co? Mamy przecież doskonałych adwokatów, za których ty kmiotku i tak zapłacisz. To jest wliczone w koszt szczepionki. A odpowiedni urzędniczyna i tak za Twoje pieniądze przymusowo zabierane pod pretekstem ubezpieczneia, kupi te szczepionki. Cena nie gra roli. Koszt produkcji to ok. 11 centów, a koszt sprzedaży to ok. 11 dolarów. Specjalnie doliczyliśmy 8 dolarów na koszty  obsługi prawnej do każdej szczepionki. Rozumiesz teraz ćmoku?!

-------------

Czarna historia medycyny,  rtęć w szczepionkach. 100 lat głupoty ludzkiej – XX wiek, wiek autyzmu.

Problem podawania trucizn w lekach znany jest od wieków. Kilku królów polskich, np. Władysław IV, zostało w ten sposób „usuniętych” ze świata żywych. Władysławowi podawano właśnie rtęć, z powodu kolki nerkowej. Podobnie zszedł z tego świata, w bardzo dziwnych okolicznościach, Stefan Batory – jedyny z królów wybieralnych, który rozumiał POLSKĄ RACJĘ STANU. Zdziwienie budzi również fakt, że żony np. Jagiellonów albo rodziły martwe dzieci albo owe dzieci wyjątkowo szybko umierały. Lekarzami zawsze byli cudzoziemcy. Oczywiście jest to zupełnie przypadkowa okoliczność. Gdzieżbym tam śmiał podejrzewać tych obcokrajowców o jakieś niecne zamiary. Ale swoją drogą dlaczego krajowi historycy nie wyjaśniają tych dziwnych spraw, tylko przechodzą nad nimi, szczególnie tzw. szkoła krakowska, czy lwowska, do porządku dziennego?

Nie wdając się w rozważania historyczne, skupię się poniżej na kalendarium stosowania rtęci w szczepionkach, od 1920 roku. Świadomie pomijam trucie ludzi rtęcią zawartą w kroplach do uszu, czy oczu itd. Jak bowiem głoszą do dnia dzisiejszego członkowie Towarzystwa Wakcynologicznego, rtęć nie szkodzi.

W dniu 27 czerwca 1929 roku dr Morris Kharasch z firmy Eilly and Company złożył patent na środek konserwujący, pod nazwą tiomersal [Thimerosal]. Nazwa handlowa tego preparatu brzmiała mertiolat. Po raz pierwszy środek ten został użyty do dezynfekcji produktów i szczepionek. Był wykorzystywany zarówno w szpitalach, jak i w życiu codziennym, np. jako krople do nosa, czy do oczu. Był dodawany do maści i kremów. Rzekomo był bardzo dobrym środkiem dezynfekcyjnym. Badań in vivo w owym czasie specjalnie nie prowadzono.

1931 - tiomersal zaczyna być wykorzystywany rutynowo w szczepionkach.
1937 - dopiero po kilku latach przetestowano tiomersal na zwierzętach. Środek okazał się doskonałą trucizną. Już w dawce 0.1 mikrograma powodował śmiertelność zwierząt w ciągu 24 godzin. Pomimo tej wiedzy, nadal stosowano tiomersal w dawce 25 mikrogramów w szczepionkach. Oczywiście wszystko to robiono dla dobra dzieci.

Zeznania przed Komisją Kongresu USA ujawniły, że tiomersal podawano dożylnie chorym na zapalenie opon mózgowych [antybiotyków nie było]. Z 22 chorych, którym podano ten rtęciowy preparat nikt nie przeżył. W latach 1930-tych, dr Powel i dr Jamieson apelowali, by wykonać szeroki zakres badań toksykologicznych, aby wyeliminować możliwość szkód powodowanych przez rtęć. Wymienieni lekarze zakwestionowali dotychczasowe badania podając, że okres obserwacji był:
- po pierwsze: zbyt krótki, wynosił bowiem najczęściej kilka dni, z powodu padania zwierząt, lub śmierci ludzi;
- po drugie: dawki były bardzo wysokie, powodujące tzw. ostrą toksyczność, a nie przewlekłą. Trudno więc ocenić skutki odlegle;
- po trzecie: dotychczasowa dokumentacja była tak uboga, że nie pozwalała na wyciąganie wniosków.

1931 - po raz pierwszy zdiagnozowano autyzm. Dr Leo Kanner, psycholog dziecięcy, opisał zmiany chorobowe, zwane obecnie autyzmem, które zdefiniował: "wrodzone zaburzenia autystyczne uczuciowego kompleksu”.

1931 - dr Morris Kharasch opatentował  grzybobójczy preparat etylortęci. Był to bardzo prosty związek rtęci z kwasem organicznym, używany np. do spryskiwania w ogródkach działkowych. Oprysk na ubraniu i skórze niestety miał inne toksyczne działanie, szczególnie po przeniesieniu do mieszkania.

Znamy nazwiska pierwszych 11 dzieci zatrutych rtęcią, u których wystąpiły objawy autyzmu:
29,08,1931 Vivian Ann Murdock
03.02.1932  Elaine C.
maj 1932 David Newcomb Speck
08.09 193  Donald Grey Triplett
30.10 1933  Bridget Muncie
1935   Paweł.G.
23.05.1936 Fryderyk Wellman
16 listopad 1937 John Trevett
17 listopad 1937 William Ritchey Miller
19.09 1937 Lee Ruvene Rosenberg
08.08.1938  Karol N

Są to pierwsze ofiary głupoty i chęci zysku przemysłu farmaceutycznego, wprowadzającego preparaty bez należytej kontroli i badań. Te dzieci nikomu nie zawiniły. Dlatego ich imiona powinny być znane. A już w 1935 roku Dyrektor Usług Biologicznych, Pittman - Moor Company, wystosował list do dr Jamisena z firmy Eli Lilly, w którym pisał, że „ok, 50% psów, którym wstrzyknęliśmy tiomersal [fabryczna nazwa mertiolat] w rozcieńczeniu 1: 40 000  i 1:5000. padło. WNIOSEK: MERTIOLAT, JAKO ŚRODEK KONSERWUJĄCY  SUROWICĘ JEST NIEZADAWALAJĄCY."

To znaczy, że już w 1935 roku upadł mit, że rtęć podaje się w celu konserwacji szczepionki. Kolejne doświadczenia przeprowadzono w 1937 roku. Wstrzykiwano świnkom morskim mertiolat w stężeniu 1:100,  do 1:10 000 000. Po 24 godzinach wszystkie świnki zdechły w wyniku zatrucia rtęcią. Lancet 230, 962-63.

1947 -  Udowodniono, że różowa choroba, inaczej zwana acrodynią, jest spowodowana zatruciem rtęcią.
Pomimo tych znanych faktów, dopuszczono dodawanie rtęci do szczepionek przeciw błonicy i tężcowi.

1948 - Wiedza ta nie wstrzymała stosowania tiomersalu. Etykietki na butelkach zawierały informację: "znajduje się tu stabilny, organiczny związek rtęci, o wysokiej wartości bakteriobójczej, zwłaszcza w surowicy i innych białkach”. Sic!

Po pierwsze, prawda była zupełnie inna. Badania porównawcze środków rtęciowych, takich jak Mercurochrom, Metaphen i Tiomersal udowodniły, że preparaty te były odpowiednio 12 : 35 : 262 razy bardziej toksyczne dla leukocytów, aniżeli dla bakterii, np. Staphylococcus aureus [gronkowiec złocisty, jedna z najbardziej chorobotwórczych dla człowieka bakterii].

Po drugie: w tym roku dr Frank Engly, na podstawie analizy piśmiennictwa naukowego i badań, określił tiomersal jako preparat znacznie bardziej toksyczny dla tkanek ludzkich, aniżeli dla bakterii. Toksyczność dla hodowli komórkowej była już w stężeniu 10 ppb. Jego badania zostały zignorowane.

1967 dr Bernard Rimland zakłada Instytut Badań Autyzmu i Stowarzyszenie Naukowe. Naukowiec ten  zakwestionował i obalił pogląd, że autyzm jest winą matek. Tak, tak, już w owym czasie starano się zrzucić odpowiedzialność za chorobę na Bogu ducha winne kobiety. Potem wymyślono zespół wstrząsanego dziecka. W Polsce, jeszcze w 2012 roku w Lublinie, prokuratura zamyka za to ludzi, pod pretekstem, że to oni uszkodzili dziecko. Wyraźnie widać, jaka przepaść jest pomiędzy rodzimymi prawnikami, a wiedzą medyczną, chciejstwem i propagandą. Prokuratura wyraźnie wykazuje się niewiedzą! W podobny sposób w przysłowiowym średniowieczu skazywano czarownice. Badania dr Bernarda Rimlanda pozwoliły uzyskać znaczną poprawę u dzieci zatrutych rtęcią.

Maj 1967 - naukowcy odkryli, że szczepionki  przeciwko krztuścowi zawierające rtęć w stężeniu 0.01% - mertiolat- są toksyczne dla myszy. Applied Microbiology,15[1967]590.

1968 - zaczęto dodawać tiomersal nawet do immunoglobulin RhoGAM, w stężeniu 10.5 mcg rtęci, wszystkim RH ujemnym ciężarnym kobietom po porodzie.

1970 - badania przeprowadzone w latach siedemdziesiątych udowodniły, że rtęć łatwo przenika przez błony komórkowe  i przekracza barierę krew - mózg. Badania wykazały, że na 13 dzieci, które otrzymały Thimerosal antyseptycznie, 10 zmarło.

1970 - Firma Bayer zwiększyła dawkę rtęci do 35 mcg w immunoglobinach podawanych kobietom po porodzie.

1971 - Takahashi i współpracownicy, podając znakowaną izotopowo rtęć udowodnili, że wnika ona przede wszystkim do kory mózgu i móżdżku, szczególnie do płatów potylicznych. Doświadczenia przeprowadzono na małpach. Po 8 dniach od podania rtęć byłą w mózgu. Timerosal in vivo ulega rozpadowi na etylortęć.

1975 -  Gasset i wsp. opublikowali raport wykazujący, że rtęć przekracza barierę krew - mózg i przechodzi przez łożysko do płodu. [na marginesie przypomnę, że w Polsce, 40 lat po tych pracach, nadal namawia się kobiety ciężarne do szczepienia się przeciwko grypie. Szczepionka zawiera rtęć!].

1977 - opublikowano pracę udowadniającą, że nawet miejscowe stosowanie rtęci [maści, kremy] przez kobiety, powoduje 2.60-krotny wzrost wad i deformacji u niemowląt.

1980 -  w tych latach, pomimo posiadanej wiedzy, CDC wprowadził do kalendarza przymusowych szczepień aż 100 mcg rtęci dla dzieci do 18 miesiąca życia.  Do lat 80-tych autyzm rozpoznawano 1do 2 przypadków  na
10 000 urodzeń.Dr Frank Engly  udowodnił, że stosowany tiomersal jest 35.3 razy bardziej toksyczny dla tkanek kurcząt, aniżeli dla bakterii gronkowca złocistego, jak podałem, jednej z bardziej złośliwych bakterii. Czyli 3500% bardziej. Pomimo tego, przez następne 16 lat CDC nie zmienia zdania. Ale dowody są tak oczywiste, że szczepionkowcy wymuszają na Kongresie podjęcie ustawy;

1986 - Kongres podejmuje ustawę zapewniającą całkowitą ochronę od odpowiedzialności cywilnej za powikłania, firmom produkującym szczepionki. Od tego roku za skutki powikłań płaci społeczeństwo, nie tylko praktycznie, rodziny muszą się same zmagać z chorymi dziećmi, ale również ewentualne odszkodowania są wypłacane z budżetu państwa, czyli z podatków. W Polsce, do dnia dzisiejszego, wszelkiej maści producenci szczepionek nadal są bezkarni. Nie ma żadnego funduszu odszkodowawczego. Ani rząd, ani posłowie, nie poruszają, tak na wszelki wypadek tematu, za to w błyskawicznym tempie zatwierdzają ustawy wymuszające przymus szczepień. No, ale trudno się dziwić, skoro w trakcie kadencji sejmu kończą „studia” licencjackie.

1988 - dr Wolfgan Mauerer przesłał do redakcji tzw. prestiżowych czasopism New England Journal of Medicine i The Lancet pracę omawiającą ryzyko stosowania tiomersalu. Czasopisma odmawiają jej przyjęcia. Czyli w całej rozciągłości potwierdza się teza, że czasopisma medyczne, żyjące z reklam, służą dezinformacji lekarzy. Sytuacja jest podobna, jak po katastrofie w Bophalu w 1984 roku. Aż 80 tzw. renomowanych czasopism nie chciało wydrukować pracy opisującej przyczyny katastrofy. Autora poinformowano, że Union Carbide, właściciel fabryki, jest zbyt potężnym koncernem.

---

Trucie rtęcią w medycynie - autyzm. #2

W Polsce nadal panuje wiara w tzw. recenzowane - czyli cenzurowane „prestiżowe” czasopisma naukowe. Czyli wg tych, „wierzących” inaczej, nie publikacja stanowi wartość pracy, tylko gazeta, która drukuje. W ten sposób miernoty się dowartościowują.

Kontynuując tragiczną historię rtęci w medycynie, poniżej dalsze fakty znane specjalistom od lat, natomiast świadomie chowane do szuflady przez "specjalistów" Zdrowia Publicznego czyli najrozmaitszych urzędników. Przypominam także, że już ponad rok temu FDA zabroniła stosowania rtęci w kosmetykach, żywności czy zabawkach dziecięcych. Ale jak to zwykle bywa urzędnicy tej szacownej instytucji, z nawału pracy, zapomnieli dopisać "i w szczepionakach". Przypomina to dokładnie polska aferę z p. Jakubowicz i prasą. Innymi słowy rtęć w zabawkach truje ale wstrzykiwana bezpośrednio do mózgu dziecka nie truje. Typowa logika urzędnicza.

1988 - dzieci otrzymujące szczepionki zgodne z kalendarzem szczepień wymyślonym przez CDC, otrzymują już 125 mcg rtęci do18 miesiąca życia.
1990 - udowodniono związek pomiędzy rtęcią, a autyzmem. Pomimo tego, CDC zwiększa ilość rtęci podawanej dzieciom do 237 mcg w okresie do 18 miesięcy.
FDA opublikowało dane wskazujące, że aż 30 szczepionek zawiera rtęć - tiomersal. CDC nadal twierdzi, że to nieszkodliwy preparat.
1991 -  tzw. Komitet Doradczy ds. Szczepień Ochronnych [czyli urzędnicy], na który tak często powołują się krajowi pediatrzy, dodaje dzieciom kolejną szczepionkę zawierającą 25 mcg rtęci tj. przeciwko Haemophilius typu b [HiB]. Szczepionka jest w 3 dawkach.mNatomiast dziennikarze śledczy zaczynają udowadniać dziwne związki członków tego Komitetu. I tak już w 1991 roku udowodniono, że urzędnicy zalecający nowe szczepionki, mieli związki z producentami tych szczepionek. Czyli nic nowego, każda władza monopolistyczna się deprawuje. To tylko kwestia czasu.

1991 - tiomersal został zidentyfikowany jako silny inhibitor przy budowie mikrotubularnej, niezbędnej do prawidłowego rozwoju neuronów.

1996 - wg CDC stopa autyzmu u dzieci wzrosła do 1:125 urodzeń.

1998 - dzieci do 18 miesiąca życia w USA otrzymują 237.5mcg rtęci ze szczepionek. Stopa autyzmu wzrosła do 1:110 porodów.

1999 - w bazie danych było już ponad 7000 zgłoszeń oskarżających tiomersal.

5 maja 1999 roku - Tom Clarkson z Uniwersytetu Rochester wysłał informację do dr Leslie Balla z FDA: „Rtęć etylowa powoduje takie same ogniska zatruć, jak rtęć metylowa”. Rtęć metylowa bardzo szybko przekształca się w etylową. Efekty neurologiczne są takie same. Polscy "eksperci" szczepionkarscy jeszcze tego nie wiedzą i cały czas powtarzają, że to inna rtęć.

9 lipca 1999 roku - Amerykańska Akademia Pediatrii i Służby Zdrowia Publicznego wydają wspólne oświadczenie, zalecające usunięcie rtęci ze szczepionek. Czyli po 50 latach trucia dzieci rtęcią, pediatrzy doszli do wniosku, że starczy. CDC natomiast nadal dezinformuje społeczeństwo, zalecając specjalną taktykę prania mózgów dziennikarzy, rodziców i lokalnych urzędników. Jak wiemy, to samo przeprowadza się obecnie w Polsce. Specjalne grupy dezinformatorów jeżdżą po miasteczkach, agitując lokalne samorządy do wydawania pieniędzy społecznych na zakup tych szczepionek. Wieść gminna niesie, że ok. 30% kwoty idzie na łapówki. Jeden z byłych dilerów farmy, opisał w internecie fakt, że on na obszar wielkości mniejszej od powiatu, miał miesięcznie 40 000 złotych na łapówki, bez pokwitowania. CDC, łącznie z Instytutem Medycyny, opracowuje specjalny program dezinformacji. Przypominam, że Instytut Medycyny, jest to specjalna jednostka, pracująca w 75% za pieniądze z budżetu armii i wykonująca na jej polecenie testy leków, np. na kobietach w Gwatemali. W ten sposób nie musi przestrzegać prawa związanego z eksperymentami medycznymi.

2000 -  wg CDC, stopa autyzmu dzieci urodzonych w 2000 roku wynosi już 1: 88. W opublikowanych obecnie raportach widać wyraźnie, że urzędnicy CDC doskonale wiedzieli, iż rtęć jest przyczyną uszkodzenia Centralnego Układu Nerwowego i opracowywali specjalne programy, jak ten problem zamieść pod dywan.

23 maja 2001 - kancelaria prawna Waters&Krause LLP z Dallas złożyła pierwszy pozew cywilny o odszkodowanie, za powikłania spowodowane szczepionkami na bazie tiomersalu.

Maj 2003 - ukazał się Raport Kongresu z przesłuchań w sprawie związku tiomersalu z autyzmem. Po 3-letnich badaniach Komisja stwierdziła: „Thiomersal, stosowany jako konserwant w szczepionkach, jest prawdopodobnie związany z epidemią autyzmu. Epidemia ta z całą pewnością mogła być ograniczona, gdyby FDA nie spał. Sprawa ta wskazuje na konieczność działań instytucjonalnych, w celu samoobrony przed zgubnym protekcjonalizmem przemysłu farmaceutycznego”. Pomimo tego raportu, rtęć jest nadal stosowana w szczepionkach.

Firmy produkujące szczepionki przystępują do kontrofensywy. Aby utrudnić ewentualne dochodzenia w USA, wysyłają dr Poula Thorsena do Danii, w celu zbadania związku pomiędzy rtęcią i autyzmem. Dr P.Thorsen doskonale spełnia swoją rolę. Tzw. „Raport Duński”, na który powołują się reklamówki firm szczepionkarskich, czyli większość dostępnych polskojęzycznych biuletynów, nie wiadomo na jakiej podstawie zwanych medycznymi, pokazuje brak związku, pomiędzy rtęcią i autyzmem. Oczywiście nie podaje się już później, że Thorsen, po zdefraudowaniu ponad miliona dolarów, jest poszukiwany listem gończym, a cały raport okazał się fikcją. Polscy „eksperci” rządowi, wszelkiej maści Towarzystwa Wakcynologiczne, czy Pediatryczne w Kraju nad Wisłą udają, że o tym nie mają pojęcia. Nadal powołują się na tzw. raport duński, wykonany przez hochsztaplera, jako dowód braku związku pomiędzy szczepionkami i autyzmem. Przoduje w tym Medycyna Praktyczna. Głównymi sponsorami tej gazety są największe firmy szczepionkarskie, takie jak GSK, Novartis etc. Ministerialni urzędnicy nadal uważają ten biuletyn reklamowy za czasopismo naukowe. Podobnie znaczna część pediatrów etc. A może naprawdę są na takim poziomie, że nie mają o tym pojęcia? Nie będę zgłębiał tego problemu.

CDC publikuje drugi raport o podobnej treści. Autorem jest dr Thomas Verstraeten, pracownik CDC, ale w momencie opublikowania pracy, jest już pracownikiem największego producenta szczepionek, firmy GlaxoShmithKline.

Luty 2004 - Instytut Medycyny Izrael [dziwne połączenie nazwy z amerykańskim instytutem wojskowym] odrzuca związek pomiędzy rtęcią i autyzmem.

Wprowadzone szczepionki przeciwko grypie zwierają aż 25 mcg rtęci. CDC zaleca je dla niemowląt i kobiet w ciąży.

Karta toksyczności Thimerosalu zawiera w tym czasie informacje: ”zmniejszenie potomstwa. Rtęć powoduje zmiany w produkcji plemników, a potomstwo może mieć uszkodzenia Centralnego Układu Nerwowego, od łagodnego upośledzenia umysłowego, do utraty koordynacji ruchu”. Niezależne laboratoria wykazały, że pomimo informacji o wycofaniu rtęci ze szczepionek, wszystkie badane próbki zawierały rtęć. Oprócz tego, wszystkie próbki zawierały drugą neurotoksynę, tj. aluminium. W jednej z badanych próbek było aż 9 razy większe stężenie ALUMINIUM, ANIŻELI W POZOSTAŁYCH szczepionkach. ALUMINIUM W ZNACZNYM STOPNIU ZWIĘKSZA TOKSYCZNOŚĆ RTĘCI, POWODUJĄC ŚMIERĆ NEURONÓW. No, ale kogo to obchodzi, przecież nie podaję szczepionki swoim dzieciom.

Grudzień 2005 -  producent szczepionek Sanofil Pasteur, na swojej ulotce informacyjnej pisze wyraźnie: „Działania niepożądane: reakcja anafilaktyczna, AUTYZM, drgawki, encefalopatia, hipotonia, neuropatia, senność, bezdech”.

U dzieci nieszczepionych autyzmu nie zdiagnozowano.

Przez kolejne lata przemysł szczepionkarski idzie w zaparte. Stale pojawiają się jakieś pseudonaukowe, finansowane przez koncerny artykuły, zaprzeczające związkowi rtęci z autyzmem. Szczególny nacisk kładzie się na prasę codzienną i mass media głównego nurtu dezinformacji, w Polsce np. Gazeta Wyborcza, czy Polityka.

W tym samym czasie publikowane dane stwierdzają jednoznacznie wzrost występowania autyzmu, obecnie już 1:56 PORODÓW.

Badania wykazują podwyższenie poziomu rtęci u dzieci z rozpoznaniem autyzmu.

Większość prac publikowanych między rokiem 2004, a 2013, jednoznacznie udowadnia związek pomiędzy zawartością rtęci w szczepionkach, a autyzmem.

7 maja 2013 -  opublikowano dane wskazujące, że USA ma największą śmiertelność noworodków w pierwszej dobie, wśród grupy uprzemysłowionych państw.

USA ma największą liczbę szczepionek podawanych dzieciom. Wnioski musisz wyciągnąć sam Szanowny Czytelniku. c.b.d.o.

P.S. W tej całej aferze o niesłuszne zyski, najważniejsze są obserwacje Matek. To Matka przynosi lekarzowi wyniki swoich obserwacji. To jej spostrzegawczości i pamięci lekarze zawdzięczają całą masę wyleczeń. Lekarz do chorego przychodzi na chwilę. Matka jest cały czas. Tak więc wszelkie dyrdymały prawione przez tzw. utytułowanych ekspertów nie są funta kłaków warte w porównaniu z kilkoma zdaniami dobrej Matki. I to jedyna nauka, którą musi sobie przyswoić młody adept medycyny. Dawniejsi nauczyciele mówili, że 95% rozpoznania to dobrze zebrany wywiad. Ale za zbieranie wywiadu NFZ nie płaci. Płaci za wykonane badania laboratoryjne. Stąd te setki tysięcy nikomu nie potrzebnych badań, często nawet nieodbieranych z laboratorium. Ale komu chce się słuchać Matek? Zawsze należy pamiętać, że to Matka zostanie z poszkodowanym dzieckiem do końca życia, nie ekspert, oczywiście jeżeli jest Matką a nie........

P.S. Śmieszne są te wszelkiego rodzaju wypowiedzi, zdawałoby się ludzi z maturami, którzy publicznie twierdzą, że przecież rtęć jest w żywności np. w rybach. Po pierwsze: od ponad 50 lat wiemy, że 80% przeciwciał znajduje się w przewodzie pokarmowym, a nie w mózgu. Ryby wprowadzamy do przewodu pokarmowego [chyba,że szczepionkowcy robią to inaczej] a szczepionkę u dziecka bezpośrednio do mózgu.
Po drugie: rtęć znajduje się w rybach HODOWLANYCH. Sami je zatruliśmy, dzięki urzędnikom zezwalającym na takie procedury. Podobnie jak było ze zraszaniem preparatami rtęciowymi ziarna zbóż.
Po trzecie: jeżeli wprowadzono zakaz dodawania związków rtęci, nawet do zabawek dla dzieci, to na jakiej podstawie zezwala się wstrzykiwać dzieciom do krwioobiegu?


Zrodlo: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/trucie_rtecia_w,p900549625
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/trucie_rtecia_w,p1399621581
Kontakt do autora: jjaskow@wp.pl
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Inżynieria ‘pandemii’
« Reply #4 on: (Mon) 18.05.2015, 15:22:23 »
SIMPSONOWIE – Tak się tworzy pandemię! (1:41)
https://vimeo.com/111615743
« Last Edit: (Mon) 18.05.2015, 16:40:10 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje