Author Topic: Polak został najlepiej wyceniony przez Amerykańską Word Personal Walue  (Read 1088 times)

Offline elwis33

  • Moderator Globalny
  • Sen płytki
  • *
  • Posts: 33
  • Reputacja: +1/-0
Adam Miśkiewicz – Polak, który jest prawdopodobnie najcenniejszym człowiekiem świata w 2015r


Wiadomość z ostatniej chwili Polak został najlepiej wyceniony przez Amerykańską Word Personal Walue,  jest to Adam Miśkiewicz.  Jego wartość została najlepiej oceniona wśród ekspertów z całego świata podczas dzisiejszej gali. Poniżej zamieszczamy, krótki wywiad z Adamem.

Jakie to uczucie zostać mianowanym najcenniejszym człowiekiem świata?

- Wspaniałe uczucie zostać docenionym przez tylu świetnych ekspertów z całego świata. Wiem, że teraz poprzeczka w stosunku co do mojej osoby została powieszona jeszcze wyżej, lecz ja dalej będę robić swoje z jeszcze większym zapałem.


 

Powiedz jak to się stało, że znalazłeś się na tej gali, jakie wydarzenia do tego doprowadziły?

 

- Dla mnie zawsze wiedza była bardzo ważna, praktycznie na równi z praktyką. Wiem, że tego co się nauczymy musimy to wykorzystać w działaniu, tak aby nie były to tylko puste słowa. Po prostu po owocach poznamy danego człowieka.  Starałem się, aby moja praca pomagała innym, nie tylko na chwile, lecz na całe życie.  Często ludzie mi mówią, \” ty to masz talent i szczęście\”, ja zawsze odpowiadam, że bez pracy nie ma kołaczy.  Sukces jest to systematyczność plus praca.  Szczęściu trzeba pomagać, natomiast talent wystarczy znaleźć i rozwijać.

 

Jak to się stało, że wcześniej nikt o Tobie praktynie nie słyszał, a teraz jesteś na ustach całego świata?

 

- Nie zależy mi na rozgłosie oraz popularności,  już samo zaprosznie na tą galę, wbudziło we mnie niesamowitą radość.  Moja praca polega na rozwiązywaniu problemów innych oraz dawaniu wskazówek, dzięki temu można niesamowicie zmienić swoje życie w pasmo sukcesów. Już tak po prostu mam, że wystarczy rozmowa z daną osobą i wiadomo, co trzeba zmienić, co poprawić, aby osiągnąć porządane efekty. Z pewnością pomogły mi w tym prowadzone kursy oraz szkolenia, lecz nie pod moim nazwiskiem, lecz pod pseudoninem, dlatego wcześniej nikt o mnie nie słyszał.


 

Wiem, że się spieszysz dlatego ostatnie pytanie, co masz do przekazania innym, jakieś swoje złote myśli?

 

- Nic odkrywczego nie powiem.  Na początku trzeba się rozwinąć i sprawdzić siebie swoje umiejętności, to co chcemy robić. Zastanów się co Ci daje radochę, jaka praca, działanie, zainteresowania i po prostu to rób. Pamiętaj o systematyczności oraz stale się w tym rozwijaj ważna jest wiedza połączona z praktyką.  Wytycz swoją drogę życiową i kieruj się sercem oraz działaj z sercem. Jeżeli będą jakieś słabsze dni lub nie będzie Ci się nic chciało,  przypomnij sobie radość, które wzbudza w Tobie to zajęcie, przypomnij sobie  wytyczony cel i rób to dalej z uśmiechem. Jeszcze lepiej jak pomagasz tym innym wtedy masz możliwość wzięcie tego jako swój cel. Pamiętaj jesteś niesamowitą osobą, żyjesz, oddychasz. Doceń to co masz, ciesz się z każdego dnia i rób swoje.

 

Dziękuję, za wszystko co powiedziałeś, faktycznie jesteś osobą skromną, a przy tym pełny charyzmy i energii. Trzeba kochać to co się robi, wtedy jest o wiele łatwiej. Życzę dalszych sukcesów w życiu i pomagaj stale innym, a może spotkamy się tu za rok.

 

Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego oraz radosnych  Świąt Wielkanocnych.


Źródło:   http://alterbusinessblog.com/adam-miskiewicz-polak-ktory-jest-prawdopodobnie-najcenniejszym-czlowiekiem-swiata-w-2015r/

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Mam pytanie tak z czystej ciekawosci co to jest za organizacja Word personal walue, a moze World personal value? Wie ktos cos na ten temat?
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje