Author Topic: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego  (Read 4127 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« on: (Wed) 06.05.2015, 14:14:54 »
Szczepienia jak jest naprawdę ? HPV Jaka jest najlepsza profilaktyka - 23.04.2015
https://www.youtube.com/watch?v=BBkesJKeXA0

Kolejna rozmowa z cyklu Szczepienia jak jest naprawdę. W studiu NTV ponownie stała ekipa : Jarosław Kasprzak i Przemysław Cuske. Tym razem tematem audycji jest zagrożenie wirusem HPV szczególnie u kobiet, który w określonych okolicznościach może prowadzić do rozwoju raka szyjki macicy. Jedną z rodzajów profilaktyki dla kobiet są szczepienia przeciwko HPV - budzące wiele kontrowersji. Okazuje się jednak , że najlepszym rodzajem profilaktyki jest korzystanie z określonych badań, o których większość kobiet po prostu ... NIE WIE !
Każda kobieta powinna obejrzeć audycję, aby dowiedzieć się jak właściwe dbać i chronić swoje zdrowie.


Dr Leonard Coldwell - Szczepionka na HPV jako narzędzie kontroli populacji? [PL]
https://www.youtube.com/watch?v=h39IvLKjq5M

« Last Edit: (Wed) 06.05.2015, 14:29:31 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #1 on: (Mon) 18.05.2015, 15:30:21 »
Kontrowersyjna szczepionka przeciwko HPV - dr Zbigniew Hałat (11.10.2011) (18:43 , RadioMaryja)
https://www.youtube.com/watch?v=DTObIyg-qoQ

„Z punktu widzenia epidemiologii lekarskiej musimy się kierować zasadą „Primum non nocere" przede wszystkim nie szkodzić, status sprzed Chrystusa. W związku z powyższym, nawet jeżeli stajemy się płatnymi konsultantami koncernu, np. takiego jak Merc, który po kompletnej klęsce finansowej związanej z wprowadzeniem do obrotu środka Vioxx, który spowodował zgony 50.000 osób, musiał znaleźć nową dojną krowę i niestety znalazł tę krowę w postaci szczepionki, która jest oferowana dzieciom, aby zapobiegać chorobom, przeciwdziałać chorobom wenerycznym. W związku z tym sprawy etyki na pierwszym miejscu należy postawić, a więc czy wolno lekarzowi, który zna np. pracę z 2006 roku dotyczące ryzyka związanego z pojawianiem się stanów przedrakowych i raka szyjki macicy u osób, które były już zakażone i dopiero otrzymały szczepionkę w stanie zakażenia, czyli te uśpione wirusy, te wirusy nieaktywne zostały pobudzone przez szczepionkę i u 44% wystąpiło pogorszenie stanu - tzn. pojawiły się objawy, których by nie było (to było badanie w porównaniu z placebo) gdyby nie było szczepionki. W związku z tym te osoby, które dostały szczepionkę, stanęły w tej grupie wymagającej leczenia raka szyjki macicy - to jest pierwsze zastrzeżenie.

Drugie zastrzeżenie dotyczy opinii, którą wygłosiła pani prof. Diane Harper, badająca przez 10 lat, należąca do głównego zespołu badawczego szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy. W swoim wywiadzie w 2009 roku stwierdziła, że.......... bardzo często były jej wypowiedzi fałszowane, zmieniane i ona tutaj stanowczo twierdzi, że to ryzyko związane z podawaniem szczepionki jest w żaden sposób niezrównoważone korzyściami płynącymi z jej otrzymywania.
Jeżeli dziecku podaje się, jedenastoletniemu szczepionkę, to wówczas należy stwierdzić, że jeżeli efektywność trwałaby przez 15 lat, czyli do 26 roku życia, to dopiero można by mówić o jakiejś skuteczności dla zapobiegania raka szyjki macicy, a tymczasem badania nie przekraczają 5 lat, czyli nadal te 10 lat jest nam nieznane. My nie wiemy jakie będą losy tego antygenu, no to są białka pochodzące z kapsydu wirusa, namnażane na drożdżach metodami inżynierii genetycznej i potem podawane ludziom. W związku z powyższym nie mając nawet informacji o tym jak skuteczna jest ta szczepionka, jaka jest rzeczywista skuteczność, no nie możemy jej propagować. Cena jest jej tak wysoka, że sięga 500 zł za dawkę, że pierwsze zaszczepienie, które jest najczęściej w jakiś sposób wymuszone propagandą, z udziałem również autorytetów, formalnych, naukowych czy też takich właśnie profesjonalnych i wreszcie poprzez również kampanie adresowane np. do samorządowców, prezydentów miast, no którzy stawiają przed swoimi mieszkańcami, wyborcami taką informację, że to jest wielkie dobrodziejstwo jeżeli ich dzieci dostaną pierwszą dawkę, a resztę kupcie sobie sami, czyli za to ryzyko jeszcze rodzice mają zapłacić...............

Więcej w linku poniżej:
https://app.box.com/s/gfp183a9sro7m0sqa9yw


Brodawczak ludzki (HPV) -- dlaczego nie szczepić? (9:58)
https://www.youtube.com/watch?v=4_kWrghK5g4

Dr. Kulisz omawia znaczne ryzyka szczepienia przeciw HPV.
« Last Edit: (Mon) 18.05.2015, 16:37:45 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #2 on: (Sat) 06.06.2015, 16:27:47 »
Gdy zapytano Ryalls Caron o podpisanie formularzy zgody, żeby jej 13-letnia córka, Emily, mogła być szczepiona przeciwko rakowi szyjki macicy, przypuszczała, że to najlepszy sposób, aby chronić długoterminowo zdrowie córki.
Jednak w ostatnich czterech latach zmieniło się to w koszmar dla rodziny, gdy Emily wkrótce doznała skutków ubocznych. Zaledwie dwa tygodnie po pierwszym wstrzyknięciu szczepionki przeciw HPV, nastolatka doświadczyła zawrotów głowy i mdłości.
"Objawy wciąż narastały po drugim i trzecim zastrzyku i udałam się do A&E kilka razy z ciężkimi bólami klatki piersiowej i jamy brzusznej, a także trudnościami w oddychaniu." Mówi Emily, teraz 17- letnia: "Nie mogłem niczym poruszać po jednej stronie ciała. Nie wiedziałam co się dzieje. "
Emily jest jedną z tysięcy nastolatek, które przebyły wyniszczające choroby po rutynowej immunizacji. Ona jest jeszcze w trakcie rozpoznania i nie ma pojęcia, kiedy jej zdrowie wróci do normy.
"Przed szczepieniem Emily miała historię zdrowotną bez problemów", mówi pani Ryalls, (49 l.) z Ossett w West Yorkshire. "Była bardzo zdrowa, reprezentowała szkołę w hokeju, siatkówce, lekkoatletyce i była zapaloną tancerką. Była też bardzo ambitna w szkole i otrzymywała wysokie oceny. Jej przyszłość rysowała się w jasnych barwach."
Pani Ryalls zgłosiła stan Emily do Agencji Regulacji Leków i Produktów Ochrony Zdrowia (MHRA). W ciągu 10 lat do kwietnia tego roku agencja otrzymała prawie 22 000 raportów "spontanicznego podejrzenia" niepożądanej reakcji na lek (ADR) w 13 kategoriach szczepień rutynowych przeciw grypie, MMR, tężcowi, błonicy i polio, zgodnie z Freedom of Information z tego miesiąca. MHRA mówi, że liczby nie odzwierciedlają rzeczywistej ilości działań niepożądanych ze względu na "nieznany lub zmienny poziom w ramach raportowania". Agencja szacuje, że otrzymuje około 10 procent wszystkich zdarzeń, co sugeruje, że rzeczywista liczba dziewcząt cierpiących po ADR może liczyć dziesiątki tysięcy. Mówi się również, że "wiele milionów" szczepień było podawane w tym terminie bez zgłoszenia żadnych problemów.
"Każda wizyta u lekarza wiązała się z wywracaniem oczu." powiedziała pani Ryalls. "Każda wzmianka o szczepieniu HPV spotkała się z wrogością i kpinami. Byliśmy w końcu u lokalnego pediatry, który powiedział jej, aby wziąć się w garść i wrócić do normalności - "Wszyscy czujemy się zmęczeni rano, Emily." - były jednymi uwagami dotyczącymi jej całkowitego wyczerpania".
Dwa lata po zachorowaniu, dr Pradip Thakker w Queens Medical Centre w Nottingham postawił diagnozę, zespół tachykardii postawno-ortostatycznej (POTS), gdzie zmiana położenia od pozycji leżącej do pozycji stojącej powoduje nienormalnie wysokie tętno. W tym czasie Emily mogła korzystać ze szkoły tylko 3-4 godzin tygodniowo. Pani Ryalls, który zbudował małą firmę wydawniczą od podstaw, został zmuszony do zamknięcia jej i stał się w pełnym wymiarze czasu opiekunem dla Emily.
Cancer Research UK zwraca uwagę, że rak szyjki macicy jest drugim najczęściej występującym nowotworem u kobiet w wieku 35 lat w Wielkiej Brytanii, u około 3000 kobiet rocznie wykrywa się raka szyjki macicy, a szacuje się, że około 400 można uratować życie każdego roku w wyniku szczepienia dziewczynek zanim zostaną zakażone wirusem brodawczaka ludzkiego.
NHS mówi, że szczepionki, które zostało wprowadzone jako część rutynowego programu szczepień w 2008 roku, chroni przed dwoma typami wirusa HPV, które powodują 70 procent przypadków raka szyjki macicy. Screening jest nadal potrzebny, aby wykryć nieprawidłowości wywołane przez inne typy wirusa HPV w obrębie szyjki macicy, które mogą prowadzić do raka.
Od września 2014 r dziewczęta otrzymywały tylko dwie dawki szczepionki, druga podawana od 6 do 24 miesięcy po pierwszej. NHS mówi, że programu okazał się "bardzo skuteczny". Jednak inne kraje podejmują działania w następstwie doniesień o coraz większej liczbie dziewcząt cierpiących przez skutki uboczne. W duński filmie dokumentalnym nadanym w telewizji na początku tego roku, podkreślono, że jest wiele dziewczyn, które wydają się być w tym stanie na skutek podanych szczepień przeciw HPV. Niektóre z nich są teraz wózku.
W ubiegłym roku, Japonia wycofała swoją rekomendację dla szczepionki przeciwko wirusowi HPV ze względu na zgłaszane działania niepożądane.
W artykule opublikowanym w zeszłym tygodniu w czasopiśmie Clinical Springer Reumatology, dr Manuel Martinez-Lavin, który zajmuje się leczeniem osób z przewlekłymi schorzeniami bólu od ponad 30 lat, powiedział, że te choroby są "częstsze po szczepieniu HPV". Napisał: "Szczepienie jest jednym z najbardziej skutecznych środków ochrony zdrowia publicznego w historii medycyny. Jednak działania niepożądane po wstrzyknięciu nowszych szczepionek przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) zostały opisane pozornie i niewyraźnie. Niekorzystne reakcje pojawiają się częściej po podaniu szczepionki HPV w porównaniu do innego typu immunizacji".
Dr Martinez-Lavin powiedział, że POTS i fibromyalgia należą do chorób, które wierzy , że pojawiły się po szczepieniu HPV i że lekarze powinni być świadomi ewentualnego związku pomiędzy szczepieniem HPV a rozwojem tych "trudnych do zdiagnozowania" bolesnych syndromów.
Pani Ryalls i około 80 rodzin w podobnej sytuacji w całej Wielkiej Brytanii podejmują działania. Utworzyli Association for HPV Vaccine Injured Daughters (AHVID) żeby wesprzeć rodziny dziewcząt poszkodowanych przez szczepionki przeciw HPV.
Powiedziała: "Chcemy być silniejszym głosem, i naciskać w regionie na wzór Danii i Japonii. Chcemy zwiększyć zgłaszalność działań niepożądanych, ulepszyć wsparcie edukacyjne i większej przejrzystości i informacji, aby umożliwić rodzicom podjąć świadomą decyzję w sprawie zgody na szczepienie przeciwko wirusowi HPV. "
Pani Ryalls powiedział również, że AHVID chce lepszych badań i warunków leczenia dziewcząt i że leczenie to obecnie "łut szczescia", jako że zbyt mało lekarzy dostrzega oznaki POTS i innych objawów autoimmunologicznych.
"Nie jestem antyszczepionkowa" powiedziała Pani Ryall, "ale jest to duży obszar z dużą ilością pytań. Nigdy nie powiem nikomu nie potrzebujesz tego, bo to musi być osobisty wybór. Powiem, sam zbadaj temat, nie polegaj tylko na ulotce."
Emily udało się wrócić do szkoły, aby przejść kolejnego etapu edukacji, gdzie studiuje teraz język angielski i fotografię. Ma nadzieję studiowac to ostatnie na uniwersytecie.
MHRA stwierdziła, że nie ma obaw dotyczących liczby działań niepożądanych związanych ze szczepionki przeciwko wirusowi HPV oraz że oczekiwane korzyści z "zapobiegających chorobie i śmierci na skutek zakażeń HPV przewyższają znane ryzyko".
Agencja powiedziała: "Zdecydowana większość podejrzanych zgłoszeń efektów ubocznych szczepionki przeciw HPV dotyczą znanego ryzyka szczepienia, które jest dobrze opisane w dostępnej informacji o produkcie. Częstość objawów ubocznych, które nie są udowodnione, że są powodowane przez szczepionki może zależeć od wielu czynników. Większa liczba raportów dla szczepionki przeciwko wirusowi HPV nie musi oznaczać, że jest mniej bezpieczna niż inne szczepionki.”
"Doniesienia o POTS następujących po szczepionkach przeciw HPV, pozostają w trakcie przeglądu przez organy regulacyjne UE. POTS mogą występować naturalnie w dorastających dziewcząt i obecnie, nie ma wystarczających dowodów, aby wskazać, że szczepionka jest tego przyczyną. Trzeba poczekać na wynik przeglądu."

Na podstawie: http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/thousands-of-teenage-girls-enduring-debilitating-illnesses-after-routine-school-cancer-vaccination-10286876.htmlZnalezione na: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #3 on: (Wed) 10.06.2015, 16:05:48 »
Zaszczepione dziewczęta – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015)
https://www.youtube.com/watch?v=UX7NXLpEe7k

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych - 283 (dostępny jest również dokument na ten temat https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9wqqtx8awiqi9a874g1 )
Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi. Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil - preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny. A rząd duński umywa ręce….. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju. Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.
Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS - Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi….. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil. Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień.
Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn.

----------------------


http://imgur.com/HpQwJaW

Na początku czerwca otwarto w pięciu miejscach w Danii ośrodki terapeutyczne dla dziewcząt, które najprawdopodobniej zostały dotknięte przez skutki uboczne szczepionki HPV.

Oblężenie jakiego w krótkim czasie doświadczyły nowo otwarte ośrodki jest ogromne. Zainteresowanych jest tak wiele, że już po tygodniu od otwarcia oczekiwanie na terapię wynosiło ok. 9 miesięcy. Nowe dane z ośrodków pokazują, że liczba dziewcząt zwracających się do centrów terapii HPV od czerwca, gdy centra zostały otwarte, się podwoiła. Obecnie to ok. 1200 dziewcząt.

Film dokumentalny ”Zaszczepione dziewczęta – chore i opuszczone” – był wyświetlany w TV2 w marcu (2015). Dokument opowiadał o skutkach ubocznych jakie pojawiły się u bardzo wielu dziewcząt po szczepieniu przeciw HPV.

Po pokazaniu tego dokumentu, redakcja wydania cyfrowego TV2 stworzyła grafikę, która ukazuje skutki uboczne szczepionki, które zostały opisane przez dziewczęta biorące udział w filmie.

Informacja pochodzi ze strony TV2 (najpopularniejsza stacja telewizyjna w Danii)
 http://nyhederne.tv2.dk/2015-08-31-hpv-saadan-er-symptomerne
« Last Edit: (Wed) 09.09.2015, 10:18:17 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #4 on: (Wed) 10.06.2015, 16:09:40 »
Zabójcze szczepienia HPV

Rząd UK przyznał, że tysiące dziewcząt zostało trwale okaleczonych szczepionkami HPV w UK.  Te liczby dodają się do tysięcy tragicznych ofiar (w tym zgonów) tych szczepień zgłoszonych w USA. Japonia oraz kilka innych krajów Azji zakazało stosowania tych silnie toksycznych szczepień,  ale nie oczekiwać takich prospołecznych decyzji od rządów UE czy USA, których głównym celem jest zabezpieczanie maksymalnych zysków karteli wielkiej farmacji.  Masowe zbrodnie tych karteli dokonywane pod parasolem medycyny publicznej niewiele różnią się od nazistowskich zbrodni w obozach zagłady.

http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/thousands-of-teenage-girls-enduring-debilitating-illnesses-after-routine-school-cancer-vaccination-10286876.html

http://sanevax.org/

Prof. Maria Dorota Majewska

Dzień po 6-walentnej szczepionce umiera chłopczyk we włoskim żłobku – SIDS (2013 rok)
https://www.youtube.com/watch?v=E8X5LHHZc6g

Znalezione na: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zabojcze-szczepienia-hpv-2015-06
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

kowal

 • Guest
Szczepionka przeciwko HPV okaleczyła już dziesiątki tysięcy nastolatek
Dziesiątki tysięcy nastolatek zapadały na ciężkie choroby, a niektóre z nich zostały wręcz przykute do wózków inwalidzkich po otrzymaniu rutynowo przepisywanej szczepionki przeciwko HPV (wirusowi brodawczaka ludzkiego).Agencja Regulacyjna Leków i Produktów Medycznych (The Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency) ogłosiła, że na przewlekłe destrukcyjne choroby, skutki uboczne szczepionki HPV, cierpi 8228 nastolatek.

Jednak przypadków dosłownie powalenia przez różne skutki uboczne po otrzymaniu szczepionki HPV jest w rzeczywistości znacznie więcej. Liczbę 8228 należy przemnożyć przez 10.

W Wielkiej Brytanii szczepionkę HPV zaleca się rutynowo 12- i 13-latkom od 2008 roku. Ma ona [rzekomo] chronić przed przenoszonymi drogą płciową zakażeniem wirusami brodawczaka ludzkiego, którego następstwem może być rak szyjki macicy.

Dodatkowo, uprzednio zdrowe nastolatki po podaniu tej szczepionki zaczynają uskarżać się na bóle w klatce piersiowej i jamie brzusznej, wyczerpanie, trudności w oddychaniu, fibromialgię [przewlekły ból mięśni i stawów] oraz zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej [trudności w utrzymaniu pionowej postawy ciała wskutek kołatania serca, zawrotów głowy, uczucia lęku, zmęczenia, nadmiernej potliwości, utraty przytomności, co prowadzi do ograniczenia aktywności życiowej, a niekiedy grozi inwalidztwem różnego stopnia].

W ponad jednej czwartej przypadków skutki uboczne zaaplikowanej szczepionki były tak drastyczne, że wymagały natychmiastowej hospitalizacji, bo uznano je za „zagrażające życiu”.

Obawy związane ze szczepionką HPV to żadna nowość. Wcześniej przed jej stosowaniem ostrzegało już japońskie ministerstwo zdrowia, natomiast kraje europejskie nadal są na etapie ponownej oceny jej jakości.

Jakiś czas temu dowiedziono również, że szczepionka HPV ma związek z pojawieniem się bezpłodności i przedwczesnej menopauzy.

W Wielkiej Brytanii, pomimo rejestrowania na bieżąco powiązań pomiędzy zaaplikowaniem szczepionki i jego następstwami, do tej pory przyjęło ją ponad 8 milionów osób.

Według Jackie Fletcher z antyszczepionkowej grupy nacisku Jabs „u poprzednio sprawnych i zdrowych młodych dziewczyn [po podaniu szczepionki] pojawiają się ataki zmęczenia o podłożu wirusowym; niektóre z nich tracą zdolność chodzenia i nie odzyskują jej nawet po wielu latach”.

W artykule opublikowanym niedawno w czasopiśmie Clinical Rheumatology [Reumatologia kliniczna] doktor Martinez-Lavin napisała, że pomimo tego, że szczepionka HPV „jest jedną z najbardziej skutecznych metod wykorzystywanych w służbie zdrowia w historii medycyny”, to jednak skala rejestrowanych skutków ubocznych w porównaniu z innymi rutynowymi szczepieniami wywołuje coraz większe zaniepokojenie.

    Komentarz SOTT: Wypowiedź doktor Marinez-Lavin stoi w sprzeczności z dostępnymi informacjami na temat rzekomej skuteczności szczepień i jest dowodem na całkowite sponeryzowanie świata nauki. Szczepionka HPV to studium przypadku zepsucia i demoralizacji nauki kosztem naszych dzieci.

    Lead developer of HPV vaccines comes clean, warns parents & young girls it’s all a giant deadly scam (Naukowiec prowadząca badania nad szczepionką HPV wyjawia prawdę, ostrzega rodziców i młode dziewczyny: to wszystko jest jednym wielkim przekrętem):

        „W październiku 2009 roku na 4 Międzynarodowej Konferencji nt. Szczepień doktor Harper odważyła się na niespodziewane wyznanie. Jej wystąpienie zmieniło się o 180%, kiedy zamiast wychwalać zalety szczepień, o czym pierwotnie zamierzała mówić, postanowiła oczyścić swoje sumienie, przekazując prawdę o śmiercionośnych szczepionkach po to, by „mogła spokojnie spać”. […]

        Powiedziała, że 70% infekcji wywoływanych wirusem HPV ustępuje samoistnie, t.j. bez leczenia, w ciągu roku, a ponad 90% w okresie do dwóch lat […]. Dodała też, że wszystkie testy kliniczne były przeprowadzane na osobach w wieku 15 lat i powyżej, a mimo to szczepienia HPV zaleca się również 9-latkom”.

W rzeczywistości całkowita liczba chorób powiązanych ze szczepionkami HPV przewyższa liczbę skutków ubocznych, jakie odnotowano w trakcie wszystkich rutynowych programów zdrowotnych razem wziętych.

Opierając się na własnym raporcie, brytyjska Agencja Regulacyjna Leków i Produktów Medycznych (ARLiPM) nadal utrzymuje, że nie istnieją żadne „istotne obawy dotyczące bezpieczeństwa” tej szczepionki.

Natomiast organy nadzorujące realizację programu szczepień uparcie twierdzą, że szczepionka HPV może uratować blisko połowę ze 1000 kobiet, które każdego roku umierają na raka szyjki macicy. To drugi najczęściej występujący nowotwór atakujący kobiety poniżej 35 roku życia.

ARLiPM wciąż stoi na stanowisku, że nie udowodniono związku pomiędzy podaniem szczepionki a pojawieniem się ciężkich chorób, natomiast służba zdrowia w Wielkiej Brytanii (NHS) zapewnia, że „wysoka skuteczność” programu szczepień przeciwko HPV została potwierdzona.

    Komentarz SOTT: Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne informacje na temat szkodliwości szczepionki HPV oraz skalę zaniedbań w tym względzie ze strony świata nauki, wygląda na to, że jej wstrzykiwanie można uznać za jedną z metod tortur: „Praktyki medyczne, które wywołują dotkliwe cierpienie bez racjonalnego uzasadnienia można traktować jako rozmyślnie okrutne, nieludzkie i poniżające sposoby traktowania lub karania, a jeśli bierze w nich udział państwo z jakąś szczególną intencją, to są to tortury„. [Raport ONZ z 2013 roku w sprawie tortur i innych okrutnych, nieludzkich, poniżających sposobów traktowania i karania].

Oli Smith

http://www.express.co.uk/life-style/health/581393/Tens-of-thousands-teen-girls-suffer-serious-illnesses-HPV-cervical-cancer-health-concerns

Tłumaczenie/źródło: PRACowniA

Artykuł na SOTT: Tens of thousands of teen girls suffer serious illnesses after HPV cervical cancer jab

Tags : hpv, szczepionka
« Last Edit: (Sat) 20.06.2015, 22:45:57 by kowal »

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #6 on: (Thu) 25.06.2015, 12:12:40 »


Były pracownik firmy Merck, Francuz dr Bernard Dalbergue, w kwietniu udzielił wywiadu dla czasopisma Principe de Santé (Zasady zdrowia), w którym opowiedział o swoich doświadczeniach w przemyśle farmaceutycznym. Po trudnych latach pracy w szpitalu, dr Dalbergue szybko dał się uwieść wygodnej pracy w przemyśle farmaceutycznym. Mniej krzyków, bólu i śmierci. Najnowsza moda, luksusowe auta, pieniądze i malwersacje stały się częścią jego życia. Do chwili kiedy po 20 latach w laboratoriach farmaceutycznych obudziło się w nim sumienie i swoje doświadczenia opisał w książce.

Le Gardasil sera le plus grand scandale de tous les temps

W wywiadzie dr Bernard Dalbergue mówi o tym jak zdziwił się kiedy Marcia Angell zwolniła się ze stanowiska szefowej szanowanego New England Journal of Medicine, bo uważała, że przemysł farmaceutyczny manipulował badaniami klinicznymi i kontrolował wszelką przekazywaną opinii publicznej informację. Ona, tak jak wielu innych, twierdziła, że badania naukowe wyglądające na obiektywne i niezależne, faktycznie opisywał przemysł farmaceutyczny.

W wywiadzie mówi, że co roku we Francji umiera 18.000-30.000 osób bezpośrednio na skutek niepożądanych reakcji na produkty farmaceutyczne, a liczba ta dla całej Unii Europejskiej wynosi około 200.000. Wyjaśnia, że nie ma żadnych badań klinicznych, które dokumentują bezpieczeństwo produktu, co Merck usiłuje wmawiać ludziom w przypadku GARDASILu, a dopiero po rozprowadzeniu milionów dawek okazuje się jak niebezpieczny jest ten produkt. Dlatego mówi bez wahania: "GARDASIL będzie największym skandalem w historii medycyny" – i dodaje – "trzeba oszacować pełny zakres tego skandalu. Kiedy szczepionkę wypuszczono na amerykański rynek, każdy wiedział, że okaże się bezużyteczna. Diane Harper, wiodąca opiniotwórczyni w Ameryce, była jedną z pierwszych którzy ujawnili to wielkie oszustwo".

Dr Dalbergue wymienia inny przykład tego jak przemysł farmaceutyczny oszukał opinię publiczną: przeciwzapalny lek Mercka VIOXX, wykazał iż wywołuje poważne skutki uboczne, łącznie z atakiem serca, a Merck włożył dużo wysiłku by ukryć ponad 30.000 zgonów – skutków ubocznych. Tuż po tym rozpoczęli prace nad podobnym nowym produktem pod nazwą ARCOXIA , w którym zmienili kilka cząsteczek, i kiedy ludzie nadal umierali z powodu VIOXXa, który wtedy był wycofany, lekarze zaczęli przepisywać ten nowy i równie niebezpieczny produkt". ARCOXIA teraz jest przepisywana i aprobowana, a jest wyjątkowo niebezpieczna. To samo odnosi się do GARDASILu: jest bezużyteczny i kosztuje fortunę. Co więcej, decydenci wszystkich szczebli o tym wiedzą".

Potwierdza, że wszystkie szczepionki wywołują skutki uboczne, że wszystkie szczepionki mogą wywołać syndrom guillain-barre, paraliż, stwardnienie rozsiane i ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia, a jeśli chodzi o ratowanie milionów przed ospą i polio, to już zupełnie inna sprawa: "Przewiduję, że GARDASIL stanie się największym skandalem medycznym wszech czasów, bo w pewnym momencie dowody wykażą, że ta szczepionka, być może osiągnięcie techniczne i naukowe, nie ma absolutnie żadnego wpływu na raka szyjki macicy, i że wszystkie niepożądane skutki, które niszczą życie, a nawet zabijają, nie służą żadnemu innemu celowi niż generowanie zysków dla producentów". Jeśli chodzi o pytanie dlaczego GARDASILu nie wycofuje się z rynku, odpowiedź jest krótka: "Jest zbyt wielki interes finansowy na tych lekach by je wycofać".

Pod koniec wywiadu dr Bernard Dalbergue porównuje przemysł farmaceutyczny i zbudowany przez nas system z systemem politycznym w Chinach: "Tam oponenci są zabijani jednym strzałem w szyję i egzekucje pokazuje się w TV. Co gorsze, rodziny ofiar muszą zapłacić za użyty pocisk. Uważam, że tych 18.000-30.000 zgonów na skutek leków to dokładnie to samo – pacjenci muszą płacić za pocisk który ich zabija".

Historię o dr Dalbergue opublikował La Monde, cały artykuł tutaj:
Les pratiques du laboratoire pharmaceutique Merck en accusation http://www.lemonde.fr/economie/article/2014/02/04/un-ancien-de-merck-denonce-les-pratiques-du-laboratoire_4359560_3234.html

Źródło: http://hpv-vaccine-info.org/gardasil-will-be-the-biggest-scandal-in-medical-history/
Znalezione na: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
« Last Edit: (Sat) 11.07.2015, 22:08:25 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #7 on: (Sun) 28.06.2015, 15:38:14 »
Ponad 300 zaszczepionych dziewczyn w Carmen de Bolivar doznało powikłań po szczepionce przeciwko HPV
https://www.youtube.com/watch?v=YIjvlmR3eWk

 To już praktycznie przerażająco codzienny widok w miejscowości Carmen de Bolivar w północnej Kolumbii. Ponad 300 młodych dziewcząt zostało w ciągu ostatnich trzech miesięcy przywiezionych do szpitala z podobnymi objawami i nikt nie wie dokładnie co im dolega. Zamieszanie i panika szerzą się w mieście, w szczególności przed szpitalem Bahn.
- O-Ton Yadira Cortes: „Jesteśmy zdesperowanymi i bardzo zmartwionymi rodzicami. Chcemy po prostu, aby nasze córki wyzdrowiały. Chcemy, aby nie traciły na wadze, żeby mogły wstać z łóżka i znowu normalnie funkcjonowały.”
- Desperacja osiągnęła już takie rozmiary, że na ulicach płoną opony - wszystko po to aby przyciągnąć uwagę i uzyskać odpowiedzi na naglące pytania. Minister Zdrowia, po przybyciu na miejsce obiecał pomoc i zapewnił ludzi, że bardzo poważnie traktuje ich obawy. Objawy dziewcząt w wieku od 9 do 19 lat są identyczne: omdlenia, bóle głowy, drętwienia rąk. Jedynie wiadomo, że wszystkie dziewczyny zostały zaszczepione pewnym lekiem przeciwko rakowi szyjki macicy. Testy jednak nie mogły wykazać pomiędzy nimi żadnej zależności. Więc może przyczyna leży gdzie indziej? Dr Rodrigo Cordoba, prezes Łacińsko - Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego ma pewną teorię:
- Dr Rodrigo Cordoba: „Szczepionka jest faktem symbolicznym i wzbudzającym kontrowersje. We wszystkich badaniach, które zostały przeprowadzone na szczepionce, co do jej działania itp., nie znaleziono bezpośredniego związku między nią a opisywanymi symptomami. Nie znaczy to jednak, że dziewczyny nie są chore. Jednak faktycznie odczucia takie jak strach, mroczne obawy i domysły mogły spowodować takie fizyczne dolegliwości i objawić się w zjawisku masowym.”
- To by było wyjaśnieniem, które także nie musi się zgadzać. Pomimo tego, że objawy chorobowe dziewczynek z Carmen de Bolivar nie stwarzają bezpośredniego zagrożenia ich życia, lekarze w trybie pilnym szukają ich wyjaśnienia.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #8 on: (Fri) 24.07.2015, 13:49:05 »
Zuriñe z Hiszpanii, ofiarą szczepionki przeciwko HPV – silne ataki drgawek … i inne dolegliwości...
https://www.youtube.com/watch?v=eEkcl_peBLo

„Zuriñe 17-latka, mieszkanka Santo Domingo de la Calzada ( La Rioja ) dostała nowy atak związany ze szczepionką przeciwko HPV, którą otrzymała mając 11 lat. W rzeczywistości mnóstwo dziewcząt na całym świecie zmarło lub cierpią tak jak Zuriñe. W Indii, Japonii i Francji już od dawna zabroniona jest ta szczepionka przez swoje wielkie niebezpieczeństwo. Tymczasem w Hiszpanii , odpowiedzialni spoglądają w inną stronę. Nie chcemy żeby bawili się życiem naszych maleńkich. DOŚĆ JUŻ…”
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: HPV - Wirus brodawczaka ludzkiego
« Reply #9 on: (Sat) 25.07.2015, 16:24:54 »
Badanie bezpieczeństwa Gardasilu z użyciem soli aluminium jako placebo do porównania toksyczności ze szczepionką.

Quote
Animal and human studies have shown that aluminum can cause nerve cell death [3] and that vaccine aluminum adjuvants can allow aluminum to enter the brain, [4 5] as well as cause inflammation at the injection site leading to chronic joint and muscle pain and fatigue.  [6 7] Nearly 90 percent of Gardasil recipients and 85 percent of aluminum placebo recipients followed-up for safety reported one or more adverse events within 15 days of vaccination, particularly at the injection site.[8] Pain and swelling at injection site occurred in approximately 83 percent of Gardasil and 73 percent of aluminum placebo recipients. About 60 percent of those who got Gardasil or the aluminum placebo had systemic adverse events including headache, fever, nausea, dizziness, vomiting, diarrhea, myalgia. [9 10] Gardasil recipients had more serious adverse events such as headache, gastroenteritis, appendicitis, pelvic inflammatory disease, asthma, bronchospasm and arthritis.

http://www.nvic.org/nvic-archives/pressrelease/gardasilgirls.aspx
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje