Author Topic: Strona z niszowymi informacjami.  (Read 1506 times)

Offline elwis33

• Moderator Globalny
  • Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Strona z niszowymi informacjami.
« on: (Thu) 07.05.2015, 21:31:36 »
Na tej stronie rzucane są prawdziwe granaty i bomby taką moc mają te informacje  oby niektóre z nich się nie sprawdziły

https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
  • Reputacja: +3/-0
Odp: Strona z niszowymi informacjami.
« Reply #1 on: (Fri) 08.05.2015, 10:21:46 »
W poniedziałek się przekonamy czy te bomby są wiarygodne. :)

I te wpisy trochę świadczą o problemach emocjonalnych wpisujących:

JA DZIŚ NIE MAM PRETENSJI DO „POLITYKÓW” BO W POLSCE TO BANDA SKURWESYNÓW A NIE JAKIEŚ ELITY…..

WYSTARCZYŁO MI OSTATNIO 14 DNI ABY OLŚNIENIE MNIE DOPADŁO

TO ŻE Z POLSKI UCIEKŁO W 14 LAT 7 000 000 POLAKÓW – ( mozecie sobie piepszyć że 2 miliony) – TO ŻE SIĘ NIE WYMELDOWALI UCIEKAJĄC NIE DAJE WAM PRAWA DO WLICZANIA ŻE TU SĄ , NIEMA ICH O CZYM ŚWIADCZĄ ODPOWIEDNIKI URZĘDÓW SKARBOWYCH KRAJÓW ZACHODNICH …

ALE DLACZEGO ONI UCIEKLI SKORO TU TAKI RAJ TAKIE WARTOŚCI PATRYJOTYCZNE SIĘ HODUJE ……

NIE TYLKO UCIEKLI PRZED KURWAMI KTÓRE WY NA PIEDESTAŁY WKŁADACIE I LIŻECIE IM DUPY W ZAMIAN ZA …. ZA CO ZA TO ŻE WAS JESZCZE NIE EKSTERMINUJĄ CYKLONEM – B , W KREMATORIACH ??

NORMALNI LUDZIE UCIEKLI PRZED WAMI BARANY CIEMNE MAJĄ DOŚĆ SĄSIADÓW PRZYGŁUPÓW

KTÓRZY JAK WYŻEJ WSPOMNIAŁEM SĄ TAK PRYMITYWNI ŻE NIE POTRAFIĄ ŻYĆ WEDŁUG ZASAD OGÓLNOLUDZKICH ANI NAWET NIE RESPEKTUJĄ PRAW WŁASNYCH !!!!!

DZIKUSY !!!!!!!
« Last Edit: (Fri) 08.05.2015, 10:23:58 by Split! »

Offline elwis33

• Moderator Globalny
  • Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +1/-0
Odp: Strona z niszowymi informacjami.
« Reply #2 on: (Fri) 08.05.2015, 10:46:59 »
tak czytałem to. Liczyli że zdoła się im obudzić naród i w ich mniemaniu już nie ma szans, dlatego są załamani i reagują tak emocjonalnie. Jak dla mnie będzie wszystko wiadomo do 16 maja.