Author Topic: Dr Jerzy Jaśkowski: Medycyna, a „Medycyna Praktyczna” i Zdrowie.  (Read 6281 times)

kowal

  • Guest
Dr Jerzy Jaśkowski: Medycyna, a „Medycyna Praktyczna” i Zdrowie.

Z cyklu:„Państwo istnieje formalnie”-47.
Jeżeli wolność słowa cokolwiek oznacza, to oznacza ona prawo do mówienia tego,
czego ludzie nie chcą słyszeć i co chcieliby ukryć.” Jerzy Orwell
„Czym głupsza władza, tym więcej przepisów; zakazów i nakazów.” jj


…..I mamy kolejny problem. Instytucje zajmujące się toksykologią ustanowiły, że dopuszczalna dzienna dawka aluminium wynosić może maksymalnie 25 mcg i to otrzymywanego doustnie, a nie wstrzykiwanego do krwioobiegu. Z jakiegoś bliżej nieznanego powodu, i ukrywanego przez szczepionkowców, nigdzie nie wyjaśnia się, dlaczego w szczepionkach może być 10 do 20 razy więcej aluminium, czyli od 1000 do 2000 %. I dodatkowo twierdzą ci ”eksperci”, że to nie jest szkodliwe?
Jak udowodniono, w szczepionkach stężenie rtęci przekracza 25000 razy limit ustanowiony dla wody pitnej.
http://www.polishclub.org/2015/04/30/dr-jerzy-jaskowski-medycyna-a-medycyna-praktyczna-i-zdrowie/

 
Wielokrotnie już podkreślałem, że tzw. powszechne nauczanie służy tylko i wyłącznie powszechnemu ogłupianiu, według obowiązującej  na danym etapie rozwoju doktryny, nie tylko politycznej. Starsi doskonale pamiętają – a mam nadzieję, że nie biorą statyn, ani nie wstrzykują sobie aluminium – jak to w latach pięćdziesiątych musieli na pamięć wkuwać osiągnięcia nauki sowieckiej, w rodzaju Olgi Lepieszyńskiej, czy Łysenki.
Nawet bardo dobrzy specjaliści, pisząc podręczniki medyczne, opierali się na Marksie, czy Stalinie.

 
Sam miałem kolegów, którzy na pamięć przytaczali mi kilka stron podręcznika z laryngologii, podkreślającego wybitne zasługi dla tej specjalizacji Józefa Wissarionowicza.

 
Nic się nie zmieniło i indoktrynacja idzie pełną parą. Proszę zauważ Szanowny Czytelniku, że najpierw pod groźbą karną każą Tobie płacić podatki, które wynoszą już około 80% Twoich dochodów. Za czasów takiego Waszyngtona, koło 1800 roku, podatki wynosiły 3%. A za Hitlera 33%. No, ale teraz, jak mawiał pewien PT Biskup, mamy wolność i demokrację.

 
Potem ten sam urzędnik, a musimy ich, zgodnie z unijnymi dyrektywami, utrzymywać już 1 380 000 w kraju nad Wisłą, wymyśla różne preteksty, by wyciągnąć z tego worka pieniądze. Najprostszym i niebudzącym sprzeciwów społecznych sposobem, jest przeznaczanie pieniędzy na zdrowie i edukację. To nie nauczyciele wymyślają programy edukacyjne, ale urzędnicy na rozmaitych szczeblach. Między innymi wymyślili przedmiot zwany marketingiem, czyli sposobem naukowego oszukiwania ludzi, czyli wciskania im przedmiotów, lub usług zupełnie zbędnych, a może nawet szkodliwych. Generalnie nazywa się to reklamą. Problem polega na tym, że nie posiadamy przemysłu i absolwenci tych kierunków pracują w prywatnych firmach. Powoduje to, że absolwent wyuczony za Twoje Podatniku pieniądze, stara się Ciebie oszukać, wciskając Tobie rozmaitego rodzaju, najczęściej zbędne, gadżety. W związku ze znanym faktem, że kobiety najłatwiej oszukać, reklama nastawiona jest głównie na nie. Wystarczy wejść do jakiegokolwiek sklepu i samemu sprawdzić, 90% powierzchni wystawowej przeznaczonej jest dla kobiet. Niestety większość pediatrów, pielęgniarek, to także kobiety.
W celu zwiększenia obrotów taki reklamodawca stara się mówić do ręki, a nie do ucha, urzędnikom wprowadzającym określone przepisy i kary za ich nieegzekwowanie, na przykład konieczność kafelek w gabinetach lekarskich, konieczność używania takich, a nie innych kubków do badań, określonych kolorów ścian, długości ogórka, czy krzywizny banana, itd.
Urzędnicy w państwach cywilizacji turańskiej, czy bizantyjskiej, mają niesamowite możliwości wymuszania dodatkowych opłat, czyli łapówek. Taką typową łapówką dla urzędników jest podatek, zwany Vatem.

 
Możesz sam sprawdzić na najprostszym przykładzie, jakim jest wprowadzanie, nawet wbrew obowiązującemu jeszcze w Polsce prawu, przymusu szczepień. W ten prosty sposób wypływa z systemu służby zdrowia kilkaset milionów złotych do kieszeni prywatnych korporacji. Oczywiście, po drodze uszczuplonych o ten podatek zwany vatem. A potem zawsze jest tłumaczenie, że musisz czekać w kolejkach, ponieważ nie ma pieniędzy na podstawowe procedury lecznicze. Na operacje ortopedyczne czekasz 2-3 lata.
W ten prosty sposób splata się medycyna z edukacją.
W celu dalszego otumaniania społeczeństwa muszą istnieć specjalne gazety, czyli biuletyny reklamowe przemysłu farmaceutycznego. Jedną z takich reklamówek jest MEDYCYNA PRAKTYCZNA.

 
Poniżej typowy przykład dezinformacji społeczeństwa i lekarzy w Polsce. W dniu 18 lutego 2015 roku ukazał się artykuł, podpisany przez redaktora naczelnego tego magazynu dr Mrukowicza, a będący streszczeniem pracy z Arthritis Reumatol. 2014;66. Jest to typowe dla tego rodzaju biuletynów, zamiast prac oryginalnych, dla mniej wartościowego ludka podaje się streszczenia, lub wytyczne. Robot nie musi myśleć, ma wykonywać, czyli sprzedawać. Zupełnie brak natomiast prac krajowych. Jest to oczywiście uzgodnione z odpowiednimi urzędnikami, którzy za czytanie tych reklamówek dają tzw. punkty edukacyjne, niezbędne do oceny danego lekarza w jego awansie.
Tytuł streszczenia brzmi: „Szczepienia nie zwiększały ryzyka zachorowania na toczeń rumieniowy układowy.”
Wnioski są następujące: autorzy nie stwierdzili po podaniu szczepienia wzrostu ryzyka wystąpienia tocznia rumieniowatego w okresie 24 miesięcy! Badane szczepionki to przeciwgrypowa, polio, DPR, podane w okresie wcześniejszych 24 miesięcy.
Nie prowadzono osobnej analizy dla WZW B.

 
A co do powiedzenia ma w tym temacie NAUKA?

    Międzynarodowa Rada Lekarska w sprawie szczepień

Otóż już w 2005 roku w Autoimmun Rev. 2005;4 ukazał się artykuł dr Marca Girarda, uświadamiający społeczeństwo medyczne, że władze francuskie tłumią wyniki badań, wskazujące na poważne zagrożenie szczepionkami. Dotyczy to właśnie szczepionki przeciwko WZW B. Jest wiele prac nawet, w tzw. recenzowanych, czyli korporacyjnych czasopismach na przykład Uniwersytetu Harvarda, wiążące liczne zgony niemowląt w USA i Europie ze stwardnieniem rozsianym i wieloma chorobami autoimmunologicznymi.
Kropkę nad „i” postawił wyrok sądu federalnego. Jako 52 Stan powinniśmy się zapoznać z obowiązującym prawem.
Sąd Federalny US, MASTERS nr 01-499V E-zapis 23 marca 2011. Do publikacji – kar umownych; Zapalenie wątroby typu B, Szczepionka. Domniemane urazy, DOŁĄCZ Toczeń rumieniowaty układowy SLE.

 
Trochę historii.
29 sierpnia 2001 roku złożony został pozew o odszkodowanie z powodu powikłań po szczepieniu WZW typu B.
Podobnie jak w Polsce, sprawa trwała parę ładnych lat. Dziecko zdążyło już umrzeć w 2009 roku, ale sąd po rozpatrzeniu ekspertyz i opinii biegłych stwierdził, że należy wypłacić ryczałt 475 000 dolarów, jako odszkodowanie za wszelkie szkody  w ramach 42 USC §300aa-15.

 
Czyli ta praca, streszczona w Medycynie Praktycznej, ma poważną wadę czasową. Przedział czasu do 24 miesięcy [nie podano średniej czasu obserwacji], jest za krótkim okresem, aby cokolwiek dobrze zdiagnozować. Sądowi zajęło to 9 lat, czyli 96 miesięcy.
I mamy problem, dlaczego Izby Lekarskie nie podały tej informacji, było nie było sądowej, a więc otrzymanej na podstawie ekspertyz wielu specjalistów, do wiadomości swoich członków? Przecież w Polsce niemowlaki są szczepione już w pierwszej dobie po urodzeniu tą szczepionką! Czy takie ukrywanie faktów przez Izby jest zgodne z tak szeroko nagłaśnianym Kodeksem Etyki Lekarskiej?
Sam musisz wyciągnąć wnioski Szanowny Czytelniku, o co tu chodzi.

 
Jesteśmy jednym z 3 tak durnych państw na świecie, które kaleczą swoich przyszłych obywateli i podatników [obok Rumuni i Bułgarii, na 186 istniejących]. W dodatku władze okłamują społeczeństwo twierdzeniem marketingowym, że robią to dla ich zdrowia, a żeby ludek nie podskakiwał, to ustanawiają odpowiednie przepisy do karania nieposłusznych.
Taki konsultant z pediatrii, p. prof. Jackiewicz, wszędzie dodatkowo propaguje konieczność szczepień nawet wcześniaków. Co prawda ona może być wyjątkiem, ponieważ jest dwuetatowcem.
Dr hab. n. med. Teresa Jackowska:

    Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.

Dr n. med. Jacek Mrukowicz*

    W okresie minionych 3 lat otrzymałem:
    – honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK.
    Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD.
    Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.

 Dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM:

    Honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie w uczestnictwach w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK)
    Prowadzenie badań klinicznych (GSK)

Prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki:

    Uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki.

Volume 85, Issue 4, July–August 2010, Pages 360–370
Prof. dr hab. Anna Skoczyńska udział w grantach GSK, Novaris, Pfizier. Finansowanie spotkań  naukowych Baxter, GSK, Novaris, Pfizier. HONORARIA Z TYTUTŁU WYGŁASZANYCH WYKŁADÓW: Baxter, GSK, Novaris, Pfizier. Udział w Komitetach Doradczych: Baxter, GSK, Nowaris, Pfizier.
http://www.mp.pl/szczepienia/wyklady/show.html?id=116741
Jest uznanym faktem, że wiele dzieci rodzi się przedwcześnie. Dziecko może teraz przetrwać poza łonem matki już po 24 tygodniach ciąży. Oznacza to, że wielu wcześniakom są wszczepiane ogromne ilości aluminium w dniu ich narodzin. Na jakiej podstawie, już w wieku ośmiu tygodni, zgodnie z zalecanym prze CDC harmonogramem szczepień, te małe, niedojrzałe dzieci dostają aż dziewięć szczepień?

 
I mamy kolejny problem. Instytucje zajmujące się toksykologią ustanowiły, że dopuszczalna dzienna dawka aluminium wynosić może maksymalnie 25 mcg i to otrzymywanego doustnie, a nie wstrzykiwanego do krwioobiegu. Z jakiegoś bliżej nieznanego powodu, i ukrywanego przez szczepionkowców, nigdzie nie wyjaśnia się, dlaczego w szczepionkach może być 10 do 20 razy więcej aluminium, czyli od 1000 do 2000 %. I dodatkowo twierdzą ci ”eksperci”, że to nie jest szkodliwe?
Jak udowodniono, w szczepionkach stężenie rtęci przekracza 25000 razy limit ustanowiony dla wody pitnej.

Do całej sprawy, kompromitującej tzw. urzędników zdrowia publicznego, doszły ostatnio sprawy opisane w Anglii.
„Niewyjaśnione przypadki nagłej śmierci niemowląt wkrótce po szczepieniu sześciowartościową szczepionką”. Zinka B., Rauch E. et all. Vaccin 2005.18 maja. O tym, jak niski jest poziom wiedzy pediatrów na temat szczepionek, świadczą ich wypowiedzi. Ostatnio PT Pediatra z kilkunastoletnią praktyką zarzucił matce dziecka:
„Co mi tu pani opowiada, dzieci zaszczepione nie roznoszą żadnych wirusów, ani bakterii po szczepieniu, to jakiś bzdury”
Czyli widać, że tematu zarażania po szczepieniach przez okres co najmniej 6 – 8 tygodni w ogóle nie porusza się na szkoleniach, zresztą w większości finansowanych przez bigfarm.
Biuletyny Izb Lekarskich także dziwnie milczą. Mam pismo od jednej z Izb, w którym redakcja tłumaczy się, że san-epid zakazał dalszego poruszania tematu szczepień. Niestosowanie się do poleceń san-epidu groziło masową kontrolą i zamykaniem gabinetów. Czyli indoktrynacja sprzedawców szczepionek sięga już tak daleko, że żadne samorządowe organizacje nie mają prawa do działania.

 
Jak więc widzisz, zastosowano prosty chwyt socjotechniczny z arsenału MK-Ultra [tajny program CIA do prania mózgu]. Streszczony artykuł podaje tytuł nieprawdziwy, badano tylko 3 szczepionki, akurat te, co do których podejrzeń nie było. Data wydania pracy udowadniającej związek pomiędzy szczepionką WZWB, a toczniem rumieniowatym, pochodzi z 2005 roku. Praca nie została nagłośniona. Po cichu opracowano zupełnie inną [albo nawet nie] i szeroko ją nagłośniono, nakazując wszelkim reklamówkom kooperacyjnym powielenie jej. Zasada jest prosta. Zapracowani lekarze nie czytają treści, a tylko tytuły. Nie ma związku, sumienie mam czyste. Czy na pewno?

 
Pamiętaj:
„Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych, z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi. Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”.

 
A Ty Czytelniku, do jakiej grupy należysz?

 
Kłamstwa są bardziej dochodowe. Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o przekupywaniu świadka aby mówił prawdę?
Wydrukuj i zostaw w swojej Przychodni.

Dr Jerzy Jaśkowski
Jerzy.Jaskowski@o2.pl
Gdańsk 23.04.2015

    Na zdjęciu płaczące dziecko po otrzymaniu szczepionki (Fot. Dan Hatton: Flickr) za KQEDNews  / wybór zdjęcia wg/pco

 Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    > http://www.polishclub.org/?s=Dr+Jerzy+Ja%C5%9Bkowski&submit=Szukaj

Jerzy Jaśkowski
http://www.polishclub.org/author/jjaskowski/

kowal

  • Guest
Dr Jerzy Jaśkowski: Krwawy biznes. Aborcja. Kanibalizm. Płody w formie maseczek.

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie – 49”.

 

 
„Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli” – jj

„Standardy nie są dogmatami”. prof. T. Tołoczko [Menadżer Zdrowia]

 
W głupocie i ciemnocie
żyje się w szczęściu i cnocie
powiedzenie z XVIII w.

 
Jak wiadomo, od wielu lat toczy się krwawa wojna pomiędzy tzw. zwolennikami aborcji, czyli pospolicie mówiąc skrobanek, a przeciwnikami tego procederu. O szkodliwości skrobanek pisałem już kilka lat temu. Przypomnę:

 
„I tak nawet  www.medexpres.pl.  z dnia 04 grudnia 2013 roku, zrobił prezent mikołajkowy kobietom. Opublikował mianowicie pracę opartą na metaanalizie 36 badań klinicznych. Wnioski są jednoznaczne.
Kobita, która przeszła aborcję, ma  44 % szansę zachorowania na raka piersi.
Kobita, która przeszła dwie skrobanki, ma aż 76% szansę na zachorowanie na raka piersi.
A kobieta, która przeszła 3 usunięcia płodów ma aż 89% szansę zachorowania na raka piersi. Czyli prawie pewność. Innymi słowy, chcesz mieć raka piersi, musisz się skrobać.
I teraz zastanówcie się chwilę Drogie Panie, czy kiedykolwiek, jakikolwiek lekarz wam o tym przed zabiegiem skrobanki powiedział? Czy kiedykolwiek, jakakolwiek prasa zwana kobiecą o tym pisała?”

 
Oczywiście, ta informacja nie tylko nie znalazła się w sejmie podczas ustalania praw, ale nawet w magazynach kobiecych.  Przecież nam chodzi o zupełnie co innego. Nam są potrzebne martwe płody, mówią ludzie trzymający władzę!
Dlatego właśnie jest taki permanentny krzyk o wolność dysponowania swoim brzuchem i wprowadzanie pigułek poronnych dla dzieci. Dlatego odpowiednie osoby cały czas walczą o dowolność skrobanek. Nie da się ukryć, że dominują w tej walce partie noszące nazwę socjalistycznych. Jest to długa tradycja, ponieważ nie kto inny, tylko członek KC Helena Kołłontaj w 1918 roku, po rewolucji w Rosji, opracowała dekret, że wszystkie kobiety w wieku od 16 do 30 lat, stanowią własność wspólną [niestety dekret długo się nie utrzymał].
Stąd taka duża ilość tzw. organizacji kobiecych, nie wiadomo oficjalnie przez kogo opłacanych, jest za wolnością aborcji. Mamy takie zagorzałe feministki, jak p. Nowicka, na etacie marszałka Sejmu tego wesołego baraku nad Wisłą [J. Pietrzak], czy prof. Środę, a czy kiedykolwiek one wspominały o konsekwencjach fizycznych aborcji?
Nie znam żadnego czasopisma tzw. kobiecego, które pisałoby, jakie są skutki prawidłowo przeprowadzonej aborcji. Podobnie, dziwnym trafem, brak tego w programach edukacji szkolnej. Sam musisz sobie odpowiedzieć, Czytelniku, dlaczego tak jest. Zamiast nauki o szkodliwości aborcji, nasi posłowie uczą dzieci, jak nakładać prezerwatywy.
Tak więc widzicie, że cała ta szopka z feminizmem jest tylko i wyłącznie fałszywą flagą.
Stąd takie ukrywanie się pod pojęciem poprawności politycznej tych wszystkich urzędników. Doskonale to opisał ks. dr Mariusz Sztaba, w artykule pt: „W oparach nonsensu i absurdu”.
PT Autor opisuje dewiacje umysłowe odnośnie prawdy. Odsyłam do artykułu [ http://www.polishclub.org/2013/05/19/ks-dr-mariusz-sztaba-w-oparach-nonsensu-i-absurdu/ ].
Skupię się na relatywizmie poznawczym, według którego prawda jest stopniowalna, zmienna i zależna od tego, kto i w jakich okolicznościach ją głosi.

 
Sprawy te opisał wyczerpująco Michael Jones w książce pod tytułem „Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej” [wydawnictwo Wektory]. Więcej w artykule Jana Bodakowskiego [ http://www.polishclub.org/2013/09/23/jan-bodakowski-libido-dominandi-seks-jako-narzedzie-kontroli-spolecznej-ksiazka-michaela-jonesa/] z 23.09.2013.
W wielkim skrócie, teoria ta sprowadza się do twierdzenia: „Państwo, poprzez przejęcie kontroli nad życiem seksualnym obywateli, zyskuje nad nimi władzę w sferze, która jest ich najsłabszym punktem. Kontrola ta jest skuteczna dlatego, że nie jest postrzegana jako kontrola, tylko jako wolność”.
Jest to bez wątpienia prawda, co widać na rogach ulic, gdzie po 1990 roku, czyli przemianach „politycznych”, lawinowo wyrosły sklepy i sklepiki z pornografią, opisywaną przez zasłużonych ekspertów, jako dopuszczalna edukacja.
Podobnie Ministerstwo Oświaty, wprowadzając tylnymi drzwiami edukację seksualną do szkół podstawowych, wpisuje się w realizację tego programu.

 
  Ale to nie wszystko. Po skrobance w jamie brzusznej zostaje około 500 – 750 ml krwi. Krew ta musi się usunąć. Taki proces powoduje powstawanie stanów zapalnych w jamie otrzewnowej, co doprowadza do zrostów i następnie, po 10 – 20 latach, do zaburzeń przewodu pokarmowego, wątroby. O tym się także nie mówi.

 
Komu potrzebne są martwe płody?
To już dawno temu wyjaśniły raporty organizacji Life Dynamics. Natalia Dueholm przedstawiła całą sprawę w artykule z 20.08.2010 roku [www.dakowski.pl]

 
Cały program polityczny sprowadza się bowiem do tzw. aborcji na żądanie. Wprowadzenie takiego neologizmu  prawnego daje nieograniczony dostęp do materiałów dla odpowiedniego przemysłu. Wyszło to na jaw, kiedy firma Neocutis [nowaskóra] opublikowała na swojej stronie internetowej informacje, że do produkcji kremów używa tkanek uzyskanych z płodów po aborcji.
Kremy te to: Bio-restorative Skin Cream, Lumbre Bio-restorative Eye Cream, Bio- Gel Bio-restorative Hydrogel, Journee Bio-restorative day Cream. Fachowo są one nazywane proteinami skórnymi.
Na przykład krem Journee Bio – restorative day Cream kosztuje w pudełku 30 gramowym aż 120 dolarów i wyprodukowany został z dodatkiem komórek z ciała 14 tygodniowego chłopca.
Life DYNAMISC W RAPORCIE Z 2009 ROKU WYJAŚNIA SZCZEGÓŁOWO, W JAKI SPOSÓB TE FIRMY NABYWAJĄ CIAŁA.
Doskonale o tym mówi ks. Prof. Zwoliński. Takie poaborcyjne płody kosztują w Chinach tylko 75 dolarów za kilogram, a już we Francji cena wzrasta do 220 dolarów. Chińskie sądy wydają zgodę na taki handelek. Wiadomo, że w niektórych kantonach wolno kobiecie mieć tylko jedno dziecko, każde następne jest mordowane.
Ostatnio ujawniono o wiele więcej zapotrzebowań na płody ludzkie. Okazało się, że wiele firm spożywczych używa komórek płodowych do poprawy smaku. Takie firmy jak Kraft, PepsiCo, Nestle używają różnych substancji smakowych, wyprodukowanych z wykorzystaniem tkanek płodów ludzkich. Firma Senomyx z Kalifornii produkuje „fałszywe chemikalia” zmieniające poczucie smaku. Środki te są dodawane do wielu produktów spożywczych każdego dnia.
Senomyx opiera się na preparacie HEK 293, otrzymanym właśnie z aborcyjnego płodu. Komórki są pobierane z nerek wyskrobanych płodów.
A podobno kanibalizm jest karalny… A wszyscy korzystający z tych preparatów, to jak to jest naprawdę?

 
Ale to nie wszystko.
Właśnie ostatnio tak reklamowane szczepionki przeciwko odrze – MMR – również zawierają pochodne otrzymane z komórek aborcyjnych płodów. Podobnie komórki takie są zawarte w szczepionkach:
-MMR II (Merck)
-ProQuad (MMR + Chickenpox, Merck)
-Varivax (Chickenpox, Merck)
-Pentacel (Polio + DTaP + HiB, Sanofi Pasteur)
-Vaqta (Hepatitis-A, Merck)
-Havrix (Hepatitis-A, Glaxo SmithKline)
-Twinrix (Hepatitis-A and B combo, Glaxo)
-Zostavax (Shingles, Merck)
-Imovax (Rabies, Sanofi Pasteur)

 
I w innych lekarstwach:
-Pulmozyme (Cystic Fibrosis, Genetech)
-Enbrel (Rheumatoid Arthritis, Amgen).

 
Możesz zapytać swojego lekarza – szczepionkowca, czy cokolwiek o tym wie. Izby Lekarskie jakoś dziwnie nie są zainteresowane informowaniem swoich członków o tym fakcie. Ciekawe dlaczego? A jeżeli nie wie, to lepiej zmień lekarza, bo reszta jego wiadomości także może być niepełna.
Za to cały czas reklamują szczepienia rozmaitej maści gremia feministyczne.
Musisz także wiedzieć Dobry Człowieku, że te cząstki płodów ludzkich wstrzykiwane do krwioobiegu, posiadają ładunek elektryczny dodatni. Prawidłowy ładunek elektryczny komórek jest ujemny. Jeżeli dziecko dostaje duża ilość szczepionek, to te dodatnie ładunki „zaklejają” na przykład membrany kanalików nerkowych. A to się klinicznie nazywa niewydolnością nerek, lub cukrzycą młodocianych.
Do 1960 roku dzieci otrzymywały koło 3 szczepionek, mniej więcej do roku 1980 liczba ta wzrosła do 10, a obecnie już około 26 szczepionek. Sam więc możesz policzyć, jak wzrosło zagrożenie uszkodzeniem nerek, czy trzustki.

 
Poniżej przytoczę parę przykładów produktów spożywczych, zawierających komórki uzyskane z płodów ludzkich. A podobno ludożerstwo istnieje tylko wśród dzikich.

 
PEPSI:  Wszystkie napoje bezalkoholowe: Sierra Mist • Mountain Dew • piwo korzenne i inne bezalkoholowe • napoje No Fear • Ocean Spray • Napoje najlepsza kawa w Seattle • tazo • AMP Energetyczne • Aquafina woda • Aquafina aromatyzowane napoje • Napoje energetyczne DoubleShot • napoje Frappuccino • Lipton Ice Tea • napoje pobudzające • sobe • Gatorade • Fiesta Miranda • soki Tropicana
Nestle: Wszystkie śmietanki do kawy • Maggi Brand błyskawiczne zupy, kostki bulionowe, keczupy, sosy, przyprawy, makaron instant
KRAFT – Cadbury ADAMS: • Guma do żucia: Black Jack • Bubbaloo • Bubblicious • Chiclets • Clorets • Dentyne • Freshen Up • Wiśniowa • Kwaśne jabłk • Stride • Trident
Cadbury ADAMS CUKIERKI: • Wiśnia Blaster • Fruit Mania • Bassett likiery wszystkie rodzaje • guma Maynards Wino • Szwedzkie Ryby • Szwedzkie Jagody • Juicy Squirts • • Fuzzy Peach • Sour Chillers • Sour Patch Kids • Mini Fruit Gumy • CERT miętówki • Halls Dropsy
NEOCUTIS kosmetyki: Neocutis używa męskich komórek dziecka po 14-tygodniowym okresie ciąży do swoich kremów przeciwzmarszczkowych. Poniższe kremy, które sprzedają zawierają komórki płodowe, ale musimy bojkotować wszystkie ich produkty. • Bio-Żel Prevedem Journee • Bio-Serum Lumiere • Bio Krem regenerujący skórę.
SZCZEPIONKI: • MMR II (Merck) • ProQuad (MMR + Ospa wietrzna – – Merck) • Varivax (Ospa wietrzna – Merck) • Pentacel (Polio + DTaP + HiB – Sanofi Pasteur) • VAQTA (wirusowe zapalenie wątroby typu– Merck) • Havrix (wirusowe zapalenie wątroby typu– GlaxoSmithKline) • Twinrix (Hepatitis- A i B kombi – Glaxo) • ZOSTAVAX (Półpasiec – Merck) • Imovax (Wścieklizna – Sanofi Pasteur); innych leków: • PULMOZYME (Mukowiscydoza – Genetech) • Enbrel (reumatoidalne zapalenie stawów – Amgen)
Źródła:

    http://www.endalldisease.com
    http://www.ewg.org
    http://www.naturalnews.com

 
  I mamy kolejny problem. Oficjalnie w państwach tzw. cywilizowanych. Kanibalizm jest przestępstwem. Co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. A tutaj na rynek wpuszcza się produkty zawierające komórki ludzkie. Czyli pierwsza bariera została przełamana. Po cichu, ale wszyscy się zgodzili i nikt nie protestuje.
Pytanie bowiem jest jedno: jeżeli wolno mi zjeść 10 – 1000 komórek ludzkich, to dlaczego nie 10 milionów. Przecież to jest to samo ciało ludzkie. Cała różnica polega tylko na ilości, bowiem co do jakości, już się zgodziliśmy.
I kolejne pytanie. Jeżeli wolno do pepsi, to dlaczego nie wolno do kiełbasy, czy jakiejś tam pasty do chleba?
Jeżeli wolno dodawać do żywności płody dziecięce, to dlaczego nie wolno na przykład po eutanazji? A dlaczego tak prą do wprowadzenia eutanazji? A zobacz, jaka to ilość mięsa.
Miałem pacjenta, który był dyrektorem produkcji w dużych zakładach mięsnych w latach 70. ubiegłego wieku. Powiedział mi kiedyś, że gdyby w tamtych latach tak przyrządzał wędliny, jak się to robi obecnie, to z więzienia długo by nie wychodził. A obecnie wszyscy się zgodzili, że to, co było dawniej odpadem, obecnie jest kiełbasą po 5 – 10 zł za kilogram. I jeszcze ludziki się cieszą, że tak tanio kupili. A przecież na żadnej wędlinie nie ma podanego składu, pomimo istnienia takiego wymogu prawnego. A jeżeli kilogram mięsa kosztuje 20 złotych, plus robocizna, to jak kiełbasa może kosztować 15 złotych?
I wszystko dzieje się zgodnie z prawem!
I najważniejszy problem: utrzymujemy, jako podatnicy, całe stada tzw. etyków, moralistów, filozofów, a czy kiedykolwiek, problem powyższy był przez nich publicznie poruszany?
Czy na uczelniach, zwanych wyższymi, uczy się o tym studentów, że biorą udział w kanibalizmie, w celu wzrostu dochodów jakiegoś tam koncernu?
Czy jakikolwiek pediatra, dermatolog, położnik, wspomniał o tym swoim pacjentom?
Czy te wszystkie dezinformatorki głównego nurtu pisały o tych sprawach?
Jak widzisz więc, Dobry Człowieku, jest to kolejny dowód, że uczelnie zmieniono na pralnie mózgów i tresurę młodych ludzi w poprawnej, na danym etapie rozwoju, ideologii.
Na marginesie podam jeszcze jedną informację, ukrywaną przez media głównego nurtu dezinfomacji i te wszystkie dziennikareczki serwisów medycznych.
Czy kiedykolwiek jakikolwiek pediatra poinformował Panie, że mleko sojowe przyczynia się do bezpłodności dziecka?
Już w 1995 roku  angielscy lekarze obliczyli, że dziecko spożywające produkty sojowe, na przykład mleko, w stosunku do swojej wagi dostaje 3-5 razy więcej fito estrogenów, aniżeli wielkości mogące zakłócać cykl menstruacyjny dorosłej kobiety. Zmienia to gospodarkę hormonalną noworodków, zmniejszając płodność. Ten nadmiar estrogenów może powodować także  wzrost komórek rakowych, szczególnie raka piersi.
Francuska Agencja ds Bezpieczeństwa Żywności  – AFSSA – odradza podawanie soi dzieciom do 3 roku życia. Od 2001 roku Francuskie Towarzystwo Pediatryczne również odradza podawanie mleka sojowego dzieciom. A w Polsce? W POlsc lekarze pediatrii właśnie zalecają mleko sojowejako nie powodujące uczuleń!!!
Dlaczego nie piszą o tym czasopisma medyczne? Zastanawiałyście  się nad tym Szanowne Panie? A odpowiedź jest prosta: ponieważ są finansowane przez przemysł.
Dodam, że 95% soi na rynku, to soja genetycznie modyfikowana! Same musicie sobie, Szanowne Czytelniczki, resztę dopowiedzieć.

 
Dlaczego uważam, że artykuł ten pasuje do cyklu: „Państwo istnieje formalnie”? A jaki gospodarz działa na szkodę swojego gospodarstwa? Masowe wybijanie ludzi tworzących dane państwo, jest na pewno działaniem na jego szkodę. Żadne prawdziwe państwo nigdy by sobie na takie zachowanie nie pozwoliło. Po prostu obywatele zbojkotowaliby takowe rozporządzenia. Przykładem może być sprawa przymusu szczepień w mieście Lancester w 1868 roku. Pisałem o tym wcześniej. I pomyśl, czy któryś z pretendentów wyborczych o tym wspominał?
Zdaję sobie sprawę z tego, że co niektórym moje artykuły spać nie dają. Ale dlaczego tylko ja mam się męczyć w nocy?

    Przypisy do – Krwawy biznes

 
Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl 
Gdańsk, 3 maja 2015

    Fot. za   DZIENNIK.pl/Kobieta  / wybór zdjęcia wg.pco

http://www.polishclub.org/2015/05/05/dr-jerzy-jaskowski-krwawy-biznes-aborcja-kanibalizm-plody-w-formie-maseczek/
« Last Edit: (Sat) 09.05.2015, 14:24:49 by kowal »

kowal

  • Guest


„Szczepić czy edukować?”. Edukować – kogo w pierwszej kolejności?
z cyklu: „Państwo istnieje formalnie – 50”.

Moralność to Achilesowa pięta u zarządzających,
Muszą oni być przebiegli i kłamliwi, a kandydaci na stanowiska administracyjne – usłużni i posłuszni.

Już przed ok. 100 laty jeden z największych naukowców polskich epoki rozbiorów prof. Feliks Koneczny udowodnił, że nauka musi iść przed oświatą inaczej nic z tego nie będzie.
Właśnie przed kilku dniami otrzymałem od znajomych z lubelskiego kopię artykułu pod wymownym tytułem „Szczepić czy edukować”. Jest to wywiad przeprowadzony z panią dr Barbarą Hasiec, ordynatorem Oddziału Dziecięcego Chorób Zakaźnych szpitala im  Jana Bożego w Lublinie, a który ukazał sie w Medicus.lublin.pl .
Jak tytuł wskazuje wywiad dotyczy bardzo aktualnego tematu masowych szczepień społeczeństwa. Jest to reminiscencja akcji podejmowanej na całym świecie przez firmy szczepionkarskie ukarane w macierzystym kraju olbrzymimi karami rzędu setek milonów dolarów. Dodatkowo niektóre z produktów tych form okazały się zwykłymi bublami i musza być wycofywane z obrotu. W związku z wycofywaniem z obrotu i karami oczywistym jest, że firma ponosi straty. I dla nikogo myślącego nie jest to tajemnicą, że bardzo chciała by sobie te straty powetować na innym odbiorcy.
Najlepszymi odbiorcami  „niepewnego towaru” są wszelkiego rodzaju nieuki, których najwięcej jest w państwach istniejących formalnie.
Już takie sformułowanie tytułu jest jednoznaczne, najpierw rąbać a potem myśleć.
Zaczniemy więc od końca, czyli od edukacji w miarę podstawowej, aby zrozumienie, szczególnie dla opornych było łatwiejsze.
Już pierwsze pytanie i odpowiedz pani Doktor budzi zdziwienie.
Pytanie brzmi:  Szczepić czy nie szczepić;
Odpowiedź. „Szczepienia są najlepszym, najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia pacjenta przez zachorowaniem”.
A skąd pani Doktor o tym wie?  Żadnych takich opracowań nie przedstawia i na próżno byś Szanowny Medyku ich szukał. To jest typowy cytat gazetowy.
To poszukajmy konkretów naukowych.
W latach 2000 – 2012 liczba zachorowań na poliomielitis w Indiach – [przypomnę miliard dwieściemilionów ludzi, czyli 1/6 populacji światowej], wynosiła rocznie w granicach 200-250 chorych. WHO z B.Gatesem i jego fundacją  w 2011/12 roku rozpoczęli masowe szczepienia. Wielki sukces inaczej!  Zachorowało tylko 41 700 dzieci, a wg innych danych 61 500. Widziecie więc jak szybko wzrosły wydatki na leczenie tych dziesiątek tysięcy poszkodowanych? Ile to na nich można zarobić.  A ile nowych – starych leków sprzedać?
A przecież to będą wszyscy przewlekle chorzy. Do końca życia mamy zysk zapewniony. Tylko propaganda czyli pijar odpowiedni i perpetum mobile uruchomione. To jest typowe myślenie ekonomisty. Zysk stały, bez konsekwencji.
Wiadomo, że od 1986 roku firmy szczepionkarskie zapewniły sobie immunitet sądowy i nie mogą być karane za swoje produkty czy ich jakość. Przeczy to twierdzeniu pani dr  B. Hasiec o najbezpieczniejszym  i najtańszym zabezpieczeniu przed chorobami!
Problem co prawda pokrzyżowali trochę nieuświadomieni rodzice, ponieważ chwycili ciprymitywni ludzie za strzelby i 8 szczepionkowców ubili. Tak właśnie reagują niewyedukowani obywatele. Stąd konieczność przymusowej edukacji.
No ale co tam jedna epidemia poszczepienna w Azji.
Lepiej pokażmy kraje ucywilizowane np. USA.
W 2011 roku wybuchła epidemia Odry w NOWYM JORKU. Epidemia wybuchła w szkole żydowskiej w 98 % – zaszczepionej  w 100%. I co ? I nic!  Zachorowało tylko ponad 3 000 dzieci i młodzieży. Nikt na świecie o tym nie trąbił. Przypomnę w polskiej epidemii było tylko ok. 100 chorych.
Takich przykładów można by monożyć a mnożyć. Np.  już w 1912 roku wakcynolodzy  osiągnęli rewelacyjny wynik w szczepieniu w Hamburg. Już co trzecie szczepionedziecko umierało. W sumie umarło ok. 36 000 dzieci. Tylko w jednym okręgu!. Oczywiście w żadnym podręczniku wydanym  po 1945 roku nie znajdziesz Szanowny Czytelniku nawet śladu informacji o tym dowodzie głupoty.
Stąd nasza  Koleżanka mająca luki w wiedzy o szczepionkach powtarza gazetowe slogany.
Kolejne pytanie i kolejne pomieszanie z poplątaniem.
Pytanie: „Czy obecnie sytuacja  epidemiologiczna w przypadku odry w Polsce  i  innych krajach się pogorszyła.”
Pani Doktór miesza zarówno czas jak i teren, twierdzi bowiem z sufitu: ”każdego roku na świecie chorowało ok. 130 milionów ludzi?” Nie podaje niestety  kiedy, nie podaje gdzie.
A co na to epidemiologia:
Prawda jest taka, że np. najzabawniejsze w sytuacji straszenia rodziców są doniesienia prasy m.in  medycznej typu „wzrost zachorowań na odrę w Anglii” ,  „Epidemia odry w Anglii”. A  okazuje się, że zamiast epidemii, na 3 000 000 mieszkańców Walii zanotowano jeden przypadek odry w marcu.  Pozostałe 8 przypadków było źle zdiagnozowanych, jak to podał szpital.
Podobnie w 1985 roku  w Teksasie, wystąpiła „epidemia” odry  [The New England Journal od Medicine”[1987], wśród nastolatków Corpus Christi.  Dokumentacja wskazuje, że 99% uczniów było prawidłowo zaszczepionych!
W tymże samym roku  w 1985,  tym razem w Montanie zanotowano „epidemię” odry. Opisano tą  „epidemię”  w American Journal of Epidemiology. Zanotowano 137 przypadków odry. 98.7% dzieci było prawidłowo zaszczepionych. Autorzy doszli do rewelacyjnego wniosku: epidemia może się utrzymywać pomimo odpowiednio wykonanych szczepień”.
Kolejna „epidemia”gazetowa wybuchła w 1988 roku w Kolorado. American Journal of Public Health opublikował to w 1991 roku. Na uczelni zanotowano 84 przypadki  odry. 98% studentów było prawidłowo zaszczepionych. Wniosek: epidemia odry może wybuchnąć wśród prawidłowo zaszczepionych.
1991 rok, nadal jesteśmy w Ameryce Północnej w pięknej Kanadzie [pachnącej żywicą] Canadian Journal of Public Health publikuje pracę o epidemii odry w 1989 roku także wśród szczepionych.
1991-92 Rio de Janeiro. Pevista da Sociedadw Brasileira de Medicina Tropicale  publikuje pracę o wybuchu epidemii odry trwającą od marcu 1991 roku  do kwietnia 1992r. Aż 76,4% dzieci otrzymało szczepienia przeciwko odrze do pierwszego roku życia.
1992 r. Cape Town, RPA. South African Medical Journal 1 [ 1994]  opisuje przebieg epidemii, która wybuchła w sierpniu 1992 roku w wielu szkołach. Zasięg szczepień pokrywał 91 % dzieci.
26 lutego 2015 – Farangis Najibullah i Saniya Toyken Ministerstwo Zdrowia Kazachstanu starał się uspokoić rodziców o szczepionkach używanych, zauważając, że zostały one potwierdzone przez Światową Organizację Zdrowia. Kazachstan wstrzymał ogólnokrajową kampanię szczepień przeciwko odrze dla nastolatków kiedy ponad 100 uczniów zachorował po otrzymaniu szczepienia.
Podobie  twierdzi pani Doktor: ”w Polsce  przed wprowadzeniem szczepień chorowało 120 – 200 000 osób”
A co na to medycyna:

Poniżej, jak najbardziej oficjalny wykres i tabela umieralności na odrę w POlsce na przestrzeni lat, tj. od czasów powojennych.

jj-Odra-w-Polsce

jj-odra-wsrod-dzieci-ponizej-2go-roku-zyciajpg

jj-zachorowalnosc-na-odre-w-polsce

Widać wyraźnie, że odra samoistnie wygasała, dopiero działania wakcynologów za każdym razem po wprowadzeniu szczepionki powodują gwałtowny skok zachorowań. Przyznał to ostatnio nawet urzędnik CDC, że po szczepieniu dziecko jest jak bomba kulkowa, zaraża dookoła siejąc wirusem poprzez układ pokarmowy i oddechowy przez okres 4-6 tygodni. Stwierdza się wprost: osoba zaszczepiona rozprzestrzenia chorobę.
Widzimy więc wyraźnie, że pomimo twierdzeń tzw. wyszczepialność na odrę  nie maleje tylko wzrasta w Polsce. Mało tego zdecydowanie przekracza tzw. próg 95 % zaszczepionych. Wg teorii wakcynologów, wielkość ta powoduje uodporninie całej populacji.

    Piśmiennictwo podam w drugiej części.

Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 14 maja, 2015
Tagi:
jerzy jaśkowski
społeczeństwo
zdrowie

źródło: http://wazne-sprawy.pl/jestesmy-narodem-cpunow-ewa-woydyllo-przeciwko-mafii-farmaceutycznej/
« Last Edit: (Sat) 23.05.2015, 15:41:57 by kowal »

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Znalezione na: szczepienia.orgW latach 1970/71, w północnej Australii odbyła się przymusowa kampania szczepień aborygenów, której wynikiem była 50% śmiertelność zaszczepionych. Informacja została podana przez dra Archie Kalokerinosa, który tam był w tym czasie. Później opisał to w swojej książce pt. "Every Second Child" (Co Drugie Dziecko).
Przedmowa tej książki została napisana przez dra Linusa Paulinga, laureata Nagrody Nobla i profesora chemii na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii. Autor opisuje, jak początkowo populacja Aborygenów żyła w dość szerokim zakresie tradycyjnych źródeł żywności. Kiedy biali ludzie wprowadzili do ich diety produkty z białej mąki i cukru, co było dalekie od ich naturalnego pożywienia, to powstały kolejne pokolenia niedożywionych karmiących matek. Więc śmiertelność niemowląt była najwyższa w tym regionie państwa....
Rozwiązanie? Szczepienia! Grupa medyków zabrała się za masowe szczepienie aborygeńskich dzieci, bez wcześniejszego ich przebadania, czy są zdrowe, dożywione, itd. Rezultat - niektóre z nich umierały w ciągu kilku godzin od otrzymania szczepienia, u innych rozwijało się zapalenie płuc, czy choroby żołądka i jelit, po czym umierały. A te, którym udało się przetrwać, zostały zabierane ponownie w ciągu miesiąca na kolejne dawki immunizacji. Ostatecznie, ta kampania szczepień jedynie podwoiła umieralnośc tych niemowląt...

http://treatyrepublic.net/content/could-tragic-chapter-australian-history-be-unwittingly-repeated-seasonal-flu-vaccination
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje