Author Topic: PO - obietnice i wałki  (Read 3315 times)

Offline BladyMamut

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +12/-0
PO - obietnice i wałki
« on: (Thu) 14.05.2015, 14:02:27 »

Moment gdy dowiedziała się od Olechowskiego, że akcja Platformy 4XTAK to były... "ćwiczenia" (czyli od początku zaplanowana ściema)

Olechowski w TVN24biś o 4xTAK
https://www.youtube.com/watch?v=jmeKm2VkW4I

https://vimeo.com/128585427

« Last Edit: (Wed) 23.09.2015, 10:20:06 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
  • Reputacja: +3/-0
Odp: PO - obietnice
« Reply #1 on: (Fri) 15.05.2015, 00:10:13 »
Mistrzostwo. Każdy kto żyje w tym kraju powinien to zobaczyć. xD

Offline BladyMamut

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
Odp: PO - obietnice i wałki
« Reply #2 on: (Fri) 22.05.2015, 15:02:29 »
Koleś odwalił kawał niezłej roboty, żeby to wszystko pozbierać

Afery PO 0-748 – I kadencja rządów

„Uczciwe rozliczenie jest takim etycznym fundamentem. Ludzie, którzy mówią prawdę o sobie, mają dopiero prawo ubiegać o to, aby rządzić dalej.” Donald Tusk 10.IX.2011r.

Drodzy czytelnicy. Ten post nie ma jednej, blogowej strony. Po wielu komentarzach (z których kilka usunąłem za wulgaryzmy) proszę o przeczytanie kilku uwag:
Proszę o klikanie w rozjaśnione napisy typu „TU”, „Tutaj” itp. Tam znajdziecie państwo podstawę na podstawie której czytany problem pojawił się wśród Afer PO. Bardzo proszę, przeczytajcie podstawę umieszczenia punktu na poniższej liście.
Sceptyków wytykających powtórki proszę o wyrozumiałość. Zdarza się że coś umknie mojej uwadze (już było). Tworzenie listy trwa jakiś czas, a wiadomości czasem są odgrzebywane. Staram się eliminować takie błędy zamieniając treść nową aferą. Niech rekompensatą będą punkty 100 oraz 148, które mógłbym rozbić na kilkadziesiąt oddzielnych pozycji.
Niektórzy oburzają się że słowo afera nie pasuje do jakiejś pozycji. Dobrze, niech będzie. Nazwijcie to w takim razie – przekrętem, wałkiem, nepotyzmem, kłamstwem, złodziejstwem publicznego grosza, głupotą, niezrealizowaną obietnicą… etc.

Zacznę od wstrząsającego początku.

0.
Czyli od manipulacji wyborami 2007. »Tu. A tu pan Smolar (jeden z bohaterów pierwszego linka) i jego opinia na temat Tuska »Tu. Szykują się do wyborów 2011? Opinię przez trzy lata nie zrobili nam kuku postaram się obalić poniżej

Tyle tego jest tyle[2302 odnośniki], że szkoda mi dobrych paru godzin na przenoszenie tego. Lista jest dostępna w linkach poniżej:

http://markd.pl/afery_po.pdf
Afery PO.pdf 2.8 MB
https://mega.co.nz/#!G5kQ1LjL!aJb5p1CPphi1WypstaC4yPwof7vzHtvCQf9nmRqkiCU

Źródło: http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/

Afery PO (cz.1 II kadencji – 749:1499)

http://markd.pl/afery-po-cz-1-ii-kadencji-7491499/
« Last Edit: (Fri) 22.05.2015, 15:07:29 by BladyMamut »
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

kowal

• Guest
« Reply #3 on: (Fri) 19.06.2015, 12:32:47 »
CI CO GŁOSUJĄ NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ I POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE SĄ WSPÓLNIKAMI LUDZI OKRADAJĄCYCH OD OŚMIU LAT NASZE PAŃSTWO......

42 powody, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych nie głosować na Platformę Obywatelską:

1) Afera taśmowa

2) Afera hazardowa

3) Afera wyciągowa

4) Afera stadionowa

5) Afera autostradowa

6) Afera stoczniowa

7) Afera AmberGold

8) Afera Elewaru

9) Afera z informatyzacją MSW

10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru

11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)

12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych

13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)

14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn

15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)

16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)

17) Podniesienie VAT-u na wszystko

18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców

19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych

20) Podniesienie akcyzy na paliwo

21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)

22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego

23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej

24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)

25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego

26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego

27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej

30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń

31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)

32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi

33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013

34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych

35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)

36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)

37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego

38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej

39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);

40) Ograniczenie potencjału militarnego

41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej

42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)....!

Pamiętajcie WyBudzeni czy starający się takowymi stać, w tej chwili Polska jest rządzona przez żydobolszevię która doszła do żłoba przez sprzedanie Nas przez także żydowską styropianową NSZZ? Solidarność na czele z jej guru TW SB "Bolkiem", Lechem Wałęsą, żydom i WSI!!! czytaj: WOJSKOWYM SŁUŻBOM INFORMACYJNYM. Wszystkie łupy POdzielili przy okrągłym czytaj kanciastym stole, także w Magdalence pod Warszawą. Dużo by o tym pisać. Piszę to ostrym drukiem, żeby dotarło to do Nas wszystkich!!!
« Last Edit: (Wed) 23.09.2015, 09:19:28 by BladyMamut »

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
  • Reputacja: +3/-0
« Reply #4 on: (Fri) 19.06.2015, 14:57:23 »
Popraw proszę ten tekst.

kowal

• Guest
« Reply #5 on: (Fri) 19.06.2015, 15:57:39 »
Nie wiem, poprawiłem. Jeszcze coś nie tak?

Offline BladyMamut

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
« Reply #6 on: (Fri) 19.06.2015, 19:34:12 »
W sumie to moglbys opisac zydobolszewie, bo nie bardzo wiem co to jest.
Te 42 powody sa zawarte w 1499 aferach powyzej.
Co z glosowaniem na inne partie?
Jest takie  chyba japonskie powiedzenie, ze jak sie ma tylko mlotek to wszystko wyglada jak gwozdzie.
Odblokowales juz fistraista, a raczej profil wybudzeni po ostatniej pogawedce na facebooku?
« Last Edit: (Fri) 19.06.2015, 19:36:08 by BladyMamut »

kowal

• Guest
« Reply #7 on: (Fri) 19.06.2015, 21:19:18 »
Żydobolszevia to dla mnie cała chmara żydowskich ministrów i mających także sovieckie korzenie w rządach RP, po 1989 roku, takich jak Icek Dickman vel Tadeusz Mazowiecki, Hanna Suchocka, Bielecki, Balcerowicz vel Aron Bucholtz, Szczynukowicz vel Komorowski vel hrabia Korczak i bardzo dużo innych. Liczyłem na Korwina, ale to też żyd Ozjasz Goldberg. Wszyscy oni i wielu, wielu innych bratają się z ruskimi, mniej, więcej, stąd moje określenie żydobolszevia. Co do twojego japońskiego powiedzenia, to pierwsze to słyszę określenie-przysłowie, czego? Kogo?; nie wiem co masz na myśli przywołując je tu??? O fitistracie nic nie wiem i o odblokowaniu profilu, czyjego?.

Dodam, że forum jest mało czytelne i nie powinno istnieć w takiej formie, jak działy, pododdziały, bo to komplikuje tylko komunikację tutaj. Te 42 powody są zawarte być może w 1449 aferach powyżej, ale kto o tym zaraz się dowie wchodząc tutaj pierwszy raz? Gwoli przypomnienia wrzucam to, ażeby uzmysłowić ludziom kto nami rządzi, jaka struktura mafijna od lat i aby wreszcie się jej demokratycznie pozbyć w wyborach, a jak nie, być może w krwawej rewolucji. Bo inaczej pokojowymi ruchami się ich nie pozbędziemy.
« Last Edit: (Fri) 19.06.2015, 21:21:20 by kowal »

Offline kameleon84

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +2/-1
« Reply #8 on: (Fri) 19.06.2015, 22:11:57 »
Kowal, daj spokój z tą krwawą rewolucją. Przecież jesteś tylko pionkiem. Skąd masz takie bogate info o polskich żydobolszevikach?
Nikt nas nie skompromituje bardziej, niż uczynimy to sami.

kowal

• Guest
« Reply #9 on: (Fri) 19.06.2015, 22:21:29 »
Miałem w swoich zbiorach bardzo dużo o tej swołoczy materiału, jak wyszperam to wrzucę tu. Nie wiem, czy pokojowo da się przywrócić Polskę Polakom. I pionek czasami może nieźle zamieszać, wbrew twoim obawom i zwątpieniu kameleon84. Trzeba wreszcie pisać i mówić prawdę, a tu jest miejsce na to, nieliczne, ale zawsze.