Author Topic: GMO i prawo  (Read 2505 times)

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
  • Reputacja: +3/-0
Odp: GMO i prawo
« Reply #10 on: (Mon) 02.11.2015, 11:32:14 »
Pod warunkiem, że nie ma się wątroby i metabolizmu.
Jak można napisać taką głupotę? Chcesz pomagać ludziom żeby nie wpadali w pułapki informacyjne na forum a piszesz takie rzeczy?
Ty nie chcesz nikomu pomóc. Ciebie nawet nie ma na tym forum. To po prostu Twoje przerośnięte EGO się zarejestrowało i chce walki dla walki.
Myślisz, że jak Ci będę podawał rtęć to Twoja wątroba się nie eksploatuje? I, że w końcu nie umrzesz przez tą rtęć? Ja pierdole -.-
« Last Edit: (Mon) 02.11.2015, 18:24:27 by Split! »

Offline Viola tricolor

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +2/-0
« Reply #11 on: (Mon) 02.11.2015, 12:17:43 »
Jak dla mnie GMO łamie art. 5 Konstytucji:
"Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju."
Definicję rozwoju zrównoważonego podaje USTAWA z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska:
" to taki rozwój społeczno-gospodarczy, w którym następuje proces integrowania działań politycznych, gospodarczych i społecznych, z zachowaniem równowagi przyrodniczej oraz trwałości podstawowych procesów przyrodniczych, w celu zagwarantowania możliwości zaspokajania podstawowych potrzeb poszczególnych społeczności lub obywateli zarówno współczesnego pokolenia, jak i przyszłych pokoleń."
Prawo unijne nie stoi ponad polską Konstytucją - p.2 http://www.korporacje.com/wordpress/de/2013/01/04/trybunal-konstytucyjny-podwazyl-zasade-prymatu-prawa-unijnego-nad-prawem-polskim/
"Żyj prosto. Konsumuj mniej. Myśl więcej..."

Offline Antagonista Esklaważu

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +0/-2
  • Jan Stachniuk->Wspakultura totalna->To forum
« Reply #12 on: (Mon) 02.11.2015, 19:10:44 »
Myślisz, że jak Ci będę podawał rtęć to Twoja wątroba się nie eksploatuje?
Myślisz, że jak pisano o zbiorze trucizn, to w żadnym przypadku mój wpis nie był prawdziwy, a zatem pozbawiony sensu? I z tego co wiem, mówiliśmy o przyjmowaniu małych dawek nie śmiertelnych, więc w przypadku rtęci trująca, ale nie zabójcza dawka, zostałaby odnotowana i raczej nie wchodziłoby w grę jej dalsze regularne przyjmowanie, więc śmiem twierdzić, że to nie ja tu wyszedłem na głupka.

Ty nie chcesz nikomu pomóc. Ciebie nawet nie ma na tym forum. To po prostu Twoje przerośnięte EGO się zarejestrowało i chce walki dla walki.
TO WSZYSTKO PRZEZ TWOJE EGO!!!! TY NI UMIESZ ROZMAWIAĆ!!!!!1

Jak dla mnie GMO łamie art. 5 Konstytucji:
"Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka
Jak dla mnie art. 5 Konstytucji robi kurwę z logiki w zaznaczonym fragmencie.
« Last Edit: (Mon) 02.11.2015, 19:13:30 by Antagonista Esklaważu »

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
« Reply #13 on: (Mon) 02.11.2015, 19:12:50 »
Odnotowana? Przez kogo odnotowana?

• Sen płytki
  • *
« Reply #14 on: (Mon) 02.11.2015, 19:13:53 »
Przez zatrutą osobę.

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
« Reply #15 on: (Mon) 02.11.2015, 19:26:58 »
Przecież mnóstwo osób zjada codziennie truciznę, choćby ze sztucznego żarcia. I u tych osób wątroba pracuje. I niektórzy żyją po 40 lat bo nagle ta wątroba zaczyna im nawalać. I takich osób jest większość. To co one odnotowują? W przypadku rtęci to są trujące ale tak małe dawki, że ciężko je odnotować. Szczególnie przy pomocy przemysłu medycznego, który napierdala lekami na lewo i prawo i większość lekarzy jest niedouczonych. A i edukacja o naszym organizmie jest w najlepszym wypadku nie kompletna.
« Last Edit: (Mon) 02.11.2015, 19:28:47 by Split! »

• Sen płytki
  • *
« Reply #16 on: (Mon) 02.11.2015, 19:36:30 »
Przecież mnóstwo osób zjada codziennie truciznę, choćby ze sztucznego żarcia. I u tych osób wątroba pracuje.
Użyłeś słowa przecież jakby to, co następuje po nim, obalało to, co pisałem, a nie obala - co więcej, jest z tym kompatybilne.

"To co one odnotowują?"
No na pewno nie rtęć.

W przypadku rtęci to są trujące ale tak małe dawki
Rtęć jest silnie trująca w małych dawkach.

szczególnie przy pomocy przemysłu medycznego, który napierdala lekami na lewo i prawo i większość lekarzy jest niedouczonych.
Biorąc pod uwagę ile lat ci ludzie spędzają na kuciu, to wasz wjazd na lekarzy to chyba najbardziej arogancka ze wszystkich rzeczy. Mnie kwestie biologiczne nudzą, więc się nie zagłębiam, ale nie jeden raz widziałem, jak już nawet studenci medycyny, wytykali antyszczpionkowcom braki elementarnej (podobno. ja tam nie wiem co jest elementarną wiedzą w biologii) wiedzy.

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
« Reply #17 on: (Sat) 07.11.2015, 13:25:41 »
Biorąc pod uwagę, że jakieś pół roku temu byłem u ok. 10 lekarzy i każdy wziął 100 za 5 minut i źle mnie zdiagnozował mój nasz wjazd na lekarzy jest bardzo uzasadniony. Co z tego, że skończyli szkoły? Skoro te szkoły nie nauczyły ich niczego co mogłoby być przydatne a jednocześnie nie generowało podaży na leki. Praktyka, fakty.

A to, że rtęć jest trująca w małych dawkach nic tu nie zmienia. Napisałeś, że jak ktoś ma wątrobę i metabolizm to sobie z tym poradzi. To jest głupie i jest to nie prawdą.

• Sen płytki
  • *
« Reply #18 on: (Sat) 07.11.2015, 20:52:44 »
Biorąc pod uwagę, że jakieś pół roku temu byłem u ok. 10 lekarzy i każdy wziął 100 za 5 minut i źle mnie zdiagnozował mój nasz wjazd na lekarzy jest bardzo uzasadniony.
To prawda. Biorąc pod uwagę, że specjalistów witają na zachodzie z ucałowaniem ręki i solidną pensją, to zasugerowanie, że kraju zostali głównie najgorsi lekarze + garstka ludzi z powołaniem ukryta wśród nich, też powinno być uzasadnione.

A to, że rtęć jest trująca w małych dawkach nic tu nie zmienia. Napisałeś, że jak ktoś ma wątrobę i metabolizm to sobie z tym poradzi.
Z rtęcią? No niekoniecznie, ale ja pisałem w innym kontekście niż imputujesz.

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • Sen świadomy
  • *
« Reply #19 on: (Sun) 08.11.2015, 04:28:44 »
Wydawało mi się, że zasugerowałeś, że Fritz Haber, mylił się w twierdzeniu, że trucizna podawana małymi dawkami przez dłuższy czas może zabić. I wydawało mi się, że to wątrobę wymieniłeś jako czynnik obalający to twierdzenie. Więc albo chodziło Ci o to, że wątroba pomaga usuwać toksyny z organizmu i przez to trucizny podawane przez dłuższy czas w małych dawkach nie mają prawa zaszkodzić albo... potrzebuję sprostowania o co Ci chodziło. :)