Author Topic: Polityka szczepień  (Read 3493 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Polityka szczepień
« on: (Wed) 20.05.2015, 22:28:23 »
Polityka szczepień

W poprzedniej notce zamieściłem linki do opracowania kompromitującego system wprowadzania i kontroli bezpieczeństwa szczepień w Wielkiej Brytanii, wskazując na ewidentnie złą wolę (jak to ująłem wcześniej - obnaża zbrodnicze intencje) tych, którzy przedstawiają się jako dobroczyńcy ludzkości.

Oczywiście, jak można się było domyśleć, żaden z komentujących agentów proszczepionkowych najwyraźniej nie zadał sobie trudu lektury, pisząc rzeczy, które w świetle tego opracowania są naiwne i pozbawione podstaw. Dla szanownych analfabetów, postaram się przybliżyć opracowanie tłumacząc jedynie sumaryczne wywnioskowane stwierdzenia i ewentualnie w późniejszym czasie fakty i dokumenty na podstawie, których je wyciągnieto. Jeśli wierzący w szczepienia (bo trudno nazwać to inaczej niż wiarą) dadzą radę przeczytać to, zrozumieć i ewentualnie się odnieść w sposób wskazujący na wolę poznania prawdy a nie na fanatyczną wiarę, jestem skłonny przetłumaczyć więcej. Omijam wstęp, bo pomimo iż jest cenny, zawiera zbyt dużo słów, a nie chcę zmęczyć czytaniem fachowców od powtarzania propagandy medycznej.

"Polityka szczepień a Kodeks Postępowania Komitetu ds. szczepień i immunizacji (Joint Committee on Vaccination and Immunisation -JCVI): czy nie stoją ze sobą w sprzeczności? - Lucija Tomljenovic, PhD

Neural Dynamics Research Group, Dept. of Ophthalmology and Visual Sciences, University of BritishColumbia, 828 W. 10th Ave, Vancouver, BC, V5Z 1L8, lucijat77@gmail.com

Wnioski

Podsumowując, zapisy ze spotkań JCVI/DH w okresie 1983 do 2010 wskazują na to, że:

1) Zamiast właściwie reagować poprzez weryfikację zasad istniejących szczepień gdy pojawiły się wątpliwości odnośnie ich bezpieczeństwa, wysunięte przez badaczy opracowujących szczepionki, JCVI albo:

a) nie przedsięwzięło żadnego działania,

b) wykrzywiło lub selektywnie usunęło niewygodne dane dotyczące bezpieczeństwa w oficjalnych raportach,

c) czyniło duże wysiłki w celu zapewnienia społeczeństwa i władz o bezpieczeństwie szczepionek;

2) W istotny sposób ograniczyło przeciwwskazania do szczepień w celu zwiększenia zaszczepialności, pomimo niezwykle ważnych, nierozwiązanych kwestii bezpieczeństwa;

3) Wielokrotnie domagało się od wytwórców szczepionek zamieszczenia określonych poprawek do ich danych, gdy stały one w sprzeczności z oficjalnymi zaleceniami JCVI’s w sprawie uodparniania;

4) Uparcie polegało na badaniach wątpliwych pod względem metodologii, odrzucając jednocześnie niezależne badania, w celu promowania programów szczepień;

5) Uparcie i kategorycznie bagatelizowało kwestie bezpieczeństwa, przy jednoczesnym wyolbrzymianiu korzyści szczepień;

6) Na bazie założenia o ewentualnym przyszłym przyznaniu licencji, promowało i wdrażało wprowadzanie nowych szczepionek o wątpliwej skuteczności i bezpieczeństwie do podstawowego planu szczepień dziecięcych;

7) Aktywnie zniechęcało do badań dotyczących bezpieczeństwa szczepień;

8) Celowo wykorzystywało zaufanie rodziców i brak faktycznej wiedzy dotyczącej szczepień w celu promowania niepopartego naukowo programu immunizacji, niosącego dzieciom zagrożenie poważnej, długofalowej neurologicznej szkody na zdrowiu;


Należy wziąć pod uwagę, że wszystkie te zachowania w jawny sposób pogwałcają _Kodeks Postępowania JCVI
[oryginalny link nie dziala http://nsnbc.me/wp-content/uploads/2013/05/BSEM-2011.pdf]

Po przeczytaniu tego podsumowania, prosze się zastanowić, czy dobry produkt wymaga oszustw i manipulacji przy jego wprowadzaniu?

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że obrońcy szczepień to taka sama grupa ludzi co obrońcy globalnego ocieplenia - pomimo faktów i nowych danych obalających ich wierzenia, stale upierają się przy swoim. Dlatego też, postaram się maksymalnie  ograniczyć swoje odpowiedzi na głupie i propagandowe komentarze, tłumacząc dajmy na to stronę opracowania za każdy taki komentarz - może to zniechęci tych, którzy woleliby by takie dokumenty nie trafiały na forum publiczne, od trolowania na moim prywatnym blogu.

Zrodlo: http://sisi.salon24.pl/520989,polityka-szczepien


« Last Edit: (Mon) 25.05.2015, 00:00:40 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #1 on: (Sun) 24.05.2015, 17:36:04 »
"Orzeczenie sądu najwyższego USA w sprawie szczepień przyznaje w paragrafie pierwszym, ostatnie zdanie; "najważniejsze, ustawa eliminuje odpowiedzialności producenta za nieuniknione, negatywne skutki uboczne szczepionek.
Przyznają, że szczepionki są nieuchronnie niebezpieczne i co? I nic, dalej opowiadają bajki jakie to bezpieczne i przebadane.
Zachowanie wysokiego zaufania społecznego do programów szczepień jest sprawą nadrzędną i fakty nie mają tu żadnego znaczenia. Jest ich prawda i tylko ich prawda - wszystkie inne wydarzenia, to koincydencja."

http://www.supremecourt.gov/opinions/10pdf/09-152.pdf


Marketing przed dowodami, sprzedaż przed bezpieczeństwem - mowa o badaniach leków dopuszczonych do obrotu - bardzo ciekawe.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2868983/

Znalezione na: https://www.facebook.com/StopPrzymusowiSzczepien
« Last Edit: (Sun) 24.05.2015, 18:20:41 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #2 on: (Sat) 20.06.2015, 14:39:50 »


Firmy farmaceutyczne przekazały ponad 2 miliony dolarów w latach 2013-2014 dla obecnych prawodawców w Kalifornii.
Głównym biorcą pieniędzy od firm farmaceutycznych: senator Richard Pan, autor SB277, który proponuje odebrać wolny wybór rodziców odnośnie szczepionek. Otrzymał ponad $95,000!
Ustawa 277 wyeliminowałaby zwolnienia religijne i filozoficzne dla dzieci w wieku szkolnym...

http://vaccineimpact.com/2015/drug-companies-donated-millions-to-california-lawmakers-before-vaccine-bill-sb277-was-drafted/
http://www.sacbee.com/news/politics-government/capitol-alert/article24913978.html

GSK, które produkuje ok.40% ze wszystkich szczepionek dla dzieci - wydało prawie najwięcej....“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #3 on: (Fri) 10.07.2015, 16:22:13 »
Źródło: https://www.facebook.com/groups/188120481225671/permalink/886697674701278/Nowa książka "Population Control", której autorem jest dziennikarz śledczy, Jim Marrs, ukazuje historie czterech wybitnych lekarzy związanych z autyzmem: Briana Hookera, Andrew Wakefielda, Thomasa Verstraetena i Poula Thorsena.
Brian Hooker posiada tytuł doktora w dziedzinie inżynierii biochemicznej i jest ojcem nastoletniego syna z autyzmem. Zmotywowany stanem swojego syna, Hooker spędził prawie dziesięć lat na studiowaniu tematu szczepionek. Dzięki ustawie o wolnym dostępie do informacji (FOIA), otrzymał tysiące dokumentów od CDC, w których wiele z kluczowych elementów zostało przysłoniętych. Mimo to, te mocno "zredagowane" dokumenty ujawniły, że CDC miało dostęp do danych łączących tiomersal w szczepionkach z autyzmem, ale ukrywano to przed społeczeństwem. Np. w 2009 roku ukryto dane dotyczące jedynej ważnej części badania (tj prenatalnej ekspozycji na tiomersal), które wykazały, że dzieci narażone na zaledwie 16 mikrogramów rtęci w tiomersalu, w życiu płodowym, były 8 razy bardziej narażone na to, że rozwinie się u nich autyzm regresywny. Obecnie, tiomersal nadal znajduje się w szczepionkach przeciwko grypie podawanych kobietom w ciąży i niemowlętom.
Andrew Wakefield, były brytyjski lekarz, wspierał dra Hookera w jego dążeniu do odkrycia prawdy. Wakefield jest postacią kontrowersyjną, która została napiętnowana przez placówki medyczne i media głównego nurtu. Wikipedia twierdzi, że jest on znany ze swojego oszukańczego artykułu z 1998 roku, który popierał twierdzenie, iż istnieje związek między szczepionką MMR i autyzmem. Jednak ponad 26 badań przeprowadzonych w USA, Kanadzie, Wenezueli i Włoszech zreplikowało wnioski Wakefielda z 1998 roku, co nie zostało już tak szeroko nagłośnione.
Dyrektor projektu badawczego o wykroczeniach (MRC), dr David Lewis wyjaśnił, że istotne obszary badań naukowych są coraz bardziej manipulowane przez agencje rządowe, duże korporacje oraz czołowe uniwersytety, w celu promowania i ochrony własnych interesów. Niezależne badania, które zagrażają ich interesom, są pomijane, podczas gdy naukowcy prowadzący te badania stoją w obliczu fałszywych zarzutów zawodowej nierzetelności. "Naukowcy, którzy są atakowani w ten sposób cierpią przez całe życie, a zniechęcający efekt na innych naukowców jest głęboki. Niewielu naukowców, jesli w ogóle są tacy, jest gotowych na wystawienie się na linię ognia rządu lub wielkiego przemysłu i narażenie na ryzyko stania się męczennikiem", wyjaśnia Lewis.
Dr Thomas Verstraeten przeprowadził badania w 2001 roku, które wskazywały na potencjalny związek między tiomersalem a autyzmem. Jeden dokument z CDC, uzyskany po wniosku FOIA, ujawnił e-mail wysłany przez Verstraetena,w którym można było zinterpretować jego trudności w manipulowaniu statystykami, aby pozbyć się związku między tiomersalem a autyzmem, ze znaczącymi słowami: "To po prostu nie odejdzie." Jednak do 2003 roku, Verstraeten zmienił zdanie i stał się zwolennikiem szczepionek. Być może uległ on presji zewnętrznej i zdecydował się tańczyć tak, jak mu zagrają. Verstraeten temu stanowczo zaprzeczał, ale jego osobiste wybory zawodowe sugerują coś wręcz odwrotnego: wkrótce po publikacji nowych wyników, Verstraeten opuścił CDC, aby przejść na posadę u farmaceutycznego giganta, GlaxoSmithKline. Jest to kolejnym przykładem polityki "obrotowych drzwi " między organami regulacyjnymi rządu, a światem korporacji.
Poul Thorsen jest pro-szczepionkowym lekarzem, współautorem jednych z najczęściej cytowanych badań CDC zaprzeczających istnieniu związu między szczepionkami, a autyzmem. Wiele danych cytowanych w tych badaniach pozostaje niedostępnych dla publiczności. Jednak mimo braku przejrzystości, badania Thorsen zostały okrzyknięte przez media jako "dowód", że nie ma takiego związku. W 2014 roku, Thorsen został oskarżony o oszustwa i kradzież pieniędzy z dotacji, podczas jego pracy dla CDC. CDC przyznało mu środki finansowe na badania w Danii, które obejmowały niepełnosprawności niemowląt, autyzm i zaburzenia genetyczne. Thorsen przekierował ponad $ 1 mln na swoje konto i wypisał fałszywe faktury.
Aby się dowiedzieć, kto jest po stronie prawdy w debacie szczepionkowej, wystarczy jedynie podążać za pieniędzmi. Masowe szczepienia przynoszą ponad 25 miliardów dolarów w przychodach dla gigantycznych firm farmaceutycznych i ich najemników, podczas gdy lekarze i naukowcy, którzy je kwestionują, ryzykują utratę dochodów oraz ostracyzm ze strony konwencjonalnego establiszmentu medycznego. Tymczasem ci, którzy ogłaszają zalety szczepionek i umniejszają ich ryzyko, odnoszą ogromne korzyści.

http://www.naturalnews.com/050334_population_control_Jim_Marrs_autism_debate.html
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #4 on: (Fri) 17.07.2015, 14:39:24 »
Bardzo dyplomatycznym językiem urzędnicy informują, że zostali przyciśnięci do muru i muszą przyjrzeć się problemowi powikłań po szczepionce przeciw HPV.

http://www.urpl.gov.pl/aktualnosci/informacja-z-dnia-16-lipca-2015-r-w-sprawie-badania-przez-europejska-agencje-lekow-profilu-bezpieczenstwa-szczepionek-przeciwko-wirusowi-brodawczaka-l

Quote
Informacja z dnia 16 lipca 2015 r.
w sprawie badania przez Europejską Agencję Leków profilu bezpieczeństwa szczepionek przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (human papillomavirus, HPV)

Europejska Agencja Leków (European Medicines Agency, EMA) rozpoczęła przegląd danych dla szczepionek przeciwko HPV w celu dokładnego wyjaśnienia ich profilu bezpieczeństwa. Szczepionki te podano około 72 milionom osób na świecie, a ich zastosowanie ma zapobiegać rakowi szyjki macicy oraz innym rodzajom nowotworów i schorzeniom wywołanym przez wirus HPV. Rak szyjki macicy jest czwartą najczęstszą przyczyną śmierci w wyniku choroby nowotworowej u kobiet na świecie, a w samej Europie co roku powoduje dziesiątki tysięcy przypadków śmiertelnych, pomimo programów przesiewowych (skriningu), mających na celu wczesne wykrywanie nowotworów. Przegląd danych nie kwestionuje faktu, że korzyści ze stosowania szczepionek przeciwko HPV przeważają nad ryzykiem. Bieżący przegląd danych uwzględni wszystkie dostępne dane i będzie się skupiał na rzadkich zgłoszeniach dwóch schorzeń: kompleksowego zespołu bólu regionalnego (CRPS, przewlekłe schorzenie dotykające kończyny) oraz zespołu posturalnej tachykardii ortostatycznej (POTS, schorzenie powodujące nieprawidłowe przyspieszenie pracy serca, podczas siadania lub wstawania, co wywołuje objawy takie, jak zawroty głowy, omdlenie, oraz bóle głowy, ból klatki piersiowej i osłabienie).
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #5 on: (Mon) 21.09.2015, 09:51:38 »
Grzegorz Braun o ustawie podpisanej przez prezydenta Dudę w sprawie kolejnych przymusowych szczepień (08.09.2015)
http://www.dailymotion.com/video/x37ako9_grzegorz-braun-o-ustawie-podpisanej-przez-prezydenta-dude-w-sprawie-kolejnych-przymusowych-szczepien_news?utm_source=notification&utm_medium=direct&utm_campaign=subscriptiondigestusers


Fragment wypowiedzi Grzegorza Brauna na temat przymusu szczepień w Polsce, Łódź (08.09.2015):
„Może nie wszyscy to odnotowali, tak rzeczywiście. Z podpisem pana prezydenta weszła w życie ustawa, która czyni Polskę terenem eksperymentu medycznego. Eksperymentu medycznego ponieważ w żadnym innym kraju na świecie taki przymus nie obowiązuje. Przymus, którego egzekwowanie będzie polegało na wlepianiu kary, jak słyszę w widełkach, między 5.000 a 50.000 zł za niepoddanie się przymusowemu szczepieniu. To jedna rzecz…..
Druga…… gdyby, gdyby nawet w innych krajach takie rzeczy sobie zafundowali to z jakiegoż powodu ma władza, która się mieni polską, przymuszać rodziców do tego żeby dbali o zdrowie dziecka w sposób którego może by sobie nie życzyli, prawda? To jest właśnie moment w którym trzeba powiedzieć - rodzina w Polsce, władza rodzicielska potrzebuje ratunku przed opresją, która narasta właśnie o ironio, o zgrozo ze strony władzy warszawskiej, której nie nazywam polską.
A co do pana prezydenta, aktualnie, od niedawna urzędującego…… no to cóż, powiem tak, że bardzo chciałabym się łudzić, że to była tragiczna pomyłka, że panu prezydentowi jakiś łajdak albo dureń, albo jedno i drugie naraz podsunął ten dokument, który został w szufladzie po panu prezydencie rezydencie Komorowskim. Chciałbym się łudzić, że tak było, że pan prezydent nie popełnił tego z rozmysłem, z deliberacją, ale jeśli taki lepszy bardziej, bardziej dla niego życzliwy scenariusz rzeczywiście się zrealizował, no to powinniśmy oczekiwać, że ci ludzie właśnie, łajdacy lub durnie zatrudnieni omyłkowo w kancelarii pana prezydenta Dudy zostaną ekspresowo usunięci z miejsca w którym mogli by wyrządzić dalsze podobne szkody narodowi, prawda? A cała ta akcja, całe to bezprawie, cała ta przemoc, bo to jest przemoc wobec rodziny, tak…. że to zostanie natychmiast zaniechane i że to bezprawne prawo zostanie wymazane…….. no ale do tego trzeba właśnie, żeby na scenie politycznej pojawił się ktoś kto będzie mógł w sposób rzetelny i krytyczny odnosić się także do działań jedynie słusznej partii opozycyjnej, która rości sobie pretensje do monopolu na patriotyzm na polskiej scenie politycznej, a nie potrafi go przejawić nawet w takiej, zdawałoby się prostej sprawie jak szczepionka o której Pani wspomniała……..”
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #6 on: (Tue) 29.09.2015, 14:01:56 »
Programy szczepień - Przemysław Cuske - 1.09.2015
https://www.youtube.com/watch?v=_C8vHiUEMp4

Przemysław Cuske i Stowarzyszenie STOP NOP. Pełna informacja i wolność wyboru. Jak nie dać się przymusowi szczepień. Zapis wystąpienia na 4 Konwencie wiedzy Alternatywnej w Gdańsku w sierpniu 2015 r.
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #7 on: (Tue) 05.01.2016, 14:31:22 »
Telewizja coraz bardziej dba o to żeby w necie nie pojawiały się już słowa krytyki odnośnie szczepień, czy ewentualnie osoby, które byłyby przykładem dla innych. I tak było tym razem, gdy pojawił się temat szczepień w „Pytaniu na Śniadanie” 11 grudnia 2015 roku …….. materiału przewodniego przed rozmową w studio już nie umieścili na stronie, a było o celebrytach, którzy nie szczepią swoich dzieci
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/23078119/szczepienia-fakty-i-mity
Wywodów pana doktora lepiej nie brać sobie do serca, bo zamiast faktów opowiada same mity m.in. o tym, że powikłania to tylko obrzęk, gorączka, a ciężkie powikłania zdarzają się bardzo rzadko.
Dr Wakefield to oczywiście oszust, a szczepionki nie wywołują autyzmu!!! Niestety tych faktów co były na początku przed rozmową TV już nie upubliczniła. Taką mamy wiarygodną i prawdomówną telewizję.
A taki dziwny zbieg okoliczności…….. mowa o szczepieniach i ich ewentualnych skutkach,…. a sami prowadzący audycję w telewizji śniadaniowej także mają poważnie chore dzieci……
Monika Richardson ma syna Tomka (12 l.), który choruje na zespół Aspergera, łagodną odmianę autyzmu. Choroba została zdiagnozowana w Anglii, 3 tygodnie po tym, jak zaczął się uczyć w brytyjskiej szkole
http://www.fakt.pl/Dziennikarka-Monika-Richardson-i-jej-chory-syn-Tomek-Malcolm-syn-Richardson-ma-zespol-Aspergera-Ksiazka-Richardson-Pozegnanie-z-Anglia,artykuly,181509,1.html
A Łukasz Nowicki, który ma syna z Halinką Młynkową (z zespołu Bratanki), ma z kolei tak poważną alergię pokarmową, że Halinka nie mogła jeździć w trasy koncertowe bo musiała opiekować się dzieckiem
http://www.fakt.pl/Syn-Mlynkovej-jest-chory-Syn-Halinki-Mlynkvej-ma-powazna-alergie,artykuly,166198,1.html
Ich synek Piotruś (11 l.) uczulony jest prawie na wszystko, ma silną alergię pokarmową, skazę białkową i nie może jeść żadnych produktów mlecznych, ale też i orzechów, czekolady, chipsów i kakaa.
Ma również uczulenie na sierść. Medycyna także potrafi zrobić rodzicom wodę z mózgu…….. Piotruś już się urodził z taką chorobą!!! Piotruś boryka się także z dziwnym rodzajem alergii na skórze palców, tak więc o grze na jakimkolwiek instrumencie nie może być na razie mowy. Kariera młodego, zdolnego skrzypka stanęła pod znakiem zapytania.
http://www.pomponik.pl/plotki/news-synek-mlynkovej-zmaga-sie-z-choroba,nId,998690
Czy prowadzący mając tak chore dzieci nie wiedzą, co spowodowało u nich te choroby, czy są oni tak po prostu naiwni, że nie wiedzą, czy wiedzą tylko muszą strugać wariatów i popierać słowa proszczepionkowego doktora i ani słowem nie wspomnieć o swoich dzieciach aby dać innym do myślenia?
Aby nie stracić pracy muszą zapewne trzymać język za zębami…

Fakty i mity na temat szczepień, wg proszczepionkowego pediatry Łukasza Durajskiego (11.12.2015)
http://www.dailymotion.com/video/x3ke4oy_fakty-i-mity-na-temat-szczepien-wg-proszczepionkowego-pediatry-lukasza-durajskiego-11-12-2015_news
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #8 on: (Tue) 05.01.2016, 14:33:50 »
Oto brakujący fragment, który „PnaŚ” nie umieściło na swojej stronie internetowej. Czyżby telewizja bała się, że za sprawą takich informacji, młodzi rodzice będą brali przykład z celebrytów i pójdą „ryzykowną ścieżką” Emotikon wink i także nie będą szczepili swoich dzieci?
Justin Timberlake, Jessica Biel, Jenny McCarthy, Alicia Silverstone czy Kristin Cavallari to tylko nieliczni rodzice z show-businessu, którzy nie szczepią swoich dzieci. W tym krótkim reportażu zostało wymienionych jedynie kilku rodziców, a jest ich znacznie więcej…… Cieszmy się, że nie tylko zwykli ludzie się budzą, ale celebryci także i dzięki nim temat szkodliwości szczepień częściej będzie brany na medialną tapetę, a zwykłego Kowalskiego, który szczepi będzie zastanawiało dlaczego oni nie szczepią, więc wcześniej czy później wujek Google czy odpowiednia literatura książkowa dadzą właściwą odpowiedź…… dlaczego NIE dla szczepień

Celebryci, którzy znają temat szkodliwości szczepień, nie szczepią swoich dzieci (11.12.2015)
http://www.dailymotion.com/video/x3kh8zo_celebryci-ktorzy-znaja-temat-szkodliwosci-szczepien-nie-szczepia-swoich-dzieci-11-12-2015_news
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #9 on: (Tue) 16.02.2016, 15:18:28 »
Niemal 30 milionów dorosłych osób w ogóle nieszczepionych większością podawanych obecnie dzieciom obowiązkowych i zalecanych szczepień, oraz nie doszczepianych od dzieciństwa (co oznacza, że są tak samo podatne jak osoby nieszczepione), pasożytuje na znikomej populacji dzieci (około 20 %). Dzieci poddawane są coraz większej ilości szczepień stanowiących potencjalne ryzyko dla zdrowia i życia, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności społecznej za negatywne skutki - odpowiedzialność ponoszą wyłącznie ofiary i ich najbliżsi.

Rodziny w Polsce nie mogą liczyć na prawidłowe diagnozowanie i zgłaszanie powikłań poszczepiennych, co odbiera im jakiekolwiek szanse na uzyskanie należnych odszkodowań i zadośćuczynień. W Polsce nie istnieje też fundusz odszkodowań dla ofiar szczepień - takie fundusze funkcjonują w 14-tu krajach europejskich oraz 20 na świecie (w tym w USA i w Rosji).

Do kwestii zdolności szczepionek w wywoływaniu poważnego uszczerbku na zdrowiu, oraz pasożytowania na ofiarach szczepień, wprost odnosi się WHO w jednym ze swoich oficjalnych dokumentów dotyczących kompensacji za urazy poszczepienne: http://www.who.int/bulletin/volumes/89/5/10-081901/en/

"Urazy szczepionkowe mogą być ciężkie i skomplikowane oraz często są poniesione przez dzieci, które wymagają następnie stałej opieki (…). Mello twierdzi że zgodnie z zasadami sprawiedliwości i solidarności, potrzebne są mechanizmy, aby zapobiec nieumyślnemu "pasożytowaniu" na poszkodowanych."

Znalezione na Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje