Author Topic: Cannabis: apel Jerzego Zięby do wszystkich Polaków!  (Read 1344 times)

Offline Anomalia

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 244
  • Reputacja: +5/-0
  • 12345678901234
Cannabis: apel Jerzego Zięby do wszystkich Polaków!
« on: (Mon) 01.06.2015, 23:30:41 »

Apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy otrzymują tą wiadomość,
o natychmiastowe, jak najszybsze przekazywanie jej dalej!!! Jerzy Zięba

Ale… na początek, BARDZO PROSZĘ O OBEJRZENIE DO KOŃCA !!! poniższych, krótkich filmików.
Oglądając je, miejcie na względzie, że u wielu dzieci takie epizody zdarzają się 200, a nawet 300 razy dziennie!!!

Toddler Grand Mal Seizure - Audrina (1:46)
https://www.youtube.com/watch?v=3rYyihPiY0Q

i:

Infant Seizure (1:17)
https://www.youtube.com/watch?v=7rK6-JpxR7s
~Anomalia : ów filmiki prezentowały małe dzieciaki przeżywające silne drgawki, które niewątpliwie podnosiły tętno i ciśnienie - wnioskując po ich zachowaniu i wyglądzie.

Dr Marek Bachański z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest pierwszym w Polsce lekarzem, który ODWAŻYŁ SIĘ leczyć dzieci z padaczką podając im substancje na bazie wyciągu z konopi indyjskich.

Dr Bachański potrzebuje pilnej pomocy kolegów lekarzy, z wiedzą i SERCEM, dla których najważniejszym celem jest leczenie człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem cierpiących dzieci.

Zwracamy się do nich z propozycją przystąpienia do listy lekarzy, którzy będą objęci uchwałą odpowiedniej komisji, zezwalającą na stosowanie w ramach własnej praktyki konopi w postaci:

- Bedrocan (z importu docelowego)
- leków recepturowych ordynowanych wg farmakopei amerykańskiej, sporządzanych w aptece z surowca, na który zezwolenie wyda Główny Inspektor Farmaceutyczny (polskie uprawy za zgodą GIF).Nie robimy badania wg protokołu, tylko zgodnie z praktyką – wszystko zostaje na linii lekarz-pacjent.

Wszystkie materiały/dokumenty zatwierdzone przez komisję będą przekazane na adresy lekarzy zgłaszających swoje zainteresowanie.

Posiedzenie komisji jest 15 czerwca, gdzieś około 10 czerwca powinniśmy złożyć komisji listę lekarzy.

Lekarze tacy, proszeni są o jak najszybsze wysłanie e-maila, w którym wystarczy napisać tylko jedno zdanie : „jestem zainteresowany”, na adres:

olejzkonopi@paz.org.pl

Adres ten, jest specjalnie utworzony przez Polską Akademię Zdrowia w Rzeszowie.

http://www.paz.org.pl/o-akademii/

Uzgodniłem z Doktorem Bachańskim, że dla wszystkich lekarzy,  którzy wyrażą swoje zainteresowanie, zorganizujemy spotkanie z nim, gdzie na spokojnie, będzie mógł wymienić się z kolegami lekarzami, swoim doświadczeniem w tym względzie.

Jak wiadomo zastosowanie wyciągu z oleju z konopi, w przypadku epilepsji (i nie tylko) ma działanie natychmiastowe. Dr Bachański w ten sposób pomaga dzieciom niesamowicie chorym. Zdobycie preparatów z konopi jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez tzw. Import Docelowy, co jest uzależnione od urzędników w Ministerstwie Zdrowia.

Z takiego dostępu do tego typu leku skorzystało już 13 rodziców dzieci z ciężką padaczką. Tysiące pozostałych rodziców z dziećmi dotkniętymi ciężką padaczką mogłyby również z tego skorzystać.Niestety, w tym tygodniu, Ministerstwo Zdrowia zakazało Importu Docelowego nawet dla dzieci z padaczką, które już się tymi lekami leczą, do czasu zajęcia stanowiska przez tzw. Komisję Bioetyki.
Nie wiem kim są ludzie z tej Komisji. Z pewnością nie są rodzicami dzieci z padaczką.  Nie wiem, czy wiedzą co to znaczy etyka. Ja wiem jedno, że są to ludzie całkowicie pozbawieni serca i współczucia dla cierpiącego dziecka, nie wspominając już o rodzicach.
Czy ktoś ich zmusił do podjęcia takiej  decyzji?

Normalnemu człowiekowi,  który ma w sobie najmniejszy okruszek współczucia dla cierpiącego dziecka, nie przyszłoby do głowy, żeby takiemu dziecku odebrać lek!!!  Członkowie Komisji Bioetyki to właśnie zrobili.
Kim oni są?  Nie wiem. Wiem jednak, że są urzędnikami, których pensje płacimy my, podatnicy, Polacy.

Wiem, że podadzą jakieś bzdurne powody. Dla mnie jednak, nie istnieje żaden powód, który jest ważniejsze niż cierpienie chorego dziecka.
Żaden !!!

Wprowadzenie takiego zakazu oznacza, że kimkolwiek oni są, powinni być natychmiast, dzisiaj, wyrzuceni z pracy! Nie za taką pracę im płacimy. Żadnemu urzędnikowi państwowemu nie płacimy za  znęcanie się nad chorym dzieckiem poprzez odebranie dziecku leku, które przynajmniej łagodzi mu niewypowiedziane wręcz cierpienia.  Jest to okrucieństwo i znęcanie się nad chorym dzieckiem, bo do tego to się sprowadza.

Bardzo wszystkich proszę,  przekazujcie tą informację, każdemu znanemu Wam lekarzowi,  osobiście czy przez Internet. Proszę również lekarzy, żeby pomiędzy sobą tę informację przekazywali dalej,  do innych swoich kolegów lekarzy.

Uważam, że każdy Polak,  powinien również napisać e-mail swoim imieniu na adres Ministerstwa Zdrowia, do Ministra Bartosza Arłukowicza:

kancelaria@mz.gov.pl

Zbliżają się wybory, niech o tym pomyślą.

Pozdrawiam… ale mnie to wkurzyło !!!!

Jerzy Zięba, 29 maja 2015

(powyższy artykuł to treść maila do redakcji altermedium.pl)

Źródło: http://www.altermedium.pl/cannabis-apel-jerzego-zieby-do-wszystkich-polakow/

Zobacz na:
Cannabis, które nie szkodzi (na płuca)?
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=423
Konopie rośliny renesansu
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=73
« Last Edit: (Tue) 02.06.2015, 02:27:08 by Anomalia »
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia