Author Topic: „ZłOTE MYŚLI” SYJONISTÓW  (Read 902 times)

Offline fistraist

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 206
  • Reputacja: +3/-1
„ZłOTE MYŚLI” SYJONISTÓW
« on: (Sat) 29.08.2015, 03:13:58 »
"ZłOTE MYŚLI" SYJONISTÓW
1. Menachem Begin (dowódca grupy terrorystycznych Irgun i Stern Gang zaatakowały ludność cywilną i wymordowały ponad 250 mężczyzn, kobiet i dzieci przejmując ziemię palestyńczyków - wioska Deir Yassin w nocy 9 kwietnia 1948 zginęło)późniejszy premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla !!!

"masakra nie tylko była usprawiedliwiona, ale bez tego zwycięstwa nie byłoby państwa Izrael"

"Palestyńczycy są bestiami na dwóch nogach"
"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy"
brzmi nazistowsko? powinno ---> link do artykułu

2. David Ben-Gurion (pierwszy premier Izraela) do studentów: „Musicie walczyć z entuzjazmem drogą dyplomatyczną i podboju celem utworzenia imperium izraelskiego, obejmującego wszystkie ziemie między Nilem a Eufratem”
„Ta mapa (Palestyny) nie jest mapą naszego narodu. My posiadamy inną mapę, którą wy, studenci, oraz młodzież szkół żydowskich winniście wprowadzać w życie. Naród izraelski powinien poszerzać swoje terytorium od Eufratu aż do Nilu”.
 
         3. Moshe Dayan, szef sztabu IDF i minister obrony Izraela
"Naszą strategią było zawsze prowokowanie Arabów i otrzymywanie odpowiedniej odpowiedzi tak, byśmy ich mogli zaatakować i zmiażdżyć" - "Izrael musi być jak wściekły pies, zbyt niebezpieczny, by go zaczepiać"
 

Ariel Sharon, premier Izraela
         "Za każdym razem, kiedy coś robimy, mówicie mi, Ameryka zrobi to i tamto...
 Chcę wam coś powiedzieć bardzo jasno:
 Nie martwcie się o amerykańską presję na Izrael. My, żydzi, kontrolujemy Amerykę, i Amerykanie o tym wiedzą"
         "Nie dbam o to, że postawicie mnie przed trybunałem w Norymberdze i zamkniecie w więzieniu na dożywocie, kiedy "zadanie" zostanie ukończone. Powieście mnie, jeśli chcecie, jako zbrodniarza wojennego. Czego nie rozumiecie to to, że "brudna robota" syjonizmu nie została jeszcze ukończona, daleko do tego"
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth