Author Topic: Planned Parenthood  (Read 1302 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Planned Parenthood
« on: (Sat) 08.08.2015, 01:41:04 »
Skandal w USA. Organizacja promująca aborcję "handluje" usuniętymi płodamiW sieci pojawiło się trzecie z kolei wideo, które ma być dowodem na to, że promująca świadome rodzicielstwo i szeroki dostęp do aborcji amerykańska organizacja Planned Parenthood handluje tkankami usuniętych płodów. W filmie występuje kobieta, która twierdzi, że pracowała w klinice skupującej ludzkie tkanki. Trzeci z kolei film pojawił się w sieci w czasie, kiedy republikanie planują głosować nad cofnięciem finansowania federalnego dla Planned Parenthood.

Wideo opublikowała organizacja non-profit o nazwie Center for Medical Progress, która - jak sama o sobie pisze - zajmuje się etyką w medycynie. Wcześniej w lipcu organizacja opublikowała dwa inne filmy, w których przedstawiciele Planned Parenthood rozmawiali o sprzedaży tkanek płodów.

"To jest głowa, to jest ramię, to jest noga"

Bohaterką wideo opublikowanego we wtorek jest Holly O’Donnell, była technik pracująca w klinice Stem Express, zajmującej się dostarczaniem tkanek do celów badawczych. Kobieta opowiedziała o kulisach swojej pracy.
- Im cenniejsza tkanka, tym więcej pieniędzy dostaniesz, więc jeśli uda ci się pozyskać mózg lub serce, to zarobisz więcej niż za tylko pępowinę - mówi w filmie O'Donnell. - Myślę, że to zachęta, by pozyskać bardziej wartościowe tkanki i zarobić więcej.

Kobieta powiedziała, że myślała, że zatrudniła się w firmie badającej krew. Pierwszego dnia pracy poszła z koleżanką do laboratorium, ta wylała butelkę krwi na sitko, a to, co osadziło się na nim, odkładała pęsetą na tacę. Okazało się, że były to fragmenty płodów. - Mówiła: ok, to jest głowa, to jest ramię, a to noga - wspominała O'Donnell. Potem pracownica kazała jej identyfikować pozostałe szczątki, ale kobieta zemdlała.

"To dość chora firma"

Film momentami jest bardzo drastyczny. Na wideo pokazana jest taca z usuniętym płodem. Widać wykształcone fragmenty ludzkiego ciała: nogi, ręce, serca i inne. O'Donnell powiedziała, że jej szefowa Cate Dyer zarobiła na handlu tkankami "bardzo duże pieniądze".
- W zasadzie istnieje ogromny handel tkankami płodów - powiedziała O'Donnell. - To dość chora firma.

W filmie występuje także dyrektor ds. medycznych Planned Parenthood Katharine Sheehan, która rozmawia o handlu tkankami z podstawioną osobą, podającą się za przedstawiciela firmy handlującej tkankami.

Trzy wideo

Center for Medical Progress wcześniej opublikowało dwa inne filmy. W pierwszym z nich dyrektor organizacji ds. medycznych Deborach Nucatola opowiada o pozyskiwaniu ludzkich tkanek podczas jedzenia sałatki i picia czerwonego wina.

W drugim wideo inny z dyrektorów dr Mary Gatter targuje się o cenę tkanek porodowych i żartuje, że w zamian za ich sprzedaż "chce lamborghini".

- Planned Parenthood i handel usuniętymi tkankami dzieci jest obraźliwą i przerażającą rzeczywistością - oświadczył David Daleiden, prowadzący dziennikarskie śledztwo w tej sprawie. Z kolei prezes Planned Parenthood Cecile Richards przeprosiła za "ton" pierwszego wideo, ale zaprzeczyła, że złamane zostało prawo. Przekonuje, że wypowiedzi zostały wyrwane z kontekstu, a organizacja nigdy nie zarabiała na handlu płodami. Organizacja na razie nie skomentowała trzeciego wideo.
Senat zdecyduje o finansowaniu organizacji
Planned Parenthood to amerykańska organizacja non-profit zajmująca się prawami reprodukcyjnymi. Propaguje świadome rodzicielstwo, edukację seksualną, dostęp do antykoncepcji i aborcji. Organizacja zarządza także jedną z największych sieci klinik oferujących aborcję, pomoc w wyborze antykoncepcji i diagnostykę chorób wenerycznych. Jest dofinansowywana z budżetu federalnego.

Amerykański senator Rand Paul rozpoczął walkę o cofnięcie finansowania dla organizacji. Do głosowania w tej sprawie ma dojść w najbliższych dniach.

Autor: pk / Źródło: CNN, lifesitenews.com, catholicherald.co.uk
Zrodlo: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/skandal-w-usa-planned-parenthood-handluje-usunietymi-plodami,564431.html

----------------


"Pokażę wam coś, co jeśli macie serca, mocno was zaniepokoi. Ostrzegam was, to jest bardzo obrazowe. Ale każdy musi to zobaczyć. Bo taka jest prawda. I nawet jeśli jest ona trudna i makabryczna, to musi być poznana.
Pojawiło się kolejne z tajnych nagrań ujawniających fakt, że Planned Parenthood pobiera i sprzedaje części ciała abortowanych dzieci.
Pierwsza część jest dość niepokojąca, kiedy dyrektor badań Planned Parenthood w Gulf Coast, Melissa Farrell, omawia jak ona "urozmaica" przychody sprzedając części ciała abortowanych dzieci, i jak ich aborcjoniści są w stanie zmodyfikować tę procedurę w celu uzyskania "nienaruszonych" płodów.
Ale potem kamera przenosi się do laboratorium, gdzie pracownicy są w trakcie rozcinania i rozczłonkowania abortowanych dzieci, aby uzyskać przydatne części ciała. Opisując swój "ostatni przypadek" dnia, jeden z pracowników mówi o tym, że "to był jeden z blizniąt" w wieku około 20 tygodnia.
Następnie kamera pokazuje naczynie wypełnione tym, co Planned Parenthood nazywa "tkanką". Jeden z pracowników używa pincety, aby unieść jelita, i szczyci się tym, jak czasem "narządy wychodzą naprawdę dobrze."
I wtedy to zobaczyłem. Małą, piękną, doskonale uformowaną rączkę, która była delikatnie zaciśnięta w pięść - rączkę i ramię, które zostały wyrwane z ciała jego właściciela, i wrzucone do reszty pływających części ciała. I potem zobaczyłem stopę. (...)
Ale najgorsze jest to, że Planned Parenthood ma te części ciała do sprzedaży i codziennie, nieustannie, przeprowadza aborcje dzieci, które mają ręce, nogi, serca, i płuca... Najgorsze jest to, że rok po roku, dekada po dekadzie, pozwalamy Planned Parenthood na to, co oni nazywają jedynie przerywaniem "kupy tkanek" lub "produktu ciąży" - tak, jakby nikt nie wiedział, że produktem ciąży jest.... : DZIECKO."

Obrazowe video zaczyna się od ok min 11:40:
Intact Fetuses "Just a Matter of Line Items" for Planned Parenthood TX Mega-Center
https://www.youtube.com/watch?v=egGUEvY7CEg

----

"W Szwecji zostały wykorzystane zdrowe płody ludzkie w wieku od 7 do 21 tygodni, z legalnych aborcji. (…) Wątroba i nerki płodu były szybko usuwane i ważone. I to, co robiono, to w w wieku 21 tygodni, lub 18 czy 16 tygodni, to dokonywano tzw. prostaglandynowych aborcji. Wstrzykiwano substancję do łona. Kobieta następnie zaczynała mieć mini-poród i wydalała dziecko. W 50% przypadków, dziecko rodziło się żywe, ale to ich nie powstrzymywało. Oni po prostu otwierali brzuch dziecka, bez znieczulenia, i wyciągali wątrobę i nerki." (na zdjęciu: dziecko w wieku 21tygodni)
The Foetus as Transplant Donor: Scientific, Social and Ethical Perspectives
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1375541/?page=2

Zrodlo: https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-szczepie%C5%84/934066783287318?fref=ts

----

"Twierdzi się, że tylko jedna aborcja była w to zaangażowana...
[…. A tymczasem:] Dla linii komórkowej WI-38 było wykonanych 38 aborcji zanim ta linia komórkowa mogła być z powodzeniem dalej hodowana - stąd ta liczba '38 '. '{edit: cyfra 38 może nie wskazywać 38 poronień, ale z artykułu Hayflicka wynika, że przeprowadzono co najmniej 20 aborcji }. Inne linie komórkowe pochodzące z abortowanej tkanki ludzkiego płodu to MRC-5, HEK-293, RA27 / 3 (np. '27 / 3 "odnosi się do 27 aborcji, 3. próba zanim linia komórek zaczęła rosnąć). Tkanka ta została wykorzystana w opracowaniu szczepionki przeciwko ospie wietrznej, zapaleniu wątroby, MMR, MR, przeciwko różyczce, polio, półpaścu i ospie (Acambis 1000), które są obecnie w użyciu i wstrzykiwane do ciał niemowląt i dzieci (a teraz coraz częściej zalecane też osobom dorosłym)."http://journeyboost.com/2015/03/27/the-shocking-truth-about-aborted-human-fetal-cells-in-vaccines/

Zrodlo: https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-szczepie%C5%84/934066783287318?fref=ts
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Planned Parenthood
« Reply #1 on: (Sat) 08.08.2015, 02:04:27 »
Nowicka dostała od Planned Parenthood 430 tys. dolarówOd 1992 roku Wanda Nowicka zaangażowana jest w działalność Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, której członkiem jest Towarzystwo Rozwoju Rodziny. W latach 2001-2008 Towarzystwo otrzymało od Planned Parenthood ok. 430 tysięcy dolarów.

Planned Parenthood, największa amerykańska organizacja aborcyjna handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach. Ceny organów wahają się od 30 do 100 dolarów za sztukę. Proceder został ujawniony poprzez nagranie z ukrytej kamery.

W Polsce w przeszłości z Planned Parenthood współpracowała m.in. Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny (Federa), w którą zaangażowana była Wanda Nowicka. Federa otrzymała od nich wsparcie finansowe. Wicemarszałek Sejmu szczyci się do dziś współpracą z Planned Parenthood na swojej stronie internetowej.

Zrodlo: http://telewizjarepublika.pl/nowicka-dostala-od-planned-parenthood-430-tys-dolarow,22274.html


Amerykańska organizacja aborcyjna handluje organami nienarodzonych dzieci. Jest nagranie z ukrytej kamery

Planned Parenthood, największa amerykańska organizacja aborcyjna handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach. Ceny organów wahają się od 30 do 100 dolarów za sztukę. Proceder został ujawniony poprzez nagranie z ukrytej kamery.

Dziennikarze śledczy z Centrum na rzecz Postępu Medycznego, podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów, spotkali się na biznesowym lunchu z dr Deborą Nucatolą. Jest ona wysokim rangą  pracownikiem Planned Parenthood, nadzorującym ośrodki w całym kraju, a także wykonującym w Los Angeles tzw. późne aborcje – pisze tygodnik Gość Niedzielny, który jako pierwszy poinformował o sprawie.

Podczas spotkania przy winie i sałatce dr Nucatola ze szczegółami opowiada o procesie pozyskiwania organów od abortowanych dzieci. Według niej największy popyt jest na wątroby, ale także na serca czy płuca nienarodzonych malców.

Amerykańskie prawo federalne co prawda zabrania handlu fragmentami ludzkiego ciała, ale dr Nucatola na nagraniu mówi o sposobach omijania przepisów. Przyznaje, że procederowi niechętny jest nawet dział prawny organizacji, ale mimo to rozmowy prowadzone są za zamkniętymi drzwiami.

Dziennikarze z amerykańskiego Centrum na rzecz Postępu Medycznego poświęcili trzy lata na zdobycie materiałów kompromitujących największą organizację aborcyjną w USA, której nazwa po polsku brzmi „Planowane Rodzicielstwo”.

Dziennikarze dysponują też nagraniami szefowej Planned Parenthood Cecile Richards, która z nieskrywaną radością mówi o zaangażowaniu dr Nucatoli w pozyskiwanie organów dzieci poddanych aborcji.

Wyciszanie skandalu?

Planned Parenthood jest hojnie dotowana przez amerykańskie władze. Jej roczny budżet przekracza miliard dolarów, z czego prawie połowa pochodzi ze środków publicznych – przypomina Gość Niedzielny.

Amerykańskie organizacje obrońców życia domagają się śledztwa w sprawie Planned Parenthood w Kongresie USA. Sprawą jednak nie zajmują się ogólnokrajowe media. Portal dailycaller.com pisze, że sprawę ze szczegółami opisano wyłącznie w internecie. Duże amerykańskie media, jeśli podjęły temat, to pobieżnie.

Prestiżowy Washington Post zmienił pierwotny tytuł tekstu o skandalu w Planned Parenthood, w którym zmodyfikowano określenie „pozyskiwanie organów” na „organy używane do badań naukowych”.

Planned Parenthood Uses Partial-Birth Abortions to Sell Baby Parts
https://www.youtube.com/watch?v=jjxwVuozMnUZrodlo: http://telewizjarepublika.pl/amerykanska-organizacja-aborcyjna-handluje-organami-nienarodzonych-dzieci-jest-nagranie-z-ukrytej-kamery,21659.html


Polityka Planned Parenthood
https://www.youtube.com/watch?v=Ijc80beztnU

Kilka dodatkowych informacji, których nie ma w filmie.

Pani M. Sanger była feministką oraz członkinią Partii Socjalistycznej USA. Wraz z mężem zaangażowała się w działalność polityczną pod wpływem wydanego wówczas w USA "Kapitału" Marksa.

W założonym i prowadzonym przez nią piśmie, "The Birth Control Review", pisywał m.in. Ernst Rüdin - twórca hitlerowskiego planu higieny rasowej (Rassehygiene), którego zwieńczeniem była akcja eksterminacji osób upośledzonych umysłowo. Czasopismo postulowało wprowadzenie przymusowej sterylizacji i aborcji dla osób "nieprzystosowanych", jako obrony przed grożącym społeczeństwu zalewem "złowróżbnych hord nieodpowiedzialności i imbecylizmu" (sinister forces of the hordes of irresponsibility and imbecility) oraz "ludzkich chwastów" (human weed).

W 1920 roku "The Birth Control Review" promował rasistowską książkę Lothropa Stoddarda pt. "Wzbierająca fala kolorowych przeciwko światowej dominacji białych" (The Rising Tide of Color Against White World Supremacy). Wstępniak autorstwa Sanger wzywał do wprowadzenia ograniczeń ze względu na kryteria rasowe, skierowanych przeciwko imigrantom.

Planned Parenthood jest największą amerykańską organizacją, głównie zajmującą się propagowaniem zabiegów aborcyjnych.
Strona internetowa Planned Parenthood:
http://www.plannedparenthood.org/

Powyższe informacje pochodzą ze strony www.wikipedia.pl


Planned Parenthood - zbrodnicza organizacja rasistowska
https://www.youtube.com/watch?v=ISK-unRqZsw


Poznaj swego przeciwnika - spojrzenie na Planned Parenthood

Kilka tygodni temu udzieliłem wywiadu w audycji radiowej na temat organizacji znanej pod nazwą Planned Parenthood, czyli Planowane Rodzicielstwo. Gospodarz programu postawił pytanie, którego nikt wcześniej mi nie zadał: „Gdyby miał pan opisać Planned Parenthood w maksymalnie pięciu słowach, jakich słów by pan użył?”.

Od ponad trzydziestu lat jestem zaangażowany w walkę z tą organizacją, więc nie było to łatwe zadanie.

Przychodziło mi do głowy mnóstwo przymiotników. Odpowiedziałem jednak w takich pięciu słowach. Planned Parenthood to organizacja… Elitarna. Fanatyczna. Buntownicza. Bezwzględna. Podstępna.

Gdyby jednak naprawdę głęboko się zastanowić, na określenie organizacji Planned Parenthood wystarczyłoby tylko jedno słowo: Bezbożna.

Zatrważający jest fakt, że Międzynarodowa Federacja Planowanego Rodzicielstwa (IPPF) i jej filie oparły się na bigoterii – skierowanej głównie przeciwko Kościołowi katolickiemu – w celu promowania swojego niszczycielskiego programu.

Ku Klux Klan był w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialny za niezliczone brutalne zbrodnie popełniane na katolikach i imigrantach, między innymi za potworny proceder linczowania ludzi o innym kolorze skóry. Działalność Planned Parenthood jest bardziej wyniszczająca dla mniejszości niż działalność jakiejkolwiek innej grupy. Naziści popełnili niezliczone zbrodnie przeciwko Żydom, katolikom i innym ludziom, a jednak działalność Planned Parenthood jest bardziej wyniszczająca dla mniejszości niż działalność jakiejkolwiek innej grupy.

Te stwierdzenia mogą się wydawać niedorzeczne czy wręcz obraźliwe. A jednak jedyny sposób, by podważyć ich prawdziwość, to uznać, że istoty ludzkie przed narodzeniem są mniej warte niż te, które wyszły już z łona matki.

Zrodlo: http://www.piotrskarga.pl/ps,2279,5,0,1,I,informacje.html
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Planned Parenthood
« Reply #2 on: (Sun) 09.08.2015, 10:53:54 »
Gov’t Funding of Planned Parenthood: A Dark History
Federal funding of contraception was fueled by racial population politics
After a spate of graphic video exposés showing Planned Parenthood profits off the sale of aborted children's body parts, New Hampshire earlier this week canceled a $640,000 contract with the abortion giant — an amount comprising one third of the organization's public funding in the state; the other two thirds (about $1.3 million) consists of federal money. New Hampshire was one among several states that cut state funding to the organization, while measures in the U.S. House and Senate to defund Planned Parenthood failed.

As of today, the abortion giant continues to receive half a billion dollars in federal taxpayer money each year.

Actual Recording: Richard Nixon Talks Population Control [TRUTHDOC]
https://www.youtube.com/watch?v=HAFYOn3TA7Q

Abby Johnson TX Senate Comm Testimony on Planned Parenthood and Sale of Fetal Body Parts
https://www.youtube.com/watch?v=nyy5rDoUfMc

http://www.churchmilitant.com/news/article/govt-funding-of-abortion-a-long-history
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje