Author Topic: Al Kaida  (Read 1396 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Al Kaida
« on: (Tue) 25.08.2015, 16:24:14 »
Alex Jones. Al Kaida - wszystko co powinieneś wiedzieć.
https://www.youtube.com/watch?v=4CTccC2pDwg

Al Kaida powstała dzięki CIA. Narodziny
https://www.youtube.com/watch?v=GO2Xj5umXz8
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Odp: Al Kaida
« Reply #1 on: (Tue) 29.09.2015, 21:32:23 »
Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.Wpisz w googlach “Banna” i “Nazi”.

W 1920 żył młody Egipcjanin o nazwisku al Banna. To właśnie on stworzył w 1929 nacjonalistyczną grupę “Bractwo Muzułmańskie”(arab. Ikhwan al-Muslimum). Al Banna był wielbicielem Hitlera, z którym prowadził długą korespondencję. Był na tyle oddany nowej partii nazistowskiej, że w 1930 roku prowadzone przez niego “Bractwo” stało się tajnym ramieniem nazistowskiego wywiadu. Arabscy naziści mieli wiele wspólnego z nowymi doktrynami nazistów. Nienawidzili żydów, nienawidzili demokracji, nienawidzili kultury zachodniej. Oficjalną polityką Trzeciej Rzeszy był plan, aby potajemnie rozwijać “Bractwo” jako piątą kolumnę wewnątrz armii egipskiej.Kiedy wybuchła wojna, Bractwo Muzułmańskie obiecało na piśmie, że zorganizują powstania aby pomóc Generałowi Rommel-owi i upewnią się, że żaden angielski lub amerykański żołnierz nie pozostanie żywy w Kairze czy Aleksandrii.

Bractwo zaczęło rozszerzać swoje wpływy podczas II wojny światowej. Mieli nawet swojego reprezentanta w Jerozolimie. Był nim Wielki Mufti Jerozolimy, Haj Amin al-Husseini  (matka Arafata, Hamida Khalifa al-Husseini była jego kuzynką, tak więc Arafat był jego bratankiem). Wielki Mufti udał się do Niemiec w czasie wojny i pomagał rekrutować międzynarodowe oddziały SS arabskich nazistów.
Byli to bez wątpienia Arabscy naziści. Ich oddziały stacjonowały w Chorwacji i nazwały się "Handjar". Stali się podstawą nowej arabskiej armii Hitlera, która miała podbić Półwysep Arabski a stamtąd Afrykę.

Pod koniec II wojny światowej, Bractwo Muzułmańskie było ścigane za zbrodnie wojenne.
Ich niemieccy “nadzorcy” wywiadu zostali schwytani w Kairze, i cała sieć została zaabsorbowana przez Brytyjskie Służby Specjalne. Zamiast ścigać nazistów tj “Bractwo Muzułmańskie”, rząd brytyjski zatrudnił ich.

Brytyjczycy sprowadzili wszystkich zbiegów, zbrodniarzy nazistowskich z krajów arabskich,  pochodzenia muzułmańskiego do Egiptu, i przez trzy lata tam ich szkolili do misji specjalnej. British Secret Service chciało użyć faszystów Bractwa Muzułmańskiego do ataku na młode państwo Izrael w 1948 roku.

Brytyjczycy nie byli osamotnieni. Francuski wywiad współpracował z nimi poprzez zwolnienie Wielkiego Muftiego następnie przemycając go do Egiptu wraz z innymi Nazistami arabskimi. Tak więc, od 1945 do 1948 roku brytyjskie tajne służby chroniły każdego arabskiego nazistę jak mogli, ale nie udało im się przejąć państwa Izrael.

To co Brytyjczycy zrobili później, to sprzedali całą organizację służbom specjalnym USA, które później przekształciły się w CIA. To może wydawać się głupie, może to źle brzmieć, niemniej jednak to się właśnie stało. Chodziło o to, żeby USA mogło korzystać z nazistów arabskich na Bliskim Wschodzie, jako przeciwwagi dla arabskich komunistów. Podobnie jak Związek Radziecki finansował arabskich komunistów, USA finansowało arabskich nazistów. USA utrzymywało “Bractwo Muzułmańskie” na swojej liście płac.Ale Egipcjanie stali się nerwowi. Nasser kazał aresztować wszystkich przedstawicieli “Bractwa” i skazać na śmierć lub więzienie. Przez rok 1950 CIA ewakuowało większość członków do Arabii Saudyjskiej. Teraz, gdy przybyli oni do Arabii Saudyjskiej, niektórzy z czołowych członków Bractwa Muzułmańskiego jak Azzam, stali się nauczycielami w Madresach, szkołach religijnych. Tam połączyli doktryny nazizmu z dziwnym islamskim kultem Wahhabi (twórcą był Muhammad ibn Abd al-Wahhab). Każdy myśli, że islam to religia fanatyków, ale tak nie jest. Każdy myśli że Islam w wersji Arabii Saudyjskiej jest typowym przykładem islamu, ale tak nie jest. Wahhabizm został uznany za herezję ponad 60 razy przez różne kraje muzułmańskie. Ale kiedy Saudyjczycy stali się potwornie bogaci wyciszyli większość negatywnych głosów.

Wahhabizm jest bardzo konserwatywnym kultem, który był praktykowany tylko przez dwa narody, Talibów i Arabię Saudyjską. Islam jest naprawdę pokojową i tolerancyjną religią (na tyle co i każda inna religia). Co więcej islam miał zawsze dość dobre relacje z żydami przez pierwsze 1000 lat istnienia.

Krótka wypowiedź z Izby Lordów nt. sponsorowania organizacji terrorystycznych w Północnej Afryce:
Kto sponsorował IRA i Bractwo Muzułmańskie?
https://www.youtube.com/watch?v=Y5X7qfWonXM
Oto nagranie z Izby Lordów, gdzie Lord James of Blackheath powiedział, że został powołany przez Bank Anglii do "rozwiązywania problemów" spowodowanych przez pranie brudnych pieniędzy dla IRA i innych organizacji terrorystycznych...

Tak więc Arabia Saudyjska (twór Wielkiej Brytanii) stała się nowym domem dla Bractwa Muzułmańskiego, faszyzmu i ekstremizmu, gdzie wszystkie te drogi połączyły się w jeden nurt myślowy przekazywany w szkołach. Tam właśnie wychowywał się student Azzama imieniem Osama Bin Laden. Osama był nauczany przez arabskich nazistów “Bractwa Muzułmańskiego”, którzy wyemigrowali do Arabii Saudyjskiej.

W 1979 CIA zdecydowało się wykorzystać arabskich nazistów. Rosjanie wjechali do Afganistanu, więc USA zgodziło się z Saudyjczykami na ufundowanie przerzutu arabskich nazistów do Afganistanu. Ale należało zmienić nazwę organizacji. Nie mogli być nazywani “Bractwo Muzułmańskie”, ponieważ w tamtym czasie nazwa ta przywodziła każdemu na myśl nazistów. Ich związek z nazistami był dobrze znany. Więc CIA nazwało ich Maktab al Khidimat il Mujahideen, w skrócie MAK.

Z. Brzezinski do talibanów "Bóg jest po waszej stronie".
https://www.youtube.com/watch?v=WaiJtLrEwVU

Azzam i jego asystent Osama Bin Laden od 1979 do 89, zyskali dużo uznania zwyciężając wojnę z Rosją. Rosjanie wycofali się do swojego kraju, Amerykanie również pozostawiając armię arabskich faszystów na polach Afganistanu. Saudyjczycy nie chcieli ich z powrotem w kraju, więc zaczęli płacić Osamie Bin Laden-owi aby pozostali poza granicami Arabii Saudyjskiej.

MAK podzielił się na dwa obozy. Azzam został w dziwnych okolicznościach zamordowany, prawdopodobnie przez swojego ucznia. Bardziej radykalna połowa arabskich faszystów i ekstremistów religijnych została nazwana al Queida. Ale nawet dziś “Bractwo Muzułmańskie”, przenika al Quaidę i vice versa.Drugi rangą po Osamie Bin Ladenie, Ayman al-Zawahiri przeniósł się do Egipskiego oddziału “Bractwa” tj Egipskiego Islamskiego Jihadu. Istnieje wiele odnóg “Bractwa”, istnieje nawet jedno w Izraelu- “Hammas”. Kiedy izraelska armia zabiła Ahmeda Yassina, “Bractwo” opublikowało w kairskich gazetach, że był on tajnym liderem “Bractwa” w strefie Gazy.

Tak więc “Bractwo Muzułmańskie” było tą chorobą, która rozkłada Bliski Wschód a po ataku 9/11 zaczęła toczyć cały świat. Może to wszystko być fantazją, może brzmieć jak bajka ale wystarczy że wpiszesz w googlach “Banna” i “Nazi”, powinny pojawić się setki artykułów na ten temat.
Aby zrozumieć co się dzieje dziś w Północnej Afryce i na bliskim wschodzie musimy zrozumieć fakt, że organizacje tj al Quaida czy Bractwo Muzułmańskie nie powstały same z siebie. Były tworem Brytyjczyków i nazistów. Al Quaida utrzymuje te same doktryny co naziści: nienawidzą żydów, demokracji, i zachodniej kultury. Al Quaida jest niczym więcej jak religijnym przedłużeniem doktryn arabskiego faszyzmu.

Bractwo Muzułmańskie zostało stworzone przez Niemieckie, Brytyjskie, Amerykańskie służby specjalne a ich misją (dla Brytyjczyków i Amerykanów) było utrzymanie świata arabskiego w zacofaniu aby zachód mógł konsumować ich zasoby naturalne zgodnie z doktryną min H. Kissingera. Teraz “Bractwo Muzułmańskie” organizuje ostatnie przewroty na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej pod dyktando Amerykanów. Amerykanie mówią, że niosą w ten sposób demokrację dla tych krajów, chociaż wiadomo, że doktryny “Bractwa” należą do najbardziej skrajnych. Kiedy przejmą władzę w tych krajach z pewnością stworzą państwa religijne, a wykorzystując nienawiść wobec Amerykanów zaatakują ponownie Izrael.
   
Tworząc sztuczny konflikt między fundamentalizmem islamskim a Zachodem, globaliści są w stanie zaatakować ich prawdziwego wroga - ludzkość. Pociągając za sznurki zarówno zachodu jak i krajów muzułmańskich degradują i ostatecznie całkowicie podporządkowują wszystkich. Globaliści od dawna za pomocą wojen, demoralizacji starają się zniszczyć cywilizację Zachodu. Planują nowy feudalizm, który zniszczy klasę średnią, zdepopuluje i zniewoli masy, pozostawiając tylko bogatych i technokratów. Cały świat będzie przypominać represyjne rządy trzeciego świata, rządzone przez MFW, ONZ i Bank Światowy.

Artykuł stworzony z wielu źródeł min: http://www.canadafreepress.com/2006/loftus101106.htm

Źródło: http://www.prisonplanet.pl/polityka/bractwo_muzulmaskie,p927825560
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje