Author Topic: ShoutBox  (Read 818 times)

Offline Syty

• Sen głęboki
  • *
  • Reputacja: +0/-0
ShoutBox
« on: (Wed) 26.08.2015, 16:40:05 »
Cześć! Chciałem się zapytać czy jest możliwość włączenia czegoś w rodzaju shoutboxa lub/i otwarcia własnego kanału czatowego. Może wydać się to dla niektórych głupie ale moim zdaniem fajnie byłoby wieczorem po pracy usiąść, i pogadać z osobami mającymi podobne myślenie do mojego, tym bardziej że w realnym świecie mam tylko jedną taką osobę, lecz niestety widuje się z nią bardzo rzadko.
Jeśli jesteście na "tak" to poszukam czegoś gdzie można założyć kanał IRC i "sfinalizowałbym" jego powstanie. Czekam na opinię

Offline Anomalia

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +5/-0
  • 12345678901234
Odp: ShoutBox
« Reply #1 on: (Wed) 26.08.2015, 22:36:30 »
My sobie od czasu do czasu gadamy przez teamspeaka. Ostatnia taka konferencja (w której brałem udział) trwała 8 godzin  ::)

Co do rozmów tekstowych czyli czatu - przejrzę wkrótce czy nie ma jakichś nowości, które można by wprowadzić na forum.

Co do samej decyzji w tej sprawie - musisz poczekać, aż się wypowiedzą też i inni, bo ja tu nie jestem dyktatorem :)
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

Offline Uniwersum

• Sen głęboki
  • *
« Reply #2 on: (Thu) 27.08.2015, 14:02:17 »
Również podpisuje się pod tym aby powstał shoutbox  ;)
Mogą tak mówić, mogą tak myśleć ale nie czyni to prawdą ani ich słów ani myśli.

Sprytni ludzie zadają pytania a pytania są jak nowotwór dla religii.

Offline elwis33

• Moderator Globalny
  • Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Reply #3 on: (Thu) 27.08.2015, 15:50:26 »
Z tego co wiem shoutbox działa jedynie trzeba mieć 5 napisanych wiadomości (zrobione dla zabezpieczenia)w dziale komunikaty i informacje. Czyli załóż kila tematów odnośnie ciekawostek, informacji, którymi się zajmowałeś lub dodaj własne linki, wiadomości lub dodaj posty, czyli przemyślenia, linki w istniejących  już tematach i shoutbox otwarty :)

Poza tym polecam rozmowy na teamspeak - szybciej, więcej info, kilka głów do myślenia  :)

Offline BladyMamut

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +12/-0
« Reply #4 on: (Thu) 27.08.2015, 22:17:54 »
Trzy posty trzeba wrzucic, zeby shoutboks byl dostepny.
Jak chcesz cos wrzucic, a nie wiesz co to napisz do mnie pw to dosyc szybko znajde material i wysle ci wskazowki gdzie to wrzucic :)
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline Syty

• Sen głęboki
  • *
« Reply #5 on: (Fri) 28.08.2015, 03:28:05 »
A to przepraszam, nie wiedziałem. Co do teamspeaka to jeśli możecie to z chęcią przyjmę IP. Pewnie jest gdzieś na forum ale aktualnie brak czasu bo załatwiam sprawy przed wyjazdem i nie przeglądam dogłębnie forum.

Offline elwis33

• Moderator Globalny
  • Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Reply #6 on: (Sat) 29.08.2015, 15:14:26 »
Jak najbardziej pytać się jak coś nie wiadomo lub potrzebuje się pomocy. A ja zachęcam do podzielenia się w postach własnymi przemyśleniami, informacjami , wnioskami :)