SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM > Zadaj pytanie

ShoutBox

(1/2) > >>

Syty:
Cześć! Chciałem się zapytać czy jest możliwość włączenia czegoś w rodzaju shoutboxa lub/i otwarcia własnego kanału czatowego. Może wydać się to dla niektórych głupie ale moim zdaniem fajnie byłoby wieczorem po pracy usiąść, i pogadać z osobami mającymi podobne myślenie do mojego, tym bardziej że w realnym świecie mam tylko jedną taką osobę, lecz niestety widuje się z nią bardzo rzadko.
Jeśli jesteście na "tak" to poszukam czegoś gdzie można założyć kanał IRC i "sfinalizowałbym" jego powstanie. Czekam na opinię

Anomalia:
My sobie od czasu do czasu gadamy przez teamspeaka. Ostatnia taka konferencja (w której brałem udział) trwała 8 godzin  ::)

Co do rozmów tekstowych czyli czatu - przejrzę wkrótce czy nie ma jakichś nowości, które można by wprowadzić na forum.

Co do samej decyzji w tej sprawie - musisz poczekać, aż się wypowiedzą też i inni, bo ja tu nie jestem dyktatorem :)

Uniwersum:
Również podpisuje się pod tym aby powstał shoutbox  ;)

elwis33:
Z tego co wiem shoutbox działa jedynie trzeba mieć 5 napisanych wiadomości (zrobione dla zabezpieczenia)w dziale komunikaty i informacje. Czyli załóż kila tematów odnośnie ciekawostek, informacji, którymi się zajmowałeś lub dodaj własne linki, wiadomości lub dodaj posty, czyli przemyślenia, linki w istniejących  już tematach i shoutbox otwarty :)

Poza tym polecam rozmowy na teamspeak - szybciej, więcej info, kilka głów do myślenia  :)

BladyMamut:
Trzy posty trzeba wrzucic, zeby shoutboks byl dostepny.
Jak chcesz cos wrzucic, a nie wiesz co to napisz do mnie pw to dosyc szybko znajde material i wysle ci wskazowki gdzie to wrzucic :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version