Author Topic: PO - obietnice i wałki  (Read 2058 times)

Offline kameleon84

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +2/-1
Odp: PO - obietnice i wałki
« Reply #10 on: (Fri) 19.06.2015, 22:40:11 »
To mieszaj, mieszaj. Zobaczymy w przyszłości, na co stać zwykłego pionka. Zabijesz, wymordujesz, za kilka lat przyjdą następni. Bez uświadomienia ludzi nic nie wskórasz na dłuższą metę.
Nikt nas nie skompromituje bardziej, niż uczynimy to sami.

kowal

• Guest
« Reply #11 on: (Fri) 19.06.2015, 23:31:54 »
Ludzie są uświadomieni aż zanadto, tylko mają coś do stracenia. jeden mieszkanie, dom, samochód, inny dużą rodzinę. Oczywiście Ci mają się dobrze i bardzo dobrze, bo to lizusy i dupowłazy cwaniackie. Ale jest wiele, wiele milionów, co ledwo wiążą koniec z końcem, bo permanentnie są dymani przez tych co teraz są u żłoba. Ja nie pisze o mordowaniu, ale o wznieceniu czegoś na wzór ukraińskiego Majdanu, tylko na o wiele silniejszą i mającą obszarowo wielką skalę. Nie jestem komunistą, ale też nie kapitalistą; jestem za wolnością, prawdziwą i dobrobytem dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych, od wielu lat, tych samych.
« Last Edit: (Fri) 19.06.2015, 23:34:26 by kowal »

Offline BladyMamut

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +12/-0
« Reply #12 on: (Fri) 19.06.2015, 23:46:41 »
Jak nie wiesz o co chodzi z facebookiem to moge Ci wkleic pozniej.
Japonskie powiedzenie odnosi sie do pojecia prawdy, zydow, zydobolszewi i ruskich. Jesli roznia sie swoich i zydobolszewikow jako wrogow Polakow to tak jakby sie mialo tylko mlotek w skrzynce z narzedziami.
Jest to podejscie dominujaco biologiczne i nieadekwatne do obecnej rzeczywistosci.
Sprobuje opisac o co mi chodzi na przykladzie semitow i kolorow :). Co w sytuacji gdy jeden semita jest zydem, drugi muzulmanem, trzeci chrzescijaninem, a czwarty bedzie wierzyl w Kriszne?  To cos rodzaju posiadania nazw np 4 kolorow bialego, czarnego, niebieskiegco i czerwonego gdy natrafimy na rozowy, i co wtedy jak nazwiemy kolor rozowy? Bardziej to bialy czy czerwony? Albo co z szarym kolorem w takiej sytuacji, bedzie bardziej czarny, niebieski czy moze bialy?
W linku ponizej masz omowione co to jest zyd cybernetyczny, a chodzi oto, ze konkretny osobnik stawia wlasne przekonania ponad chec poznania prawdy.

doc. Józef Kossecki - Definicja pojęcia żyd czyli żyd cybernetyczny.
https://www.youtube.com/watch?v=4TfGjDYQPFQ&nohtml5=False

Jako ze prawde tez mozna rozumiec roznie to jak nie zagladales do pod dzialu Nauka w dziale Edukacja to zajrzyj i jest tam watek "Spoleczne funkcjowanie pojec prawdy i piekna"
Zeby nie pozostawic pola do domyslow to chodzi mi oto, ze mozna urodzic sie biologicznie Polakiem, uczyc sie polskiego jezyka miec papiery Polskie i miec zazydzony i/lub zrusifikowany umysl.
Co wiecej bez rozeznania w sytuacji, chodzi mi o doglebne poznanie tematu, kto jest kim, co robi jak to robi, jak temu przeciwdzialac to robienie rewolucji i wyzynanie sie zakonczy sie jak wiekszosc rewolucji tymczasowo zmienia sie pionki na scenie, a nowe pionki prawdopodobnie stana sie jeszcze gorsze niz poprzednie dla ogolu populacji.
Zrobienie rozpierdolu moze buc spektakularne i widac ze ktos cos robi, jest szum, krew  itp a co sie zmieni w mentalnosci ludzi gdy postawi sie glownie na takie dzialania?
Niekonczaca sie wymiana pionkow na szachownicy.
Powiem Ci co wedlug mnie jeszcze glebiej rzadzi ludzmi niz PO czy WSI, to chec zycia w iluzji, niechec do ich odrzucania.
Zeby zmienic sytuacje w naszym kraju to trzeba promowac chec poszukiwania i dazenia do prawdy, rozwoj i podnoszenie norm/standardow etycznych i szacunek do pracy/pracowitosc.

Jakie masz  pomysly na poprawienie czytelnosci forum?
To ze materialu tu jest duzo to wiem. Jak dobrze zgaduje to chodzi oto zeby ten temat bil po oczach? A co jak przyjdzie 30 innych osob i tez bedzie chcialo, zeby ich temat tez bil po oczach?
« Last Edit: (Thu) 07.04.2016, 14:38:58 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

kowal

• Guest
« Reply #13 on: (Sat) 20.06.2015, 00:26:06 »
Wyjaśnię sprawę z facebookiem na pw, ale nie dzisiaj. Japońskie powiedzenie to łatwizna z twojej strony, spłycanie, uproszenie żydłactwa coraz bardziej zagrażającego "niezależnemu" światu. Właśnie NWO, to Oni; bardziej gorsi są od nich islamiści, o czym przekonujemy się co się dzieje i widzimy w Syrii. Akurat do japońców nie mam nic, pomimo tego, że to był faszystowski naród. Gdzie nam do nich. Ale klękać też nie należy i ich powielać we wszystkim. Z tymi kolorami to mega przykład, ale z doc. Kosseckim się nie polemizuje.
Zeby nie pozostawic pola do domyslow to chodzi mi oto, ze mozna urodzic sie biologicznie Polakiem, uczyc sie polskiego jezyka miec papiery Polskie i miec zazydzony i/lub zrusifikowany umysl.
Tak tylko uwierz, że ktoś tego kogoś nakierował na te zażydzenie tudzież rusyfikację, nie wierz, że to każdy łyknął z tych zainteresowanych tym zjawiskiem kierując się własnym mózgiem. To zadziałało gdzieś z zewnątrz, skutecznie, wpajane świadomie, propagandowo.
Zrobienie rozpierdolu moze buc spektakularne i widac ze ktos cos robi, jest szum, krew  itp a co sie zmieni w mentalnosci ludzi gdy postawi sie glownie na takie dzialania?
Na pewno muszą czy idą za tym ogromne zmiany. Pytanie retoryczne na jak długo? Jak dla mnie warto zmieniać karty historii niż tkwić w zakłamaniu, głupocie, i... permanentnej biedzie, nędzy.
Powiem Ci co wedlug mnie jeszcze glebiej rzadzi ludzmi niz PO czy WSI, to chec zycia w iluzji, niechec do ich odrzucania.
Tak o tym wspominam; bo coś mają ludzie po drodze do stracenia; jakieś dobra materialne z pokolenia na pokolenie. A tak nigdy się nie da przeprowadzić ruchu rewolucyjnego. Ale też przeprowadzić żadnych zmian, przemian, reform na lepsze, poprawiający znacznie byt większości ogółu.
Jakie masz  pomysly na poprawienie czytelnosci forum?
Pisać i wrzucać wszystko jak leci, nie uściślać na działy i z działów nie wyodrębniać pododdziały sic! pododdziałów! Po co?
A co jak przyjdzie 30 innych osob i tez bedzie chcialo, zeby ich temat tez bil po oczach?
Nic!!! Dać temu żyć swoim... tokiem, a zobaczymy wszyscy co z tego się wykluje. Swoboda, jeszcze raz swoboda, a nie ścisłe trzymanie się nie wiadomo czego i potem to wszystko się rozmywa, nic z tego nie wynika, a karawana jedzie dalej. No chyba, że o to chodzi, czy ma chodzić.

« Last Edit: (Sat) 20.06.2015, 00:42:19 by kowal »

Offline kameleon84

• Sen płytki
  • *
« Reply #14 on: (Sat) 20.06.2015, 16:47:29 »
Ludzie są uświadomieni aż zanadto,
Uświadomieni aż zanadto? Ciekawe... :)
tylko mają coś do stracenia.
Facebook'owych znajomych? Fejm? :D
  jeden mieszkanie, dom, samochód, inny dużą rodzinę.
"Oczywiście Ci mają się dobrze i bardzo dobrze"
, bo to lizusy i dupowłazy cwaniackie.
Zajeżdża śmierdzącą cebulą...
Ale jest wiele, wiele milionów, co ledwo wiążą koniec z końcem, bo permanentnie są dymani przez tych co teraz są u żłoba.
...albo przez swoje lenistwo i nieudolne życie.
Ja nie pisze o mordowaniu,
Tylko o krwawej rewolucji :D
ale o(...)
już tutaj nie "aluj", bo pisałeś wcześniej coś innego.
tylko na o wiele silniejszą i mającą obszarowo wielką skalę.
Jak? Jakaś nowa idea?
Nie jestem komunistą, ale też nie kapitalistą;
To może socjalistą?
jestem za wolnością, prawdziwą i dobrobytem dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych, od wielu lat, tych samych.
hurr durr...

kowal

• Guest
« Reply #15 on: (Sat) 20.06.2015, 21:14:29 »
Nie bardzo mi się chce z tobą polemizować bo kogoś mi tu bardzo przypominasz, co tu niedawno bardzo spowalniał forum. Na pewno wbrew twoim obawom nie jestem czosnkiem jak bezczelnie sugerujesz, a ty kim jesteś? Może hucułem sovieckim?

Offline kameleon84

• Sen płytki
  • *
« Reply #16 on: (Sun) 21.06.2015, 15:42:21 »

Nie bardzo mi się chce z tobą polemizować
Zaplątałeś się we własne nogi i próbujesz jeszcze uciekać?
bo kogoś mi tu bardzo przypominasz, co tu niedawno bardzo spowalniał forum.
Kogo? Dlaczego sugerujesz, że spowalniam forum?
Na pewno wbrew twoim obawom nie jestem czosnkiem jak bezczelnie sugerujesz,
Nic takiego nie sugeruję, sam sobie coś wkręcasz.
a ty kim jesteś?
Użytkownikiem forum, wystarczy?
Może hucułem sovieckim?
Dlaczego obrażasz?

kowal

• Guest
« Reply #17 on: (Sun) 21.06.2015, 16:02:48 »
PObajaj sobie do pupy, z takimi jak ty.

Dodam to, żebyś zrozumiał: Niech przyjaciele moi siądą przy pucharze
I zapiją mój pogrzeb — oraz własną biedę:
Jeżeli będę duchem, to się im pokażę,
Jeśli Bóg [mię] uwolni od męki — nie przyjdę…
, i dalej, niejaki Stefan Kisielewski: -"„Była okazja aby zaczerpnąć to co najlepsze z kapitalizmu i połączyć z tym co było dobre w socjaliźmie. Niestety, wzięto to co najgorsze z kapitalizmu i połączono z tym co najgorsze było w socjalizmie.”
« Last Edit: (Sun) 21.06.2015, 17:27:31 by kowal »