Author Topic: Kilka świetnych stron z prawdą obiektywną.  (Read 1431 times)

Offline Norbi Stacho

  • Sen głęboki
  • *
  • Posts: 10
  • Reputacja: +0/-0
Kilka świetnych stron z prawdą obiektywną.
« on: (Tue) 24.11.2015, 00:42:52 »
http://jn.org.pl/ - bardzo dobra strona z treścią godną polecenia i nadającą się do publikowania w internecie, zgodna z cybernetycznymi ideami.

http://jagiellonski24.pl/ - bardzo dobra strona i działalność, godna propagowania i wspierania, wiele interesujących trafnych artykułów na tematy ogólne, polityczno społeczne, edukacyjne i gospodarcze.

http://nowadebata.pl/ - świetne i trafione artykuły godne publikowania w internecie.

http://demagog.org.pl/ - interesująca strona internetowa, analizująca wypowiedzi polityków, i ujawniająca ile ma się dana wypowiedź odnośnie prawdy obiektywnej rzeczywistej. licznik kłamstw polityków i partii.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1  - strona polskiego profesora i fizyka o religii, ewolucji, polityce, kościele, polakach, społeczeństwie, prawu, smoleńsku i wiele więcej, tą stronę można bez obaw polecić każdemu kto szuka wiedzy na wymienione tematy, Dakowski pisze też sporo o Konecznym i dokonuje ciekawych analiz naukowych różnych spraw związanych z narodem polskim

http://www.tajnekomplety.com/ - strona podobna do tej wyżej, też od prof. Dakowskiego, również bardzo dobra choć mniej treściwa.