Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Aktualności: Małe zmiany w przywilejach użytkowników <CZYTAJ> Nie możesz się zalogować? Wyczyść w przeglądarce ciasteczka i aktywne zalogowania (wszystkie).
W razie czego jesteśmy na FB(link). Pozdrawiamy Ekipa

Autor Wątek: Cześć.  (Przeczytany 644 razy)

Offline Matirax

• Sen głęboki
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Cześć.
« dnia: (Czw) 07.01.2016, 23:01:03 »
Pozwoliłem założyć sobie nowy wątek, poprzedni napisany 2 lata temu.

Pamiętać będzie mnie może kilka osób. Nie wiem jak zmieniła się ekipa, pewnie są nowe twarze.
Byłem w OU od jego może nie początku a raczkowania. Potem zawitałem na wybudzonych, ale wolałem sobie zrobić wolne.

Jak tam kondycja umysłowa ? : D

Blady, dasz radę w kilku zdaniach opisać na czym stoimy ? Jakie są plany ? poszperam kilka h na forum, przejrzę z grubsza.

A u mnie, już nie uczeń a student. Nawet uczelnie zdążyłem zmienić i zachorować na wątrobę :D Cały czas widzę to zidiocenie w społeczeństwie, czasem po prostu nie mogę wytrzymać i zamykam się w swoim świecie muzyki. Ale po prostu cały czas czuję że trzeba działać.
« Ostatnia zmiana: (Czw) 07.01.2016, 23:09:17 wysłana przez Matirax »

Offline Split!

• Moderator Globalny
  • *
  • Reputacja: +3/-0
Odp: Cześć.
« Odpowiedź #1 dnia: (Pią) 08.01.2016, 00:38:00 »
Cześć.

Ja Cię pamiętam. Chętnie podzieliłbym się z Tobą naszymi planami ale niestety, nie miałem przyjemności się z Tobą spotkać, więc będzie to musiało poczekać. Z grubsza stawiamy nacisk na PRAWDZIWE informację oraz intencje mające sprzyjać wspólnemu dobru. Forum służy jako "connector" międzyludzki, niedługo również zaczniemy wprowadzać bardzo ciekawe narzędzie związane z tym zielonym wyrazem powyżej. Nie chce przesadzać, więc nie będę pisał, że nie mamy nic wspólnego z OU. :)
Podzielam potrzebę działania, jednak - jak napisałeś - kondycja planety jest na tyle spierdolona, że do tego działania trzeba się konkretnie przygotować.

Miło Cię widzieć na forum, jak tam Gdańszczaninie? :)

Offline BladyMamut

• Administrator
  • *
  • Reputacja: +12/-0
« Odpowiedź #2 dnia: (Sob) 09.01.2016, 01:58:27 »
Czesc.
Kondycja coraz lepsza :)
Co do planow to najkrocej miesci sie to w slowach: poszukiwanie metod  dazenia i dazenie do prawdy oraz podnoszenie standardow etycznych.
Dalej to co kto moze, ja zajmuje sie robieniem tlumaczen ktore maja wspierac rozwoj samodzielnosci w roznych dziedzinach zycia.
Udzial w wojnie informacyjnej.
Nie ma nas wielu, a dzialamy jako organizacja bez organizacji.
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline Matirax

• Sen głęboki
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: (Wto) 12.01.2016, 03:53:12 »
Organizacja bez organizacji, czy zrzeszenie wybudzonych :D I już nazwa chwytliwa :)

Offline BladyMamut

• Administrator
  • *
  • Reputacja: +12/-0
« Odpowiedź #4 dnia: (Wto) 12.01.2016, 04:54:00 »
Zgaduje, ze raczej nie orientujesz sie o co chodzi z konceptem organizacji bez organizacji, wiec pomoge za pomoca wykladu na ten temat, ktory jest czescia serii pod tytulem Realia wojny informacyjnej

Playlista "RWI - Realia Wojny Informacyjnej": https://www.youtube.com/playlist?list=PL5LSM13zdJ8hw8dlXC5ZsbxwFjJUUyls0
« Ostatnia zmiana: (Śro) 13.01.2016, 00:31:03 wysłana przez BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline Matirax

• Sen głęboki
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: (Czw) 14.01.2016, 20:04:59 »
Postaram się jeszcze dziś ogarnąć cały materiał. Dobrze Cię mhm, czytać znów Blady ;)

Offline kameleon84

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +2/-1
« Odpowiedź #6 dnia: (Sob) 16.01.2016, 12:59:38 »
Witaj Matirax! :)
Kojarzę Cię po nicku z OU. Miło, że napisałeś.
Kondycja umysłowa w porządku. Ulepszanie i rozwój umysłowy w ekipie nie ma końca! :D Ja lwią część swojego czasu niestety poświęcam poza forum, ale myślę, że jak będę miał stałe łącze to zacznę pisać coś więcej od siebie.

Witaj na forum, przyjacielu! :)

Nikt nas nie skompromituje bardziej, niż uczynimy to sami.