Author Topic: Polityka szczepień  (Read 3795 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #10 on: (Fri) 08.04.2016, 15:09:16 »
Z KRAJU Lekarki alarmujące o skutkach ubocznych szczepień zostaną pozbawione praw do wykonywania zawodu!?

Naczelny rzecznik odpowiedzialności zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej wszczął postępowanie wobec lekarek: dr n. med. Doroty Sienkiewicz i lek. Katarzyny Bross Grafn vol Wanderdorff, zarzucając im wypowiedzi „podające nieprawdziwe, niezgodne z aktualną wiedzą medyczną informacje o szkodliwości stosowania szczepień”.

Postępowanie to wszczęto w oparciu o artykuł na portalu Prawy.pl: http://prawy.pl/10642-mafia-szczepionkowa-w-polsce-siega-najwyzszych-szczebli/.

Zdaniem rzecznika odpowiedzialności zawodowej lek. Grzegorza Wrony ostrzeganie przed skutkami ubocznymi szczepień jest sprzeczne z obowiązującymi przepisami prawa [sic!]. Co więcej, staje on w obronie ekspertów Ministerstwa Zdrowia, którym już posłowie podczas posiedzeń sejmowej komisji zdrowia udowodnili brak obiektywizmu i sprzeczność interesów, wskazując, iż osoby opłacane przez bezpośrednio zainteresowanych we wprowadzeniu konkretnych zapisów do ustawy nie mogą jednocześnie pełnić funkcji niezależnych ekspertów. Otóż zdaniem Grzegorza Wrony nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, a przynajmniej tak wynika z pisma uzasadniającego wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec lekarzy, którzy wyrazili swój sprzeciw w tej sprawie.

Najwyraźniej rzecznikowi odpowiedzialności zawodowej nie podoba się wysuwane przez środowisko lekarzy uwrażliwiających na sposób i zasadność szczepień żądanie oczyszczenia polskiej administracji publicznej z osób działających w konflikcie interesów, piastujących ważne stanowiska publiczne oraz rozwiązania problemów systemu szczepień.

Warto zaznaczyć, że Naczelna Izba Lekarska nie dopuszcza żadnej merytorycznej debaty dotyczącej szczepień jako takich, ich kalendarza, wymiany doświadczeń, ale a priori poddaje osoby poddające krytyce obecne podejście do szczepień ostracyzmowi, lekceważąc ich doświadczenie lekarskie, i za mówienie prawdy usiłując pozbawić je prawa do wykonywania zawodu. Nie trzeba być zbytnio spostrzegawczym, żeby dostrzec, iż takie działania z etyką mają niewiele wspólnego, podobnie jak i z oficjalnie przyjmowaną przecież zasadą primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić).

Tymczasem, jak wskazują sami lekarze, sytuacja, w której opłacana przez firmę farmaceutyczną osoba pełni funkcję niezależnego eksperta jest patologiczna, skandaliczna i niestety nierzadko spotykana. Ma ona – jak zaznaczają – kolosalne znaczenie dla bezpieczeństwa obywateli naszego kraju, osoby takie mają bowiem szerokie pole do narzucania obywatelom obowiązków realizujących interesy branży, przez którą są finansowani, oraz posiadają narzędzia do niszczenia ludzi, którzy występują w interesie obywateli, sprzecznym z interesami branży (np. represjami zagrożeni są lekarze realizujący prawa pacjenta).

Co ciekawe tymi kompletnie pozbawionymi skrupułów i nieetycznymi lekarzami Izba Lekarska podobnie zresztą jak i jej naczelny rzecznik odpowiedzialności zawodowej zająć się nie zamierzają, w pełni akceptując tę patologię.

Postępowanie wobec lekarek, które podały swoją wiedzę na temat skutków ubocznych szczepień do wiadomości publicznej ma zapewne podziałać niczym straszak na pozostałych lekarzy, aby nikt więcej nie śmiał zwrócić uwagi na przedziwną zbieżność wzrostu liczby przypadków autyzmu ze zwiększeniem liczby szczepień. Gdyby Izba Lekarska postępowała uczciwie, doprowadziłaby do publicznej debaty na temat szczepień, a nie utrącała lekarzy, którzy nie chcą forsować serwowanej przez firmy farmaceutyczne propagandy. A może po prostu obawia się, że w otwartej, merytorycznej dyskusji zwolennicy szczepień ponieśliby sromotną klęskę?

Źródło: http://prawy.pl/28152-lekarki-alarmujace-o-skutkach-ubocznych-szczepien-zostana-pozbawione-praw-do-wykonywania-zawodu/
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #11 on: (Sat) 14.05.2016, 13:17:49 »
Edukowanie lekarzy o szczepionkach to trening POSŁUSZEŃSTWA - napisy PL
https://www.youtube.com/watch?v=QVNwGp6VJsk


Czy wiesz, że jeśli chodzi o szczepionki, kształcenie lekarzy jest tak naprawdę tylko treningiem posłuszeństwa?
Lekarzy nie uczy się prawdy na temat tego, co zawierają szczepionki.

Wielu lekarzy nie wie nawet, że szczepionki nadal zawierają rtęć.
Wielu lekarzy nie wie, że tiomersal to związek rtęci. Lekarzom mówi się, że szczepionki zawierają niewiele więcej
oprócz powiedzmy wody czy jakiegoś płynu fizjologicznego, osłabionego wirusa i tyle.

Prawda jest taka, że szczepionki zależnie od konkretnego przypadku zawierają aluminium, glutaminian sodu, rtęć, formaldehyd,
polisorbat 80, różnego rodzaju adjuwanty i toksyczne substancje chemiczne, a także oczywiście wiele wirusów, których nie powinno tam być.

Żywe wirusy nie zawsze są osłabione tak jak powinny być.

Prawda jest taka, że większość lekarzy nie jest uczona tego, co jest naprawdę w szczepionkach, ale po prostu mówi się im, by podawali te szczepionki
dzieciom, zgodnie z kalendarzem szczepień.

Jest to upór szkół medycznych - musisz być indoktrynowany szczepionkową mitologią, która zaczyna się od kształcenia medycznego.
Ale znów, to jest wyłącznie trening posłuszeństwa.

Chciałbym, żebyście obejrzeli kilka wypowiedzi różnych lekarzy, którzy wyjaśnią wam, że nigdy nie uczono ich, co znajduje się w szczepionkach, i z czasem musieli się o tym
dowiadywać sami i byli zszokowani tym co odkrywali, a mianowicie prawdą na temat tego, co zawierają szczepionki i jak
bardzo szkodliwe i niebezpieczne mogą one być dla ludzkiego życia.
Obejrzyjcie materiał, a będziecie zdumieni.


------------------


Czy zauważyłeś dziwną zmianę u swojego lekarza?
Czy ostatnio wydaje się szczęśliwszy?
Czy wypisuje leki, które twoim zdaniem nie są ci potrzebne?
Czy w jego poczekalni często przebywają zaskakująco atrakcyjne osoby nie wyglądające na chore?
Cóż, to wszystko może dziać się dlatego, że twój lekarz przyjmuje pieniądze od firm farmaceutycznych. Pieniądze od koncernów farmaceutycznych mają różne formy – od bezpłatnego obiadu do wynagrodzenia za pogadanki.

Oto jak to działa.
Pieniądze łączą się z receptorami gotówki w portfelu twojego lekarza, aby przynieść szybko działającą finansową ulgę, więc twój lekarz może bez problemu wypoczywać i cieszyć się życiem.

Częste skutki uboczne przyjmowania pieniędzy przez lekarzy mogą być następujące: chroniczne przepisywanie zbyt wielu leków, niezwykle intensywny przepływ gotówki, uzależnienie od bezpłatnych próbek, zwichnięcie autorytetu, stan przesytu wywołany pragnieniem posiadania coraz większej ilości dóbr materialnych i rosnąca tendencja do przepisywania leków niezgodnie z ich przeznaczeniem, co z kolei może spowodować zawał serca, udar, utratę czucia w rękach i nogach, ataki padaczki, nieostre widzenie, zgrzytanie zębami, tymczasową głuchotę, całkowitą utratę wzroku, drętwienie, nagłe napady wściekłości, gwałtowne erekcje trwające ponad siedemnaście godzin oraz śmierć.

Zapytaj swojego lekarza dzisiaj czy przyjmuje pieniądze od firm farmaceutycznych.
Następnie zapytaj swojego lekarza na co wydaje te pieniądze. Zapytaj swojego lekarza czy przyjmuje pieniądze od firm produkujących leki, które właśnie ci przepisał.
Później zapytaj siebie czy satysfakcjonuje cię ta odpowiedź.

Pieniądze od firm farmaceutycznych.
Zapytaj swojego lekarza czy to, że je przyjmuje jest dla ciebie dobre.

Firmy farmaceutyczne są trochę jak pierwszy chłopak w szkole średniej. Są dużo bardziej zainteresowane dostaniem się do środka niż tym, by być skutecznymi, gdy już się tam znajdą.


Marketing skierowany do lekarzy - napisy PL
http://www.dailymotion.com/video/x4960vx_marketing-skierowany-do-lekarzy-napisy-pl_lifestyle
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #12 on: (Sat) 09.07.2016, 16:09:37 »
"(...)Polska nie ratyfikowała Europejskiej Konwencji Bioetycznej
– przyjętej przez 29 krajów europejskich – która zakazuje jakichkolwiek eksperymentów na ludziach, i która mówi, że życie
i zdrowie jednostki nie mogą być poświęcane dla ogółu społeczeństwa, bo są dobrem najwyższym. W naszym kraju regularnie prowadzi się ogromną liczbę badań klinicznych szczepionek na noworodkach i niemowlętach, na przykład
szczepionek poliwalentnych, przeciwko meningokokom czy pneumokokom. Na przykład od 2003 roku nielegalnie podawano
dzieciom w wieku 1,5 miesiąca szczepionkę Pentaxim, podczas gdy preparat był zarejestrowany do szczepienia dzieci, które ukończyły 2 miesiące. Dopiero w 2011 roku decyzją Ministra Zdrowia, po tym, jak producent przedłożył dokumentację z nowych badań klinicznych, wiek podawania preparatu został formalnie obniżony do co najmniej 6. tygodnia życia.(...)"

http://www.prawdaoszczepionkach.pl/upload/Bezlitosna%20immunizacja-Prawda%20o%20szczepionkach%20PDF.pdf
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #13 on: (Mon) 08.08.2016, 00:32:40 »


Medycy są z Marsa, a rodzice z ... Facebooka, czyli jak rozmawiać z rodzicami o szczepieniach dzieci

Weź udział w konferencji i warsztatach, które zmienią Twoją praktykę

W erze powszechnego dostępu do informacji i dążenia rodziców do współdecydowania o zdrowiu ich dzieci, skuteczna profilaktyka chorób zakaźnych za pomocą szczepień wymaga od lekarza i pielęgniarki nie tylko szerokiej wiedzy medycznej, ale także zdolności do efektywnego komunikowania się oraz budowania klimatu zaufania w relacjach z nimi. To aspekt równie ważny jak fachowe informacje, ale niestety niedoceniany.
Dla wielu rodziców zwłaszcza mam najmłodszych dzieci wizyta w celu szczepienia dziecka jest dużym przeżyciem emocjonalnym. Nie bagatelizuj tego faktu. Nieumiejętna rozmowa lekarza czy pielęgniarki zupełnie niepotrzebnie może wzbudzić lub nasilić ich obawy. Dzięki odpowiedniej technice komunikacji można ten stresujący moment zamienić w świadome działanie w najlepiej pojętym interesie zdrowia dziecka, w którym rodzice uzyskują kontrolę nad tym procesem, dzięki czemu opanowują nieracjonalny lęk. Pomóż im w tym.

Weź udział w konferencji połączonej z warsztatami i uzupełnij swoje specjalistyczne umiejętności, aby skuteczniej pomagać rodzicom Twoich pacjentów lepiej zrozumieć szczepienia, dzięki czemu zdobędziesz ich zaufanie i szacunek. Zajęcia w niekonwencjonalnej, interaktywnej formie z wykorzystaniem filmów, pomocy edukacyjnych oraz paneli dyskusyjnych.

   Poznasz zasady układania indywidualnych programów szczepień z uwzględnieniem potrzeb dziecka
   oraz możliwości i oczekiwań jego rodziców. Rodzice na pewno docenią takie podejście.

 Dowiesz się, jak powinna przebiegać modelowa rozmowa o szczepieniach – pierwsza i kolejne – oraz
   czego oczekują rodzice. To sposoby sprawdzone przez praktyków.

 Poznasz słowa i zwroty, ale także zachowania, które spowodują, że rodzice właściwie – zgodnie z
   Twoją intencją – zrozumieją to, co chcesz im przekazać i zastosują się do Twoich zaleceń.

 Zobaczysz jak szczerze, rzetelnie i przystępnie rozmawiać nie tylko o korzyściach ze szczepień, ale
   także o odczynach poszczepiennych. Efektem takiej rozmowy będzie uspokojenie rodziców,
   a nie – niezgodne z Twoją intencją – przestraszenie ich.

 Nauczysz się, jak empatycznie reagować na obawy oraz wątpliwości rodziców, a także odpowiadać na
   prowokujące pytania lub nierealistyczne oczekiwania. Nie daj się zaskoczyć, ani nie unikaj takich
   tematów.

 W bogatych materiałach szkoleniowych otrzymasz unikatowe Wydanie Specjalne 3/2013
   „Medycyny Praktycznej – Szczepienia” pt. ''Jak rozmawiać z rodzicami o szczepieniach dzieci.
   Praktyczny przewodnik dla lekarzy i pielęgniarek'', a w nim wiele cennych i praktycznych artykułów,
   pomocnych w codziennej pracy.


Zapisz się jak najszybciej, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Zespół Medycyny Praktycznej Szkolenia

http://www.mp.pl/zjazdy/szkolenia/bigsite.html?congress_id=7823&page_id=94554
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: Polityka szczepień
« Reply #14 on: (Wed) 24.08.2016, 13:59:04 »
"USA, podobnie jak inne kraje stosujące absurdalnie przeładowany reżim szczepień, w szybkim tempie zamieniają się w narody ciężko upośledzone. Ilustruje to raport ze stanu Massachusetts, gdzie w ostatnich 12 latach ponad 4-krotnie wzrosła liczba dzieci autystycznych i 2,5 krotnie – dzieci z ciężkimi uszkodzeniami neurologicznymi. Zmiany te idą w parze z systematycznie obniżającymi się wskaźnikami inteligencji dzieci i dorosłych.
Szokujący wzrost liczb upośledzonych neurologicznie i umysłowo dzieci powoduje ogromne zapotrzebowanie na kosztowną edukację specjalną, co skutkuje naturalnie zmniejszeniem wydatków edukacyjnych na dzieci jeszcze zdrowe. Przed epidemią poszczepiennych encefalopatii, jeszcze 20-30 lat temu, istniały w USA szkoły i klasy dla dzieci wybitnie uzdolnionych, teraz je polikwidowano, gdyż brakuje na nie pieniędzy i brak już dzieci wybitnie uzdolnionych. Większość w mniejszym lub większym stopniu została okaleczona szczepionkami oraz toksyczna żywnością. Upośledzone dzieci szybko dorastają, tworząc zastępy dorosłych niezdolnych do samodzielnego życia i wymagających opieki przez całe życie.
Żaden kraj z tak masywnie upośledzonym społeczeństwem nie ma perspektyw na normalny rozwój. Oznaki zapaści zdrowotnej, edukacyjnej , społecznej, i ekonomicznej widoczne są w USA na każdym kroku. Nauczyciele desperują, że uczniowie stali się niepojętni i nie sposób ich czegokolwiek nauczyć, generałowie narzekają, że zgłaszający się kandydaci na żołnierzy są w większości upośledzeni umysłowo i fizycznie, utyskują przedsiębiorcy, iż nie są stanie wyuczyć pracowników zawodu, brakuje normalnych kandydatów na pilotów, inżynierów, lekarzy, hydraulików, elektryków etc. Jakość polityków idzie w parze z pogłębiającym się upośledzeniem umysłowym i fizycznym całego społeczeństwa.
Skorumpowani urzędnicy medyczni, politycy i dziennikarze-lobbyści odpowiedzialni za szczepienny holokaust dzieci zupełnie nie interesują się przyczynami powyższych patologii, nie potrafią kojarzyć najprostszych faktów i nie przejmują się przyszłością wielomilionowej armii upośledzonych obywateli. Nadal po trupach bronią zysków karteli farmaceutycznych, lekceważąc potrzeby chorych dzieci, ich rodzin i całego społeczeństwa. Zupełnie nie obchodzi ich, iż skazują własny naród na biologiczną degradacje lub zagładę. Być może sami są już tak ciężko upośledzeni, że nie zrozumieją konsekwencji swej ludobójczej działalności i polityki. Jeśli Polska będzie iść śladem USA, wymuszając stosowanie coraz większych ilości toksycznych i zbędnych szczepień, to powinna się przygotować na podobny kryzys medyczny, edukacyjny, ekonomiczny i społeczny. Do poszczepiennych kalectw należy dodać trwałą bezpłodność i poronienia spowodowane szczepieniami HPV." Prof. Maria Majewska

Źródło: http://www.ageofautism.com/2016/08/massachusetts-special-education-soars-so-do-problems.html
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje