Author Topic: Nowa normalność  (Read 1026 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Nowa normalność
« on: (Sun) 16.02.2014, 23:10:46 »
Nowa normalność

Reklama żydo-banksterska – nowa normalność – mówi, co znaczy „normalność” w NWO.

Danske Bank: „Nowa normalność wymaga nowych standardów”

Danske Bank: "A new normal demands New Standards" (0:50)
https://www.youtube.com/watch?v=n-pZj_cPBvw

Aż do lutego 2012 r., Danske Bank był własnością jednego z członków elity banksterskiej, Petera Straarupa, który jest członkiem Komisji Trójstronnej i grupy Bilderberg.

Najnowszy spot reklamowy zatytułowany „A New Normal Demands New Standards” jest głęboko niepokojący, i pokazuje nam zaprojektowane przez nich „szaleństwo”, w jakie mamy uwierzyć jako „nową normalność”.

„Normalna” reklama NWO pokazuje nam państwo policyjne, tłumienie wolności słowa, narzucanie transhumanizmu i pranie mózgu dzieciom. Przekaz w tej wiadomości jest taki, że bank rozumie rzeczywistość dzisiejszego ponurego obrazu świata (zaprojektowanego przez lichwokrację NWO).

Oto niektóre rzeczy w reklamie, jakie uważane są za „nową normalność”.

1.Facet rzuca kamieniem w policję w rynsztunku bojowym. Od kiedy jest to normalne? Kiedy mają miejsce takie rzeczy, to oznaka, że demokrację szlag trafił. NIE. To nie jest normalne!

2. Tysiące chińskich robotników upakowanych ciasno, jak kurczęta w chemicznej ubojni high-tech. To są współcześni niewolnicy. NIE. To nie jest normalne!

3.Zdesperowany facet wali parasolem w policję w rynsztunku bojowym. NIE. To nie jest normalne!

4.Banknot dolarowy zaklejający czyjeś usta symbolizuje uciszanie ludzi z pomocą pieniędzy. Czy obecnie system bankowy udaje, że faktycznie rozumie ruch Occupy Wall Street, który oprotestował duże banki? TAK. Znamy te gierki z zakresu kontroli umysłowej!

5. Dzieci podlegają praniu mózgu poprzez gry wideo promujące państwo policyjne. TAK. Znamy te gierki z zakresu kontroli umysłowej!

6. Dziewczynka jest hipnotyzowana przez tablet. TAK. Znamy te gierki z zakresu kontroli umysłowej!

7. Roboty grają w piłkę nożną. TAK, synagogo szatana. Znamy wasz plan dehumanizacji wszystkiego, a to NIE jest normalne!

8. Uśmiech „cichej desperacji” kobiety, która zdaje się mówić „Pomóżcie mi, jestem taka nieszczęśliwa”. TAK. Zrobiliście z nas ludzi wyjątkowo nieszczęśliwych!

Reklamy ze sfery kontroli umysłowej, sponsorowane przez synagogę szatana, zalewają nas potopem słów i symboli, które mówią nam, że to, co NIE jest normalne – jest normalne.

źródło: http://vigilantcitizen.com/ (revised)
przygotował: stophasbara

Źródło: wolna-polska.pl

komentarz pod tekstem użytkownika T2:
3¾- Pomiędzy sekwencjami z parasolem i zaklejonymi ustami banknotem 1$ jest też w dziewiętnastej sekundzie sekwencja z dwoma całującymi się kobietami. Bo przecież dla rządzących degeneratów homo jest normalne, normalniejsze niż heteroseksualizm.
Po bliższym przyjrzeniu się można odnieść wrażenie że tą osobą z długimi włosami może być facet. A więc jeszcze gorzej facet wygląda jak kobieta, a kobieta wygląda jak facet. Wszystko wywrócone do góry nogami. To na pewno NIE jest normalne!
Ostatni fragment filmu od 0:39 pokazuje ludzi bez ludzkich emocji. Nikt się nie uśmiecha ani nawet nie złości nawet małe dziecko. Zero emocji. Tylko ostatnia kobieta próbuje się uśmiechać, możliwe że jest androidem ;) bo robi to bardzo nieporadnie i sztucznie (zupełnie jak Arnold w Terminatorze 2) W dorobku kinematografii było już kilka filmów ukazujących odczłowieczony świat. Przykładowo w filmie Equilibrium pokazano świat przyszłości bez miłości, radości, śmiechu, zachwytu, pozbawiony muzyki, obrazów, kolorów, filmów – nie ma niczego, co wywoływałoby uczucia.
« Last Edit: (Thu) 28.05.2015, 01:35:37 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje