Author Topic: Rasizm, agresja, geny  (Read 1122 times)

Ardek

  • Guest
Rasizm, agresja, geny
« on: (Mon) 17.02.2014, 10:53:29 »
Rasizm, agresja, geny

Po pierwsze, rasizm nie został wytworzony sztucznie przez samego rasistę. Inicjowanie agresji w stosunku do innej rasy to skutek, nie przyczyna.

Od ilorazu inteligencji (IQ) zależy rozpoznawanie różnic. W tym rasowych. A od nadmiaru naturalnej agresji zależy samo jej inicjowanie. Rasizm ekonomiczny (w sensie dyskryminowania jakiejś rasy na rynku pracy czy w interesach) na wolnym rynku i w systemie nie hamującym w żaden sposób zachowań ryzykownych praktycznie nie występuje. W systemie takim nie występuje również zjawisko agresji rasowej, dla samej agresji (gwałty, pobicia, przemoc dla przemocy itd.).

Inne formy dyskryminacji rasowej zawsze będą występować. Będzie dyskryminacja seksualna (w tym pożądanie innego gatunku!), ze względu na zapach danej rasy (np. zapach moczu po spożyciu roślin z danego regionu) czy naturalne typowe zachowania typowe dla danej rasy (wynikające z jej cech a nie kultury).

Obecny rasizm bierze się z czegoś innego. To skutek zaplanowanych działań rządzącej lewackiej swołoczy.
W uproszczeniu, dla celów dalszego wywodu, ludzi można podzielić na cztery grupy:
➩ agresywnych, z wysokim IQ
➩ agresywnych, z niskim IQ
➩ nieagresywnych, z wysokim IQ
➩ nieagresywnych, z niskim IQ
Pisząc agresywnych mam na myśli naturalną wrodzoną agresję a nie wyuczoną czy wytrenowaną ("bardziej agresywnie chłopaki, ruszać się, ruszać" - rzekł dowódca oddziału policji do podwładnych 2011.11.11). Są też inne cechy, ale one są mniej istotne statystycznie (nie znaczy, że całkiem bez znaczenia).

Agresja


Najważniejszą cechą powodującą rasistowską przemoc jest agresja. Ale agresja odpowiada również za inne rzeczy. Piękno, twórczość zarówno artystyczną jak i techniczną oraz szeroko rozumianą kreatywność. Wynalazczość to oczywiście agresja.
Jak podziwiasz w Zoo lwa, tygrysa czy innego wielkiego kocura to wiedz, że to produkt milionów lat ewolucji ukierunkowany na czystą agresję. Stąd też lubimy domowe kocurki.
Jak podziwiasz jakiś pistolet, karabin lub inną broń to podziwiasz niemal czystą agresję. Agresję zaklętą w kawałkach metalu i innych tworzyw. Agresję wypieszczoną zarówno przez ewolucję jak i wiele mniejszych lub większych rewolucji (nowatorskich rozwiązań).
Naturalna agresja dominuje u rasy negroidalnej, ponieważ ta cecha była bardziej pożądana w tamtym klimacie, by przetrwać.
Ale uwaga:
Nie tylko wysokie IQ nie powstało u rasy negroidalnej z powodu braku konieczności posiadania długoterminowych preferencji czasowych.
Również sama wysoka agresja u osobników (dowolnej rasy) w tym z wysokim IQ jest wystarczająca do przetrwania w różnorodnych warunkach. Drapieżnik nie musi posiadać długoterminowych preferencji czasowych. Ukradnie, zabije czy podejmie się czynności wysokiego ryzyka. Jak lew. Siedzi grzeczny, łagodny, spokojny i nic nie robi. Nagle widzi ofiarę i przeprowadza atak. Po czym następuje wielkie żarcie.

IQ

Od tego zleży przede wszystkim szybkość i jakość analizy sytuacji. Osobnik z wyższym IQ ma większe szanse przetrwania wojny. Jak dowodzi to lepiej dla jego podwładnych. Bardziej inteligentni częściej wygrywają bitwy i wojny.
Wysokie IQ jest typową cechą rasy żółtej. Braki w agresji są zastępowane przez okrucieństwo. Przemoc w rodzinie niemal nie występuje. Nie występuje również bezmyślny wandalizm.

Agresja v.s IQ

Przykład: Pudzian i Tiger Michalczewski.
U Pudziana dominuje inteligencja a u Michalczewskiego naturalna wrodzona agresja. I tak walki Michalczewskiego zawsze były piękne, natomiast walki Pudziana są nijakie, bez względu na ich wynik. No, chyba że trafi na agresywnego przeciwnika. Ale Pudzian statycznie jest piękny. Jest to inteligentna przypakowana góra mięsa, którą można podziwiać. Co do pozostałych ocen się wstrzymam, bo nie jestem ani gejem ani kobietą. Ale ten przykład pokazuje, że przez ocenę piękna można ocenić wbudowane cechy. Również u kobiet.

Agresja i IQ

Jeśli jako samiec widzisz piękną kobietę, której ciała pożądasz i masz ochotę je pokryć to wiedz, że na pewno ta kobieta jest albo agresywna i raczej inteligentna albo bardzo inteligentna i raczej agresywna a w skrajnym przypadku jedno i drugie. Stąd przemoc w rodzinie ludzi "pięknych" czyli osobników agresywnych i inteligentnych jest rzeczą normalną i jak najbardziej naturalną (np. małżeństwo Hansa Reisera). Przemoc w rodzinie jest również naturalna u rasy negroidalnej.
Ale taki Hitler był zarówno inteligentny jak i agresywny. I kobiety niemieckie tak go pożądały, że stał się dzięki nim popularny.

Brak Agresji i IQ czyli leluchowatość

leluch to lelum polelum i cieluch zarazem.
Osobniki takie, by przetrwać i przekazywać geny (imperatyw przedłużenia gatunku oraz potrzeba zaliczania osobników z wyższej półki) musiały się wyrzec swego człowieczeństwa i połączyć w kolektyw. Jak żydzi w swych zamkniętych społecznościach. Średnie IQ żyda wynosi 95-96. Jak spotykamy osobniki inteligentne lub agresywne tego "narodu" (bo to mieszanka ras), to żyją one poza żydowską społecznością. Są z nią luźno związane (np. Einstein) lub wcale.
Jenak to nie żydzi powstali z mało inteligentnych i mało agresywnych nacji chazarskich. W dużej mierze to religia ich tak zbastardyzowała. 2000 lat hodowli narodów zdominowanych przez chazarską dzicz. Religia czyli technika manipulacji. Stąd techniki manipulacji innymi narodami opanowali do perfekcji. Lewactwo, które się wylęgło z zamkniętych społeczności żydowskich przejęło te techniki manipulacji. Każda religia Abrahama, jest z punktu widzenia indywidualisty negatywną selekcją i bastardyzacją. Ciekawostka - żółta rasa jest niemal całkowicie odporna na te techniki manipulacji.

Walka z Agresją

A więc rządzi nami chazarska dzicz i turańskie barachło, które jest mniej inteligentne i mniej agresywne od nas.
Jak? - Zorganizowaną manipulacją na masową skalę. Inteligencja zbyteczna. Algorytmy genetyczne działają! Do tego dochodzi szybka komunikacja pomiędzy członkami kolektywu.
Jednak kolektyw leluchów by przetrwać w świecie nieustającego postępu, musi z nim walczyć. Postęp technologiczny, to śmiertelne zagrożenie dla kolektywu. No bo w co się ten byt może jeszcze przepoczwarzyć? A postęp jest przede wszystkim wynikiem agresji. Stąd wszędobylska "walka z agresją". "Bezpieczeństwo" zamiast naturalnego ryzyka. Osoby agresywne nie mogą się praktycznie realizować w obecnym systemie. Zarówno "dresy" jak i geniusze wynalazcy. Mogą się realizować jedynie jak dawniej tygrys w cyrku, skacząc na zawołanie przez płonącą obręcz. No ale zwierząt w cyrkach już nie ma, by niewolony naród się nie połapał.

Przyczyna rasistowskiej przemocy

No to jak ustaliliśmy, że mamy do czynienia z masowym zwalczaniem agresji, to teraz trzeba ustalić co się z tą agresją dzieje. Bo skoro, poza ostatnimi bezsensownymi wojnami (Irak, Serbia, Afganistan, Libia...), nie miał miejsca żaden masowy holokaust ukierunkowany na ludzi agresywnych, to gdzieś ta agresja jest.
Otóż naturalna agresja uchodzi z ludzi agresywnych, co objawia się przemocą w rodzinach i rasizmem jako pretekstem do ujścia agresji. Do tego dochodzi narkomania i alkoholizm. A w USA, gdzie są murzyni, mamy więzienia pełne testosteronu...

Postscriptum

Jak widać ideologia libertariańska nie występuje wśród leluchów. Tam są jaj najwięksi wrogowie.
Jednak gdy zobaczysz na spotkaniu libertarian lelucha (ciele bez agresji + niskie IQ) to nie zabijaj go! To niekoniecznie agent razwiedki lub tajny przedstawiciel kolektywu. To może być przedstawiciel własnej żony, która jest libertarianką a wysłała swego chłopa, bo nie ma czasu na pierdoły.

Powyższy wywód, to jedynie duży skrót myślowy. Pełny wywód kiedyś przy flaszce lub bez flaszki - live.

Wersja do odsłuchu:
http://www.mixcloud.com/Kelthuz/radio-%C5%BCelaza-sez-2-odc-3-rasizm-agresja-geny/

Źródło:
https://libertarianizm.net/threads/czarna-przest%C4%99pczo%C5%9B%C4%87.3020/page-6#post-50999
« Last Edit: (Fri) 25.07.2014, 06:53:28 by Anomalia »