Author Topic: NWO w pigułce  (Read 1377 times)

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
NWO w pigułce
« on: (Sat) 29.03.2014, 20:23:48 »
NWO w pigułce

Źródło: http://www.wsercupolska.org

Założenia Nowego Porządku Świata różnią się w zależności od poszczególnych teorii, jednak posiadają zbiór cech wspólnych, definiujących główne nurty tworzenia globalnego państwa. Są to między innymi:
* zmniejszenie populacji o 25-50% - przy pomocy kontrolowanych epidemii, szczepień oraz modyfikowanego pożywienia i farmaceutyków,
* wprowadzenie centralnego systemu, opartego na elektronicznej kontroli każdego obywatela planety,
* likwidacja instytucji państwa oraz granic,
* stworzenie obozów resocjalizacyjnych dla tych obywateli, którzy nie potrafią podporządkować się Nowemu Porządkowi,
* przejęcie władzy przez instytucje militarne, mające być gwarantem zachowania spokoju i pokojowego przeprowadzenia zmian,
* wprowadzenie globalnej gospodarki, ściśle racjonującej zasoby,
* dokonanie modyfikacji genetycznych populacji, tak aby uzyskać pożądane efekty - początkowo eliminacja chorób, następnie zaś sterowanie poziomem inteligencji i emocjonalnością rodzących się dzieci, a na końcu - cechami fizycznymi.

Aby osiągnąć powyższe cele, należy podjąć konkretne działania, mające na celu przygotowanie gruntu pod nadchodzące zmiany, między innymi:
* obniżenie poziomu intelektualnego społeczeństwa poprzez reformę systemu szkolnictwa, mającą na celu wykształcenie specjalistów w wąskich dziedzinach, nie posiadających szerokiej, ogólnej wiedzy,
* uzależnienie społeczeństwa od odgórnego systemu, z którego wyjście okazałoby się praktycznie niemożliwe,
* skierowanie uwagi społeczeństwa w kierunku kultury konsumpcyjnej, jednocześnie odwracając uwagę od kwestii moralnych i etycznych, kompensując tę sferę życia kontrolowanym i zgodnym z założeniami systemem religijnym,
* stopniowa modyfikacja systemu prawnego, pozwalająca na niezauważalne wprowadzenie zmian mających na celu zwiększenie kontroli nad społeczeństwem. Zmiany administracyjne mają przekazywać władzę w ręce odgórnie kontrolowanych struktur militarnych - policja, wojsko, sądy, zaś zmiany gospodarcze - w ręce korporacji i wpływowych organizacji biznesowych.

Marek DługoszKomentarz znaleziony w sieci

W roku 2002, być może pobudzony wyrzutami sumienia opublikował na Internecie, niezwykle cyniczne plany międzynarodowej elity wprowadzenia Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata. Cynizm, okrucieństwo i oraz brak jakichkolwiek ludzkich uczuć uderzają natychmiast każdego czytelnika. Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.
Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.
Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego aby kontynuować to oszustwo. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian. Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne. Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać. Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie. Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.
Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują. Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn. Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi. Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą. Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec. Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.
Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.
Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach. Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy. Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami. Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.
Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw. Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc. Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.
Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli. Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć. Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom. Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń. Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.
Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawszę będziemy realizować nasz plan.
Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud. Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga. Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie. Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.
Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i jak myśleć. Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni. Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje. Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało. Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci. Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela. Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się. Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne. Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.
Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane. Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty. Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk. Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać. Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.
Będą nienawidzić siebie i bliźniego. Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć. Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi. Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać. Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy. Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak in-sekty, ponieważ są mniej warte niż one.
Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni. Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas. Rekrutów nazywać będziemy “zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy. Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam. Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.
Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.
O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami. Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami. Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach. Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji. Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna. Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ. Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.
Nigdy nie muszą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta. Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.
To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń. To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi , którzy zstąpili z nieba na ziemię.
To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.


Zobacz na:
Impresje własne - Wojciech Właźliński
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=2135.0
Destabilizacja. Szeroka perspektywa.
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=2137.0
« Last Edit: (Tue) 29.09.2015, 21:53:12 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Re: NWO w pigułce
« Reply #1 on: (Sat) 05.04.2014, 12:43:57 »
Jak powstrzymać Nowy Porządek Świata (7:16)
http://www.youtube.com/watch?v=w2yChibTNaU
« Last Edit: (Thu) 07.05.2015, 16:09:36 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline Anomalia

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 244
 • Reputacja: +5/-0
 • 12345678901234
Odp: NWO w pigułce
« Reply #2 on: (Thu) 07.05.2015, 17:10:58 »
Backup 07.05.2015
w wersji 360p:
- Jak powstrzymać Nowy Porządek Świata
"Wszystko co jest potrzebne do życia powstało na ziemi jeszcze przed człowiekiem, bo gdyby ingerencja człowieka w naturę była potrzebna do przetrwania życia - to tak na prawdę te życie nigdy by nie powstało."~Anomalia

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: NWO w pigułce
« Reply #3 on: (Thu) 04.06.2015, 13:51:11 »
Niewidzialne Imperium - Nowy Porządek Świata Zdefiniowany
https://www.youtube.com/watch?v=YlPXoqD0JY4

Czym jest Nowy porządek świata? Koncept ten istnieje od tysięcy lat, i jest wizją utworzenia światowego imperium. Babilon, Egipt, Grecja, Rzym, Brytyjskie Imperium a teraz Amerykańska dominacja. Wszystkie te “wielkie” cywilizacje miały wspólny cel. Podbić i zdominować cały ówczesny świat, oraz zunifikować go pod jednym centralnym rządem.

Jeśli taki scenariusz się powiedzie...wg planów elit, które budują ten “nowy” system, większość z nas będzie starta z powierzchni ziemi.


Zobacz na:
10 oznak, że NWO nie idzie zgodnie z planem
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1318.0
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

 • Administrator
 • WyBudzony
 • *
 • Posts: 2 560
 • Reputacja: +12/-0
Odp: NWO w pigułce
« Reply #4 on: (Wed) 23.09.2015, 10:36:53 »
Droga ku ostatecznemu zniewoleniu ludzkości

 Chiny utworzyły niedawno swój regionalny Azjatycki Bank Rozwoju, rodzaj azjatyckiego Banku Światowego. I prawie 50 krajów, w tym rzekomi europejscy sojusznicy USA, rzucili się, aby do niego przystąpić.

Rosną spekulacje w kręgach głównego nurtu, że Chiny niedługo oddzielą się od gospodarki USA i wraz z krajami BRICS utworzą nowy azjatycki system finansowy. To jest jednak nazbyt uproszczony pogląd.

W tej analizie mówimy o realnej gospodarce, a w realnej gospodarce żaden naród posiadający bank centralny nie wyrwał się z okowów New World Order. W rzeczywistości, wszystkie konflikty między Wschodem a Zachodem tylko przyczyniają się do dalszego postępu planu globalistów.

Same Chiny nie mają wystarczającego potencjału, aby zastąpić USA jako główną lokomotywę światowej gospodarki, ani juan nie ma wystarczającego potencjału, aby zastąpić dolara jako walutę rezerwową świata. Jednak nie jest to celem Chin. To nigdy nie było celem Chin. Jedynym celem Chin w jego historycznej ekspansji fiskalnej było osiągnięcie wyłączenie tego, co MFW nazywa "globalnym resetem gospodarczym”. Częścią tego resetu jest wprowadzenie globalnego systemu koszyka walut MFW czyli specjalnych praw ciągnienia (SDR - Special Drawing Rights), jak rodzaj scentralizowanego mechanizmu kontroli dla wszystkich walut na całym świecie. MFW i Chiny ciągle wzywają do zastąpienia dolara jako waluty rezerwowej świata systemem koszyka walut SDR.

Mimo nadziei niektórych alternatywnych autorów, że Chiny w jakiś sposób zerwą łańcuchy centralnego monopolu bankowego, wszystkie chińskie działania co najmniej od 2008 roku są przygotowaniami, by stać się całkowitym niewolnikiem pod kontrolą MFW. Chiny już oficjalnie przedstawiły swoją walutę (juan) do włączenia jako waluty rezerwowej w koszyku SDR. Chiński bank centralny otwarcie wezwał MFW do podjęcia dominującej roli w zarządzaniu walutami na świecie za pośrednictwem systemu SDR:

Quote
"Światowy kryzys gospodarczy pokazuje "inherentne słabe punkty i ryzyko systemowe w istniejącym międzynarodowym systemie walutowym," powiedział gubernator Zhou Xiaochuan w eseju opublikowanym w poniedziałek przez bank centralny Chin. Zarekomendował stworzenie waluty składającej się z koszyka walut światowych i kontrolowanej przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy i stwierdził, że to pomoże osiągnąć cel, jakim jest ochrona globalnej stabilności gospodarczej i finansowej."

 Konferencja MFW dotycząca SDR, która odbywa się co pięć lat, ma się rozpocząć w maju i zakończy się w październiku lub listopadzie. Powszechnie oczekuje się, że chińska waluta będzie faktycznie ujęta w SDR w tym roku i że będzie to negatywnie wpływać na pozycję dolara jako waluty rezerwowej świata oraz że USA ma niewielkie zdolności do zatrzymania takiego rozwoju. A to dlatego, że amerykańskie prawo weta w ramach MFW ma zostać usunięte, ze względu na brak zgody w sprawie środków finansowych i zmiany polityki przedłożonych w Kongresie w 2010 roku.

W licznych artykułach w ciągu ostatnich kilku lat ostrzegałem, że zniszczenie pozycji USA w MFW będzie zrzucone na karb "impasu politycznego" wokół odmowy przez Kongres zatwierdzenia zmiany polityki prowadzonej od 2010 roku, a główny ciężar winy zostanie zrzucony na "konserwatystów". W ubiegłym tygodniu moje podejrzenia zostały poparte wypowiedziami Larry Summersa, byłego sekretarza skarbu i oligarchy amerykańskiego, który był częściowo odpowiedzialny za obalenie ustawy Glass-Steagall i stworzenie bańki instrumentów pochodnych. Jest to człowiek, który twierdził, że "historia zdecydowanie potwierdzi słuszność QE ". Summers potępił koniec USA jako "gwaranta globalnego systemu gospodarczego", twierdząc, że:
   
Quote
"Głównie ze względu na opór w prawej strony sceny politycznej, USA przyjmuje osamotnioną pozycję w świecie przez brak zatwierdzenia reform Międzynarodowego Funduszu Walutowego, które sam Waszyngton zaproponował w 2009 roku. Poprzez powiększenie zasobów MFW, zmiana ta wzmocniłaby wiarę w gospodarkę światową. Co ważniejsze, zbliżyłoby to moment, w którym kraje takie jak Chiny i Indie otrzymałyby większy głos w MFW, proporcjonalne do ich nowego potencjału gospodarczego ... "

    "Z powodu Chin rywalizujących wielkością swej gospodarki z USA i rynków wschodzących, stanowiących co najmniej połowę światowej produkcji, globalna struktura gospodarcza wymaga znacznej korekty. Naciski polityczne ze wszystkich stron w USA spowodowały, że struktura ta jest coraz bardziej dysfunkcjonalna ... "

 Gorliwy entuzjazm dla nowego banku regionalnego Chin postawił USA w defensywie, podczas gdy rzekomi sojusznicy USA dołączają do chóru wzywającego Chiny do przyłączenia się do SDR.

Uczyniłoby to juana pierwszą nie w pełni wymienialną walutą, która została dołączona do koszyka SDR. Brak wymienialności oznacza, że ​​jest trudno bezpośrednio inwestować w juana w porównaniu z inwestowaniem w dolara. Ale to jest dokładnie to, czego chce MFW.

Asian Times ujął to dość dosadnie, ale szczerze:
Quote
    "Obecnie banki centralne nie mogą uwzględniać zasobów juanów w swoich rezerwach walutowych. Jednak poprzez włączenie juana do koszyka SDR waluta chińska będzie w praktyce korzystać z "tylnych drzwi" w kwestii wymienialności. W rezultacie oznacza to zwiększone zapotrzebowanie na juana ze strony banków centralnych i dalszą integrację chińskiej waluty z globalnym przepływem na rynku kapitałowym.

    Co ważne, Chiny popierają umiędzynarodowienie walut rezerwowych odciągając od hegemonii dolara i zależności lokalnych gospodarek od wahań kursu wymiany. Włączenie juana do koszyka walutowego byłoby krokiem w kierunku bardziej wielostronnego świata walut. Podczas gdy pełna wymienialność juana może być jeszcze odległa, zdolność Chin do posiadania globalnej waluty rezerwowej może wkrótce nastąpić."

 Tak, to prawda, włączenie Chin do systemu SDR wspomoże proces marginalizacji dolara i pomoże w wyniesieniu SDR do roli mechanizmu waluty rezerwowej świata. I w momencie jak Chiny stają się potęgą walutową w swej roli gospodarki nr 1 na świecie, banki centralne na całym świecie będą mogły korzystać i "inwestować" w juana tylko w jeden sposób - przez kumulowanie SDR! Popyt na SDR będzie sprytnie wzmocniony przez naturalne zapotrzebowanie na juana. Oto sposób w jaki budowana jest globalna struktura walutowa. Jedynymi prawdziwymi beneficjentami tego cyklu będzie MFW i oligarchowie, którzy desperacko chcą całkowicie scentralizowanego globalnego systemu gospodarczego.

W międzyczasie, podczas gdy dolar traci swój status światowej waluty rezerwowej, traci jednocześnie jedyną podporę utrzymującą jako tako stabilnie jego wartość. Gdy dolar zacznie spadać, obywatele USA zostaną zredukowani do oczekiwań ekonomicznych Drugiego i Trzeciego Świata . Zatrudnienie i płace nadal będą topnieć, a dysproporcje między bogatymi i biednymi rosnąć. W najgorszym scenariuszu, chaos spowodowałoby przeprowadzenie międzynarodowej interwencji w celu "ratowania nas" od samych siebie. Nasza waluta przypuszczalnie zostanie na stałe powiązana z koszykiem SDR, tak jak Argentyna była przywiązana do dolara w trakcie upadku peso. I to raczej MFW będzie właścicielem USA, niż odwrotnie, wbrew powszechnemu złudzeniu.

Jak wspomniano wcześniej, "wydaje się", że działania stymulacyjne Rezerwy Federalnej nie zdały egzaminu. Teraz nasz naród stoi w obliczu nawałnicy. Ale sądzę, że w rzeczywistości Rezerwa Federalna nie zawiodła w swojej misji. Celem Fed nie jest bronienie stabilności gospodarki USA i dolara. Celem Fed jest zniszczenie stabilności gospodarki USA i dolara. Tak więc, Fed osiągnął cele swojej misji. I wierzę, że pełna kontrola polityki i działań Fed udowodniłaby ten fakt bez wątpienia.

W następnym artykule tej serii przedstawię cel ostateczny globalizacji, która jest obecnie w toku, w tym, jak banki centralne zagranicznych państw w zmowie ze sobą są zarządzane przez instytucje ponadnarodowe, takie jak MFW i BIS (Bank of International Settlements). Upadek Ameryki służy bardzo szczególnemu celowi. Nie jest on dziełem ślepego przypadku, losu, politycznej głupoty czy chciwości korporacji. Jest zaprojektowanym wydarzeniem mającym utorować drogę dla jeszcze bardziej złowieszczego środowiska gospodarczego zaplanowanego dla ustalenia ostatecznego imperium gospodarczego, którego celem jest zniewolenie nas wszystkich na zawsze.

Brandon Smith

http://www.alt-market.com/articles/2563-one-last-look-at-the-real-economy-before-it-implodes-part-4

Źródło: http://bankowaokupacja.blogspot.co.uk/2015/04/droga-ku-ostatecznemu-zniewoleniu.html


Droga ku ostatecznemu zniewoleniu ludzkości - część 2

Odkąd zacząłem pisać analizy dla ruchu wolnościowego ponad osiem lat temu, zawsze twierdziłem, że będziemy wiedzieć, kiedy plan globalistów wejdzie w ostateczną fazę, gdy ci kryminaliści wyjdą na światło dzienne i przyznają się do swoich zbrodni. Stanie się tak, ponieważ nie będą już się bać ani następstw swoich planów, ani tego, że zostaną one pokrzyżowane.

Jak mam zamiar pokazać w tym artykule ukryty upadek fiskalny Ameryki, gra końcowa, rzeczywiście nadszedł. A przynajmniej, międzynarodowe elity zdają się myśleć, że sukces jest w zasięgu ich ręki, ponieważ teraz otwarcie ujawniają swoje zbrodnie. Ale robią to w sposób, który próbuje odwrócić od nich winę lub zracjonalizować ich działania jako podejmowane dla "większego dobra".

W poprzedniej części tej serii omówiłem istnienie fałszywego paradygmatu  Wschód-Zachód i fakt, że "konflikt" między wschodnimi i zachodnimi interesami nie jest niczym więcej niż teatrem kabuki, stworzonym przez globalistów i zaprojektowanym aby hipnotyzować masy. Widzisz, problem z większością ludzi polega na tym, że mają oni tendencję do poniesienia się swemu wrodzonemu poczuciu plemiennemu i w jego wyniku stawanie po konkretnej stronie w wojnie bez zrozumienia fundamentalnej przyczyny tej wojny. W większości przypadków, ich zdaniem jedna strona musi być "dobra", a druga strona musi być "zła". Globaliści rozumieją tę słabość ludzkiego kolektywizmu i wykorzystują ją tak często, jak to możliwe. Tworzą konflikty z niczego, konflikty, w których obie strony są kontrolowane. Potem pozwalają masom gonić się jak idioci próbujący założyć pętlę wokół szyi sąsiada.

Paradygmat konfliktu Wschód / Zachód jest tylko kolejnym na długiej liście fałszywych konfrontacji zaprojektowanych przez oligarchów - jest jednak jednym z najbardziej niebezpiecznych dla samego ruchu wolnościowego. W naszej wściekłości nad zniszczeniem wolności i dobrobytu w naszym własnym kraju, niektórzy z nas mogą zacząć zakładać, że źródło wszelkiego zła  tkwi w sercu amerykańskiej działalności korporacyjnej i rządu oraz, że Wschód jest w trakcie swego rodzaju buntu. Jest to po prostu nonsens.

Ostatnio, jeden z czytelników przysłał mi link, który przypomniał mi uwagi Louisa T. McFadden'a, przewodniczącego Komisji Bankowej, wypowiedziane 4 maja 1933. W wyniku jego walki z Rezerwą Federalną, powiedział:
Quote
    "Zdradliwe zrzeczenie się praw amerykańskich na konferencji 7-miu mocarstw w Londynie w lipcu 1931 poddało System Rezerwy Federalnej pod kontrolę Banku Rozrachunków Międzynarodowych."

Nawet już w 1933 roku było kilka osób, które widziały, że Rezerwa Federalna jest tylko chłopcem na posyłki, zabójcą gospodarczym na usługach bardziej potężnej instytucji. McFadden zmarł niestety na zakrzepicą wieńcową zanim zdołał dokonać jakichkolwiek postępów w swej krucjacie. Prawda jednak jaką wypowiedział wciąż żyje. A jest to prawda, jakiej ​​wiele osób po prostu nie chce słyszeć. Jest o wiele łatwiej określać zagrożenia jakie stwarza Rezerwa Federalna. Łatwiej jest wierzyć, że Fed albo kontroluje całą grę albo  (u ludzi myślących jak owce), że Fed jest nieszkodliwą "quasi-rządową instytucją." Wielu z nas w ruchu wolnościowym chce wierzyć, że Fed to brama do siódmego kręgu piekła, i że jeśli Fed zginie, to wygramy. I Fed wydaje się możliwy do zabicia, zwłaszcza w świetle pewnych działań ze strony Wschodu. Niestety, problem jest o wiele bardziej skomplikowany. Jak ujawnił McFadden, Fed jest jedynie macką, jedną z wielu pełzających macek o wiele większej kalmary.

Bank Rozrachunków Międzynarodowych wydaje się być okiem tego lewiatana. Jestem rad widząc, że BIS zyskuje coraz większą uwagę mediów alternatywnych jako główne zagrożenie dla stabilności świata. Zero Hedge opublikował niedawno bardzo ciekawy artykuł na temat kabały bankowej BIS, zaczerpnięty z książki Adama Lebor i zatytułowany "Poznaj sekretną grupę, która rządzi światem." Oczywiście, nie jest to pierwszy artykuł ujawniający BIS. Nawet Harper's opublikował w 1983 roku zaskakująco szczery (choć przedstawiający jedynie połowicznie historię) artykuł na temat BIS pod tytułem "Rządząc światem pieniądza". W artykule tym magazyn twierdzi, że
   
Quote
"... nieukrywanym celem elitarnych miesięcznych spotkań BIS jest koordynowanie i, jeśli to możliwe, kontrolowanie wszystkich działań monetarnych w krajach uprzemysłowionych."

Każdy bank centralny, który kończy jako członek BIS powinien być ze wszech miar uznany za pionka BIS. Obejmuje to banki centralne krajów wschodnich rzekomo w opozycji do potęgi Zachodu. Od samego początku historia BIS jest unurzana we krwi, ponieważ finansowo rozgrywał on obie strony drugiej wojny światowej i wspomagał finansowanie aparatu nazistowskiego. Należy pamiętać, że Niemcy, Japonia i alianci - wszyscy byli członkami BIS od 1931 roku i pozostali członkami przez całą wojnę. Bankierzy rozgrywają kraje przeciwko sobie od bardzo dawna i nie mają lojalności dla żadnego konkretnego narodu.

BIS musiał usunąć się w tło od czasu, gdy jego współpraca z faszystami została ujawniona opinii publicznej po wojnie. Dlatego oligarchowie utworzyli kolejnego potwora - Międzynarodowy Fundusz Walutowy, aby zajął jego miejsce w oczach społeczeństwa. Jednak BIS do dziś pociąga za sznurki banków centralnych na świecie, a co za tym idzie rządów na świecie.

Strategia sztucznie stworzonego konfliktu nie zmieniła się. Napisałem wiele artykułów na temat niezaprzeczalnej zmowy między Rosją i MFW, w tym gorące poparcie przez Rosję dla nowej globalnej waluty rezerwowej MFW - SDR (specjalne prawa ciągnienia).

Władimir Putin i Kreml kontynuują swój romans z MFW od 2009 roku, kiedy wezwali, aby SDR stał się walutą rezerwową świata. W ubiegłym roku Putin potwierdził, że celem BRICS jest większe zaangażowanie (zamknięcie) w systemie MFW:
   
Quote
"W przypadku BRICS widzimy cały zestaw zbiegających się strategicznych interesów. Przede wszystkim jest to wspólny zamiar zreformowania międzynarodowego systemu walutowego i finansowego. W obecnej formie jest on niesprawiedliwy dla krajów BRICS i nowych gospodarek w ogóle. Musimy podjąć bardziej aktywną rolę w systemie podejmowania decyzji przez MFW oraz Bank Światowy. Sam międzynarodowy system walutowy zależy w dużym stopniu od dolara amerykańskiego, lub, dokładniej mówiąc, od polityki monetarnej i finansowej władz USA. Kraje BRICS chcą to zmienić."

Piszę również od lat o przechodzeniu Chińczyków od dolara prosto w ramiona koszyka walut MFW. Wielkim kłamstwem dzisiaj jest pogląd, że Chiny i Rosja są przeciw New World Order. Jak już omówiłem w poprzednim artykule, Chiny (i Rosja) konsekwentnie wzywają do globalnego przekształcenia w systemie koszyka SDR i chcą, aby system ten był zarządzany przez MFW. MFW z kolei konsekwentnie wzywa do końca dolara jako waluty rezerwowej świata i otwarcie poparł instytucje, takie jak nowy Azjatycki Bank Regionalny (AIIB), który jest zdominowany przez Chiny, pomimo faktu, że wiele osób błędnie wierzy, że AIIB jest w jakiś sposób "konkurencją" dla MFW i Banku Światowego.

Ten fragment pochodzi z International Business Times:
   
Quote
Dyrektor Banku Światowego Mulyani Indrawati powiedziała w wywiadzie dla agencji Xinhua: "Będziemy zdecydowanie otwarci na współpracę z AIIB [sic]. Nawet teraz, na początku bardzo blisko współpracujemy i patrzymy na ustanawianie, zasady i ramy tej instytucji. Odrzuciła też obawy, że AIIB będzie konkurować z Bankiem Światowym lub istniejącymi bankami rozwoju regionalnego oraz zwróciła uwagę, że potrzeby globalnej infrastruktury są tak ogromne, że pomieszczą wiele organizacji. Przemawiając podczas otwarcia Forum Rozwoju Chin w Pekinie, szefowa MFW Christine Lagarde powiedziała, że MFW będzie "zachwycony", aby współpracować z AIIB i obie instytucje mają "ogromną" przestrzeń dla współpracy.

Na poziomie międzynarodowej bankowości i polityki pieniężnej, nie ma absolutnie żadnych oznak jakiegokolwiek uzasadnionego konfliktu między Wschodem a Zachodem. Ponownie, taka walka jest tylko przedstawieniem dla mas. Ale jakiemu celowi ma służyć ten teatr?

Fałszywa wojna gospodarcza między Wschodem a Zachodem zapewnia osłonę i uzasadnienie dla prawdziwego celu internacjonalistów: zniszczenia dolara jako waluty rezerwowej świata i utworzenia światowego systemu monetarnego SDR.

Ostatecznym celem bankierów jest oczywiście globalny rząd światowy. To było długoletnim marzeniem socjalistów Fabian, przenikających świat bankowości centralnej. Globalny system walutowy i scentralizowane zarządzanie gospodarcze są pierwszą psychologiczną bronią przeciwko społeczeństwu. Jeśli świat działa w oparciu o pojedynczy mechanizm walutowy oraz pojedynczą władzę gospodarczą, dlaczego nie utworzyć również pojedynczego rządu światowego? Błędem wielu analityków ruchu wolnościowego jest założenie, że internacjonaliści w jakiś sposób są poświęceni amerykańskim interesom. Pomysł, że globaliści mają jakąś lojalność względem jakiegokolwiek suwerennego rządu jest śmieszny. Fabianie nienawidzą suwerennych separacji między narodami (tak jak nienawidzą wolności jednostki) i starają się zniszczyć ostatecznie wszystkie granice w imię utworzenia gmachu pojedynczej globalnej polityki fiskalnej.

Jednak oligarchowie nie mogą po prostu zabić dolara i zastąpić go wprost. Potrzebują magicznej sztuczki, hologramu z dymu i luster, seksownej asystentki w stroju kąpielowym z cekinami i pokazu sztucznych ogni, podczas wyciągania z kapelusza swojego koszyka walut rezerwowych SDR.

Fałszywy paradygmat Wschód-Zachód jest idealnym przedstawieniem odwracającym uwagę. Czy jest lepszy sposób, aby zniszczyć dolara i wyczarować nową walutę rezerwową świata niż skierowanie jednego bloku krajów, które dominujesz, przeciwko drugiemu blokowi krajów, które dominujesz i zrzucić winę za powstałą katastrofę gospodarczą na "barbarzyństwa nacjonalizmu państw narodowych", które również planujesz usunąć w odpowiednim czasie?

Oligarchowie przygotowują się do tego wydarzenia i nie chodzi im jedynie o jego wywołanie, a następnie siedzenie i patrzenie. Mają również nadzieję na zbudowanie dla siebie nowego wizerunku proroków, którzy próbowali ostrzec świat - finansowych "mędrców", którzy będą naszymi wybawcami. Ci zbrodniarze wychodzą na światło dzienne przywdziani w maski zbawicieli.

Alan Greenspan stał się teraz nagle zagorzałym promotorem gospodarczej ostrożności, ostrzegając, że "coś wielkiego ... znaczące wydarzenie rynkowe" niebawem nastąpi i że złoto jest teraz dobrą inwestycją, w przeciwieństwie do dolara.

Janet Yellen otwarcie przyznała, że gotówka nie jest wygodną formą przechowywania wartości.

Jamie Dimon włącza się do akcji przewidywania, twierdząc, że kolejny kryzys finansowy nadchodzi.

MFW obecnie konsekwentnie ostrzega przed "ryzykiem podejrzanych banków", które przyniosą katastrofę gospodarczą.

Bank Światowy był tak miły, aby ostrzec opinię publiczną, że "teraz jest czas, aby przygotować się do kolejnego kryzysu."

BIS produkuje aktualnie regularne sprawozdania przewidujące możliwe "gwałtowne odwrócenie rynków światowych", podobnie jak uprzejmie zaalarmował opinię publiczną o możliwości załamania kredytowego w 2007 roku, tuż przed kryzysem na rynku instrumentów pochodnych.

Teraz dosłownie każdy oligarcha i jego pijany wujek publicznie dyskutuje o niebezpieczeństwie kolejnego krachu rynkowego.

To jest dość gwałtowne odwrócenie poglądów w stosunku do tych sprzed zaledwie kilku lat, kiedy ożywienie gospodarcze było mainstreamowym dogmatem, Bernanke był nazywany bohaterem, a bodźce dodruku pieniądza były fontanną ożywienia. Skąd oni wiedzą, że takie wydarzenie nadchodzi? Ponieważ zbudowali warunki, w których upadek jest nieunikniony, a teraz chcą oczyścić się w wodach Gangesu i uwolnić swoje instytucje od całej przyszłej brzydoty.

Chciałbym podkreślić, że ostrzeżenia bankierów przed zmiennością i kryzysem podane są na ogół zbyt późno, aby przeciętni ludzie mogli w tym celu podjąć jakieś działania.

Chciałbym również podkreślić, że wzrost chóru mainstreamowych głosów prognozujących destabilizację marginalizują jednocześnie i izolują USA i Rezerwę Federalną jako przyczynę tych wydarzeń. USA nie jest niczym więcej niż fasadą działań oligarchów. A Rezerwa Federalna jest macką, którą mogą poświęcić dla osiągnięcia całkowitej centralizacji.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, co MFW nazywa "wielkim globalnym resetem gospodarczym".  Plany odnośnie tego resetu nie obejmują jednak ani dobrobytu USA ani prosperującego dolara.

Na podstawie: http://www.alt-market.com/articles/2568-one-last-look-at-the-real-economy-before-it-implodes-part-5

Źródło: http://bankowaokupacja.blogspot.co.uk/2015/05/droga-ku-ostatecznemu-zniewoleniu.html
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje