Author Topic: Santos Bonacci - Suwerenność, czas powstać! Odzyskaj swoje prawa  (Read 1378 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Santos Bonacci - Suwerenność, czas powstać! Odzyskaj swoje prawa

The Law: Sovereigns, time to stand up! Reclaim your rights Part 1 (14:49)
http://www.youtube.com/watch?v=lfb9UgqXKTg


To o czym będziemy rozmawiać to bardzo, ale to bardzo ciemna strona historii systemu w którym żyjemy jest tym o czym będziemy dziś mówić. Żyjemy w systemie i są ludzie, którzy są niezwykle potężni na tym świecie i mają tak naprawdę zespoły doradców, które zbierają się regularnie i właściwie tworzą społeczeństwo w którym żyjemy. Jest to system. I to w czym żyjemy ze wszystkimi rzeczami które widzimy, takimi jak wojny, głód, korupcja. Jest to właściwie rezultat końcowy tych zespołów doradczych, które spotykają się i wytwarzają społeczeństwo, w którym żyjemy.
Rozglądamy się i wiemy, że coś jest nie tak. Ponieważ twój sąsiad jest sympatyczną osobą, twoja rodzina jest w porządku, ludzie z którymi pracujesz są mili. Ludzie chcą mieć dobre społeczeństwo, gdzie można żyć w pokoju i po prostu żyć. I być wolnym od wojen. Więc myślisz sobie, skąd to wszystko pochodzi. Gdzie jest ta ciągła udręka, przez którą musimy przechodzić. Pomyśl cofając się 500 lat wstecz, dlaczego w tych czasach jest tak źle. 500 lat temu kościół katolicki, to jest rysunek jakiejś komnaty tortur w czasie Inkwizycji. ... można z łatwością zaklasyfikować do heretyków, którzy mogli doprowadzić do Inkwizycji. Tylko cofnij się myślami do tamtych czasów, do Inkwizycji, do wypraw krzyżowych, do wczesnego średniowiecza, jak bardzo twoi bracia cierpieli, jak bardzo cierpiała ludzkość. I teraz widzimy jak bardzo to się nie udało. Jakie jest tego źródło? Zamierzam to ujawnić. Ujawnić z odrobiną historii. Kościół katolicki, kult rzymski, był bardzo bardzo bardzo zajęty podczas kilku ostatnich tysiącleci. Zaczynając od dynastii juliańskiej, poprzez dynastię flawijską, potem kantońską, mieliśmy imperium. Republika rzymska stała się imperium. Tak po prostu, nagle, zabito Cezara, pach pach, August. To imperium. To imperium jest naszym wrogiem, jak zresztą zobaczycie. Ponieważ posunęło się przechodząc przez te wieki z poparciem kultu rzymskiego i bardzo bardzo mrocznym kapłaństwem, który przez uprawianie magii i zła z bullami papieskimi.
Zapieczętowali te papierowe kule, rzucili na nie czary, wrzucili je do piwnic, i to co jest na nich zapisane ................. Dlaczego? Z powodu czarnoksiężników. Kiedy wysuwasz roszczenia do swoich praw, co prawniczo oznacza... Hej, one są moje, należą do mnie, roszczę sobie do nich prawo. Są w moich rękach, przyniosłem je tutaj, dowód jest tu, więc są moje. Co zrobił kościół katolicki w 1302; bardzo bardzo bardzo ważna data w historii. Papież Bonifacy (Boniface) VIII. Moje imię to Bonifacy. Bon znaczy dobry, rozumiecie, face znaczy robić po łacińsku. Ten koleś był współczesnym Dante Alighieri. Dante Alighieri napisał, niech ktoś mi pomoże, Boską Komedię. On potępił Bonifacego skazując go do najniższego z możliwych piekieł. Papież Bonifacy był zły i przekonacie się o tym.
To jest nagrobek, a tu widzicie koronę. Podwójną koronę. Ma ją nałożoną, ponieważ król Filip France miał koronę. I król książę Filip był bardzo niedobrym człowiekiem, który w 1307r., macie tu datę, zniszczył Zakon Templariuszy. Musieli. Ponieważ byli rywalami. Robili co było właściwe;  oryginalny Zakon Templariuszy. To było wtedy gdy Filip i Klementyn, następca po Bonifacym, aaaa, to jest Jack de Molay w więzieniu przez 7 lat, poroztrzaskiwali mu wszystkie kości, oślepili go gorącym żelazem, usmażyli jego jądra w oleju. Zrobili wszystko temu mężczyźnie za pomocą tych urządzeń. Jest to typ urządzeń, które używane były przez kult rzymski przez długi czas, i ciągle ich używają, w sensie duchowym, w sądzie. I pokaże wam to. Sąd jest zarządzany przez tych ludzi. Wszystko co dzieje się w sądzie jest kościelne, wszystko. Kilku z was to wie, więc nie jest to niespodzianką, ale część z was może tego nie wiedzieć. To czego was tutaj ucze poznałem 3 lata temu. Informacje z tych stron internetowych, to jest link do mojej strony <!-- m -->http://www.universaltruthschool.com<!-- m -->, więc jeśli macie coś do powiedzenia na ten temat to proszę bardzo, zostawię to tu na trochę. Większość informacji o których wam mówię, możecie znaleźć tutaj. Frank O'Collins w Sidney, prowadzi to. Chodzi o to, że większość informacji pochodzi stąd, więc możecie je tu znaleźć. A więc, wracając do Bonifacego, więc włożył tą drugą koronę na swoją głowę by być lepszym niż książę Filip.
Więc spotkali się, Watykan i książę Filip, i zniszczyli Zakon Templariuszy. Tutaj, co zdarzyło się wtedy, był ten koleś, papież Bonifacy VIII, w 1302 stworzył pierwszy  EXPRESS TRUST  w historii. Czym jest powiernictwo(Trust). Wyprawa krzyżowa, przenosimy się teraz do Jerozolimy, zostawiając za sobą domy, pałace, bogactwa, wpadli na pomysł. Powiedzieliby dla najbardziej zaufanego przyjaciela, chcę przekazać Ci moją własność w powiernictwo. I jadę do Jerozolimy, walczę o Chrystusa. Tak właśnie wyglądały wyprawy krzyżowe. Ale to już inna historia. W każdym razie, kiedy wracam, jesteś moim najlepszym przyjacielem, najodpowiedniejszą osobą której mogę powierzyć moją własność w zaufaniu, wiec stajesz się moim powiernikiem, właścicielem własności. Co może się zdarzyć, to to, że wracasz i ten najlepszy przyjaciel któremu powierzyłeś bogactwa zdecydował, że je zatrzyma. I zgadnij co, sądy nie wspierają rycerzy, ponieważ powiernik miał prawo zatrzymać własność.

Tak, to działa - dla większości ludzi, ale niektórzy nie odbierają tego właściwie.
I co się stało? Ten facet i Kościół Katolicki zawsze chcieli kontrolować, kontrolować...... i z ich pozycją zadecydowali, że stworzą pierwsze wyraźne powiernictwo w historii.
To powiernictwo nazywa się UNUM SANCTUM. O czym to nam mówi?
Stworzyli je po to, by utrzymać zaangażowanych i gadać. UNUM SANCTUM mówi, że cały świat i wszystkie dusze w nim są rewelacyjne.
Pamiętacie o prawie? Tu jest moje.
Oni mogą mi je odebrać.
 Obudzili się, usiedli na szczycie świata, rozejrzeli się, wszyscy ludzie śpią i wtedy pomyśleli: "mamy we władaniu cały świat..." i tak też się stało, bo teraz nikt ich nie zatrzymał. Nikt nie podważył UNUM SANCTUM. Rzucili klątwę na całą ludzkość i ja wam pokaże, jak:
To było pierwsze EXPRESS TRUST w historii, oni zażądali sobie wszystkich dusz i całego świata na własność. I zobaczycie to na swoim akcie urodzenia, ze jest to tytuł Twojej duszy, którą oni mają w posiadaniu przez swoje rejestry, bazy danych. To jest prawo do posiadania Twojej duszy, więc czego się nauczysz z drugiej połowy tej prezentacji jest to, że to powiernictwo musi upaść, bo to jest sposób w jaki możesz wydostać się z systemu i zdobyć władzę, jako dzieci Boga i wszechświata, jako niewolnicy, jako niekompetentni ludzie, bo tak was widzę, gdy wchodzicie na salę. Nie pewni, martwi, pozbawieni duszy, ponieważ ONI ją posiadają, ci czarni sędziowie, którzy są pełni goryczy.
Pokaże wam, że jeżeli poszukamy trochę w historii, tej bolesnej, ponieważ jeżeli naprawdę interesowałeś się historią i czytałeś dużo to wiesz, ile wycierpiała ludzkość. Pamiętacie Hugenotów we Francji? Lowlands w Szkocji?....Wszystkie zakazy, które zaczęli w tym czasie? Ci mężczyźni zaczęli inkwizycje w tym czasie, bo ludzie się budzili, więc ich zabili.
12:01

Zobacz na:
Rzym BYŁ budowany w jeden dzień
<!-- l -->viewtopic.php?f=126&t=258<!-- l -->
« Last Edit: (Fri) 24.04.2015, 01:11:05 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Re: Santos Bonacci - Suwerenność, czas powstać! Odzyskaj swoje prawa
« Reply #1 on: (Sat) 05.04.2014, 20:14:03 »
Santos Bonacci - Prawo i Język

Santos Bonacci - Prawo i Język 1/2 - Realigia i polityka Połówki tego samego jabłka Napisy pl
(1:18:04)
http://www.youtube.com/watch?v=eFEBwOB4ECo

Santos Bonacci - Prawo i Język 2/2 - Religia i polityka Połówki tego samego jabłka Napisy pl
(1:33:20)
http://www.youtube.com/watch?v=D3N6X7UiII8
« Last Edit: (Fri) 24.04.2015, 01:10:33 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje