Author Topic: 10 Reguł Mistrza Sun-Tsu  (Read 1110 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
10 Reguł Mistrza Sun-Tsu
« on: (Fri) 04.04.2014, 11:31:29 »
10 Reguł Mistrza Sun-Tsu


Czy to przypadek że w Polsce jest bałagan. odpowiedz jest krótka nie, w Polsce nie ma bałaganu, wszystkie decyzje podejmowane są świadomie. mimo iż nam wydaje się czasami ze (p)osłowie rozum stracili, nic bardziej mylnego, wszystko dzieje się w/g schematu.

10 Reguł Mistrza Sun-Tsu (ok. 2500 tys. lat temu napisane jako instrukcja/ nauki, jak osłabić [wrogie] państwo i zniszczyć je):

1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce / owoce pracy .
-Czyńcie ludzi biednymi i zostawiajcie ich w poczuciu zadłużenia.
-Odbierajcie im radość i celowość ich pracy

2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych.
-Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność.
-Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród.

3. Pomniejszajcie autorytet sprawujących władzę, wmieszajcie ich w ciemne interesy i sprowadźcie na nich hańbę i odrazę społeczeństwa.

4. Wszczynajcie kłótnie i siejcie niezgodę w narodzie

5. Buntujcie młodych przeciw starym i starych przeciw młodym.
-(wmawiajcie im brak poszanowania wartości i doświadczeń starszego/ młodszego pokolenia)


6. Utrudniajcie działalność władz i urzędów.(wprowadźcie jak największą i niesprawiedliwą biurokrację, utrudniającą zrozumienie praw, podkreślającą obowiązki i kary)

7. Miejcie wszędzie swych szpiegów, agentów i zręcznych agitatorów (podżegajcie do nienawiści klasowej, rasowej, etnicznej i seksualnej)

-Odbierajcie prawa i znaczenie rodzinie - podważajcie jej status w imię wolności i poprawności politycznej wobec wszystkich (innych) grup.

8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu.

9. Nie szczędźcie też:
- zwodniczych obietnic,
- ofert pieniędzy( rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie- tyle, by zyskać wiarygodność),
- pochlebstw i fałszywych pochwał,

10.Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika.
-Podkopujcie moralność, etykę, dyscyplinę, siłę, godność, honor, hart ducha i ciała poprzez tzw. brudna wojna
prostacką muzykę i jej oprawę (eksponujcie cielesność i seksualność do przyjętych przez dany naród granic, a potem przekraczajcie je)
- rozpasanie kulinarne (złą dietę) i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie (najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit).
-Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie ludzi od darów Natury, dając w zamian jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. "Szkodzić- nie pomagać"
- podsyłajcie im kobiety nierządne(czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci[rodziny]pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia
- wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda, najnowsza technika) nie poradzą sobie absolutnie i nie znajdą uznania w oczach innych, a tylko pogardę i pośmiewisko.
-Odsuwajcie ich od nauki i rozwoju, niechaj skupią się na gromadzeniu rzeczy materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty.

Fascynujące, czyż nie? Napisane ponad 2500 tysiąca lat temu. A co mamy obecnie w Polsce? Prawie idealnie spełnione 10 przykazań Mistrza Sun-Tsu.
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Re: 10 Reguł Mistrza Sun-Tsu
« Reply #1 on: (Fri) 04.04.2014, 11:34:10 »
Gdzieś na forum był albo jest link do filmu pod tytułem Jak zniszczyć państwo Jurija Bezmienowa a że znalazłem na www.polskawalczaca.com opis tego filmu to wrzuciłem go jeszcze raz

„Patriota musi zawsze być gotowy bronić swój kraj przeciw swojemu rządowi”

Jak zniszczyć państwo (40:28)
Jak zniszczyć państwo.mpg
http://www.youtube.com/watch?v=ZMEtzlbpELA

Suwerenne państwo chroni:
-chroni kulturę, religię, tradycję – wszystkie te nienaruszalne wartości jako atrybuty niepodległego narodu zamieszkałego w jego granicach.

A mamy to co mamy;

DEMORALIZACJA – 15-20 lat jedno pokolenie
-wspieranie wszelkich kryminalnych zjawisk, wszelkiej opozycji i wszystkich którzy w jakikolwiek sposób są przeciw temu państwu i interesom narodu, który go zamieszkuje
-manipulacja terminami w celu zniszczenia ich prawdziwego znaczenia,
-niszczenie wszelkich wartości i autorytetów historycznych/moralnych synów tego narodu, którymi szczyci się kraj na który napadamy aż do momentu kiedy napadnięty przyjmuje wartości napastnika jako swoje, które wyznaje,
-niszczenie religii (poprzez ośmieszanie, wdrażanie wątpliwości co do dogmatów, erodowanie tych wartości, podsuwanie seksu jako alternatywy dla życia, wprowadzanie fałszywych organizacji religijnych i niszczenie prawdziwej wiary, etc)
-niszczenie edukacji (niszczenie konstruktywnych, pragmatycznych, efektywnych nauk jak: matematyka, fizyka, chemia, języki obce proponowac naukę: o zasiłkach, o żywności GMO, o wydatkach domowych, własnej seksualności i wszelkich innych nauk aby tylko odciągnąć ludzi od nauki tych efektywnych nauk, etc)
-niszczenie współżycia społeczności (usunąć ustabilizowane społeczne instytucje i organizacje poprzez zastąpienie ich fałszywymi organizacjami, odebrać ludziom inicjatywę i odpowiedzialność i zastąpić biurokratami, zastapić ustabilizowane relacje między ludźmi i instytucjami pracownikami socjalnymi opłacanymi przez biurokrację z podatków i realizujących politykę rządu, oni będą robić wszystko aby pokazać rządowi, że są potrzebni a nie aby pomóc ludziom, zastępowanie ludzi wybranych przez społeczności czy liderów majacych szacunek w społeczności ludźmi, którzy nigdy nie byli wybrani przez te społeczności a narzucającymi im swój pogląd na świat i manipulujący świadomoscia ludzi a takim sa np. media, )
-niszczenie struktur siłowych (armia,policja,etc. którzy nie mają wiedzy jak stworzyć je silnymi a wręcz osłabiają je wszelkimi sposobami),
-niszczenie relacji pracowniczych (poprzez wstawianie między producenta/usługodawcę a klienta pośrednika, który posredniczy we wszelkich transakcjach miedzy nimi, poprzez kreowania związków zawodowych którym pracownicy muszą być posłuszni),
-niszczenie prawa i porządku (pokazując w filmach generałów jako maniaków, którzy dążą do wojny, oficerów jako idiotów, policjantów jako psychicznych sadystów, a wszelkich kryminalistów jako miłych ludzi palących trawkę trochę nieproduktywnych ponieważ społeczność szykanuje ich, generalni niszczą w świadomości ludzi szacunek dla tych, którzy dbaja o bezpieczeństwo społeczności, następuje erozja autorytetów prawych ludzi)

DESTABILIZACJA – 2-5 lat
-ekonomia (radykalizacji interesów/procesu handlu, kreowanie konfliktów na każdym szczeblu: szkolnictwo-nauczyciel/uczeń, transport-bilety-kontrola-terminowość, pracowniczych pracodawca/pracownik, kreowanie trudności tworzących antagonistyczne grupy społeczne, etc.)
-prawo i porządek + siły zbrojne (niszczenie sił zbrojnych wszelkimi sposobami i wprowadzanie wszelkich mechanizmów rujnujacych prawo i dochodzenie sprawiedliwości, kreowania niesprawiedliwych wyroków i przedłużanie spraw sądowych az do przedawnienia, etc.),
-media, które powinny służą suwerennemu państwu są w opozycji do większości grup społecznych i realizuja politykę rządu kłamstw i napuszczania jednych grup na drugie,
-budzenie uśpionych agentów, którzy stają się liderami grup niezadowolonych np. homoseksualistów, mało zarabiających, bezrobotnych, zwolenników wszelkiej wolności, anarchistów, etc.
-zwalczanie się antagonistycznych grup społecznych wszelkimi sposobami a czasem fizycznie./—————————/

Antypolacy zasiadający w instytucjach Państwa Polskiego a zwłaszcza w ławach rządowych i Sejmu RP przymierzaja się do rabunku ostatnich sreber rodowych Narodu Polskiego tj. chcą sprzedać PKO BP, PZU, Lotos, KGHM, Polskie Lasy oraz oddać złoża gazu łupkowego.

Jak widzimy Polska wchodzi w etap Destabilizacji, który okreslany jest przez wrogów narodu Polskiego jako kryzys, który od nich nie zalezy i z którym nie mają nic wspólnego – ot konsekwentne kłamstwa w stylu Goebelsa ideologa Hitlera.
Jak Polacy nie otrząsną się z tego Antypolskiego śmiecia, które jak robactwo oblazło Polskę to niechybnie grozi Polsce utrata niepodległości i tym razem juz chyba na zawsze. Obym się mylił.

Poniżej opinia internauty – cytat z http://wirtualnapolonia.com/2011/07/21/ … dam-tanio/
(…)
Apelowanie do Tuska by zrobił coś dobrego dla Polaków jest nie tylko niepoważne ale wręcz idiotyczne.
Dziś Polska i Polacy są w dramatycznej sytuacji na równi z Grekami, a wszystko wskazuje, że będzie coraz gorzej. Nad Wisłą już żadnej demokracji nie ma, a będzie coraz większy terror, fałszerstwa wyborcze, dalsze ogłupianie medialne. Tym łajdakom od okrągłego stołu nie pozostaje już nic innego, bo dobrze wiedzą, że razem ze swoim miotem zasłużyli na szubienice.
(…)
----------------------------------------------------------------------
Zamieniamy się w państwo policyjne, i to takie, w której prawdziwi bandyci i zwyrodnialcy mogą czuć się bezkarnie. Standardowa procedura każdego opresyjnego reżimu. Gospodarka zaczyna padać, całą kasę w policję i przygotowanie do pacyfikacji obywateli.
Wiemy już, kto jest w Polsce „groźniejszym przestępcą”. Blogger krytykujący władzę, dzieciak bazgrający po murach, od polityków defraudujących miliony. Od przedstawicieli władzy nadużywających jej.

„Patriota musi zawsze być gotowy bronić swój kraj przeciw swojemu rządowi”

Podziemny wymiar sprawiedliwości Polski Walczącej

W latach drugiej wojny światowej na okupowanych ziemiach Polski zdołano – w warunkach konspiracyjnych – odtworzyć prawie całą strukturę przedwojennego aparatu państwowego. Powstał również prężny i rozbudowany wymiar sprawiedliwości – i to zarówno wojskowy, jak i powszechny (cywilny). Poniższy artykuł przedstawia w zarysie organizację polskiego podziemnego wymiaru sprawiedliwości i naświetla najistotniejsze zagadnienia materialno- i procesowoprawne funkcjonowania podziemnych organów wymiaru sprawiedliwości.

http://www.edukacjaprawnicza.pl/artykul ... zacej.html

Historia Kierownictwa Dywersji - Kedywu

http://www.sww.w.szu.pl/serw_tem/alianc ... kedyw.html

G. Edward Griffin Interview Of Yuri Bezmenov (16:35)
http://www.youtube.com/watch?v=RS8LA-5fmrs

Jak wyprać mózgi narodowi

How To Brainwash A Nation (8:47)
http://www.youtube.com/watch?v=zeMZGGQ0ERk

How To Brainwash A Nation 2 (8:15)
http://www.youtube.com/watch?v=AIiJE6kdIBo
« Last Edit: (Wed) 06.05.2015, 21:04:15 by Anomalia »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje