Author Topic: Krytykowanie  (Read 1136 times)

Ardek

• Guest
Krytykowanie
« on: (Mon) 07.04.2014, 21:51:44 »
Krytykowanie

"W tej prezentacji poznasz jeden zdumiewający sposób na zwiększenie swojego poczucia wartości i pewności siebie. Możesz go zacząć używać już od zaraz."

https://www.youtube.com/watch?v=1we_sxnSxHk
« Last Edit: (Mon) 28.07.2014, 13:42:51 by BladyMamut »

czesio

• Guest
Re: Krytykowanie
« Reply #1 on: (Sun) 29.06.2014, 01:09:45 »
Możliwe że jest to skuteczne, ale jeśli mam kogoś okłamywać że jest dobry, fajny tylko aby podnieść swoje dobre samopoczucie to szczerość ma tu większą zaletę w moich oczach.
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »

Ardek

• Guest
Re: Krytykowanie
« Reply #2 on: (Sun) 29.06.2014, 12:35:19 »
Autor nic nie mówi o tym, by dawać ludziom fałszywe komplementy. Zagalopowałeś się myślami CTTTRLKOQ:p -->:pCTTTRLKOQ:p -->
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »

Offline Kulis

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +0/-1
Odp: Krytykowanie
« Reply #3 on: (Sat) 23.08.2014, 02:13:12 »
Można to odebrać w ten sposób co pisze czesio i autor może to sugerować w tej prezentacji(co tylko świadczy o małych kompetencjach autora-bo nie mówi wprost by tego nie robić, a jak widać taki sposób "afirmacji" pojawił się tuż po obejrzeniu filmiku przez użytkownika czesio) -ale to jest destruktywne myślenie.
Bardziej skuteczne i prawdziwsze jest po prostu otaczanie się ludźmi wartościowymi, o których można mówić/myśleć w sposób pozytywny. Wtedy odpada ta niespójność że oszukujemy siebie i to jest konstruktywne.
A jak to wpływa na podniesienie wartości to nie mam pojęcia. Myślę, że nie jest to żaden sposób by tego dokonać a nawet używając tego w opatrzny sposób można sobie zaszkodzić.
« Last Edit: (Sat) 23.08.2014, 02:15:19 by Kulis »
Różnica między demokracją a dyktaturą jest taka, że w demokracji najpierw się głosuje, a potem dostaje rozkazy; w dyktaturze nie marnuje się czasu na głosowanie.(Buk)

Ardek

• Guest
Odp: Krytykowanie
« Reply #4 on: (Tue) 02.09.2014, 12:12:10 »
Można to odebrać w ten sposób co pisze czesio
Co teoretyk wymyśli, praktyk udowodni.

Bardziej skuteczne i prawdziwsze jest po prostu otaczanie się ludźmi wartościowymi, o których można mówić/myśleć w sposób pozytywny.
Absolutnie się zgadzam. W odpowiednim środowisku mamy lepsze warunki do wzrastania.