Author Topic: Janusz Korwin-Mikke Podsumowanie wiadomości.  (Read 5414 times)

Ardek

• Guest
Janusz Korwin-Mikke Podsumowanie wiadomości.
« on: (Mon) 07.04.2014, 23:14:51 »
Janusz Korwin-Mikke Podsumowanie wiadomości.

Autor: bogdan
Uzupełnienie: Ardek

Zakładam ten wątek by podsumować wiadomości na temat Janusza Korwina-Mikke znanego też jako Ozjasz Goldberg .
Przemyślenia, moje jak i członków ekipy z tematów:

Pierwszy sprawa: Korwin Żydem ?
O tym doniesieniu dowiadujemy się z książek Henryk Pająka np. m.in. „Jedwabne geszefty” – strona 105, 106 ; Kundlizm znów wygrał" itp

Według najlepszej encyklopedii Żydów w Polsce Pan Janusz Korwin-Mikke jest po prostu agentem wpływu nasłanym aby nas ogłupiać. Jest czymś w rodzaju „narodowca” na zawołanie i wiecowym krzykaczem. Ale zastanówcie się sami, czy Syjoniście może zależeć na Polsce? przecież oni są beznarodowcami a ich jedynym prawem i „ojczyzną” jest Talmud.
cytuję:
„Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82 ; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źrodło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubow Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberał w „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]„
całość nazwisk pod tym linkiem (jeżeli się nie otworzy to proszę kliknąć w „impatient”)
http://web.archive.org/web/2008062101104...Polsce.htm

Zainteresowani ?
Więcej informacji w sieci.

-Następna sprawa: to poglądy naszego idola gimbazy:

Ja i większość moim znajomych tych z świata realnego jak i internetu zgadza się z nie którymi poglądami Korwina nie ma co się dziwić, większość rozwiązań jakie on proponuje mam sens i jest wykonalna.
Nie zmienia to faktu że to nie poglądy są problemem a sam Pan Janusz, to on od około 20 lat nie może zdziałać nic w polityce, gdy tylko zyska większe poparcie, jak to ma w zwyczaju pójdzie do telewizji i palnie coś kontrowersyjnego i zabawa zaczyna się od nowa.

W roli wyjaśnienia kilka filmików:

Radio Żelaza sez. II odc. 1 - korwin musi odejść (8:59)
https://www.youtube.com/watch?v=RZgKhxflasw

Radio Żelaza sez. II odc. 4 - korwina problem ciąg dalszy (6:46)
https://www.youtube.com/watch?v=o9r5l1W78Hw

Kelthuz vlog #12 - Zaoranie Korwina, fabryka "korwinówek" przynosząca ciągłe straty (7:15)
https://www.youtube.com/watch?v=ppZmqoBLp4I

(Co do Kelthuza, to był korwinistą od 2000 roku, więc proszę wziąć na poważnie to co mówi)

Ziemkiewicz: Dlaczego Korwin przegrywa
(4:13)
https://www.youtube.com/watch?v=l5SxeYtukc8

Więc powiesz co z tego przepchnijmy go w końcu przecież gorzej nie będzie.
No właśnie i tu dochodzi do sedna sprawy, ten nasz wybawiciel jest tylko marionetką to wszytko jest jedną wielką grą.
I trzeba w końcu sobie to uświadomić, jednak nie ma na to dowodów, rozmów, listów itp.
Jest tylko zdrowy rozsądek i analizowanie przeszłości, jest on zbyt inteligentnym człowiekiem by prowadzić tak słabą politykę.
Trwa to tak zbyt długo, wystarczy by stał się bardziej medialny, czasem się zahamował, użył innego języka, zachował nie które przemyślenia dla siebie, ale tego nie zrobi On właśnie zawsze coś pierdyknie by zostało jak jest.
Niech ludzie mają taką opozycje i te kilka procent głosujących niech zagłosuje i ma nadzieje że w końcu się uda, reszta będzie siedzieć bezmyślnie przed TV i narzekać.

Zamiast marnować głos na wyborach, czas i energię. Sami musimy wziąć się do DZIAŁANIA !
Trzeba w końcu skończyć wyobrażać sobie jak by to było gdyby Korwin doszedł do władzy, i ruszyć dupę przed komputera.
Pisanie postów na forum nic nie zmieni, wyjdzie czasem do ludzi porozmawiajcie, zacznijcie od rodziny, znajomych, nie zamykajcie się w swoim pokoju i nie piszcie jak wy byście "rozjebali burdel na wiejskiej" czy "jak to gardzicie lewakami" to nie jest teraz ważne.

Nawet jeśli to wszystko o Januszu jest jedną wielką bzdurą to i tak niczego nie zmienia.

Ja osobiście nie zamierzam czekać bezczynnie na Korwinowy cud, trzeba działać, uświadamiać ludzi, rozwijać akcję Wybudzeni. Zamiast wykłócać się czy Korwin-Mikke to żyd czy agent, zastanówcie się na poważnie, czy uważacie że Wybudzeni mają sens, jeśli na prawdę chcecie zmian, to olejcie żyda i zajmiecie się sobą jak i tą gównianą sytuacją w jakiej się znajdujemy!

Jeśli Chcesz Zmienić Świat, Zacznij Od Siebie.

Uzupełnienie:

W 1993r. Korwin, który 2 lata wcześniej dostał z UPR-em "aż" 2,26% głosował ZA 5% progiem wyborczym (tym magicznym, do którego zbliżenie się jest zapowiedzią teoretycznie poprawnej, lecz źle odbieranej przez niemyślącego leminga (którego głosy należy pozyskać) wypowiedzi. Moje ulubione to:
-śp. dr. Goebbels
-stalinizm lepszy od demokracji
-Na placu Tiananmen zwyciężyła wolność
-Poglądy są przenoszone drogą płciową. Kobieta nasiąka poglądami mężczyzny poprzez plemniki.

Korwin zazwyczaj dobrze mówi. Uwielbiam go słuchać i czytać, niestety nie jestem Janem Kowalskim, a to głos Jana Kowalskiego trzeba zdobyć, by wygrać. Ponieważ KNP jest jedyną powszechnie znaną partią wolnościową (wbrew temu co mówi, to w "reżymowej telewizji" jest dość często) i Korwin chce uchodzić za twarz tej partii, to obrzydzając siebie Kowalskiemu, obrzydza mu też wolny rynek. Niszczy pracę innych wolnościowców i utrudnia im szerzenie idei wolności. W poważnym środowisku wolnościowym tj. ekonomistów i ludzi zrzeszonych w stowarzyszeniach w stylu KASE, czy Instytut Misesa (odpowiedzialny za tłumaczenie m.in. opus magnum najwybitniejszego ekonomisty Ludwiga von Misesa) panuje powszechna odraza do tego człowieka.

Janusz Korwin-Mikke w 10 sekund (0:09)
https://www.youtube.com/watch?v=ER-0L_aYHr0

Ayn Rand o Korwinie i Nowej Prawicy (11:59)
https://www.youtube.com/watch?v=VTb4FWMECY4
« Last Edit: (Fri) 15.05.2015, 19:10:15 by Anomalia »

Kezcuz

• Guest
Re: Janusz Korwin-Mikke Podsumowanie wiadomości.
« Reply #1 on: (Sat) 26.04.2014, 15:17:51 »
Jedno proste pytanie: co jest tak bardzo "marnującego energię" i złego, w poświęceniu 15 minut na zaznaczenie krzyżyka na kartce i wrzucenia do urny?
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »

Ardek

• Guest
« Reply #2 on: (Sat) 26.04.2014, 15:21:35 »
Ale czytaj ze zrozumieniem.

Kezcuz

• Guest
« Reply #3 on: (Sun) 27.04.2014, 00:15:27 »
Nie bój się o moją umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wśród powyższych zarzutów nie ma logicznej odpowiedzi na to pytanie.
Ja np. na Korwina poświęcam tyle czasu co przeczytanie ciekawego feletionu, obejrzenie filmiku bądź pociśnięcie z niego beki; wiem też że pójdę oddać na niego głos i tyle. Zawsze jest to choć mała cegiełka w budowaniu normalności. Czy walka z taką postawą naprawdę jest warta zachodu? Wynajdywania jakichś Ozjaszów Goldbergów itp.?
Zakładając nawet 100% prawdziwość zarzutów o kanalizowaniu zapału młodych kuców, celowym braku dbałości o PR itd. itp., to jak dla mnie jest to nawet argument za tym żeby zagłosować, ponieważ wtedy wyjdzie szydło z worka.

Ardek

• Guest
« Reply #4 on: (Sun) 27.04.2014, 16:47:02 »
Jeśli ktoś po zdaniu "Zamiast marnować głos na wyborach, czas i energię. " zadaje pytanie " co jest tak bardzo "marnującego energię" i złego, w poświęceniu 15 minut na zaznaczenie krzyżyka na kartce i wrzucenia do urny?" to mam prawo:
a) martwić się o jego nieumiejętność czytania ze zrozumieniem
b)posądzać go o chęć zamącenia

"Czy walka z taką postawą naprawdę jest warta zachodu?"
Czy sformułowanie tego pytania jest naprawdę warte zachodu?

Kezcuz

• Guest
« Reply #5 on: (Sun) 27.04.2014, 17:21:33 »
Yyy...no właśnie. Moje pytanie dotyczy stwierdzenia "Zamiast marnować głos na wyborach, czas i energię". To jest na tyle marginalna czynność, że trudno mi zrozumieć działania antykorwinowe. Nie ma żadnych dowodów na jego agenturę itd. (co zresztą słusznie zauważyłeś w temacie), dlatego rozsądnym jest oddać na niego głos w celu ewentualnej demaskacji. I proszę, nie pisz tylko że jak wejdzie do parlamentu to obrzydzi Janowi Kowalskiemu idee wolnościowe. Prawda jest taka, że Janowie Kowalscy nie wiedzą zupełnie co to znaczy "idea wolnościowa", nawet jeśli Korwin mocno ich zrazi, to czy naprawdę myślisz że ta swołocz będzie go kojarzyć z Instytutem Misesa czy inną organizacją? Trochę realizmu w myśleniu proponuję; żyjemy w szambie, społeczeństwo jest jak plastelina i już sam fakt że na co dzień w telewizji można by było usłyszeć ludzi mówiących o wolnym rynku, merytorycznie demaskujących głupoty władzy byłby sporym krokiem dla pracy u podstaw. Niech sobie Kanapowcy działają, i nie ma ich co szkalować. To są w dużej mierze sojusznicy, a nie wrogowie.

Wiesz, to nie ja rozpisuje temat o Korwinie, ani nie jaram się smutkami zawiedzionego Kelthuza, więc dziwi mnie właśnie o co tyle zachodu? Czy perspektywa partii wolnościowej w parlamencie naprawdę nie jest na tyle ciekawa, żeby chociaż oddać głos?

Ardek

• Guest
« Reply #6 on: (Sun) 27.04.2014, 22:36:32 »
nie pisz tylko że jak wejdzie do parlamentu to obrzydzi Janowi Kowalskiemu idee wolnościowe
Poprzez niewchodzenie od lat do sejmu, obrzydza Kowalskiemu wolny rynek dostatecznie.

naprawdę myślisz że ta swołocz będzie go kojarzyć z Instytutem Misesa czy inną organizacją?
Nie o to chodzi, lol.

Niech sobie Kanapowcy działają, i nie ma ich co szkalować. To są w dużej mierze sojusznicy, a nie wrogowie.
Wolę już rozmawiać z głupim lewakiem niż z głupim korwinistą. Podróżuję po necie, wypowiadam się zgodnie z moim umiłowaniem wolności i gdy tylko coś wyrasta poza ich wąskie zrozumienie, to wyzywają wszystkich przeciwników od lewaków. To trochę żenujące. Żenujące jest też wspominać gdzieś o wolnym rynku i otrzymywać informację, że jest się korwinistą.

Czy perspektywa partii wolnościowej w parlamencie naprawdę nie jest na tyle ciekawa, żeby chociaż oddać głos?
Jest. Dlatego głosuję na Partię Libertariańską.

Kezcuz

• Guest
« Reply #7 on: (Sun) 27.04.2014, 23:03:27 »
Rozumiem twój punkt widzenia, w sumie też chciałem zagłosować na PL, ale wysoki wynik w sondażach KNP mnie skłania żeby pomóc ich wepchnąć. Miejmy nadzieję że Korwa nie pierdolnie jakiegoś tekstu o niepełnosprawnych zaraz :D
Quote from: "Ardek"
Żenujące jest też wspominać gdzieś o wolnym rynku i otrzymywać informację, że jest się korwinistą.
To racja, też mnie to irytuje.

Offline bogdan

• Sen świadomy
  • *
  • Reputacja: +1/-0
« Reply #8 on: (Mon) 28.04.2014, 17:43:40 »
Swego czasu podsumowałem wiadomości na temat Pana Korwina, by osoba, która uważa Go za jedyną słuszną drogę do wolności dowiedziała się, jak jest na prawdę.
Nie chodzi tutaj o postawienie krzyżyka, tylko o złudną  nadzieje w niego.  Zamiast rozwijać się, działać na rzecz zmiany na lepsze, ludzie zgadzają się z Korwinem i tyle, bierna postawa nam nie pomoże. Postawa: Korwin nasz Król, uwolni nas, ostatnia nadzieja, to właśnie ten problem, odwieczne czekanie na zmianę razem z Panem Korwinem, zamiast działanie ku lepszemu jutru. Jak napisałem wyżej, może i pan Janusz dojdzie do władzy, lecz zamiast czekać biernie na tę okoliczność, sami weźmy los w swoje dłonie.
Zamiast oglądać filmy z Korwinem i kiwanie głową w geście zgody, rozwijajmy siebie, rozmawiajmy z ludzi, każdy w ciągu dnia znajdzie chwilę by zajrzeć na forum wnieść coś od siebie, przeczytać nowo umieszczone informacje, to my tworzymy wybudzonym, nie czekajcie na zmianę, TO ZMIANA CZEKA NA WAS.

Dobry artykuł o postawach ludzi w głoszeniu informacji:
CTTTRLKOQ -->viewtopic.php?f=226&t=488&p=615&hilit=filtry+prawdy#p615
Kto jak nie my będzie walczył o Tę Polskę

Offline Kulis

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +0/-1
« Reply #9 on: (Wed) 21.05.2014, 19:46:34 »
Quote from: "Kezcuz"
Rozumiem twój punkt widzenia, w sumie też chciałem zagłosować na PL, ale wysoki wynik w sondażach KNP mnie skłania żeby pomóc ich wepchnąć. Miejmy nadzieję że Korwa nie pierdolnie jakiegoś tekstu o niepełnosprawnych zaraz :D

No i masz.

" Z kolei na pytanie "Czy pan uważa, że kobiety chcą być gwałcone?", odpowiedział: "Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie"."

To wydarzenie zdaje się robić najwięcej szału na komercyjnych stronach internetowych, powstają anty-Korwinowe koalicje itp,  choć jak by nie było to Korwin nic takiego nie powiedział, a wieszają na nim psy że "gwałciciel". To nie on użył słowa "gwałt".
Ciekawe czy rzecz się miała analogicznie z tymi niepełnosprawnymi.
Różnica między demokracją a dyktaturą jest taka, że w demokracji najpierw się głosuje, a potem dostaje rozkazy; w dyktaturze nie marnuje się czasu na głosowanie.(Buk)