Author Topic: Otwórz Umysł?  (Read 10279 times)

Offline Kulis

• Sen płytki
  • *
  • Reputacja: +0/-1
Re: Otwórz Umysł?
« Reply #40 on: (Sat) 26.04.2014, 14:13:55 »
Quote from: bogdan
Ten post tyczy się wszystkich żyjących przeszłością (akcją OU)

Dzięki za dopisek, bo już mi się gul podnosił, że do mnie pijesz:)
« Last Edit: (Fri) 25.07.2014, 06:48:47 by Anomalia »
Różnica między demokracją a dyktaturą jest taka, że w demokracji najpierw się głosuje, a potem dostaje rozkazy; w dyktaturze nie marnuje się czasu na głosowanie.(Buk)

Offline fistraist

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +3/-1
Re: Otwórz Umysł?
« Reply #41 on: (Thu) 01.05.2014, 01:32:12 »
Zostało opisane już naprawdę dużo na ten temat i wystarczy prześledzić na spokojnie co opisaliśmy na podstawie własnych doświadczeń. Myślę, że już nikt z chcących czegoś dokonać nie ma ochoty wracać i rozdrapywać przeszłości. Nasze rany większe czy mniejsze zagoiły się, więc do przodu. Szkoda czasu na przepychanki i poróżnienia z tak błahego powodu.

Wszyscy My tworzyliśmy grupę, my zbieraliśmy nowych, my dbaliśmy w większym lub mniejszym stopniu o rozwój. Zostaliśmy rozdzieleni zanim się przegrupowaliśmy. Teraz każdy z osobna musi nas odnaleźć na nowo lub trzeba mu pomóc Nas odnaleźć. W jaki sposób? W taki sam jak poprzednio, jeśli nie ma innego wyjścia.

Kontrowersyjny temat pozostanie dla potomnych chcących chłonąć wiedzę przodków na temat wyBudzonych 1.0

pozdrawiam
f
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth