Author Topic: wyBudzeni, a OU  (Read 2248 times)

Offline fistraist

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 206
  • Reputacja: +3/-1
wyBudzeni, a OU
« on: (Thu) 10.04.2014, 13:45:02 »
Od ostatnich kilku dni coraz mocniej porównuje się Nas do OU, więc postanowiłem napisać tych kilka słów.

Jesteśmy ludźmi,którzy uczestniczyli w akcji OU, ponieważ widzieliśmy w tym potencjał. Jednakże to jest już przeszłość i do niej nie wracamy. Poraziły Nas moralne, organizacyjne i ideologiczne kwestie, których nie mogliśmy zaakceptować, aby dalej móc się rozwijać jako grupa. Dało nam to lekcję i każdy wyciągnął wnioski co do funkcjonowania tego typu grupy.

1. Nie ma tu mowy o liderowaniu, każdy może mieć jakąś funkcję, która pomoże innym - trzeba tylko chcieć dać się poznać, abyśmy mogli zaufać.
2. Nie odpowiadamy za finansowe porażki, każdego kto wysłał pieniądze na prywatne konto. Ludzie dawali pieniądze na piękne oczy to teraz trzeba to przełknąć, jeśli ktokolwiek odczówam z tego powodu ból podczaszkowy lub w piersi to powtarzam - Nie jest to Nasza sprawa.
3. Nie prowadzimy za rękę jak przedszkolaków i nie mówimy co kto ma tutaj robić. Nie odmówimy pomocy, kiedy jej potrzebujesz, lecz nie licz, że zrobimy coś za Ciebie. Wszyscy mamy swój mózg, więc sami musicie wiedzieć czego i co chcecie zrobić z tą energią, która Was pchnęła do szukania alternatywy obecnego systemu, sposobu życia czy też każdej innej formy, o której można tu przeczytać. Skoro już przyszliście do wyBudzonych i poczytaliście, a dalej nie macie pomysły to >>>patrz pkt. 4 i 5 lub skorzystaj z shoutboxa, jeśli ktoś akurat na nim siedzi możliwe, że będzie mogła/mógł od razu Cię pokierować.
4. Masz wątpliwości co do kierunku jaki sobie wyznaczasz, zapytaj się może ktoś podsunie ci coś ciekawego i poszerzy Twoją myśl. Po to został stworzone działy w kategorii

NASZA EKIPA >Propaganda i materiały/Plan działania/Szukam ludzi do akcji

5. Masz inne pytanie odnośnie wyBudzonych, a nie jest jeszcze opisane do tego służy Nasza Ekipa > Mam pytanie?
6. Shoutbox jest swojego rodzaju wizytówką, więc proszę o stosowne zachowanie i pisanie. Nie mam ochoty siedzieć i patrzeć co trzeba by usunąć, jeśli ktoś przekroczy pewną granicę.
7. Tutaj można przeczytać przykładowy tekst, który przedstawia wyBudzonych obecnie. https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=695
Skupiamy się teraz na rozwinięciu podłoża informacyjnego i materiałowego, a następnym krokiem będzie można mówić o działaniu. Wieżowca tez nie wybudujesz jak nie masz fundamentu, a jedynie ziemiankę.
8. Jeśli trafi się ktoś kto gada od rzeczy proszę taką osobę zwyczajnie zignorować. Możliwe, że ma gorszy dzień lub jakiś problem. Nie wdawajcie się w dyskusje, ponieważ to nic nie da. Jesteśmy tylko ludźmi, który szukają upustu swoich emocji. Niestety lub stety to nie jest miejsce na to.
9. Jeśli masz do kogoś pretensję lub chcesz wyzbyć się swojego podłego nastroju do tego służy CIĘTA RIPOSTA > słowny fight club. Nie zaśmiecaj forum. Tam nie dostaniesz bana za coś co w innym miejscu na forum można było by dostać. Oczywiście mowa tu też o regulaminie forum >>> https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=9


Dziękuję
fistraist
« Last Edit: (Thu) 28.05.2015, 22:02:28 by Anomalia »
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth

Offline Dybuk

  • Sen głęboki
  • *
  • Posts: 14
  • Reputacja: +0/-0
Odp: wyBudzeni, a OU
« Reply #1 on: (Thu) 28.05.2015, 21:19:25 »
Siema jak się wszyscy macie??