Author Topic: Siema Ekipa  (Read 2176 times)

Słodki

• Guest
Re: Siema Ekipa
« Reply #10 on: (Fri) 23.05.2014, 20:21:02 »
Witam, witam i o zdrowie pytam CTTTRLKOQ;) -->;)

Długo zastanawiałem czy się zarejestrować... bo można powiedzieć, że mój czas przeznaczony na OU został czasem straconym... bezsensu... no prawie...
Pomijając tą cała akcję OU najbardziej się wkurzyłem, że jednym czyimś kliknięciem straciłem możliwość chociażby pisania z różnymi osobami CTTTRLKOQ:/ -->:/ Mam nadzieję, że nie będzie powtórki "z rozrywki".

Jak na razie nastroje się tutaj dobre? Coś się działo ciekawego przez ostatni czas? CTTTRLKOQ;) -->;)

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »

Offline fistraist

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +3/-1
Re: Siema Ekipa
« Reply #11 on: (Fri) 23.05.2014, 20:42:45 »
Wszystko zostało wyjaśnione odnośnie OU w wątku : http://forum.wybudzeni.pl/viewtopic.php?f=181&t=730

Nastroje dobre, a cały ten czas był poświęcony na rozhuśtanie Naszego forum. Jeśli nie czytałeś to tutaj kilka słów odnośnie wyBudzonych: http://forum.wybudzeni.pl/viewtopic.php?f=225&t=695

Tutaj nie ma takiej możliwości, aby jedna osoba zaprzepaściła pracę innych - nie masz potrzeby zastanawiania się nad tym nigdy więcej. Mimo, że wszystko śmiga na byłym hostingu mojego zamkniętego ruchu ROm... to ja nie zniechęcam ludzi, którzy uwierzyli w konkretną ideę i współpracę poświęcających swój cenny czas i pieniądze na własne działania pod wspólnym "szyldem".
« Last Edit: (Thu) 01.01.1970, 02:00:00 by Guest »
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth

Offline brdsz

• Sen głęboki
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Siema Ekipa
« Reply #12 on: (Mon) 14.09.2015, 14:33:14 »
Witam wszystkich i dziękuję za szybkie uaktywnienie mojego profilu.
Myślałem, że potrwa to dłużej i będzie bardziej skomplikowane  :)

Offline BladyMamut

• Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Reputacja: +12/-0
Odp: Siema Ekipa
« Reply #13 on: (Mon) 14.09.2015, 22:40:35 »
Witamy :)
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje