Author Topic: Medycyna jakiej nie znacie - Wielka Farmacja  (Read 875 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 559
  • Reputacja: +12/-0
Medycyna jakiej nie znacie - Wielka Farmacja
« on: (Sun) 13.04.2014, 00:18:31 »
Medycyna jakiej nie znacie - Wielka Farmacja
https://www.youtube.com/watch?v=6OhoBIZ8Fxg

Medycyna jakiej nie znacie - Wielka Farmacja w skrócie


"... Oskarżam kampanie farmaceutyczne o to,
że przekładają zysk nad profilaktykę
swój sukces ponad ludzkie życie
pieniądze ponad śmiertelność
chytrość ponad wyleczenie..." Karl Loven


Drogi Widzu!
Czy zastanawiałeś się dlaczego dzisiejszy przemysł formacyjny przejawia chęć tylko wygenerowania zysku, a nie prawdziwej pomocy?
Dlaczego traktują nas jak zwykły rynek zbytu.. nic więcej?
Dlaczego konstrukcja leczenia jest tak pogmatwana? Recepty, kolejki, prośby, zwątpienie...a nawet łapówki, aby wykonali to, co przyrzekali dla służby ratowania innego człowieka?
Dlaczego korporacje farmaceutyczne stały się tak potężne że przeniknęły do władz państwa, doradzają, tworzą sami sobie badania na swoje leki, narzucają swoją wolę oraz akceptują poprzez zmanipulowaną Światową Organizację Zdrowia??

Jeżeli jesteś głodny i ciekawy wiedzy zapraszam do obejrzenia materiału:

.... Po pierwsze nie szkodzić.... Czy słowa Hipokratesa naprawdę są mottem dzisiejszej farmacji?

Źródła:
"Od grabarza do lekarza" - Jerzy Maslanky
"Zbrodnie przemysłu farmaceutycznego" - Braithwaite John
"Źródła finansowe komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street" - Pierre de Villemarest

Inne:
Wykłady i wiedza:
Ian Crane
Dr. Rath
« Last Edit: (Tue) 27.01.2015, 14:23:55 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 559
  • Reputacja: +12/-0
Re: Medycyna jakiej nie znacie - Wielka Farmacja
« Reply #1 on: (Sun) 13.04.2014, 00:19:07 »
Slalom specjalny, nowa dziedzina „nauki”Slalom wymaga niezwykłych umiejętności technicznych, balansowania wciąż na granicy ryzyka. Big Pharma opanowała tę rzadką umiejętność niemal do perfekcji. Wymija już procedury naukowe jak tyczki i niczym nie ryzykuje z wyjątkiem ludzkiego życia.

Nauka zostaje zupełnie porzucona: Nowe leki na raka przechodzą bez badań klinicznych

Procedury regulacyjne, które rządzą procesem zatwierdzania nowych farmaceutyków są coraz bardziej zagrożone, ponieważ firmy farmaceutyczne z premedytacją naruszają podstawowe funkcje tych procedur. Według nowego raportu Reutersa, nowe leki na raka są wśród największych oszustw łamiących zasady proceduralne, a wiele z tych środków całkowicie pomija normalne procesy badań klinicznych przed wprowadzeniem do obrotu, są rzucane na rynek tak szybko, jak to tylko możliwe.

Ponieważ typowy proces zatwierdzania nowych leków jest zarówno długi i kosztowny, czasami trwający dziesięć lub więcej lat, i kosztuje często ponad miliard $ za jeden lek, według wielu doniesień, firmy farmaceutyczne od dawna szukają dróg na skróty, jakie mogą pomóc ominąć ten żmudny proces. A teraz w końcu znalazł się sposób polegający na tym, że przekonują wyższe władze decydujące o dopuszczeniu leku na rynek, że należy skrócić proces zatwierdzania i wprowadzić nowe leki na rynek szybciej, ponieważ to służy ratowaniu życia.

FDA (amerykańska komisja zatwierdzaczy – przypis) podpiera się aktem prawnym, ustawą „Safety and Innovation Act” (o bezpieczeństwie i innowacji) z roku 2012, jaka pozwala dopuścić niesprawdzone, ale podobno obiecujące, farmaceutyki do obrotu szybciej pod pretekstem tego, że to może być „przełomowa terapia”. Takie terapie nie muszą przechodzić pełnej skali prób klinicznych, a można po prostu je zatwierdzić na podstawie wstępnych dowodów z badań klinicznych, które wskazują na „znaczną poprawę” w stosunku do leków istniejących już na rynku.

Ale proces ten jest w dużej mierze arbitralny i służy przynoszeniu korzyści przemysłowi farmaceutycznemu znacznie bardziej, niż cierpiącym pacjentom. Według dr Alexandra Eggermonta, dyrektora Institut Gustave-Roussy, największego we Francji ośrodka leczenia raka, farmaceutyki zaliczane do klasy immunoterapeutycznych warte są rynkowo ok. 35 miliardów $ rocznie, co oznacza, że szybki proces zatwierdzenia przekłada się na zarabianie wielkich pieniędzy przez Big Pharma.

Quote
„Jeśli nie będziemy zmuszeni robić tych ogromnych przygotowań badawczych”, mówi dr Eggermont, cytowany przez Reutersa, to leki immunoterapeutyczne staną się „największym czynnkiem zmiany zasad gry”, czego ten przemysł nigdy wcześniej nie widział. „To będzie zmieniać całą metodologię rozwoju leków”.

Big Pharma omija proces zatwierdzania proceduralnego stosując fałszywe twierdzenia, że w ten sposób ceny leków spadająKolejną zagrywką przemysłu jest opieranie się na uzasadnieniu omijania norm regulacyjnych poprzez twierdzenie, że leki mogą stać się tańsze, jeśli przemysł farmy będzie napotykał mniejsze przeszkody regulacyjne.

Ten oczywisty chwyt marketingowy nie ma nic do rzeczy z faktami. Nawet typowe badania kliniczne celem zatwierdzenia w obecnych warunkach szacuje się na nie więcej niż jedną trzecią ogólnych kosztów badań i rozwoju, zaś przyjęcie przyspieszonej procedury dopuszczania niektórych leków na rynek wcale nie doprowadziło do znaczących zmian.

Quote
„Koszty powinny spadać,” mówi Paul Workman, szef zespołu badawczego w zakresie nowych leków w brytyjskim Instytucie Badań nad Rakiem, cytowany przez Reutersa. „Ale to się nie dzieje i nic na to nie wskazuje”.źródło: <!-- m -->http://www.naturalnews.com/042492_cance ... ience.html<!-- m -->
przygotował: stophasbara
Źródło: wolna-polska.pl


Zabójstwa Big Pharma nadal legalneZabójstwa żydowskiej mafii Big Pharma

Leki na receptę zabijają więcej Brytyjczyków niż heroina i kokaina

Lekarze brytyjscy znaleźli się w ogniu krytyki, gdy ukazały się nowe dane dowodzące, że więcej pacjentów zmarło z powodu przedawkowania leków na receptę niż zostało zabitych wskutek nadużywania heroiny i kokainy w 2012 r.

Ostatni raport Urzędu Statystyki Narodowej (ONS) twierdzi, że liczba zgonów z powodu nadużywania silnych leków przeciwbólowych i uspokajających zwiększa się w porównaniu do liczby zgonów z powodu nadużywania narkotyków na bazie opiatów.

Według ONS, w zeszłym roku 807 osób zmarło od śmiertelnego przedawkowania leków na receptę, co oznacza wzrost o 16 % w ciągu pięciu lat, w porównaniu z 718 osobami, które padły ofiarą nadużywania heroiny i kokainy.

Raport z USA:

Każdego roku więcej Amerykanów umiera w wyniku przedawkowania leków na receptę, niż kokainy i heroiny – alarmuje Krajowe Centrum Zwalczania Chorób Zakaźnych. Z roku na roku lekarze przepisują bowiem pacjentom coraz więcej silnych specyfików. Dobrze przy tym zarabiając.

Z raportu opublikowanego przez Krajowe Centrum Zwalczania Chorób Zakaźnych (CDC) wynika, że całkowicie legalne leki zabijają co roku więcej Amerykanów niż nielegalne narkotyki. W ciągu ostatniej dekady liczba zgonów z powodu przedawkowania leków zwiększyła się czterokrotnie. Podobnie jak i liczba recept wydawanych pacjentom przez lekarzy.

źródło: http://dziennikzwiazkowy.com/zdrowie/grozniejsze-niz-heroina-i-kokaina-leki-na-recepte

Trudno uzyskać prawdziwe dane dotyczące Polski, nieoficjalnie mówi się, że rocznie umiera ok. 17 tys. Polaków na skutek przedawkowania leków żydowskiej Big Pharmy.

źródło: http://rinf.com/alt-news/breaking-news/prescription-drugs-kill-more-brits-than-heroin-and-cocaine/68281/
przygotował: stophasbara

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zabojstwa-big-pharma-nadal-legalne-2013-09]Źródło: wolna-polska.pl
« Last Edit: (Tue) 27.01.2015, 14:24:25 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje