Register

Author Topic: ZASADY FORUM WYBUDZONYCH  (Read 55908 times)

Offline fistraist

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 207
  • Reputacja: +3/-1
ZASADY FORUM WYBUDZONYCH
« on: (Sat) 15.02.2014, 03:45:57 »
ZASADY FORUM WYBUDZONYCH


Przeczytaj, abyś później nie żałował!!!

Pamiętaj, że to Ty przychodzisz do Nas, a nie my do Ciebie. Może warto zapoznać się z nami i informacjami organizacyjnymi na forum zaczniesz zachowywać się jak zwykły troll, który wymaga zanim da coś od siebie. Sama rejestracja nie daje Ci uprawnień żądaniowych, ponaglających czy też prób narzucania zasad funkcjonowania.

Nie mów nam co jest złe, a co dobre, gdyż jest to pojęcie względne. Dla jednego polowanie będzie złem, a dla drugiego dobre, gdyż wprowadza równowagę w naturze i wprowadza selekcję.

Nie generalizuj jakimi to my jesteśmy ludźmi, jakie społeczeństwo w Naszym kręgu kształtujemy. Akceptujemy siebie takimi jakimi jesteśmy i nauczyliśmy się współpracować, a jest to cecha, której brakuje w dzisiejszym społeczeństwie.


1. Cenzura, jako taka na forum nie istnieje. Można się wypowiadać dowolnie, lecz należy pamiętać, aby nie zachowywać się tak jakbyśmy sami tego sobie nie życzyli.
Nie dotyczy punktów: 4, 5, 6, 7

2. Aby uniknąć bezsensownych gadek i zlinczowania przez pozostałych nie bierz udziału w tematach, które cię nie interesują. Nie rób z siebie eksperta, jeśli nim nie jesteś. Ludziom znudziło się czytanie tych wszystkich głupich, nic nie wnoszących komentarzy.

3. Jeśli masz ochotę na mocną dyskusję w jednym użytkownikiem służy do tego czat pw znajdujący się u dołu okna forum lub poczta Naszego forum, która ma funkcję wyślij do wielu (opis: https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=155.0 ).

4. Niedozwolone jest wrzucanie treści pornograficznych pod każdą postacią.

5. Nie ponosimy odpowiedzialności za umieszczoną DOZWOLONĄ treść poza jej właścicielem.

6. ŻADNA DOZWOLONA treść nie będzie usuwana chyba, że zostaniemy do tego zmuszeni przez „siły wyższe” i nie od nas zależne.

7. Jeśli rażąco obrazisz drugą osobę będziemy coś takiego karać banem w zależności od wielkości przewinienia. Jednocześnie treść zostanie usunięta. Treść również może zostać usunięta, a osoba ukarana, jeśli zostanie to zgłoszone przez użytkownika forum. Decyzja taka nie będzie podejmowana tylko przez jedną osobę.

Niestety pojawiają się różni ludzie, którzy nie rozumieją słowa rażąco, więc postanowiliśmy podać łopatologiczny przykład za co z góry przepraszamy osoby elokwentne:

"Nakopię cię do dupy i obije ryj ty skurwysynu, matkojebco zajebany"


8. Nie pisz dwóch lub więcej postów pod sobą. Korzystaj z funkcji „Modyfikuj”. Nie liczy się ilość postów, a ich jakość.

9. Nie pisz postów w JENZYKÓ POLZKIM

Staraj się zawsze używać polskich liter (tak to te piękne ogonki pod "e", czy "a", patrz "ą", "ę"). Nieważne czy masz dysgrafię, czy angielskiego Windowsa... np. Firefox posiada wspaniałą funkcję zaznaczania twoich błędów na czerwono, a wtedy wszystko staję się piękniejsze.
"Ułatwiaj życie sobie i innym"

10. Nie przeczytałeś tych kilku punktów? Nie miej pretensji do nikogo oprócz siebie, ponieważ zaczynając przygodę w naszej grupie akceptujesz ten regulamin.


Jeśli masz problemy z funkcjami forum zajrzyj do działu "INFORMACJE O FORUM", w którym również znajduje się ten regulamin. W każdym dziale znajduje się również dział "Zadaj pytanie", który służy tylko i wyłącznie do tego właśnie celu. Informację możesz uzyskać również pisząc na shoutboxie (góra ekranu) lub korzystając z bezpośredniej opcji PW Czat (belka u dołu ekranu) i poczta forum.Mamy nadzieje, że wszyscy tu zebrani będą na tyle poważni, aby nie trzeba było korzystać z któregokolwiek punktu. Forum WyBudzonych nie jest śmietnikiem krasomówczych wulgaryzmów o czym proszę pamiętać.
« Last Edit: (Sat) 25.03.2017, 02:59:31 by Anomalia »
"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

William Wordsworth